Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
S! Peld 2019, 1. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
100m brīvais (0.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
103033
1
V19
Ivars
Anspoks
2002
M
2
0:01:06.4
11.1
2
103034
1
V40
Uldis
Feldmanis
1976
M
2
0:01:37.6
16.3
3
103031
2
V40
Māris
Ozoliņš
1979
M
2
0:01:45.5
17.6
4
103032
3
V40
Ilgvars
Pumpurs
1970
M
2
0:02:31.0
25.2
100m brīvais (0.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
103012
1
S19
Paula
Vītuma
2002
F
2
0:01:12.3
12.1
2
103011
2
S19
Evelīna
Feldmane
2003
F
2
0:01:42.0
17.0
3
103014
1
S20
Inta
Spriņģe
1980
F
2
0:01:42.2
17.0
4
103013
2
S20
Agnese
Kublicka
1981
F
Speld
2
0:01:55.4
19.2
5
103021
1
S40
Ilze
Kārkliņa
1976
F
Speld
2
0:03:52.3
38.7
6
103022
1
S50
Ināra
Paegle
1956
F
Speld
2
0:03:54.8
39.1
50m brīvais (0.05 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
102052
1
V13
Emīls
Indriksons
2006
M
2
0:00:33.4
11.2
2
102054
1
V15
Artjoms
Agafonovs
2005
M
PK Vētra Salaspils
2
0:00:35.0
11.7
3
102061
2
V15
Janis
Babris
2005
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:35.5
11.9
4
102064
3
V15
Emils
Zurevic
2004
M
PK Vētra Salaspils
2
0:00:37.1
12.4
5
102034
2
V13
Toms
Balanass
2007
M
2
0:00:38.1
12.7
6
102062
4
V15
Emīls
Sprindžuks
2005
M
2
0:00:39.2
13.1
50m brīvais (0.05 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
102014
1
S13
Laura
Pigore
2007
F
2
0:00:36.3
12.1
2
102012
2
S13
Paula
Gintere
2007
F
2
0:00:37.4
12.5
3
102013
3
S13
Valerija
Nakoluskina
2007
F
PK Vētra Ogre
2
0:00:40.1
13.4
4
102074
1
S15
Elizabete
Ankipova
2004
F
2
0:00:40.3
13.5
5
102023
2
S15
Ieva
Lāce
2005
F
2
0:00:40.6
13.5
6
102011
4
S13
Adele
Balanasa
2007
F
2
0:00:40.7
13.6
25m brīvais (0.025 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
101093
1
V11
Matīss
Blūms
2009
M
2
0:00:19.6
13.1
2
101101
2
V11
Bruno
Parfenkovs
2009
M
2
0:00:19.8
13.2
3
101094
3
V11
Rodrigo
Laganovskis
2009
M
2
0:00:20.4
13.7
4
101112
4
V11
Matīss
Zemberga
2009
M
2
0:00:20.7
13.8
5
101133
5
V11
Ralfs
Bērziņš
2009
M
SSS
2
0:00:20.7
13.8
6
101132
6
V11
Mareks
Bočkarevs
2009
M
SSS
2
0:00:20.8
13.9
25m brīvais (0.025 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
101053
1
S11
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
2
0:00:17.1
11.4
2
101043
2
S11
Daniela
Kalve
2008
F
PK Vētra Salaspils
2
0:00:17.9
12.0
3
101042
3
S11
Nikol
Kalve
2008
F
PK Vētra Salaspils
2
0:00:18.6
12.5
4
101061
4
S11
Ance
Zālmane
2008
F
Speld
2
0:00:18.7
12.5
5
101054
5
S11
Emīlija
Zalāne
2008
F
2
0:00:19.4
13.0
6
101023
6
S11
Katrina
Diļevka
2009
F
2
0:00:19.7
13.1