Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Pļaviņu Daugavas promenādes pusmaratons 2019
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
228
1
V40L
Anatolijs
Macuks
Jēkabpils sporta centrs
3
1:16:12.7
3.6
2
27
1
V50L
Gunārs
Ķeģis
3
1:20:27.5
+4:14.7
3.8
3
13
2
V50L
Vytautas
Gražys
3
1:23:04.7
+6:52.0
4.0
4
229
2
V40L
Artis
Zvejnieks
Vecbebri
3
1:26:06.8
+9:54.0
4.1
5
15
1
V30L
Jānis
Jerofejevs
3
1:26:38.4
+10:25.6
4.1
6
52
3
V40L
Dainis
Žuburs
3
1:28:31.6
+12:18.8
4.2
7
6
3
V50L
Aivars
Bondars
3
1:28:55.5
+12:42.7
4.2
8
20
1
V20L
Ervīns
Kokarevičs
3
1:29:40.5
+13:27.7
4.3
9
36
2
V30L
Mārtiņš
Purenkovs
3
1:30:18.5
+14:05.7
4.3
10
24
2
V20L
Dēvids
Kristapsons
3
1:31:40.8
+15:28.0
4.4
11
35
4
V40L
Dzintars
Petrovs
3
1:32:31.5
+16:18.8
4.4
12
23
3
V30L
Kaspars
Kravalis
3
1:33:44.8
+17:32.0
4.5
13
50
1
S30L
Ginta
Zēberga
3
1:34:06.5
+17:53.7
4.5
14
38
3
V20L
Elvis
Rubīns
3
1:37:26.5
+21:13.7
4.6
15
14
2
S30L
Ineta
Jerofejeva
3
1:39:45.5
+23:32.7
4.8
16
44
4
V50L
Guntars
Straume
3
1:40:38.8
+24:26.0
4.8
17
11
3
S30L
Ingūna
Gailīte
3
1:43:02.8
+26:50.0
4.9
18
151
5
V40L
Mareks
Meļņiks
3
1:43:48.3
+27:35.5
4.9
19
43
1
S20L
Dzintra
Skārda
3
1:45:56.3
+29:43.5
5.0
20
47
4
V20L
Antons
Toptigins
3
1:48:45.6
+32:32.8
5.2
21
33
5
V20L
Dmitrijs
Olezevskis
3
1:48:45.8
+32:33.0
5.2
22
5
1
S50L
Ilze
Boldāne
3
1:49:05.8
+32:53.0
5.2
23
40
6
V40L
Edgars
Rūtiņš
3
1:51:03.0
+34:50.2
5.3
24
234
4
V30L
Jurģis
Urtāns
3
1:51:30.8
+35:18.0
5.3
25
19
5
V50L
Valdis
Kļaviņš
3
1:53:26.3
+37:13.5
5.4
26
29
1
V60L
Vilnis
Liepiņš
3
1:53:56.3
+37:43.5
5.4
27
150
5
V30L
Jānis
Leimants
3
1:54:22.6
+38:09.8
5.4
28
18
1
S40L
Rita
Kļaviņa
3
1:55:06.6
+38:53.8
5.5
29
41
6
V50L
Ivars
Saldaks
3
1:55:19.1
+39:06.3
5.5
30
21
7
V50L
Jānis
Kopmanis
3
1:57:29.1
+41:16.3
5.6
31
16
2
S40L
Zanda
Kārkliņa
3
1:59:07.8
+42:55.0
5.7
32
25
7
V40L
Gundars
Kristapsons
3
2:01:40.6
+45:27.8
5.8
33
31
6
V30L
Jan
Meissner
3
2:03:47.6
+47:34.8
5.9
34
239
4
S30L
Ērika
Urtāne
3
2:04:15.6
+48:02.8
5.9
35
2
8
V50L
Jānis
Avens
3
2:04:54.1
+48:41.3
5.9
36
10
9
V50L
Dainis
Driņķis
3
2:07:56.1
+51:43.3
6.1
37
9
3
S40L
Zane
Dille
3
2:09:17.0
+53:04.2
6.2
38
42
6
V20L
Lauris
Skalne
3
2:11:31.8
+55:19.0
6.3
39
49
2
V60L
Andris
Verjovkins
1
3:01:33.9
+105:21.1
25.9
7km (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
107
1
V30
Jevgēnijs
Turkins
1
0:21:35.6
3.1
