Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
S! Peld 2019, 1. posms
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
100m brīvais (0.1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
103033
1
V19
Ivars
Anspoks
2002
M
2
0:01:06.4
11.1
0:00:32 (1)
0:00:32 (1)
0:01:06 (1)
0:00:34 (1)
2
103034
1
V40
Uldis
Feldmanis
1976
M
2
0:01:37.6
+0:31.1
16.3
0:00:43 (2)
0:00:43 (2)
0:01:37 (2)
0:00:53 (2)
3
103031
2
V40
Māris
Ozoliņš
1979
M
2
0:01:45.5
+0:39.1
17.6
0:00:45 (3)
0:00:45 (3)
0:01:45 (3)
0:01:00 (3)
4
103032
3
V40
Ilgvars
Pumpurs
1970
M
2
0:02:31.0
+1:24.5
25.2
0:01:02 (4)
0:01:02 (4)
0:02:31 (4)
0:01:28 (4)
100m brīvais (0.1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
103012
1
S19
Paula
Vītuma
2002
F
2
0:01:12.3
12.1
0:00:34 (1)
0:00:34 (1)
0:01:12 (1)
0:00:38 (1)
2
103011
2
S19
Evelīna
Feldmane
2003
F
2
0:01:42.0
+0:29.7
17.0
0:00:45 (3)
0:00:45 (3)
0:01:42 (2)
0:00:56 (2)
3
103014
1
S20
Inta
Spriņģe
1980
F
2
0:01:42.2
+0:29.8
17.0
0:00:45 (2)
0:00:45 (2)
0:01:42 (3)
0:00:56 (3)
4
103013
2
S20
Agnese
Kublicka
1981
F
Speld
2
0:01:55.4
+0:43.1
19.2
0:00:48 (4)
0:00:48 (4)
0:01:55 (4)
0:01:07 (4)
5
103021
1
S40
Ilze
Kārkliņa
1976
F
Speld
2
0:03:52.3
+2:39.9
38.7
0:01:52 (6)
0:01:52 (6)
0:03:52 (5)
0:01:59 (5)
6
103022
1
S50
Ināra
Paegle
1956
F
Speld
2
0:03:54.8
+2:42.5
39.1
0:01:50 (5)
0:01:50 (5)
0:03:54 (6)
0:02:04 (6)
50m brīvais (0.05 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
102052
1
V13
Emīls
Indriksons
2006
M
2
0:00:33.4
11.2
0:00:33 (1)
0:00:33 (1)
2
102054
1
V15
Artjoms
Agafonovs
2005
M
PK Vētra Salaspils
2
0:00:35.0
+0:01.5
11.7
0:00:35 (2)
0:00:35 (2)
3
102061
2
V15
Janis
Babris
2005
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:35.5
+0:02.1
11.9
0:00:35 (3)
0:00:35 (3)
4
102064
3
V15
Emils
Zurevic
2004
M
PK Vētra Salaspils
2
0:00:37.1
+0:03.6
12.4
0:00:37 (4)
0:00:37 (4)
5
102034
2
V13
Toms
Balanass
2007
M
2
0:00:38.1
+0:04.6
12.7
0:00:38 (5)
0:00:38 (5)
6
102062
4
V15
Emīls
Sprindžuks
2005
M
2
0:00:39.2
+0:05.8
13.1
0:00:39 (6)
0:00:39 (6)
7
102053
3
V13
Raivis
Lasmanis
2006
M
2
0:00:39.8
+0:06.3
13.3
0:00:39 (7)
0:00:39 (7)
8
102051
4
V13
Edvards
Zālamans
2007
M
2
0:00:43.5
+0:10.0
14.5
0:00:43 (8)
0:00:43 (8)
9
102044
5
V13
Mairis
Vaitnieks
2007
M
2
0:00:44.0
+0:10.6
14.7
0:00:44 (9)
0:00:44 (9)
10
102073
5
V15
Jānis
Marcinkevičs
2005
M
Siguldas valsts ģimnāzija
2
0:00:44.3
+0:10.9
14.8
0:00:44 (10)
0:00:44 (10)
11
102033
6
V13
Anrijs
Apsītis
2007
M
Speld
2
0:00:44.4
+0:10.9
14.8
0:00:44 (11)
0:00:44 (11)
12
102072
7
V13
Ričards
Kozlovskis
2007
M
SSS
2
0:00:44.5
+0:11.1
14.9
0:00:44 (12)
0:00:44 (12)
13
102041
8
V13
Roberts
Būda
2007
M
2
0:00:48.1
+0:14.6
16.0
0:00:48 (13)
0:00:48 (13)
14
102071
9
V13
Rostislavs
Pavlovs
2007
M
SSS
2
0:00:48.7
+0:15.2
16.2
0:00:48 (14)
0:00:48 (14)
