Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 5. posms
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
292
1
SN20
Linda
Kubiloviča
4
2:29:21.5
7.1
0:36:27 (1)
0:36:27 (1)
1:13:15 (1)
0:36:47 (1)
1:50:42 (1)
0:37:26 (1)
2:29:21 (1)
0:38:39 (1)
Nūjo ar vēju
2
388
1
VN30
Imants
Ločmelis
4
2:32:24.4
+3:02.8
7.3
0:36:49 (3)
0:36:49 (3)
1:14:28 (3)
0:37:38 (2)
1:53:13 (2)
0:38:45 (2)
2:32:24 (2)
0:39:10 (2)
Nūjo ar vēju
3
327
1
VN20
Artis
Janeks
4
2:38:27.2
+9:05.7
7.5
0:36:40 (2)
0:36:40 (2)
1:14:19 (2)
0:37:39 (3)
1:54:33 (3)
0:40:13 (5)
2:38:27 (3)
0:43:53 (8)
Nūjo ar vēju
4
355
1
VN10
Māris
Zāle
4
2:39:51.0
+10:29.4
7.6
0:39:09 (6)
0:39:09 (6)
1:18:11 (5)
0:39:02 (4)
1:57:52 (4)
0:39:40 (4)
2:39:51 (4)
0:41:58 (6)
Nūjo ar vēju
5
350
2
SN20
Ieva
Micpapa
4
2:40:31.7
+11:10.2
7.6
0:37:48 (4)
0:37:48 (4)
1:17:50 (4)
0:40:01 (6)
1:58:43 (5)
0:40:53 (7)
2:40:31 (5)
0:41:48 (5)
KĀJPUTNI
6
362
1
SN30
Benita
Locmele
4
2:41:17.1
+11:55.5
7.7
0:38:32 (5)
0:38:32 (5)
1:18:16 (6)
0:39:43 (5)
1:59:37 (6)
0:41:21 (8)
2:41:17 (6)
0:41:39 (4)
Nūjo ar vēju
7
373
3
SN20
Agnese
Smiltniece
4
2:43:43.7
+14:22.1
7.8
0:41:09 (8)
0:41:09 (8)
1:22:08 (7)
0:40:59 (7)
2:02:45 (8)
0:40:36 (6)
2:43:43 (7)
0:40:58 (3)
Nūjo ar vēju
8
302
1
SN10
Kristīna
Ceika
4
2:45:02.5
+15:41.0
7.9
0:41:56 (10)
0:41:56 (10)
1:23:11 (10)
0:41:14 (8)
2:02:44 (7)
0:39:32 (3)
2:45:02 (8)
0:42:18 (7)
Nūjo ar vēju
9
307
2
VN30
Andis
Pohevičs
4
2:49:05.3
+19:43.8
8.1
0:41:10 (9)
0:41:10 (9)
1:22:49 (9)
0:41:39 (9)
2:04:42 (10)
0:41:52 (9)
2:49:05 (9)
0:44:23 (9)
Nūjo ar vēju
10
300
2
VN20
Uldis
Vērsis
4
2:49:06.0
+19:44.5
8.1
0:40:13 (7)
0:40:13 (7)
1:22:09 (8)
0:41:56 (10)
2:04:11 (9)
0:42:01 (10)
2:49:06 (10)
0:44:54 (10)
Nūjo ar vēju
11
234
4
SN20
Inga
Zāle
4
2:58:54.1
+29:32.6
8.5
0:42:33 (11)
0:42:33 (11)
1:26:55 (11)
0:44:22 (11)
2:12:25 (11)
0:45:29 (11)
2:58:54 (11)
0:46:28 (12)
Nūjo ar vēju
12
280
2
SN10
Aija
Miķīte
4
3:01:09.3
+31:47.8
8.6
0:44:30 (12)
0:44:30 (12)
1:29:50 (12)
0:45:19 (13)
