Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons 2019
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
1
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
228
1
V40L
Anatolijs
Macuks
Jēkabpils sporta centrs
3
1:16:12.7
3.6
0:28:27 (1)
0:28:27 (1)
0:52:04 (1)
0:23:37 (1)
1:16:12 (1)
0:24:08 (1)
2
27
1
V50L
Gunārs
Ķeģis
3
1:20:27.5
+4:14.7
3.8
0:29:54 (2)
0:29:54 (2)
0:55:38 (2)
0:25:44 (2)
1:20:27 (2)
0:24:48 (2)
3
13
2
V50L
Vytautas
Gražys
3
1:23:04.7
+6:52.0
4.0
0:29:54 (3)
0:29:54 (3)
0:55:47 (3)
0:25:52 (3)
1:23:04 (3)
0:27:17 (3)
4
229
2
V40L
Artis
Zvejnieks
Vecbebri
3
1:26:06.8
+9:54.0
4.1
0:30:07 (4)
0:30:07 (4)
0:57:27 (4)
0:27:20 (5)
1:26:06 (4)
0:28:39 (7)
5
15
1
V30L
Jānis
Jerofejevs
3
1:26:38.4
+10:25.6
4.1
0:31:11 (5)
0:31:11 (5)
0:58:27 (5)
0:27:15 (4)
1:26:38 (5)
0:28:11 (5)
6
52
3
V40L
Dainis
Žuburs
3
1:28:31.6
+12:18.8
4.2
0:32:12 (9)
0:32:12 (9)
1:00:07 (7)
0:27:55 (6)
1:28:31 (6)
0:28:23 (6)
7
6
3
V50L
Aivars
Bondars
3
1:28:55.5
+12:42.7
4.2
0:32:27 (10)
0:32:27 (10)
1:00:45 (9)
0:28:18 (8)
1:28:55 (7)
0:28:09 (4)
8
20
1
V20L
Ervīns
Kokarevičs
3
1:29:40.5
+13:27.7
4.3
0:31:26 (6)
0:31:26 (6)
0:59:39 (6)
0:28:13 (7)
1:29:40 (8)
0:30:00 (9)
9
36
2
V30L
Mārtiņš
Purenkovs
3
1:30:18.5
+14:05.7
4.3
0:31:58 (7)
0:31:58 (7)
1:00:33 (8)
0:28:34 (9)
1:30:18 (9)
0:29:45 (8)
10
24
2
V20L
Dēvids
Kristapsons
3
1:31:40.8
+15:28.0
4.4
0:32:42 (12)
0:32:42 (12)
1:01:20 (10)
0:28:38 (10)
1:31:40 (10)
0:30:19 (10)
11
35
4
V40L
Dzintars
Petrovs
3
1:32:31.5
+16:18.8
4.4
0:32:30 (11)
0:32:30 (11)
1:01:33 (11)
0:29:03 (11)
1:32:31 (11)
0:30:57 (11)
12
23
3
V30L
Kaspars
Kravalis
3
1:33:44.8
+17:32.0
4.5
0:31:58 (8)
0:31:58 (8)
1:02:26 (12)
0:30:27 (12)
1:33:44 (12)
0:31:18 (12)
13
38
3
V20L
Elvis
Rubīns
3
1:37:26.5
+21:13.7
4.6
0:35:22 (13)
0:35:22 (13)
1:06:00 (13)
0:30:37 (13)
1:37:26 (13)
0:31:26 (13)
14
44
4
V50L
Guntars
Straume
3
1:40:38.8
+24:26.0
4.8
0:36:45 (15)
0:36:45 (15)
1:08:20 (15)
0:31:34 (14)
1:40:38 (14)
0:32:18 (14)
15
151
5
V40L
Mareks
Meļņiks
3
1:43:48.3
+27:35.5
4.9
0:35:46 (14)
0:35:46 (14)
1:08:18 (14)
0:32:31 (16)
1:43:48 (15)
0:35:29 (16)
16
47
4
V20L
Antons
Toptigins
3
1:48:45.6
+32:32.8
5.2
0:38:39 (20)
0:38:39 (20)
1:12:58 (19)
0:34:19 (19)
1:48:45 (16)
0:35:47 (17)
17
33
5
V20L
Dmitrijs
Olezevskis
3
1:48:45.8
