Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LČ nūjošanā 2019, 2. posms
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
133
1
VN3
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
ActiveAP
2
1:07:09.3
8.9
2
305
1
VN1
Māris
Puriņš
1989
M
KĀJPUTNI
2
1:07:54.0
+0:44.6
8.8
3
359
1
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
2
1:08:41.3
+1:31.9
8.7
4
306
2
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
2
1:09:29.8
+2:20.4
8.6
5
73
2
VN1
Edgars
Ābeltiņš
1982
M
Nordic Fitness Walking
2
1:10:28.4
+3:19.0
8.5
6
300
2
VN3
Valerijs
Samuilovs
1954
M
2
1:12:01.7
+4:52.3
8.3
7
235
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
Vējam pretī
2
1:12:09.0
+4:59.6
8.3
8
145
3
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
2
1:12:33.0
+5:23.6
8.3
9
198
4
VN3
Aivars
Krūkliņš
1957
M
Nūjo Carnikava
2
1:12:58.1
+5:48.7
8.2
10
301
5
VN3
Imants
Spruģis
1952
M
ActiveAP
2
1:14:22.1
+7:12.7
8.1
11
100
3
VN1
Dāvis
Stepāns
1984
M
Nordic Fitness Walking
2
1:14:56.6
+7:47.2
8.0
12
331
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
Pārdaugavas nūjotāji
2
1:15:14.9
+8:05.5
8.0
13
348
5
VN2
Juris
Vaivods
1978
M
2
1:16:53.9
+9:44.5
7.8
14
373
1
VN4
Valdis
Slava
1945
M
2
1:17:28.6
+10:19.2
7.7
15
202
6
VN3
Andis
Pohevičs
1958
M
Nūjo ar vēju
2
1:18:59.7
+11:50.4
7.6
16
316
2
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
2
1:19:23.8
+12:14.5
7.6
17
205
6
VN2
Arnis
Vecenāns
1963
M
2
1:27:23.3
+20:13.9
6.9
18
270
3
VN4
Pāvels
Romislovs
1944
M
2
1:27:43.5
+20:34.1
6.8
19
368
7
VN3
Gundaris
Kravalis
1958
M
Nūjo Carnikava
2
1:29:06.3
+21:57.0
6.7
Nūjošana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
190
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
2
1:10:58.2
8.5
2
179
2
SN2
Ilze
Tālmane
1977
F
2
1:15:15.9
+4:17.6
8.0
3
356
3
SN2
Zane
Grava
1975
F
Nūjo un esi vesels
2
1:16:10.3
+5:12.0
7.9
4
247
4
SN2
Aida
Graudiņa
1978
F
2
1:16:53.9
+5:55.6
7.8
5
325
5
SN2
Ilze
Vītiņa
1969
F
Nūjo ar Sauli
2
1:16:56.5
+5:58.2
7.8
6
369
6
SN2
Sanita
Liepiņa
1974
F
Nūjo ar Sauli
2
1:17:13.8
+6:15.5
7.8
7
389
1
SN3
Gaļina
Detkova
1955
F
Nūjo ar Sauli
2
1:17:46.2
+6:47.9
7.7
8
281
1
SN1
Aija
Puriņa
1984
F
KĀJPUTNI
2
1:18:46.7
+7:48.4
7.6
9
349
7
SN2
Dace
Aleksejeva
1969
F
2
1:19:09.7
+8:11.4
7.6
10
388
8
SN2
Santa
Vītiņa
1970
F
Nūjo ar Sauli
2
1:19:24.6
+8:26.4
7.6
11
249
2
SN1
Liene
Visocka
1983
F
2
1:19:40.1
+8:41.8
7.5
12
274
2
SN3
Silvija
Spruģe
1952
F
ActiveAP
2
1:21:16.8
+10:18.5
7.4
13
365
1
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
F
Rīga
2
1:22:01.4
+11:03.1
7.3
14
319
9
SN2
Juliāna
Karelova
1977
F
2
1:22:18.5
+11:20.2
7.3
15
374
10
SN2
Inga
Bērziņa
1964
F
2
1:22:49.2