2:15:26 (12)
0:45:36 (12)
3:01:09 (12)
0:45:42 (11)
13
100
3
SN10
Jolanta
Lībiete
4
3:02:29.2
+33:07.6
8.7
0:44:32 (13)
0:44:32 (13)
1:29:50 (13)
0:45:18 (12)
2:15:29 (13)
0:45:38 (13)
3:02:29 (13)
0:46:59 (13)
-
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
323
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
2
1:08:19.7
6.8
0:33:52 (2)
0:33:52 (2)
1:08:19 (1)
0:34:27 (1)
ActiveAP
2
288
1
VN2
Dainis
Gailis
2
1:08:57.2
+0:37.4
6.9
0:33:51 (1)
0:33:51 (1)
1:08:57 (2)
0:35:05 (2)
Siguldas Maratona klubs
3
206
1
VN1
Māris
Puriņš
2
1:13:16.7
+4:56.9
7.3
0:35:27 (3)
0:35:27 (3)
1:13:16 (3)
0:37:49 (5)
KĀJPUTNI
4
344
2
VN2
Uldis
Dīcis
2
1:14:37.7
+6:17.9
7.5
0:36:11 (4)
0:36:11 (4)
1:14:37 (4)
0:38:26 (7)
Gausā Jūdze
5
301
1
SN2
Baiba
Bolgzda
2
1:15:05.9
+6:46.2
7.5
0:36:39 (5)
0:36:39 (5)
1:15:05 (5)
0:38:26 (8)
Nūjo vesels
6
98
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
2
1:15:43.4
+7:23.7
7.6
0:38:03 (7)
0:38:03 (7)
1:15:43 (6)
0:37:40 (4)
Nordic Fitness Walking
7
367
3
VN1
Dāvis
Stepāns
2
1:15:46.4
+7:26.7
7.6
0:38:26 (9)
0:38:26 (9)
1:15:46 (7)
0:37:20 (3)
Nordic Fitness Walking
8
390
3
VN2
Aigars
Oļševskis
2
1:15:57.2
+7:37.4
7.6
0:37:32 (6)
0:37:32 (6)
1:15:57 (8)
0:38:24 (6)
Individuāli
9
340
4
VN2
Igors
Rjazanovs
2
1:17:03.6
+8:43.8
7.7
0:38:12 (8)
0:38:12 (8)
1:17:03 (9)
0:38:50 (9)
10
320
2
SN2
Ilona
Aizpuriete
2
1:18:19.1
+9:59.4
7.8
0:38:53 (11)
0:38:53 (11)
1:18:19 (10)
0:39:25 (11)
Aglonas
11
201
3
SN2
Iveta
Epnere
2
1:18:28.9
+10:09.1
7.8
0:38:38 (10)
0:38:38 (10)
1:18:28 (11)
0:39:50 (12)
12
278
4
VN1
Aleksandrs
Blagonadeždins
2
1:19:08.6
+10:48.8
7.9
0:40:14 (16)
0:40:14 (16)
1:19:08 (12)
0:38:53 (10)
Nordic Fitness Walking
13
386
1
VN4
Andris
Spuņģis
2
1:19:50.2
+11:30.4
8.0
0:38:54 (12)
0:38:54 (12)
1:19:50 (13)
0:40:55 (13)
-
14
183
4
SN2
Aida
Graudiņa
2
1:21:09.3
+12:49.6
8.1
0:40:12 (15)
0:40:12 (15)
1:21:09 (14)
0:40:57 (14)
15
208
5
SN2
Zane
Grava
2
1:21:25.2
+13:05.5
8.1
0:39:59 (13)
0:39:59 (13)
1:21:25 (15)
0:41:25 (16)