+32:33.0
5.2
0:38:39 (19)
0:38:39 (19)
1:12:58 (18)
0:34:18 (18)
1:48:45 (17)
0:35:47 (18)
18
40
6
V40L
Edgars
Rūtiņš
3
1:51:03.0
+34:50.2
5.3
0:36:58 (16)
0:36:58 (16)
1:09:30 (16)
0:32:31 (15)
1:51:03 (18)
0:41:33 (24)
19
234
4
V30L
Jurģis
Urtāns
3
1:51:30.8
+35:18.0
5.3
0:40:40 (24)
0:40:40 (24)
1:16:18 (22)
0:35:37 (20)
1:51:30 (19)
0:35:12 (15)
20
19
5
V50L
Valdis
Kļaviņš
3
1:53:26.3
+37:13.5
5.4
0:40:38 (23)
0:40:38 (23)
1:16:51 (24)
0:36:12 (22)
1:53:26 (20)
0:36:34 (19)
21
29
1
V60L
Vilnis
Liepiņš
3
1:53:56.3
+37:43.5
5.4
0:40:09 (22)
0:40:09 (22)
1:16:38 (23)
0:36:28 (24)
1:53:56 (21)
0:37:18 (20)
22
150
5
V30L
Jānis
Leimants
3
1:54:22.6
+38:09.8
5.4
0:37:51 (18)
0:37:51 (18)
1:11:51 (17)
0:34:00 (17)
1:54:22 (22)
0:42:31 (27)
23
41
6
V50L
Ivars
Saldaks
3
1:55:19.1
+39:06.3
5.5
0:38:43 (21)
0:38:43 (21)
1:15:05 (21)
0:36:21 (23)
1:55:19 (23)
0:40:13 (22)
24
21
7
V50L
Jānis
Kopmanis
3
1:57:29.1
+41:16.3
5.6
0:37:48 (17)
0:37:48 (17)
1:14:01 (20)
0:36:12 (21)
1:57:29 (24)
0:43:27 (28)
25
25
7
V40L
Gundars
Kristapsons
3
2:01:40.6
+45:27.8
5.8
0:42:31 (25)
0:42:31 (25)
1:21:00 (25)
0:38:29 (25)
2:01:40 (25)
0:40:40 (23)
26
31
6
V30L
Jan
Meissner
3
2:03:47.6
+47:34.8
5.9
0:43:03 (27)
0:43:03 (27)
1:21:32 (26)
0:38:29 (26)
2:03:47 (26)
0:42:15 (26)
27
2
8
V50L
Jānis
Avens
3
2:04:54.1
+48:41.3
5.9
0:44:36 (28)
0:44:36 (28)
1:24:42 (27)
0:40:06 (27)
2:04:54 (27)
0:40:11 (21)
28
10
9
V50L
Dainis
Driņķis
3
2:07:56.1
+51:43.3
6.1
0:45:48 (29)
0:45:48 (29)
1:26:03 (28)
0:40:14 (28)
2:07:56 (28)
0:41:52 (25)
29
42
6
V20L
Lauris
Skalne
3
2:11:31.8
+55:19.0
6.3
0:42:39 (26)
0:42:39 (26)
1:26:03 (29)
0:43:23 (29)
2:11:31 (29)
0:45:28 (29)
30
49
2
V60L
Andris
Verjovkins
1
3:01:33.9
+105:21.1
25.9
3:01:33 (30)
3:01:33 (30)
21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
50
1
S30L
Ginta
Zēberga
3
1:34:06.5
4.5
0:34:22 (1)
0:34:22 (1)
1:04:11 (1)
0:29:48 (1)
1:34:06 (1)
0:29:55 (1)
2
14
2
S30L
Ineta
Jerofejeva
3
1:39:45.5
+5:39.0
4.8
0:35:09 (2)
0:35:09 (2)
1:06:15 (2)
0:31:05 (2)
1:39:45 (2)
0:33:29 (3)
3
11
3
S30L
Ingūna
Gailīte
3
1:43:02.8
+8:56.2
4.9
0:37:18 (3)
0:37:18 (3)
1:10:13 (3)
0:32:54 (3)
1:43:02 (3)
0:32:49 (2)
4
43
1
S20L
Dzintra
Skārda
3
1:45:56.3
+11:49.7
5.0
0:37:43 (4)
0:37:43 (4)
1:10:57 (4)
0:33:13 (4)
1:45:56 (4)
0:34:59 (4)