+11:51.0
7.2
16
342
11
SN2
Inese
Petzāle
1971
F
KĀJPUTNI
2
1:23:02.0
+12:03.7
7.2
17
257
12
SN2
Anitra
Leitlande
1973
F
2
1:23:53.2
+12:54.9
7.2
18
385
3
SN3
Ruta
Dīce
1959
F
Gausā Jūdze
2
1:24:11.1
+13:12.8
7.1
19
287
13
SN2
Iveta
Epnere
1970
F
2
1:24:54.3
+13:56.0
7.1
20
187
14
SN2
Ināra
Barvika
1962
F
2
1:25:01.4
+14:03.1
7.1
21
382
15
SN2
Sandra
Markeviča
1971
F
Nūjo un esi vesels
2
1:25:06.3
+14:08.0
7.0
22
293
16
SN2
Regīna
Simanovska
1966
F
Nūjo Carnikava
2
1:25:12.8
+14:14.5
7.0
23
324
17
SN2
Inga
Berga
1967
F
2
1:25:46.7
+14:48.4
7.0
24
384
18
SN2
Skaidrite
Jurģevica
1964
F
2
1:25:51.6
+14:53.3
7.0
25
367
19
SN2
Antra
Puriņa
1963
F
2
1:26:24.3
+15:26.0
6.9
26
344
20
SN2
Inese
Austruma
1975
F
Nūjo Carnikava
2
1:26:40.3
+15:42.1
6.9
27
353
3
SN1
Liene
Smilga
1980
F
Nūjo Carnikava
2
1:26:41.3
+15:43.0
6.9
28
320
4
SN3
Zanda
Jaunsproģe
1958
F
Pārdaugavas nūjotāji
2
1:26:55.9
+15:57.6
6.9
29
144
2
SN4
Vija
Majevska
1948
F
Nūjo ar Sauli
2
1:26:56.6
+15:58.3
6.9
30
370
3
SN4
Anita
Bāriņa
1948
F
Carnikava
2
1:26:56.7
+15:58.5
6.9
31
136
4
SN1
Gabriela
Krusta
2002
F
Nūjo Carnikava
2
1:27:16.7
+16:18.4
6.9
32
296
21
SN2
Zane
Rone
1975
F
KĀJPUTNI
2
1:27:30.0
+16:31.7
6.9
33
337
22
SN2
Zane
Blumberga
1969
F
Nūjo un esi vesels
2
1:27:41.7
+16:43.4
6.8
34
322
23
SN2
Santa
Dīriņa
1970
F
2
1:27:56.0
+16:57.7
6.8
35
280
24
SN2
Ludmila
Rjazanova
1965
F
Vējam pretī
2
1:28:28.9
+17:30.6
6.8
36
321
5
SN3
Gunta
Redoviča
1950
F
2
1:28:36.3
+17:38.1
6.8
37
183
25
SN2
Ilga
Krusta
1970
F
Nūjo Carnikava
2
1:28:38.5
+17:40.2
6.8
38
302
4
SN4
Irēna
Šterna
1947
F
Nūjo vesels
2
1:29:10.3
+18:12.0
6.7
39
362
26
SN2
Agita
Kiršfelde
1964
F
2
1:29:55.4
+18:57.1
6.7
40
340
27
SN2
Ruta
Galina
1970
F
Saldus Bites
2
1:31:06.1
+20:07.8
6.6
41
138
28
SN2
Ina
Kārkliņa
1966
F
Nūjo Carnikava
2
1:32:52.6
+21:54.3
6.5
42
201
29
SN2
Dace
Kraukle
1968
F
Nūjo Carnikava
2
1:33:25.5
+22:27.2
6.4
43
350
30
SN2
Dagnija
Liepa
1971
F
Nūjo Carnikava
2
1:35:44.7
+24:46.4
6.3
44
286
31
SN2
Natālija
Avina
1968
F
Saldus Bites
2
1:35:48.3
+24:50.0
6.3
45
312
32
SN2
Ilze
Leja
1972
F
Nūjo Carnikava
2
1:38:26.6
+27:28.3
6.1
46
135
33
SN2
Natalja
Sozinova
1975
F
Nūjo Carnikava
2
1:38:27.0
+27:28.7
6.1
47
334
5
SN1
Maija
Rumpe-Kalovska
1983
F
Carnikava nūjo
2
1:42:20.9
+31:22.6
5.9
Nūjošana 21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
390
1
VN30
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
2
2:26:00.2
8.6
2
234
1
VN20
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
2
2:27:58.3
+1:58.1
8.5
3
288
1
VN10
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
2
2:41:53.3
+15:53.1
7.8
4
358
2
VN30
Mihails
Černousovs
1955
M
2
3:10:47.2