50m brīvais (0.05 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
102014
1
S13
Laura
Pigore
2007
F
2
0:00:36.3
12.1
0:00:36 (1)
0:00:36 (1)
2
102012
2
S13
Paula
Gintere
2007
F
2
0:00:37.4
+0:01.1
12.5
0:00:37 (2)
0:00:37 (2)
3
102013
3
S13
Valerija
Nakoluskina
2007
F
PK Vētra Ogre
2
0:00:40.1
+0:03.7
13.4
0:00:40 (3)
0:00:40 (3)
4
102074
1
S15
Elizabete
Ankipova
2004
F
2
0:00:40.3
+0:04.0
13.5
0:00:40 (4)
0:00:40 (4)
5
102023
2
S15
Ieva
Lāce
2005
F
2
0:00:40.6
+0:04.2
13.5
0:00:40 (5)
0:00:40 (5)
6
102011
4
S13
Adele
Balanasa
2007
F
2
0:00:40.7
+0:04.3
13.6
0:00:40 (6)
0:00:40 (6)
7
102022
3
S15
Estere
Feldmane
2005
F
2
0:00:45.1
+0:08.8
15.1
0:00:45 (7)
0:00:45 (7)
8
102021
5
S13
Henriete
Feldmane
2006
F
2
0:00:46.4
+0:10.0
15.5
0:00:46 (8)
0:00:46 (8)
9
102152
6
S13
Romija
Suhanova
2007
F
SSS
2
0:00:47.2
+0:10.9
15.8
0:00:47 (9)
0:00:47 (9)
25m brīvais (0.025 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
101093
1
V11
Matīss
Blūms
2009
M
2
0:00:19.6
13.1
0:00:19 (1)
0:00:19 (1)
2
101101
2
V11
Bruno
Parfenkovs
2009
M
2
0:00:19.8
+0:00.1
13.2
0:00:19 (2)
0:00:19 (2)
3
101094
3
V11
Rodrigo
Laganovskis
2009
M
2
0:00:20.4
+0:00.8
13.7
0:00:20 (3)
0:00:20 (3)
4
101112
4
V11
Matīss
Zemberga
2009
M
2
0:00:20.7
+0:01.0
13.8
0:00:20 (4)
0:00:20 (4)
5
101133
5
V11
Ralfs
Bērziņš
2009
M
SSS
2
0:00:20.7
+0:01.1
13.8
0:00:20 (5)
0:00:20 (5)
6
101132
6
V11
Mareks
Bočkarevs
2009
M
SSS
2
0:00:20.8
+0:01.1
13.9
0:00:20 (6)
0:00:20 (6)
7
101113
7
V11
Jēkabs
Ģirnis
2008
M
2
0:00:20.9
+0:01.2
14.0
0:00:20 (7)
0:00:20 (7)
8
101131
8
V11
Emīls
Mazurevičs
2008
M
SSS MT2
2
0:00:21.1
+0:01.4
14.1
0:00:21 (8)
0:00:21 (8)
9
101103
9
V11
Edvards
Vaivods
2009
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:21.6
+0:02.0
14.4
0:00:21 (9)
0:00:21 (9)
10
101063
1
V9
Roberts
Feldmanis
2011
M
2
0:00:21.7
+0:02.1
14.5
0:00:21 (10)
0:00:21 (10)
11
101102
10
V11
Toms
Silins
2009
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:22.0
+0:02.3
14.7
0:00:22 (11)
0:00:22 (11)
12
101074
2
V9
Kristiāns
Indriksons
2010
M
2
0:00:22.2
+0:02.6
14.9
0:00:22 (12)
0:00:22 (12)
13
101104
11
V11
Ernests
Veidemanis
2009
M
2
0:00:23.9
+0:04.2
16.0
0:00:23 (13)
0:00:23 (13)
14
101143
12
V11
Raiens
Kugrēns
2008
M
Siguldas pilsētas vidusskola
2
0:00:24.3
+0:04.6
16.2
0:00:24 (14)
0:00:24 (14)
15
101092
13
V11
Kristaps
Babra
2009
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:24.3
+0:04.7
16.2
0:00:24 (15)
0:00:24 (15)
16
101072
3
V9
Svens
Zakss
2011
M
2
0:00:25.7
+0:06.0
17.1
0:00:25 (16)
0:00:25 (16)
17
101091
4
V9
Edvards
Pumpurs
2010
M
Speld
2
0:00:26.1
+0:06.4
17.4
0:00:26 (17)
0:00:26 (17)
18
101084
5
V9
Dans
Perkons
2010
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:26.5
+0:06.8
17.7
0:00:26 (18)
0:00:26 (18)
19
101151
14
V11
Renārs
Masulis
2009
M
SSS
2
0:00:26.7
+0:07.0
17.8
0:00:26 (19)
0:00:26 (19)
20