5
5
1
S50L
Ilze
Boldāne
3
1:49:05.8
+14:59.2
5.2
0:39:05 (5)
0:39:05 (5)
1:13:28 (5)
0:34:23 (5)
1:49:05 (5)
0:35:37 (5)
6
18
1
S40L
Rita
Kļaviņa
3
1:55:06.6
+21:00.0
5.5
0:39:58 (6)
0:39:58 (6)
1:16:15 (6)
0:36:16 (6)
1:55:06 (6)
0:38:51 (6)
7
16
2
S40L
Zanda
Kārkliņa
3
1:59:07.8
+25:01.3
5.7
0:41:05 (7)
0:41:05 (7)
1:19:35 (7)
0:38:30 (7)
1:59:07 (7)
0:39:32 (7)
8
239
4
S30L
Ērika
Urtāne
3
2:04:15.6
+30:09.0
5.9
0:44:05 (8)
0:44:05 (8)
1:23:13 (8)
0:39:07 (8)
2:04:15 (8)
0:41:02 (8)
9
9
3
S40L
Zane
Dille
3
2:09:17.0
+35:10.4
6.2
0:44:31 (9)
0:44:31 (9)
1:26:30 (9)
0:41:58 (9)
2:09:17 (9)
0:42:46 (9)
7km (7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
107
1
V30
Jevgēnijs
Turkins
1
0:21:35.6
3.1
0:21:35 (1)
0:21:35 (1)
2
118
2
V30
Mareks
Zālītis
1
0:23:58.9
+2:23.2
3.4
0:23:58 (2)
0:23:58 (2)
3
241
1
V20
Dariuš
Černigovskij
SC Cosma
1
0:24:05.1
+2:29.4
3.4
0:24:05 (3)
0:24:05 (3)
4
53
3
V30
Jānis
Ābols
1
0:25:46.9
+4:11.2
3.7
0:25:46 (4)
0:25:46 (4)
5
87
2
V20
Tomass
Neuss-Lucs
1
0:26:27.4
+4:51.7
3.8
0:26:27 (5)
0:26:27 (5)
6
364
4
V30
Rihards
Āboliņš
AGRA
1
0:26:45.0
+5:09.3
3.8
0:26:45 (6)
0:26:45 (6)
7
51
5
V30
Māris
Znotiņš
1
0:26:54.1
+5:18.5
3.8
0:26:54 (7)
0:26:54 (7)
8
122
1
VJ
Artūrs
Žmurovs
1
0:27:38.4
+6:02.7
3.9
0:27:38 (8)
0:27:38 (8)
9
236
2
VJ
Markus
Urtāns
1
0:28:24.9
+6:49.2
4.1
0:28:24 (9)
0:28:24 (9)
10
212
6
V30
Roms
Žilinsks
1
0:28:41.6
+7:06.0
4.1
0:28:41 (10)
0:28:41 (10)
11
111
7
V30
Nauris
Upmalis
1
0:29:34.4
+7:58.7
4.2
0:29:34 (11)
0:29:34 (11)
12
92
3
VJ
Rolands
Paluga
1
0:29:53.4
+8:17.7
4.3
0:29:53 (12)
0:29:53 (12)
13
155
1
V50
Gvido
Lapsa
1
0:30:13.2
+8:37.5
4.3
0:30:13 (13)
0:30:13 (13)
14
238
4
VJ
Kaspars
Borozinskis
1
0:30:51.2
+9:15.5
4.4
0:30:51 (14)
0:30:51 (14)
15
152
5
VJ
Mikus
Briežkalns
1
0:30:56.2
+9:20.5
4.4
0:30:56 (15)
0:30:56 (15)
16
60
1
V40
Jānis
Bravackis
1
0:31:28.7
+9:53.0
4.5
0:31:28 (16)
0:31:28 (16)
17
85
8
V30
Edgars
Meijers
1
0:32:05.2
+10:29.5
4.6
0:32:05 (17)
0:32:05 (17)
18
203
9
V30
Oskars
Skudra
1
0:33:11.7
+11:36.0
4.7
0:33:11 (18)
0:33:11 (18)
19
56
1
V60
Andris
Bērziņš
1
0:33:42.4
+12:06.7
4.8
0:33:42 (19)
0:33:42 (19)
20
216
2
V60
Andris
Verjovkins
1
0:34:21.9
+12:46.2
4.9
0:34:21 (20)
0:34:21 (20)
21
120
6
VJ
Raimonds
Zeps
1
0:34:35.8
+13:00.1
4.9
0:34:35 (21)
0:34:35 (21)
