Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Peldēšanas sacensības "Mans rekords 2019"
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
50m brīvais stils (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
101054
1
S3 50m brīvais stils
Laura
Pigore
2007
F
A. Fridrihsone
0:36.21
5.0
2
101124
1
V3 50m brīvais stils
Aksels
Veģeris
2008
M
O. Viduce
0:36.46
4.9
3
101041
2
S3 50m brīvais stils
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
A. Fridrihsone
0:36.57
4.9
4
101133
2
V3 50m brīvais stils
Toms
Balanass
2007
M
A. Fridrihsone
0:38.17
4.7
5
101061
3
S3 50m brīvais stils
Paula
Gintere
2007
F
A. Fridrihsone
0:38.75
4.6
6
101023
1
S2 50m brīvais stils
Anete
Anspoka
2009
F
A. Fridrihsone
0:41.27
4.4
7
101144
3
V3 50m brīvais stils
Anrijs
Apsītis
2007
M
A. Fridrihsone
0:42.53
4.2
8
101132
4
V3 50m brīvais stils
Artūrs
Leišavnieks
2007
M
A. Fridrihsone
0:42.89
4.2
9
101034
4
S3 50m brīvais stils
Ance
Zālmane
2008
F
A. Fridrihsone
0:43.42
4.1
10
101032
2
S2 50m brīvais stils
Katrīna
Diļevka
2009
F
A. Fridrihsone
0:43.53
4.1
25m mugura (0.025 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
102041
1
V1 25m mugura
Roberts
Feldmanis
2011
M
O. Viduce
0:25.12
3.6
2
102031
2
V1 25m mugura
Kārlis
Āboliņš
2011
M
O. Viduce
0:26.28
3.4
3
102043
3
V1 25m mugura
Kristofers
Kitovs
2011
M
O. Viduce
0:26.55
3.4
4
102013
1
S1 25m mugura
Rota
Zvaigzne
2011
F
O. Viduce
0:26.67
3.4
5
102044
4
V1 25m mugura
Patriks
Ļeonovs
2011
M
O. Viduce
0:27.26
3.3
6
102021
2
S1 25m mugura
Elza
Grīnberga
2011
F
O. Viduce
0:27.37
3.3
7
102022
3
S1 25m mugura
Undīne
Bērziņa
2011
F
O. Viduce
0:27.96
3.2
8
102012
4
S1 25m mugura
Samanta
Sirmele
2011
F
I. Ozoliņa
0:29.67
3.0
9
102042
5
V1 25m mugura
Svens
Zakss
2011
M
O. Viduce
0:29.96
3.0
10
102032
6
V1 25m mugura
Mārtiņš
Liepiņš
2011
M
O. Viduce
0:30.35
3.0
50m mugura (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
103041
1
S3 50m mugura
Laura
Pigore
2007
F
A. Fridrihsone
0:41.27
4.4
2
103022
2
S3 50m mugura
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
A. Fridrihsone
0:43.57
4.1
3
103092
1
V3 50m mugura
Toms
Balanass
2007
M
A. Fridrihsone
0:46.14
3.9
4
103042
3
S3 50m mugura
Paula
Gintere
2007
F
A. Fridrihsone
0:47.20
3.8
5
103011
1
S2 50m mugura
Anete
Anspoka
2009
F
A. Fridrihsone
0:47.32
3.8
6
103071
1
V2 50m mugura
Oskars Mikus
Ermansons
2009
M
O. Viduce
0:48.82
3.7
7
103013
2
S2 50m mugura
Katrīna
Diļevka
2009
F
A. Fridrihsone
0:49.28
3.7
8
103021
4
S3 50m mugura
Ance
Zālmane
2008
F
A. Fridrihsone
0:50.53
3.6
9
103054
2
V2 50m mugura
Rodrigo
Laganovskis
2009
M
A. Fridrihsone
0:50.59
3.6
10
103012
3
S2 50m mugura
Emīlija
Pigožne
2009
F
A. Fridrihsone
0:50.92
3.5