Nūjo un esi vesels
16
353
5
VN2
Sergejs
Golubnicijs
2
1:21:51.1
+13:31.4
8.2
0:40:45 (18)
0:40:45 (18)
1:21:51 (16)
0:41:05 (15)
Nūjot Prieks
17
359
2
VN3
Imants
Spruģis
2
1:22:14.6
+13:54.8
8.2
0:40:08 (14)
0:40:08 (14)
1:22:14 (17)
0:42:06 (22)
ActiveAP
18
400
2
VN4
Valdis
Slava
2
1:22:46.8
+14:27.1
8.3
0:41:10 (23)
0:41:10 (23)
1:22:46 (18)
0:41:35 (17)
19
319
6
VN2
Arnis
Vecenāns
2
1:22:51.6
+14:31.8
8.3
0:40:53 (19)
0:40:53 (19)
1:22:51 (19)
0:41:58 (20)
20
135
6
SN2
Sarmīte
Upmane
2
1:22:57.6
+14:37.8
8.3
0:40:57 (20)
0:40:57 (20)
1:22:57 (20)
0:41:59 (21)
Nūjot prieks
21
331
7
SN2
Inta
Ozola
2
1:22:57.9
+14:38.1
8.3
0:40:27 (17)
0:40:27 (17)
1:22:57 (21)
0:42:30 (25)
Nūjot prieks
22
349
1
SN3
Ruta
Dīce
2
1:23:18.0
+14:58.3
8.3
0:40:59 (21)
0:40:59 (21)
1:23:18 (22)
0:42:18 (23)
Gausā Jūdze
23
136
8
SN2
Inguna
Leibus
2
1:23:49.5
+15:29.7
8.4
0:41:09 (22)
0:41:09 (22)
1:23:49 (23)
0:42:40 (26)
Nūjo un esi vesels!
24
321
9
SN2
Angelina
Golubničajs
2
1:23:49.9
+15:30.1
8.4
0:42:03 (25)
0:42:03 (25)
1:23:49 (24)
0:41:46 (18)
Nūjot prieks
25
318
10
SN2
Inese
Glušaka
2
1:24:09.4
+15:49.6
8.4
0:42:12 (26)
0:42:12 (26)
1:24:09 (25)
0:41:57 (19)
Nūjo un esi vesels!
26
149
3
VN4
Leonīds
Legzdiņš
2
1:24:28.0
+16:08.2
8.4
0:41:14 (24)
0:41:14 (24)
1:24:28 (26)
0:43:13 (28)
27
73
1
SN1
Aija
Puriņa
2
1:25:27.0
+17:07.3
8.5
0:42:40 (30)
0:42:40 (30)
1:25:27 (27)
0:42:46 (27)
KĀJPUTNI
28
281
11
SN2
Ināra
Barvika
2
1:25:51.9
+17:32.2
8.6
0:42:26 (27)
0:42:26 (27)
1:25:51 (28)
0:43:25 (30)
29
287
12
SN2
Skaidrite
Jurģevica
2
1:25:57.6
+17:37.8
8.6
0:42:42 (31)
0:42:42 (31)
1:25:57 (29)
0:43:15 (29)
Nujo ar Sauli
30
356
1
SN4
Anita
Bāriņa
2
1:26:04.6
+17:44.9
8.6
0:42:27 (28)
0:42:27 (28)
1:26:04 (30)
0:43:37 (31)
Carnikava
31
352
13
SN2
Inga
Liepa
2
1:26:25.4
+18:05.6
8.6
0:42:30 (29)
0:42:30 (29)
1:26:25 (31)
0:43:55 (33)
Nūjo un esi vesels
32
322
2
SN1
Liene
Visocka
2
1:27:11.9
+18:52.1
8.7
0:43:31 (33)
0:43:31 (33)
1:27:11 (32)
0:43:40 (32)
33
337
4
VN4
Pēteris
Eglons
2