22
65
2
V40
Māris
Drīvenieks
1
0:34:49.4
+13:13.7
5.0
0:34:49 (22)
0:34:49 (22)
23
59
2
V50
Dzintars
Borozinskis
1
0:34:58.2
+13:22.5
5.0
0:34:58 (23)
0:34:58 (23)
24
91
3
V40
Aleksejs
Pakula
1
0:36:00.9
+14:25.2
5.1
0:36:00 (24)
0:36:00 (24)
25
375
7
VJ
Edgars Elgars
Bērziņš
1
0:37:39.7
+16:04.0
5.4
0:37:39 (25)
0:37:39 (25)
26
235
8
VJ
Donats
Urtāns
1
0:37:42.7
+16:07.0
5.4
0:37:42 (26)
0:37:42 (26)
27
245
10
V30
Egidijus
Antanavičius
1
0:38:31.2
+16:55.5
5.5
0:38:31 (27)
0:38:31 (27)
28
376
9
VJ
Mārtiņš
Zunde
1
0:44:05.7
+22:30.0
6.3
0:44:05 (28)
0:44:05 (28)
29
204
3
V20
Nauris
Balodis
Meins
1
0:44:27.9
+22:52.2
6.4
0:44:27 (29)
0:44:27 (29)
30
100
1
V70
Viktors
Safutins
1
0:45:32.9
+23:57.2
6.5
0:45:32 (30)
0:45:32 (30)
31
103
11
V30
Kaspars
Straupenieks
1
0:48:27.9
+26:52.3
6.9
0:48:27 (31)
0:48:27 (31)
32
383
10
VJ
Ričards
Lizinskis
1
0:48:57.4
+27:21.8
7.0
0:48:57 (32)
0:48:57 (32)
33
94
11
VJ
Kristers
Rimeicāns
1
0:49:39.2
+28:03.5
7.1
0:49:39 (33)
0:49:39 (33)
7km (7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
93
1
S30
Ilze
Pastare
1
0:27:29.1
3.9
0:27:29 (1)
0:27:29 (1)
2
110
1
SJ
Emīlija
Upmale
1
0:28:01.6
+0:32.5
4.0
0:28:01 (2)
0:28:01 (2)
3
71
2
SJ
Līna
Gaile
1
0:28:25.9
+0:56.7
4.1
0:28:25 (3)
0:28:25 (3)
4
82
1
S20
Rūta
Kuriņa
1
0:30:56.7
+3:27.5
4.4
0:30:56 (4)
0:30:56 (4)
5
96
2
S30
Inese
Rode
1
0:33:12.7
+5:43.5
4.7
0:33:12 (5)
0:33:12 (5)
6
242
3
SJ
Arijana
Kotova
1
0:33:13.0
+5:43.8
4.7
0:33:13 (6)
0:33:13 (6)
7
55
4
SJ
Sonora
Balode
1
0:33:59.4
+6:30.2
4.9
0:33:59 (7)
0:33:59 (7)
8
156
1
S40
Lāsma
Malta
1
0:34:01.9
+6:32.7
4.9
0:34:01 (8)
0:34:01 (8)
9
109
3
S30
Linda
Ūdre-Rizga
1
0:34:52.7
+7:23.5
5.0
0:34:52 (9)
0:34:52 (9)
10
121
4
S30
Madara
Znotiņa
1
0:36:48.2
+9:19.0
5.3
0:36:48 (10)
0:36:48 (10)
11
381
5
SJ
Marta
Langenfelde
1
0:37:24.9
+9:55.7
5.3
0:37:24 (11)
0:37:24 (11)
12
210
5
S30
Santa
Āboliņa
AGRA
1
0:37:31.4
+10:02.2
5.4
0:37:31 (12)
0:37:31 (12)
13
201
6
SJ
Luīza
Jakovļeva
1
0:37:48.4
+10:19.2
5.4
0:37:48 (13)
0:37:48 (13)
14
68
6
S30
Ļubova
Fintjugova
1
0:37:48.7
+10:19.5
5.4
0:37:48 (14)
0:37:48 (14)
15
67
2
S20
Juta
Eglīte
1
0:37:50.7
+10:21.5
5.4
0:37:50 (15)
0:37:50 (15)
16
217
3
S20
Marija
Kandiba-Sprudzāne
1
0:39:00.2
+11:31.0
5.6
0:39:00 (16)
0:39:00 (16)
17
211
7
S30
Katrīna
Vdovina
1