25m brass (0.025 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
104022
1
V1 25m brass
Roberts
Feldmanis
2011
M
O. Viduce
0:28.80
3.1
2
104023
2
V1 25m brass
Marats
Turauskis
2011
M
O. Viduce
0:31.75
2.8
3
104024
3
V1 25m brass
Patriks
Ļeonovs
2011
M
O. Viduce
0:32.96
2.7
4
104013
1
S1 25m brass
Undīne
Bērziņa
2011
F
O. Viduce
0:34.03
2.6
5
104021
4
V1 25m brass
Kārlis
Āboliņš
2011
M
O. Viduce
0:34.59
2.6
6
104012
2
S1 25m brass
Elza
Grīnberga
2011
F
O. Viduce
0:36.24
2.5
50m brass (0.05 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
105073
1
V3 50m brass
Aksels
Veģeris
2008
M
O. Viduce
0:47.71
3.8
2
105031
1
S3 50m brass
Laura
Pigore
2007
F
A. Fridrihsone
0:52.71
3.4
3
105021
2
S3 50m brass
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
A. Fridrihsone
0:54.38
3.3
4
105014
3
S3 50m brass
Ance
Zālmane
2008
F
A. Fridrihsone
0:56.85
3.2
5
105071
2
V3 50m brass
Edvards
Zālamans
2007
M
A. Fridrihsone
0:57.35
3.1
6
105054
3
V3 50m brass
Henrijs
Polis
2008
M
O. Viduce
0:57.82
3.1
7
105023
4
S3 50m brass
Elza Monika
Kublicka
2008
F
A. Fridrihsone
0:58.28
3.1
8
105032
5
S3 50m brass
Paula
Gintere
2007
F
A. Fridrihsone
0:58.35
3.1
9
105012
1
S2 50m brass
Anete
Anspoka
2009
F
A. Fridrihsone
0:58.84
3.1
10
105063
4
V3 50m brass
Toms
Balanass
2007
M
A. Fridrihsone
0:59.45
3.0
25m tauriņš (0.025 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
106012
1
S3 25m tauriņš
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
A. Fridrihsone
0:21.80
4.1
2
106021
2
S3 25m tauriņš
Laura
Pigore
2007
F
A. Fridrihsone
0:22.48
4.0
3
106013
3
S3 25m tauriņš
Emīlija
Zalāne
2008
F
A. Fridrihsone
0:22.76
4.0
4
106022
4
S3 25m tauriņš
Paula
Gintere
2007
F
A. Fridrihsone
0:23.25
3.9
5
106033
1
V3 25m tauriņš
Toms
Balanass
2007
M
A. Fridrihsone
0:24.01
3.7
6
106042
2
V3 25m tauriņš
Anrijs
Apsītis
2007
M
A. Fridrihsone
0:26.85
3.4
7
106032
3
V3 25m tauriņš
Artūrs
Leišavnieks
2007
M
A. Fridrihsone
0:26.89
3.3
8
106031
4
V3 25m tauriņš
Emīls
Mazurēvičs
2008
M
A. Fridrihsone
0:28.28
3.2
9
106023
5
S3 25m tauriņš
Marta
Bērziņa
2007
F
A. Fridrihsone
0:28.35
3.2
10
106041
5
V3 25m tauriņš
Edvards
Zālamans
2007
M
A. Fridrihsone
0:28.39
3.2
100m komplekss (0.1 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
107023
1
V4 100m komplekss
Aksels
Veģeris
2008
M
O. Viduce
1:34.45
3.8
2
107013
1
S4 100m komplekss
Emīlija
Strazdiņa
2008
F
A. Fridrihsone
1:40.62
3.6
3
107012
2
S4 100m komplekss
Anete
Anspoka
2009
F
A. Fridrihsone
1:51.92
3.2
4
107021
2
V4 100m komplekss
Arsēnijs
Mihailovs
2010
M
O. Viduce
2:16.06
2.6
5
107022
3
V4 100m komplekss
Matīss
Zembergs
2009
M
O. Viduce
2:16.15
2.6
6
107011
3
S4 100m komplekss
Poļina
Pavlova
2010
F
O. Viduce
2:16.58
2.6