2
118
2
V30
Mareks
Zālītis
1
0:23:58.9
+2:23.2
3.4
3
241
1
V20
Dariuš
Černigovskij
SC Cosma
1
0:24:05.1
+2:29.4
3.4
4
53
3
V30
Jānis
Ābols
1
0:25:46.9
+4:11.2
3.7
5
87
2
V20
Tomass
Neuss-Lucs
1
0:26:27.4
+4:51.7
3.8
6
364
4
V30
Rihards
Āboliņš
AGRA
1
0:26:45.0
+5:09.3
3.8
7
51
5
V30
Māris
Znotiņš
1
0:26:54.1
+5:18.5
3.8
8
93
1
S30
Ilze
Pastare
1
0:27:29.1
+5:53.5
3.9
9
122
1
VJ
Artūrs
Žmurovs
1
0:27:38.4
+6:02.7
3.9
10
110
1
SJ
Emīlija
Upmale
1
0:28:01.6
+6:26.0
4.0
11
236
2
VJ
Markus
Urtāns
1
0:28:24.9
+6:49.2
4.1
12
71
2
SJ
Līna
Gaile
1
0:28:25.9
+6:50.2
4.1
13
212
6
V30
Roms
Žilinsks
1
0:28:41.6
+7:06.0
4.1
14
111
7
V30
Nauris
Upmalis
1
0:29:34.4
+7:58.7
4.2
15
92
3
VJ
Rolands
Paluga
1
0:29:53.4
+8:17.7
4.3
16
155
1
V50
Gvido
Lapsa
1
0:30:13.2
+8:37.5
4.3
17
238
4
VJ
Kaspars
Borozinskis
1
0:30:51.2
+9:15.5
4.4
18
152
5
VJ
Mikus
Briežkalns
1
0:30:56.2
+9:20.5
4.4
19
82
1
S20
Rūta
Kuriņa
1
0:30:56.7
+9:21.0
4.4
20
60
1
V40
Jānis
Bravackis
1
0:31:28.7
+9:53.0
4.5
21
85
8
V30
Edgars
Meijers
1
0:32:05.2
+10:29.5
4.6
22
203
9
V30
Oskars
Skudra
1
0:33:11.7
+11:36.0
4.7
23
96
2
S30
Inese
Rode
1
0:33:12.7
+11:37.0
4.7
24
242
3
SJ
Arijana
Kotova
1
0:33:13.0
+11:37.3
4.7
25
56
1
V60
Andris
Bērziņš
1
0:33:42.4
+12:06.7
4.8
26
55
4
SJ
Sonora
Balode
1
0:33:59.4
+12:23.7
4.9
27
156
1
S40
Lāsma
Malta
1
0:34:01.9
+12:26.2
4.9
28
216
2
V60
Andris
Verjovkins
1
0:34:21.9
+12:46.2
4.9
29
120
6
VJ
Raimonds
Zeps
1
0:34:35.8
+13:00.1
4.9
30
65
2
V40
Māris
Drīvenieks
1
0:34:49.4
+13:13.7
5.0
31
109
3
S30
Linda
Ūdre-Rizga
1
0:34:52.7
+13:17.0
5.0
32
59
2
V50
Dzintars
Borozinskis
1
0:34:58.2
+13:22.5
5.0
33
91
3
V40
Aleksejs
Pakula
1
0:36:00.9
+14:25.2
5.1
34
121
4
S30
Madara
Znotiņa
1
0:36:48.2
+15:12.5
5.3
35
381
5
SJ
Marta
Langenfelde
1
0:37:24.9
+15:49.2
5.3
36
210
5
S30
Santa
Āboliņa
AGRA
1
0:37:31.4
+15:55.7
5.4
37
375
7
VJ
Edgars Elgars
Bērziņš
1
0:37:39.7
+16:04.0
5.4
38
235
8
VJ
Donats
Urtāns
1
0:37:42.7
+16:07.0
5.4
39
201
6
SJ
Luīza
Jakovļeva
1
0:37:48.4
+16:12.7
5.4
40
68
6
S30
Ļubova
Fintjugova
1
0:37:48.7
+16:13.0
5.4
41
67
2
S20
Juta
Eglīte
1
0:37:50.7
+16:15.0
5.4
42
245
10
V30
Egidijus
Antanavičius
1
0:38:31.2
+16:55.5
5.5
43
217
3
S20
Marija
Kandiba-Sprudzāne
1
0:39:00.2
+17:24.5
5.6
44
211
7
S30
Katrīna
Vdovina
1
0:39:39.0
+18:03.3
5.7
45
79
8
S30
Dace
Kalve
1
0:41:17.2
+19:41.5
5.9
46
75
9
S30
Liene
Grosberga