0:39:39.0
+12:09.8
5.7
0:39:39 (17)
0:39:39 (17)
18
79
8
S30
Dace
Kalve
1
0:41:17.2
+13:48.0
5.9
0:41:17 (18)
0:41:17 (18)
19
75
9
S30
Liene
Grosberga
1
0:41:41.7
+14:12.5
6.0
0:41:41 (19)
0:41:41 (19)
20
116
1
S60
Alda
Vulāne
1
0:42:02.7
+14:33.5
6.0
0:42:02 (20)
0:42:02 (20)
21
58
7
SJ
Vineta
Bite
1
0:45:16.7
+17:47.5
6.5
0:45:16 (21)
0:45:16 (21)
22
154
8
SJ
Laura Lorita
Buševica
1
0:46:57.4
+19:28.2
6.7
0:46:57 (22)
0:46:57 (22)
23
61
10
S30
Līga
Dāboliņa
1
0:47:44.7
+20:15.5
6.8
0:47:44 (23)
0:47:44 (23)
24
98
2
S40
Inese
Rozentāle
1
0:48:15.8
+20:46.6
6.9
0:48:15 (24)
0:48:15 (24)
25
102
11
S30
Aija
Straupeniece
1
0:48:35.7
+21:06.5
6.9
0:48:35 (25)
0:48:35 (25)
26
209
12
S30
Gunta
Strēle
1
0:48:42.7
+21:13.5
7.0
0:48:42 (26)
0:48:42 (26)
27
153
3
S40
Ginta
Buševica
1
0:49:38.5
+22:09.3
7.1
0:49:38 (27)
0:49:38 (27)
28
89
4
S40
Dzintra
Ozoliņa
1
0:49:41.7
+22:12.5
7.1
0:49:41 (28)
0:49:41 (28)
29
237
4
S20
Eva
Žilde-Rudzīte
1
0:51:01.9
+23:32.8
7.3
0:51:01 (29)
0:51:01 (29)
21km N (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
28
1
VLSN
Dzintars
Laganovskis
3
2:29:21.1
7.1
0:47:21 (1)
0:47:21 (1)
1:37:20 (1)
0:49:58 (1)
2:29:21 (1)
0:52:00 (1)
21km N (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
26
1
SLMN
Kristīne
Kuka
3
2:29:24.4
7.1
0:47:19 (1)
0:47:19 (1)
1:37:20 (1)
0:50:00 (1)
2:29:24 (1)
0:52:04 (1)
2
224
1
SLSN
Iveta
Epnere
EPNERI
3
2:33:15.9
+3:51.5
7.3
0:48:43 (2)
0:48:43 (2)
1:40:33 (2)
0:51:50 (2)
2:33:15 (2)
0:52:41 (2)
3
12
2
SLMN
Aida
Graudiņa
3
2:37:22.7
+7:58.3
7.5
0:51:12 (3)
0:51:12 (3)
1:43:08 (3)
0:51:56 (3)
2:37:22 (3)
0:54:14 (3)
7km N (7 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
73
1
VSN
Dainis
Gailis
1
0:43:01.4
6.1
0:43:01 (1)
0:43:01 (1)
2
64
2
VSN
Uldis
Dīcis
1
0:44:26.2
+1:24.7
6.3
0:44:26 (2)
0:44:26 (2)
3
226
3
VSN
Ivars
Epners
EPNERI
1
0:49:14.2
+6:12.7
7.0
0:49:14 (3)
0:49:14 (3)
7km N (7 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
88
1
SSN
Inta
Ozola
1
0:48:43.4
7.0
0:48:43 (1)
0:48:43 (1)
2
205
1
SMN
Ieva
Ustupa
Plēsējas
1
0:48:55.9
+0:12.5
7.0
0:48:55 (2)
0:48:55 (2)
3
63
2
SSN
Ruta
Dīce
1
0:49:26.4
+0:43.0
7.1
0:49:26 (3)
0:49:26 (3)
4
81
2
SMN
Inta
Kristapura-Nīmane
1
0:50:11.9
+1:28.5
7.2
0:50:11 (4)
0:50:11 (4)
5
99
3
SSN
Elza
Rūsiņa
1
0:52:06.5
+3:23.0
7.4
0:52:06 (5)