1:28:04.7
+19:44.9
8.8
0:43:57 (36)
0:43:57 (36)
1:28:04 (33)
0:44:07 (34)
Individuāli
34
329
2
SN3
Silvija
Spruģe
2
1:28:46.5
+20:26.7
8.9
0:43:49 (34)
0:43:49 (34)
1:28:46 (34)
0:44:57 (40)
ActiveAP
35
247
2
SN4
Vija
Majevska
2
1:28:55.4
+20:35.6
8.9
0:44:12 (39)
0:44:12 (39)
1:28:55 (35)
0:44:43 (38)
Nūjo ar Sauli
36
179
3
SN3
Olga
Tutinina
2
1:28:58.5
+20:38.7
8.9
0:44:36 (40)
0:44:36 (40)
1:28:58 (36)
0:44:22 (36)
Nordic Fitness Walking
37
192
3
SN1
Santa
Logina
2
1:29:01.5
+20:41.7
8.9
0:44:50 (42)
0:44:50 (42)
1:29:01 (37)
0:44:11 (35)
Zemgales Ziņas
38
313
14
SN2
Una
Strogonova
2
1:29:06.7
+20:47.0
8.9
0:43:57 (35)
0:43:57 (35)
1:29:06 (38)
0:45:09 (43)
Nūjo un esi vesels
39
75
15
SN2
Juliāna
Karelova
2
1:29:07.1
+20:47.3
8.9
0:46:37 (47)
0:46:37 (47)
1:29:07 (39)
0:42:29 (24)
40
365
16
SN2
Zane
Blumberga
2
1:29:07.6
+20:47.9
8.9
0:44:07 (37)
0:44:07 (37)
1:29:07 (40)
0:45:00 (42)
Nūjo un esi vesels
41
187
17
SN2
Santa
Dīriņa
2
1:29:10.3
+20:50.6
8.9
0:44:10 (38)
0:44:10 (38)
1:29:10 (41)
0:44:59 (41)
42
317
4
SN1
Ilze
Brokane
2
1:29:24.9
+21:05.1
8.9
0:44:59 (43)
0:44:59 (43)
1:29:24 (42)
0:44:25 (37)
Limbaži SKRIEN
43
274
18
SN2
Iluta
Aleksīna
2
1:30:11.1
+21:51.4
9.0
0:45:25 (45)
0:45:25 (45)
1:30:11 (43)
0:44:45 (39)
Salgales nūjotājas
44
257
4
SN3
Gaļina
Detkova
2
1:30:53.9
+22:34.1
9.1
0:43:21 (32)
0:43:21 (32)
1:30:53 (44)
0:47:32 (47)
Nūjo ar sauli
45
380
19
SN2
Ludmila
Rjazanova
2
1:32:03.1
+23:43.4
9.2
0:44:48 (41)
0:44:48 (41)
1:32:03 (45)
0:47:15 (45)
Vējam pretī (Durbe)
46
332
20
SN2
Māra
Lībeka
2
1:32:23.7
+24:03.9
9.2
0:45:12 (44)
0:45:12 (44)
1:32:23 (46)
0:47:10 (44)
Nūjo ar vēju
47
293
21
SN2
Ineta
Berķe
2
1:33:27.3
+25:07.6
9.3
0:45:59 (46)
0:45:59 (46)
1:33:27 (47)
0:47:28 (46)
Nūjo esi vesels
48
306
22
SN2
Ilze
Bukaldere
2
1:35:52.8
+27:33.1
9.6
0:48:00 (49)
0:48:00 (49)
1:35:52 (48)
0:47:51 (49)
Nūjo un esi vesels!
49
348
23
SN2
Lita
Lazdina
2
1:36:10.9
+27:51.2
9.6
0:48:28 (50)
0:48:28 (50)
1:36:10 (49)
0:47:42 (48)
Nestartēšu komandā.
