Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pļaviņu novada 8. velobrauciens
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Sporta (20.3 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
55
1
V1
Deins
Kaņepējs
1995
M
Armore&Vita
0:28:29.2
42.8
2
24
1
V2
Aivars
Bardovskis
1964
M
Pļaviņu novada dome
0:28:31.3
42.7
3
29
2
V2
Dzintars
Kaņepējs
1968
M
Pļaviņu sporta klubs \"Skanste\"""
0:28:31.3
42.7
4
40
3
V2
Uldis
Lapsa
1966
M
Viltīgās lapsas
0:31:02.9
39.2
5
53
4
V2
Kaspars
Meinuzs
1976
M
0:31:03.4
39.2
6
27
2
V1
Ilmārs
Luksts
1987
M
Livelo/Zelta zeme
0:31:03.5
39.2
Sporta (20.3 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
10
1
SJ
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
0:33:36.4
36.2
2
31
1
S1
Diāna
Jurēviča
1985
F
Venden
0:35:32.7
34.3
3
44
1
S2
Inese
Zvirgzdiņa
1967
F
Latvijas valsts meži
0:35:35.3
34.2
4
38
2
SJ
Agita
Lapsa
2003
F
Viltīgās lapsas
0:40:15.6
30.3
5
8
2
S1
Gunta
Trubače
1988
F
0:40:15.8
30.3
6
39
3
S1
Laura
Lapsa
2000
F
Viltīgās lapsas
0:40:16.3
30.2
Bērnu 3 (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
210
1
V10
Dāvis
Līcītis
2010
M
Livelo Team
0:04:06.3
29.2
2
193
2
V10
Ralfs
Kalniņš
2010
M
0:04:13.6
28.4
3
292
6
V14
Endijs
Lasmanis
2007
M
Jautrie indiāņi
0:04:17.1
28.0
4
117
3
V10
Leonards
Bērziņš
2010
M
MAMMA DABA
0:04:23.8
27.3
5
116
4
V10
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
0:04:27.6
26.9
6
139
5
V10
Roberts
Luksts
2010
M
Livelo/Zelta zeme
0:04:32.6
26.4
Bērnu 3 (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
190
1
V14
Mārcis
Kāpostiņš
2004
F
Livelo
0:03:36.6
33.2
2
142
1
S14
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS-Alfa
0:03:38.4
33.0
3
229
2
V14
Raivo
Kaņepējs
2005
F
0:03:55.1
30.6
4
147
3
V14
Renārs
Jaksons
2008
F
Jaksoni
0:03:57.8
30.3
5
160
4
V14
Arvis
Daugavietis
2007
F
Ekoskola
0:04:01.3
29.8
6
146
5
V14
Rihards
Ozoliņš
2007
F
Kantozo
0:04:15.1
28.2
Bērnu 2 (1 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
185
2
V8
Kristers
Birkenfelds
2013
M
0:03:13.7
18.6
2
107
3
V8
Davids
Skrimblis
2013
M
0:03:19.2
18.1
3
155
4
V8
Bruno
Džeriņš
2013
M
Ozolu iela
0:03:20.3
18.0
4
104
5
V8
Tomass
Gross-Avotiņš
2014
M
0:03:23.2
17.7
5
165
6
V8
Roberts
Pakers
2013
M
0:04:07.2
14.6
6
131
7
V8
Rūdolfs
Lopatko
2013
M
0:04:10.2
14.4
Bērnu 2 (1 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
209
1
S8
Sofija
Šaicāne
2013
F
0:02:14.3
26.8
2
203
2
S8
Maija
Meijere
2013
F
0:02:37.2
22.9
3
234
1
V8
Krišjānis
Teterovskis
2013
F
Teteri
0:02:57.2
20.3
4
140
3
S8
Emīlija
Dzelme
2013
F
0:03:17.5
18.2
5
188
4
S8
Katrīne
Podniece
2013
F
0:03:47.2
15.8
6
153
5
S8
Nadezda
Maskova
2013
F
Pļaviņu NMP punkts
0:03:50.5
15.6
Bērnu 1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
143
1
V4
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
0:02:52.9
10.4
2
220
2
V4
Valters
Bičevskis
2017
M
NMPD
0:04:08.1
7.3
3
113
3
V4
Martins
Starčenko
2016
M
Starčenko
0:04:09.7
7.2
4
109
4
V4
Artjoms
Mironovs
2016
M
0:04:19.2
6.9
5
223
5
V4
Marks
Gesovs
2016
M
Pļaviņu novada dome
0:05:21.2
5.6
6
102
6
V4
Martins
Babris
2016
M
0:05:30.1
5.5
Bērnu 1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
184
1
S4
Elīna
Lejniece
2017
F
0:04:04.7
7.4
2
225
2
S4
Marta
Meinuza
2017
F
0:06:35.4
4.6
3
103
3
S4
Paula
Avotiņa
2016
F
0:07:07.4
4.2
4
132
4
S4
Egija
Zaplavnija
2016
F
Pļaviņu novada dome
1:41:46.8
0.3