Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Olaines velomaratons 2018
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Šosejas distance (45 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
265
1
MT3
Ivo
Viļumovs
1985
M
EVELO TEAM
1
1:04:02.9
42.2
2
11
2
MT3
Arvis
Rendors
2000
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1
1:04:09.2
42.1
3
14
3
MT3
Simas
Kondrotas
1985
M
Velo GHOST Veloma
1
1:04:10.3
42.1
4
13
4
MT3
Niklāvs
Boļšis
1998
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1
1:04:27.5
41.9
5
2
5
MT3
Jānis
Rubiks
1989
M
ZZK TEAM
1
1:04:27.9
41.9
6
259
1
MT4
Juris
Visockis
1982
M
Doltcini TEAM LATVIA
1
1:04:27.9
41.9
Šosejas distance (45 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
46
1
FT3
Santa Sanija
Jurgena
2001
F
Dobeles dzirnavnieks - FeelFree
1
1:04:30.4
41.9
2
67
1
FT2
Kitija
Siltumēna
2003
F
1
1:04:36.2
41.8
3
96
2
FT3
Sanda
Petunova
1991
F
Velo+
1
1:09:45.7
38.7
4
253
3
FT3
Nadīna
Kučere
2001
F
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
1
1:11:07.7
38.0
5
24
4
FT3
Adele-Ilga
Spigovska
2000
F
ELKOR RRS
1
1:11:07.7
38.0
6
74
1
FT1
Diāna
Sauša
2004
F
BELO Cycling Project
1
1:12:09.0
37.4
MTB distance (33 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1041
1
MM3
Ivars
Prokofjevs
1991
M
ZZK
1
0:58:14.7
34.0
2
1033
2
MM3
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
1
0:58:15.5
34.0
3
1043
3
MM3
Kristofers
Rungulis
1999
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
1
1:02:07.1
31.9
4
1049
1
MM4
Kaspars
Stupelis
1982
M
Sportland Bottecchia
1
1:02:07.7
31.9
5
1032
2
MM4
Kristaps
Kipurs
1983
M
Ebike Machine
1
1:02:08.0
31.9
6
1036
4
MM3
Markuss
Herbsts
2000
M
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM
1
1:02:08.8
31.9
MTB distance (33 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
1031
1
FM3
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
1991
F
ZZK
1
1:02:23.5
31.7
2
1050
1
FM2
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikavas sporta centrs
1
1:06:31.6
29.8
3
1013
2
FM2
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
"VELLAPĒDA"
1
1:07:14.0
29.4
4
1005
2
FM3
Laura
Ramane
1990
F
Bauskas sporta centrs "Mēmele"
1
1:10:47.2
28.0
5
1010
1
FM4
Vineta
Priede
1982
F
1
1:15:47.1
26.1
6
1012
2
FM4
Ilona
Vaivode
1974
F
"VELLAPĒDA"
1
1:29:15.9
22.2
Bērni1 (0.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
8090
1
VB1
Arsenijs
Podoroga
2014
M
Riteņvasara
1
0:00:28.1
63.9
2
8057
2
VB1
Rūdolfs
Vāvers
2014
M
1
0:00:33.3
54.0
3
8052
3
VB1
Matīss
Auniņš
2014
M
1
0:00:38.7
46.4
4
8058
4
VB1
Raians
Iskandars
2013
M
1
0:00:42.5
42.3
5
8024
5
VB1
Rodions
Senkans
2014
M
1
0:00:42.6
42.2
6
3052
1
VB0
Matīss
Auniņš
2014
M
1
0:00:42.9
41.9
Bērni1 (0.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
8004
1
SB1
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
F
SK ASI / Riteņvasara
1
0:00:28.7
62.6
2
8088
2
SB1
Valerija
Semeņenko
2014
F
Riteņvasara
1
0:00:32.7
55.0
3
8018
3
SB1
Laura
Valtmane
2014
F
Riteņvasara
1
0:00:37.5
47.9
4
8046
4
SB1
Terēze Ieva
Gaumiga
2014
F
Viesulīši
1
0:00:40.7
44.2
5
3004
1
SB0
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
F
SK ASI / Riteņvasara
1
0:00:42.5
42.3
6
8065
5
SB1
Laura
Ķemere
2014
F
ISOSTAR
1
0:00:44.2
40.7