Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 4. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
313
1
VN1
Māris
Puriņš
1989
M
1
0:59:12.0
5.9
KĀJPUTNI
2
139
1
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
1
1:00:08.4
+0:56.4
6.0
Siguldas Maratona klubs
3
301
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
1
1:00:10.1
+0:58.1
6.0
ActiveAP
4
296
2
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
1
1:01:56.6
+2:44.6
6.2
Gausā Jūdze
5
349
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
1
1:03:51.6
+4:39.5
6.4
Nūjo vesels
6
344
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
1
1:04:57.8
+5:45.8
6.5
Vējam pretī
7
147
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
1982
M
1
1:05:42.5
+6:30.5
6.6
Nordic Fitness Walking
8
374
2
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
1
1:06:22.3
+7:10.3
6.6
9
316
2
SN2
Iveta
Epnere
1970
F
1
1:06:41.0
+7:28.9
6.7
10
356
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
1
1:06:59.8
+7:47.7
6.7
Pārdaugavas nūjotāji
11
357
1
SN1
Kristīne
Spundiņa
1987
F
1
1:07:14.7
+8:02.7
6.7
Nordic Fitness Walking
12
183
3
SN2
Inese
Kra?e
1965
F
1
1:07:55.7
+8:43.6
6.8
Nestartēšu kā komanda
13
98
5
VN2
Arnis
Vecenāns
1963
M
1
1:08:18.9
+9:06.9
6.8
14
210
4
SN2
Zane
Grava
1975
F
1
1:08:46.6
+9:34.6
6.9
Nūjo un esi vesels
15
388
3
VN3
Imants
Spruģis
1952
M
1
1:09:09.7
+9:57.7
6.9
ActiveAP
16
386
5
SN2
Aida
Graudiņa
1978
F
1
1:09:17.9
+10:05.9
6.9
17
274
6
SN2
Sanita
Liepiņa
1974
F
1
1:09:26.6
+10:14.6
6.9
Nūjo ar Sauli
18
133
1
SN3
Gaļina
Detkova
1955
F
1
1:10:33.4
+11:21.4
7.1
Nūjo ar Sauli
19
308
1
VN4
Valdis
Slava
1945
M
1
1:10:35.5
+11:23.5
7.1
20
208
7
SN2
Ilze
Vītiņa
1969
F
1
1:10:54.4
+11:42.4
7.1
Nūjo ar Sauli
21
206
2
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
1
1:10:54.9
+11:42.9
7.1
22
307
2
SN1
Liene
Visocka
1983
F
1
1:12:11.3
+12:59.3
7.2
23
279
8
SN2
Skaidrite
Jurģevica
1964
F
1
1:12:12.6
+13:00.6
7.2
24
312
3
SN1
Aija
Puriņa
1984
F
1
1:12:38.3
+13:26.3
7.3
KĀJPUTNI
25
204
2
SN3
Ruta
Dīce
1959
F
1
1:13:23.2
+14:11.2
7.3
Gausā Jūdze
26
327
9
SN2
Anitra
Leitlande
1973
F
1
1:13:32.5
+14:20.4
7.4
27
389
1
SN4
Anita
Bāriņa
1948
F
1
1:13:37.6
+14:25.5
7.4
Carnikava
28
306
10
SN2
Zane
Rone
1975
F
1
1:13:43.0
+14:31.0
7.4
KĀJPUTNI
29
145
11
SN2
Santa
Vītiņa
1970
F
1
1:13:44.0
+14:32.0
7.4
Nūjo ar Sauli
30
340
3
VN4
Pēteris
Eglons
1946
M
1
1:13:58.6
+14:46.6
7.4
Individuāli
31
364
12
SN2
Antra
Puriņa
1963
F
1
1:14:36.6
+15:24.6
7.5
32
138
13
SN2
Ināra
Barvika
1962
F
1
1:15:34.5
+16:22.5
7.6
33
321
14
SN2
Juliāna
Karelova
1977
F
1
1:15:46.8
+16:34.8
7.6
34
179
3
SN3
Zaiga
Zabarovska
1952
F
1
1:15:53.1
+16:41.1
7.6
KĀJPUTNI
35
88
2
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
F
1
1:16:02.0
+16:50.0
7.6
N?jo priekam
36
270
4
VN4
Pāvels
Romislovs
1944
M
1
1:16:06.2
+16:54.2
7.6
37
348
15
SN2
Ludmila
Rjazanova
1965
F
1
1:16:12.1
+17:00.1
7.6
Vējam pretī
38
136
3
SN4
Vija
Majevska
1948
F
1
1:16:55.6
+17:43.6
7.7
Nūjo ar Sauli
39
322
4
SN3
Olga
Tutinina
1958
F
1
1:17:03.4
+17:51.4
7.7
Nordic Fitness Walking
40
235
16
SN2
Santa
Dīriņa
1970
F
1
1:17:31.7
+18:19.7
7.8
41
373
17
SN2
Valentīna
Svilāne-Dūda
1964
F
1
1:18:17.2
+19:05.2
7.8
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
42
352
5
SN3
Zanda
Jaunsproģe
1958
F
1
1:19:27.1
+20:15.1
7.9
Pārdaugavas nūjotāji
43
361
6
SN3
Tamāra
Isačenkova
1956
F
1
1:19:35.4
+20:23.4
8.0
44
382
4
SN4
Irēna
Šterna
