Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 4. posms
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
313
1
VN1
Māris
Puriņš
1989
M
1
0:59:12.0
5.9
KĀJPUTNI
2
139
1
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
1
1:00:08.4
6.0
Siguldas Maratona klubs
3
301
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
1
1:00:10.1
6.0
ActiveAP
4
296
2
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
1
1:01:56.6
6.2
Gausā Jūdze
5
349
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
1
1:03:51.6
6.4
Nūjo vesels
6
344
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
1
1:04:57.8
6.5
Vējam pretī
7
147
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
1982
M
1
1:05:42.5
6.6
Nordic Fitness Walking
8
374
2
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
1
1:06:22.3
6.6
9
316
2
SN2
Iveta
Epnere
1970
F
1
1:06:41.0
6.7
10
356
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
1
1:06:59.8
6.7
Pārdaugavas nūjotāji
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
288
1
VN30
Imants
Ločmelis
1959
M
2
2:13:12.2
6.3
Nūjo ar vēju
2
362
1
VN20
Artis
Janeks
1976
M
2
2:13:15.0
6.3
Nūjo ar vēju
3
319
1
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
2
2:17:41.2
6.6
KĀJPUTNI
4
318
2
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
2
2:21:09.7
6.7
Nūjo ar vēju
5
201
1
SN30
Benita
Locmele
1959
F
2
2:21:20.0
6.7
Nūjo ar vēju
6
355
2
VN30
Andis
Pohevičs
1958
M
2
2:24:15.7
6.9
Nūjo ar vēju
7
317
1
SN10
Kristīna
Ceika
1984
F
2
2:30:18.0
7.2
Nūjo ar vēju
8
293
3
SN20
Inga
Zāle
1961
F
2
2:35:02.3
7.4
Nūjo ar vēju
9
338
4
SN20
Sanita
Sidorāne
1977
F
2
2:55:57.0
8.4
.
Nūjošana 5km (4.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
min/km
Pārstāv
1
100
1
SN0
Dace
Aleksejeva
1969
F
1
0:34:28.9
8.2
2
300
2
SN0
Ingūna
Barkeviča
1963
F
1
0:36:01.7
8.6
Aglona
3
350
3
SN0
Vita
Visocka
1972
F
1
0:36:48.4
8.8
-
4
332
1
VN0
Slava
Jūlijs
2007
M
1
0:37:02.1
8.8
5
320
4
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
1
0:37:40.1
9.0
6
302
5
SN0
Monika
Pušņakova
1955
F
1
0:39:25.6
9.4
7
192
6
SN0
Agrita
Slava
1950
F
1
0:39:36.2
9.4
8
324
7
SN0
Māra
Lībeka
1967
F
1
0:39:50.4
9.5
Nūjo ar vēju
9
378
8
SN0
Lote Lea
Gaile
2007
F
1
0:39:50.7
9.5
Siguldas Maratona klubs
10
380
9
SN0
Ieva
Gaile
1976
F
1
0:39:50.9
9.5
Siguldas Maratona klubs