50
133
5
SN3
Irēna
Pauloviča
2
1:37:54.2
+29:34.4
9.8
0:49:03 (51)
0:49:03 (51)
1:37:54 (50)
0:48:50 (50)
Salgales nūjotājas
51
204
5
VN1
Ariss
Nikolajevs
2
1:39:50.4
+31:30.7
10.0
0:49:41 (54)
0:49:41 (54)
1:39:50 (51)
0:50:09 (51)
QUANTRUM
52
378
7
VN2
Sergejs
Kosorotovs
2
1:39:59.8
+31:40.0
10.0
0:49:40 (52)
0:49:40 (52)
1:39:59 (52)
0:50:19 (52)
QUANTRUM
53
138
5
SN1
Irina
Nikolajeva
2
1:40:00.7
+31:41.0
10.0
0:49:40 (53)
0:49:40 (53)
1:40:00 (53)
0:50:19 (53)
QUANTRUM
54
343
3
SN4
Irēna
Šterna
2
1:40:47.8
+32:28.0
10.1
0:46:59 (48)
0:46:59 (48)
1:40:47 (54)
0:53:47 (54)
Nūjo vesels
Nūjošana 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Apļi
Laiks
+/-
min/km
A1
A2
A3
A4
Pārstāv
1
279
1
VN0
Ēriks
Jukāms
1
0:38:33.3
7.7
0:38:33 (1)
0:38:33 (1)
Kārķi
2
382
1
SN0
Līna
Gaile
1
0:39:10.4
+0:37.0
7.8
0:39:10 (2)
0:39:10 (2)
Siguldas Maratona klubs
3
308
2
SN0
Dace
Aleksejeva
1
0:40:03.2
+1:29.8
8.0
0:40:03 (3)
0:40:03 (3)
4
357
3
SN0
Lolita
Kaļāne
1
0:40:06.3
+1:33.0
8.0
0:40:06 (4)
0:40:06 (4)
Aglona
5
394
4
SN0
Lote Lea
Gaile
1
0:40:13.7
+1:40.4
8.0
0:40:13 (5)
0:40:13 (5)
Siguldas Maratona klubs
6
338
5
SN0
Ingūna
Barkeviča
1
0:40:55.1
+2:21.7
8.2
0:40:55 (6)
0:40:55 (6)
Aglona
7
139
6
SN0
Marina
Ermolaeva
1
0:43:35.6
+5:02.3
8.7
0:43:35 (7)
0:43:35 (7)
-
8
88
7
SN0
Māra
Kuksa
1
0:43:49.7
+5:16.3
8.8
0:43:49 (8)
0:43:49 (8)
Nūjo un esi vesels
9
296
8
SN0
Monika
Pušņakova
1
0:45:31.2
+6:57.9
9.1
0:45:31 (9)
0:45:31 (9)
10
305
9
SN0
Ruta
Galiņa
1
0:46:14.9
+7:41.5
9.2
0:46:14 (10)
0:46:14 (10)
Saldus Bites
11
210
2
VN0
Ādolfs
Mičulis
1
0:46:26.7
+7:53.4
9.3
0:46:26 (11)
0:46:26 (11)
SK Ozolnieki
12
312
10
SN0
Rēzija
Ozola
1
0:48:52.7
+10:19.3
9.8
0:48:52 (12)
0:48:52 (12)
Nūjot Prieks
13
374
3
VN0
Intars
Ozols
1
0:48:53.8
+10:20.4
9.8
0:48:53 (13)
0:48:53 (13)
Nūjot Prieks
14
145
4
VN0
Mihails
Kļackins
1
0:50:41.7
+12:08.3
10.1
0:50:41 (14)
0:50:41 (14)
Ne
15
389
11
SN0
Linda
Freimane
1
0:50:50.5
+12:17.2
10.2
0:50:50 (15)
0:50:50 (15)
16
316
12
SN0
Ingrīna
Freimane
1
0:51:10.9
+12:37.6
10.2
0:51:10 (16)
0:51:10 (16)
Saldus Bites
17
235
13
SN0
Sudraba
Ludmila
1
1:00:40.4
+22:07.1
12.1
1:00:40 (17)
1:00:40 (17)