0:52:06 (5)
6
83
4
SSN
Līga
Laganovska
1
0:54:45.7
+6:02.2
7.8
0:54:45 (6)
0:54:45 (6)
7
74
5
SSN
Ruta
Galina
1
0:56:06.4
+7:22.9
8.0
0:56:06 (7)
0:56:06 (7)
8
72
1
SJN
Lote Lea
Gaile
1
0:56:40.7
+7:57.2
8.1
0:56:40 (8)
0:56:40 (8)
9
70
3
SMN
Ieva
Gaile
1
0:56:40.8
+7:57.3
8.1
0:56:40 (9)
0:56:40 (9)
10
206
4
SMN
Ilze
Šteinberga
Plēsējas
1
0:58:46.5
+10:03.0
8.4
0:58:46 (10)
0:58:46 (10)
11
208
6
SSN
Ingrīda
Strautiņa
1
0:59:20.5
+10:37.0
8.5
0:59:20 (11)
0:59:20 (11)
12
207
7
SSN
Vēsma
Pak
1
0:59:59.1
+11:15.6
8.6
0:59:59 (12)
0:59:59 (12)
13
69
8
SSN
Ingrīna
Freimane
1
1:02:31.2
+13:47.7
8.9
1:02:31 (13)
1:02:31 (13)
2km (2 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
125
1
V16
Kaspars
Borozinskis
1
0:08:23.7
4.2
0:08:23 (1)
0:08:23 (1)
2
202
2
V16
Igors
Smerjotkins
1
0:08:24.5
+0:00.8
4.2
0:08:24 (2)
0:08:24 (2)
3
386
1
V12
Renārs
Saliņš
1
0:09:01.3
+0:37.5
4.5
0:09:01 (3)
0:09:01 (3)
4
159
2
V12
Artjoms
Zagorskis
1
0:09:01.8
+0:38.0
4.5
0:09:01 (4)
0:09:01 (4)
5
147
1
B8
Annika
Zālīte
1
0:09:16.8
+0:53.0
4.6
0:09:16 (5)
0:09:16 (5)
6
370
1
V10
Kristers
Aizporietis
1
0:09:42.8
+1:19.0
4.9
0:09:42 (6)
0:09:42 (6)
7
138
1
B6
Roberts
Rode
1
0:09:44.8
+1:21.0
4.9
0:09:44 (7)
0:09:44 (7)
8
371
3
V12
Toms
Aizporietis
1
0:10:05.3
+1:41.5
5.0
0:10:05 (8)
0:10:05 (8)
9
137
3
V16
Ralfs Tomass
Priedītis
1
0:10:05.5
+1:41.8
5.0
0:10:05 (9)
0:10:05 (9)
10
136
2
V10
Matīss
Piļevs
1
0:10:10.8
+1:47.0
5.1
0:10:10 (10)
0:10:10 (10)
11
225
4
V16
Roberts
Epners
EPNERI
1
0:10:27.5
+2:03.8
5.2
0:10:27 (11)
0:10:27 (11)
12
123
5
V16
Gothards Jānis
Bite
1
0:10:31.8
+2:08.0
5.3
0:10:31 (12)
0:10:31 (12)
13
157
4
V12
Endijs
Lasmane
1
0:10:40.8
+2:17.0
5.3
0:10:40 (13)
0:10:40 (13)
14
127
2
B8
Estere Elisa
Drīveniece
1
0:10:42.5
+2:18.8
5.4
0:10:42 (14)
0:10:42 (14)
15
227
3
B8
Sandis
Rāviņš
1
0:10:47.3
+2:23.5
5.4
0:10:47 (15)
0:10:47 (15)
16
368
3
V10
Alvis
Zariņš
1
0:11:04.3
+2:40.5
5.5
0:11:04 (16)
0:11:04 (16)
17
369
4
B8
Linards
Aizporietis
1
0:11:09.3
+2:45.5
5.6
0:11:09 (17)
0:11:09 (17)
18
149
2
B6
Jānis
Zālītis
1
0:11:19.8
+2:56.0
5.7
0:11:19 (18)
0:11:19 (18)
19
231
5
B8
Haralds
Eriksons
1
0:11:28.8
+3:05.0
5.7
0:11:28 (19)
0:11:28 (19)
20
240
6
B8
Hugo Emīls
Birkāns
1
0:11:35.8
+3:12.0
5.8
0:11:35 (20)
0:11:35 (20)
21
133
5
V12
Edgars
Osipausks