1947
F
1
1:20:53.1
+21:41.1
8.1
Nūjo vesels
45
257
4
SN1
Olga
Suhareva
1981
F
1
1:21:31.4
+22:19.4
8.2
JOMA TEAM
46
247
18
SN2
Zane
Blumberga
1969
F
1
1:21:59.3
+22:47.3
8.2
Nūjo un esi vesels
47
135
19
SN2
Viktorija
Kuprinska
1960
F
1
1:24:20.0
+25:08.0
8.4
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
48
280
20
SN2
Genovefa
Madžule
1964
F
1
1:24:25.8
+25:13.8
8.4
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
49
325
5
SN4
Larisa
Jansone
1942
F
1
1:27:41.6
+28:29.5
8.8
Nūjo vesels
50
305
5
SN1
Anastasija
Rogozina
1990
F
1
1:29:28.5
+30:16.5
8.9
-
51
384
6
SN1
Anastasija
Kučinska
1983
F
1
1:36:11.0
+36:59.0
9.6
JOMA TEAM
52
249
21
SN2
Svetlana
Pupčenoka
1978
F
1
1:36:11.1
+36:59.0
9.6
JOMA TEAM
53
281
22
SN2
Sandra
Legdiņa
1975
F
1
1:42:20.5
+43:08.5
10.2
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
288
1
VN30
Imants
Ločmelis
1959
M
2
2:13:12.2
6.3
Nūjo ar vēju
2
362
1
VN20
Artis
Janeks
1976
M
2
2:13:15.0
+0:02.7
6.3
Nūjo ar vēju
3
319
1
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
2
2:17:41.2
+4:29.0
6.6
KĀJPUTNI
4
318
2
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
2
2:21:09.7
+7:57.5
6.7
Nūjo ar vēju
5
201
1
SN30
Benita
Locmele
1959
F
2
2:21:20.0
+8:07.7
6.7
Nūjo ar vēju
6
355
2
VN30
Andis
Pohevičs
1958
M
2
2:24:15.7
+11:03.5
6.9
Nūjo ar vēju
7
317
1
SN10
Kristīna
Ceika
1984
F
2
2:30:18.0
+17:05.8
7.2
Nūjo ar vēju
8
293
3
SN20
Inga
Zāle
1961
F
2
2:35:02.3
+21:50.0
7.4
Nūjo ar vēju
9
338
4
SN20
Sanita
Sidorāne
1977
F
2
2:55:57.0
+42:44.8
8.4
.
Nūjošana 5km (4.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Apļi
Laiks
+/-
min/km
Pārstāv
1
100
1
SN0
Dace
Aleksejeva
1969
F
1
0:34:28.9
8.2
2
300
2
SN0
Ingūna
Barkeviča
1963
F
1
0:36:01.7
+1:32.8
8.6
Aglona
3
350
3
SN0
Vita
Visocka
1972
F
1
0:36:48.4
+2:19.5
8.8
-
4
332
1
VN0
Slava
Jūlijs
2007
M
1
0:37:02.1
+2:33.2
8.8
5
320
4
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
1
0:37:40.1
+3:11.2
9.0
6
302
5
SN0
Monika
Pušņakova
1955
F
1
0:39:25.6
+4:56.7
9.4
7
192
6
SN0
Agrita
Slava
1950
F
1
0:39:36.2
+5:07.3
9.4
8
324
7
SN0
Māra
Lībeka
1967
F
1
0:39:50.4
+5:21.5
9.5
Nūjo ar vēju
9
378
8
SN0
Lote Lea
Gaile
2007
F
1
0:39:50.7
+5:21.8
9.5
Siguldas Maratona klubs
10
380
9
SN0
Ieva
Gaile
1976
F
1
0:39:50.9
+5:22.0
9.5
Siguldas Maratona klubs
11
304
10
SN0
Lilita
Dzene
1965
F
1
0:40:17.4
+5:48.5
9.6
12
287
2
VN0
Dmitrijs
Peretjagins
1945
M
1
0:40:31.8
+6:02.9
9.7
13
365
11
SN0
Rimvalda
Jakovele
1953
F
1
0:40:31.9
+6:03.0
9.7
Nav
14
202
12
SN0
Jeļena
Svinčonoka
1950
F
1
0:40:34.3
+6:05.4
9.7
15
75
13
SN0
Inese
Grīnberga
1968
F
1
0:41:44.7
+7:15.8
9.9
N'UJO VESELS
16
278
14
SN0
Linda
Freimane
1986
F
1
0:41:58.4
+7:29.5
10.0
17
292
15
SN0
Dzintra
Sitņikova
1959
F
1
0:42:28.6
+7:59.7
10.1
Nūjo priekam
18
149
16
SN0
Lilija
Topika
1956
F
1
0:42:37.1
+8:08.2
10.1
Nūjo priekam
19
73
3
VN0
Mihails
Kļackins
1947
M
1
0:44:50.6
+10:21.7
10.7
Ne
20
187
17
SN0
Valentīna
Balševica
1949
F
1
0:45:04.2
+10:35.3
10.7
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
21
358
18
SN0
Lidija
Miklaševica
1957
F
1
0:45:04.3
+10:35.4
10.7
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
22
329
19
SN0
Ņina
Petrova
1949
F
1
0:45:04.8
+10:35.9
10.7
"Vāzoj vasals Rēzeknī!"
23
359
20
SN0
Baiba
Miķīte
1984
F
1
0:46:04.0
+11:35.1
11.0
1984
24
234
21
SN0
Ludmila
Sudraba
1946
F
1
0:47:15.2
+12:46.3
11.3
25
190
22
SN0
Ņina
Ivanova
1957
F
1
1:18:22.1
+43:53.2
18.7
Vāzoj vasals Rēzeknī!