1
0:41:41.7
+20:06.0
6.0
47
116
1
S60
Alda
Vulāne
1
0:42:02.7
+20:27.0
6.0
48
376
9
VJ
Mārtiņš
Zunde
1
0:44:05.7
+22:30.0
6.3
49
204
3
V20
Nauris
Balodis
Meins
1
0:44:27.9
+22:52.2
6.4
50
58
7
SJ
Vineta
Bite
1
0:45:16.7
+23:41.0
6.5
51
100
1
V70
Viktors
Safutins
1
0:45:32.9
+23:57.2
6.5
52
154
8
SJ
Laura Lorita
Buševica
1
0:46:57.4
+25:21.7
6.7
53
61
10
S30
Līga
Dāboliņa
1
0:47:44.7
+26:09.0
6.8
54
98
2
S40
Inese
Rozentāle
1
0:48:15.8
+26:40.1
6.9
55
103
11
V30
Kaspars
Straupenieks
1
0:48:27.9
+26:52.3
6.9
56
102
11
S30
Aija
Straupeniece
1
0:48:35.7
+27:00.0
6.9
57
209
12
S30
Gunta
Strēle
1
0:48:42.7
+27:07.0
7.0
58
383
10
VJ
Ričards
Lizinskis
1
0:48:57.4
+27:21.8
7.0
59
153
3
S40
Ginta
Buševica
1
0:49:38.5
+28:02.8
7.1
60
94
11
VJ
Kristers
Rimeicāns
1
0:49:39.2
+28:03.5
7.1
61
89
4
S40
Dzintra
Ozoliņa
1
0:49:41.7
+28:06.0
7.1
62
237
4
S20
Eva
Žilde-Rudzīte
1
0:51:01.9
+29:26.3
7.3
21km N (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
28
1
VLSN
Dzintars
Laganovskis
3
2:29:21.1
7.1
2
26
1
SLMN
Kristīne
Kuka
3
2:29:24.4
+0:03.2
7.1
3
224
1
SLSN
Iveta
Epnere
EPNERI
3
2:33:15.9
+3:54.7
7.3
4
12
2
SLMN
Aida
Graudiņa
3
2:37:22.7
+8:01.5
7.5
7km N (7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
73
1
VSN
Dainis
Gailis
1
0:43:01.4
6.1
2
64
2
VSN
Uldis
Dīcis
1
0:44:26.2
+1:24.7
6.3
3
88
1
SSN
Inta
Ozola
1
0:48:43.4
+5:42.0
7.0
4
205
1
SMN
Ieva
Ustupa
Plēsējas
1
0:48:55.9
+5:54.5
7.0
5
226
3
VSN
Ivars
Epners
EPNERI
1
0:49:14.2
+6:12.7
7.0
6
63
2
SSN
Ruta
Dīce
1
0:49:26.4
+6:25.0
7.1
7
81
2
SMN
Inta
Kristapura-Nīmane
1
0:50:11.9
+7:10.5
7.2
8
99
3
SSN
Elza
Rūsiņa
1
0:52:06.5
+9:05.0
7.4
9
83
4
SSN
Līga
Laganovska
1
0:54:45.7
+11:44.2
7.8
10
74
5
SSN
Ruta
Galina
1
0:56:06.4
+13:04.9
8.0
11
72
1
SJN
Lote Lea
Gaile
1
0:56:40.7
+13:39.2
8.1
12
70
3
SMN
Ieva
Gaile
1
0:56:40.8
+13:39.3
8.1
13
206
4
SMN
Ilze
Šteinberga
Plēsējas
1
0:58:46.5
+15:45.0
8.4
14
208
6
SSN
Ingrīda
Strautiņa
1
0:59:20.5
+16:19.0
8.5
15
207
7
SSN
Vēsma
Pak
1
0:59:59.1
+16:57.6
8.6
16
69
8
SSN
Ingrīna
Freimane
1
1:02:31.2
+19:29.7
8.9
2km (2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
125
1
V16
Kaspars
Borozinskis
1
0:08:23.7
4.2
2
202
2
V16
Igors
Smerjotkins
1
0:08:24.5
+0:00.8
4.2
3
143
1
S16
Emīlija
Upmale
1
0:08:53.7
+0:29.9
4.4
4
386
1
V12
Renārs
Saliņš
1
0:09:01.3
+0:37.5
4.5
5
159
2
V12
Artjoms
Zagorskis
1
0:09:01.8
+0:38.0