101071
6
V9
Patriks
Ļeonovs
2011
M
Speld
2
0:00:29.0
+0:09.4
19.4
0:00:29 (20)
0:00:29 (20)
21
101083
7
V9
Marks
Nevlers
2010
M
Speld
2
0:00:30.8
+0:11.1
20.6
0:00:30 (21)
0:00:30 (21)
22
101064
8
V9
Ilja
Goldins
2011
M
PK Vētra Ogre
2
0:00:30.8
+0:11.1
20.6
0:00:30 (22)
0:00:30 (22)
23
101062
9
V9
Henrijs
Vīgants
2012
M
2
0:00:31.2
+0:11.5
20.8
0:00:31 (23)
0:00:31 (23)
24
101082
10
V9
Raivo
Madernieks
2010
M
2
0:00:31.7
+0:12.0
21.1
0:00:31 (24)
0:00:31 (24)
25
101123
11
V9
Everts
Apsītis
2011
M
SSC-Asarīši
2
0:00:44.4
+0:24.7
29.6
0:00:44 (25)
0:00:44 (25)
25m brīvais (0.025 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
1
101053
1
S11
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
2
0:00:17.1
11.4
0:00:17 (1)
0:00:17 (1)
2
101043
2
S11
Daniela
Kalve
2008
F
PK Vētra Salaspils
2
0:00:17.9
+0:00.8
12.0
0:00:17 (2)
0:00:17 (2)
3
101042
3
S11
Nikol
Kalve
2008
F
PK Vētra Salaspils
2
0:00:18.6
+0:01.5
12.5
0:00:18 (3)
0:00:18 (3)
4
101061
4
S11
Ance
Zālmane
2008
F
Speld
2
0:00:18.7
+0:01.5
12.5
0:00:18 (4)
0:00:18 (4)
5
101054
5
S11
Emīlija
Zalāne
2008
F
2
0:00:19.4
+0:02.3
13.0
0:00:19 (5)
0:00:19 (5)
6
101023
6
S11
Katrina
Diļevka
2009
F
2
0:00:19.7
+0:02.6
13.1
0:00:19 (6)
0:00:19 (6)
7
101021
1
S9
Liva
Onckule
2010
F
PK Vētra Ogre
2
0:00:19.9
+0:02.8
13.3
0:00:19 (7)
0:00:19 (7)
8
101034
7
S11
Emīlija
Pigožne
2009
F
Speld
2
0:00:20.3
+0:03.2
13.5
0:00:20 (8)
0:00:20 (8)
9
101022
8
S11
Anete
Anspoka
2009
F
2
0:00:20.6
+0:03.5
13.8
0:00:20 (9)
0:00:20 (9)
10
101051
9
S11
Elza Monika
Kublicka
2008
F
Speld
2
0:00:20.8
+0:03.6
13.9
0:00:20 (10)
0:00:20 (10)
11
101014
2
S9
Amanda
Blumberga
2010
F
PK Vētra Ogre
2
0:00:20.8
+0:03.7
13.9
0:00:20 (11)
0:00:20 (11)
12
101032
10
S11
Sanija
Ķēde
2009
F
2
0:00:21.1
+0:04.0
14.1
0:00:21 (12)
0:00:21 (12)
13
101052
11
S11
Emīlija
Lāce
2008
F
2
0:00:21.4
+0:04.2
14.3
0:00:21 (13)
0:00:21 (13)
14
101142
12
S11
Megija
Bondare
2008
F
SSS
2
0:00:21.6
+0:04.5
14.4
0:00:21 (14)
0:00:21 (14)
15
101122
3
S9
Poļina
Pavlova
2010
F
SSS
2
0:00:21.8
+0:04.7
14.6
0:00:21 (15)
0:00:21 (15)
16
101124
13
S11
Elīza
Auziņa
2009
F
SSS
2
0:00:22.7
+0:05.6
15.1
0:00:22 (16)
0:00:22 (16)
17
101024
14
S11
Evelina
Jazenoka
2009
F
PK Vētra Salaspils
2
0:00:23.1
+0:06.0
15.5
0:00:23 (17)
0:00:23 (17)
18
101033
15
S11
Justīne Lote
Lase
2009
F
2
0:00:23.5
+0:06.3
15.7
0:00:23 (18)
0:00:23 (18)
19
101031
16
S11
Keitija
Jurevica
2009
F
2
0:00:23.9
+0:06.8
16.0
0:00:23 (19)
0:00:23 (19)
20
101041
17
S11
Valērija
Fjodorova
2008
F
2
0:00:25.2
+0:08.1
16.9
0:00:25 (20)
0:00:25 (20)
21
101121
4
S9
Rūta
Zvaigzne
2011
F
SSS
2
0:00:26.6
+0:09.5
17.8
0:00:26 (21)
0:00:26 (21)
22
101011
5
S9
Alise
Anspoka
2012
F
2
0:00:27.6
+0:10.5
18.4
0:00:27 (22)
0:00:27 (22)
23
101012
6
S9
Dominika
Kārkliņa
2012
F
Speld
2
0:00:46.2
+0:29.1
30.9
0:00:46 (23)
0:00:46 (23)