1
0:11:41.5
+3:17.8
5.8
0:11:41 (21)
0:11:41 (21)
22
129
3
B6
Felicita
Jerofejeva
1
0:11:54.3
+3:30.5
6.0
0:11:54 (22)
0:11:54 (22)
23
132
7
B8
Arvīds
Osipausks
1
0:12:09.8
+3:46.0
6.1
0:12:09 (23)
0:12:09 (23)
24
222
4
V10
Emīls Miks
Epners
EPNERI
1
0:12:20.8
+3:57.0
6.2
0:12:20 (24)
0:12:20 (24)
25
128
8
B8
Edijs
Īvāns
1
0:12:22.5
+3:58.8
6.2
0:12:22 (25)
0:12:22 (25)
26
141
4
B6
Armands
Strēlis
1
0:12:51.3
+4:27.5
6.4
0:12:51 (26)
0:12:51 (26)
27
142
6
V12
Ivars
Svars
1
0:13:21.3
+4:57.5
6.7
0:13:21 (27)
0:13:21 (27)
28
223
9
B8
Anete Una
Epnere
EPNERI
1
0:13:26.5
+5:02.8
6.7
0:13:26 (28)
0:13:26 (28)
29
233
10
B8
Ričards
Rumpis
1
0:13:36.8
+5:13.0
6.8
0:13:36 (29)
0:13:36 (29)
30
363
11
B8
Annija
Āboliņa
AGRA
1
0:14:00.1
+5:36.4
7.0
0:14:00 (30)
0:14:00 (30)
31
140
5
B6
Laura
Strēle
1
0:14:33.9
+6:10.1
7.3
0:14:33 (31)
0:14:33 (31)
32
145
6
B6
Gabriela
Vilciņa
1
0:15:28.8
+7:05.0
7.7
0:15:28 (32)
0:15:28 (32)
33
131
12
B8
Markuss
Nīmanis
1
0:18:52.6
+10:28.8
9.4
0:18:52 (33)
0:18:52 (33)
34
134
13
B8
Rēzija
Ozola
1
0:19:34.8
+11:11.0
9.8
0:19:34 (34)
0:19:34 (34)
35
232
14
B8
Edvards
Teicāns
1
0:22:32.6
+14:08.8
11.3
0:22:32 (35)
0:22:32 (35)
2km (2 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
1
143
1
S16
Emīlija
Upmale
1
0:08:53.7
4.4
0:08:53 (1)
0:08:53 (1)
2
213
1
S10
Darja
Vdovina
1
0:09:07.7
+0:14.0
4.6
0:09:07 (2)
0:09:07 (2)
3
148
1
S12
Loreta
Zālīte
1
0:09:56.8
+1:03.1
5.0
0:09:56 (3)
0:09:56 (3)
4
158
2
S16
Sabīne
Lasmane
1
0:10:09.8
+1:16.0
5.1
0:10:09 (4)
0:10:09 (4)
5
388
2
S10
Samanta
Romanova
1
0:10:24.8
+1:31.0
5.2
0:10:24 (5)
0:10:24 (5)
6
244
3
S10
Loreta
Paļuga
1
0:10:34.8
+1:41.1
5.3
0:10:34 (6)
0:10:34 (6)
7
135
4
S10
Diāna
Pastare
1
0:10:49.7
+1:56.0
5.4
0:10:49 (7)
0:10:49 (7)
8
124
2
S12
Nika
Bondare
1
0:11:49.8
+2:56.1
5.9
0:11:49 (8)
0:11:49 (8)
9
230
5
S10
Helēna
Eriksone
1
0:12:57.5
+4:03.8
6.5
0:12:57 (9)
0:12:57 (9)
10
126
6
S10
Nata
Bravacka
1
0:13:39.8
+4:46.1
6.8
0:13:39 (10)
0:13:39 (10)
11
220
7
S10
Ērika
Saliņa
1
0:14:04.8
+5:11.1
7.0
0:14:04 (11)
0:14:04 (11)
12
243
8
S10
Alita
Paļuga
1
0:14:05.8
+5:12.1
7.0
0:14:05 (12)
0:14:05 (12)
13
385
9
S10
Viktorija
Rozenberga
1
0:14:14.8
+5:21.1
7.1
0:14:14 (13)
0:14:14 (13)
14
221
10
S10
Gabriela
Bērziņa
1
0:15:38.9
+6:45.1
7.8
0:15:38 (14)
0:15:38 (14)