4.5
6
213
1
S10
Darja
Vdovina
1
0:09:07.7
+0:44.0
4.6
7
147
1
B8
Annika
Zālīte
1
0:09:16.8
+0:53.0
4.6
8
370
1
V10
Kristers
Aizporietis
1
0:09:42.8
+1:19.0
4.9
9
138
1
B6
Roberts
Rode
1
0:09:44.8
+1:21.0
4.9
10
148
1
S12
Loreta
Zālīte
1
0:09:56.8
+1:33.0
5.0
11
371
3
V12
Toms
Aizporietis
1
0:10:05.3
+1:41.5
5.0
12
137
3
V16
Ralfs Tomass
Priedītis
1
0:10:05.5
+1:41.8
5.0
13
158
2
S16
Sabīne
Lasmane
1
0:10:09.8
+1:46.0
5.1
14
136
2
V10
Matīss
Piļevs
1
0:10:10.8
+1:47.0
5.1
15
388
2
S10
Samanta
Romanova
1
0:10:24.8
+2:01.0
5.2
16
225
4
V16
Roberts
Epners
EPNERI
1
0:10:27.5
+2:03.8
5.2
17
123
5
V16
Gothards Jānis
Bite
1
0:10:31.8
+2:08.0
5.3
18
244
3
S10
Loreta
Paļuga
1
0:10:34.8
+2:11.0
5.3
19
157
4
V12
Endijs
Lasmane
1
0:10:40.8
+2:17.0
5.3
20
127
2
B8
Estere Elisa
Drīveniece
1
0:10:42.5
+2:18.8
5.4
21
227
3
B8
Sandis
Rāviņš
1
0:10:47.3
+2:23.5
5.4
22
135
4
S10
Diāna
Pastare
1
0:10:49.7
+2:26.0
5.4
23
368
3
V10
Alvis
Zariņš
1
0:11:04.3
+2:40.5
5.5
24
369
4
B8
Linards
Aizporietis
1
0:11:09.3
+2:45.5
5.6
25
149
2
B6
Jānis
Zālītis
1
0:11:19.8
+2:56.0
5.7
26
231
5
B8
Haralds
Eriksons
1
0:11:28.8
+3:05.0
5.7
27
240
6
B8
Hugo Emīls
Birkāns
1
0:11:35.8
+3:12.0
5.8
28
133
5
V12
Edgars
Osipausks
1
0:11:41.5
+3:17.8
5.8
29
124
2
S12
Nika
Bondare
1
0:11:49.8
+3:26.0
5.9
30
129
3
B6
Felicita
Jerofejeva
1
0:11:54.3
+3:30.5
6.0
31
132
7
B8
Arvīds
Osipausks
1
0:12:09.8
+3:46.0
6.1
32
222
4
V10
Emīls Miks
Epners
EPNERI
1
0:12:20.8
+3:57.0
6.2
33
128
8
B8
Edijs
Īvāns
1
0:12:22.5
+3:58.8
6.2
34
141
4
B6
Armands
Strēlis
1
0:12:51.3
+4:27.5
6.4
35
230
5
S10
Helēna
Eriksone
1
0:12:57.5
+4:33.8
6.5
36
142
6
V12
Ivars
Svars
1
0:13:21.3
+4:57.5
6.7
37
223
9
B8
Anete Una
Epnere
EPNERI
1
0:13:26.5
+5:02.8
6.7
38
233
10
B8
Ričards
Rumpis
1
0:13:36.8
+5:13.0
6.8
39
126
6
S10
Nata
Bravacka
1
0:13:39.8
+5:16.1
6.8
40
363
11
B8
Annija
Āboliņa
AGRA
1
0:14:00.1
+5:36.4
7.0
41
220
7
S10
Ērika
Saliņa
1
0:14:04.8
+5:41.0
7.0
42
243
8
S10
Alita
Paļuga
1
0:14:05.8
+5:42.0
7.0
43
385
9
S10
Viktorija
Rozenberga
1
0:14:14.8
+5:51.1
7.1
44
140
5
B6
Laura
Strēle
1
0:14:33.9
+6:10.1
7.3
45
145
6
B6
Gabriela
Vilciņa
1
0:15:28.8
+7:05.0
7.7
46
221
10
S10
Gabriela
Bērziņa
1
0:15:38.9
+7:15.1
7.8
47
131
12
B8
Markuss
Nīmanis
1
0:18:52.6
+10:28.8
9.4
48
134
13
B8
Rēzija
Ozola
1
0:19:34.8
+11:11.0
9.8
49
232
14
B8
Edvards
Teicāns
1
0:22:32.6
+14:08.8
11.3