Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 5. posms
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
388
1
VN30
Imants
Ločmelis
Nūjo ar vēju
4
2:32:24.4
7.3
2
327
1
VN20
Artis
Janeks
Nūjo ar vēju
4
2:38:27.2
7.5
3
355
1
VN10
Māris
Zāle
Nūjo ar vēju
4
2:39:51.0
7.6
4
307
2
VN30
Andis
Pohevičs
Nūjo ar vēju
4
2:49:05.3
8.1
5
300
2
VN20
Uldis
Vērsis
Nūjo ar vēju
4
2:49:06.0
8.1
Nūjošana 21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
292
1
SN20
Linda
Kubiloviča
Nūjo ar vēju
4
2:29:21.5
7.1
2
350
2
SN20
Ieva
Micpapa
KĀJPUTNI
4
2:40:31.7
7.6
3
362
1
SN30
Benita
Locmele
Nūjo ar vēju
4
2:41:17.1
7.7
4
373
3
SN20
Agnese
Smiltniece
Nūjo ar vēju
4
2:43:43.7
7.8
5
302
1
SN10
Kristīna
Ceika
Nūjo ar vēju
4
2:45:02.5
7.9
6
234
4
SN20
Inga
Zāle
Nūjo ar vēju
4
2:58:54.1
8.5
Nūjošana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
323
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
ActiveAP
2
1:08:19.7
6.8
2
288
1
VN2
Dainis
Gailis
Siguldas Maratona klubs
2
1:08:57.2
6.9
3
206
1
VN1
Māris
Puriņš
KĀJPUTNI
2
1:13:16.7
7.3
4
344
2
VN2
Uldis
Dīcis
Gausā Jūdze
2
1:14:37.7
7.5
5
98
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
Nordic Fitness Walking
2
1:15:43.4
7.6
6
367
3
VN1
Dāvis
Stepāns
Nordic Fitness Walking
2
1:15:46.4
7.6
Nūjošana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
301
1
SN2
Baiba
Bolgzda
Nūjo vesels
2
1:15:05.9
7.5
2
320
2
SN2
Ilona
Aizpuriete
Aglonas
2
1:18:19.1
7.8
3
201
3
SN2
Iveta
Epnere
2
1:18:28.9
7.8
4
183
4
SN2
Aida
Graudiņa
2
1:21:09.3
8.1
5
208
5
SN2
Zane
Grava
Nūjo un esi vesels
2
1:21:25.2
8.1
6
135
6
SN2
Sarmīte
Upmane
Nūjot prieks
2
1:22:57.6
8.3
Nūjošana 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
279
1
VN0
Ēriks
Jukāms
Kārķi
1
0:38:33.3
7.7
2
210
2
VN0
Ādolfs
Mičulis
SK Ozolnieki
1
0:46:26.7
9.3
3
374
3
VN0
Intars
Ozols
Nūjot Prieks
1
0:48:53.8
9.8
4
145
4
VN0
Mihails
Kļackins
Ne
1
0:50:41.7
10.1
Nūjošana 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
382
1
SN0
Līna
Gaile
Siguldas Maratona klubs
1
0:39:10.4
7.8
2
308
2
SN0
Dace
Aleksejeva
1
0:40:03.2
8.0
3
357
3
SN0
Lolita
Kaļāne
Aglona
1
0:40:06.3
8.0
4
394
4
SN0
Lote Lea
Gaile
Siguldas Maratona klubs
1
0:40:13.7
8.0
5
338
5
SN0
Ingūna
Barkeviča
Aglona
1
0:40:55.1
8.2
6
139
6
SN0
Marina
Ermolaeva
-
1
0:43:35.6
8.7