+44:47.0
6.6
Nūjošana 21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
380
1
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
KĀJPUTNI
2
2:26:04.6
8.6
2
149
2
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
2
2:29:59.7
+3:55.0
8.4
3
343
1
SN30
Benita
Locmele
1959
F
Nūjo ar vēju
2
2:37:25.4
+11:20.7
8.0
4
210
3
SN20
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
2
2:43:25.0
+17:20.3
7.7
5
357
4
SN20
Irina
Sprukule
1962
F
2
3:08:00.8
+41:56.2
6.7
Nūjošana 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
317
1
VN0
Reinis
Mežulis
1972
M
2
0:39:29.5
7.6
2
224
2
VN0
Aivars
Lukovskis
1954
M
Nūjo priekam
2
0:40:48.0
+1:18.5
7.4
3
394
3
VN0
Mārtņš
Puriņš
1977
M
2
0:44:39.1
+5:09.5
6.7
4
338
4
VN0
Dainis
Jirgens
1952
M
Nūjo vesels
2
0:47:50.7
+8:21.1
6.3
5
400
5
VN0
Aleksandrs
Komarovs
1961
M
2
0:50:53.3
+11:23.8
5.9
6
378
6
VN0
Juris
Dauburs
2010
M
Carnikava nūjo
2
0:51:52.6
+12:23.0
5.8
7
204
7
VN0
Dainis
Olders
1952
M
2
0:56:39.2
+17:09.6
5.3
8
278
8
VN0
Kārlis
Dauburs
2014
M
Carnikava nūjo
2
0:58:49.3
+19:19.7
5.1
Nūjošana 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
386
1
SN0
Agita
Kalniņa
1976
F
2
0:43:18.8
6.9
2
396
2
SN0
Monika
Pušņakova
1955
F
2
0:43:43.7
+0:24.8
6.9
3
206
3
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
2
0:44:17.5
+0:58.6
6.8
4
352
4
SN0
Agrita
Slava
1950
F
2
0:44:58.6
+1:39.7
6.7
5
308
5
SN0
Lucija
Babane
1953
F
Nūjo vesels
2
0:45:22.8
+2:04.0
6.6
6
192
6
SN0
Lilita
Dzene
1965
F
2
0:48:11.1
+4:52.2
6.2
7
279
7
SN0
Ieva
Grantskalna
2007
F
Nūjo Carnikava
2
0:48:19.1
+5:00.3
6.2
8
364
8
SN0
Linda
Freimane
1986
F
2
0:48:26.4
+5:07.6
6.2
9
307
9
SN0
Inga
Vanaga-Niedrīte
1980
F
2
0:48:51.5
+5:32.6
6.1
10
304
10
SN0
Iveta
Kamarūte
1976
F
Carnikava
2
0:48:58.2
+5:39.3
6.1
11
361
11
SN0
Vēsma
Saliņa
1963
F
Nūjot priekam
2
0:49:07.9
+5:49.0
6.1
12
327
12
SN0
Ingrīda
Strautiņa
1950
F
2
0:49:39.1
+6:20.2
6.0
13
329
13
SN0
Sigita
Godļevska
1976
F
Carnikava
2
0:50:19.9
+7:01.1
6.0
14
332
14
SN0
Elita
Freidenfelde
1963
F
2
0:51:01.5
+7:42.6
5.9
15
355
15
SN0
Beatrice
Sproģe
2010
F
Nūjo Carnikava
2
0:51:26.2
+8:07.3
5.8
16
75
16
SN0
Krista
Grantskalna
2009
F
Nūjo Carnikava
2
0:51:26.2
+8:07.4
5.8
17
208
17
SN0
Kristīne
Sproģe
1972
F
Nūjo Carnikava
2
0:51:33.6
+8:14.8
5.8
18
137
18
SN0
Svetlana
Pušņakova
1953
F
2
0:53:07.2
+9:48.4
5.6
19
303
19
SN0
Ingrīna
Freimane
1967
F
Saldus Bites
2
0:53:19.8
+10:00.9
5.6
20
147
20
SN0
Baiba
Miķīte
1984
F
1984
2
0:54:17.3
+10:58.5
5.5
21
326
21
SN0
Tamāra
Kosmačeva
1956
F
Carnikava
2
0:57:07.4
+13:48.5
5.3
22
88
22
SN0
Ludmila
Sudraba
1946
F
2
0:57:49.8
+14:31.0
5.2
23
139
23
SN0
Anda
Daubure
1975
F
Carnikava nūjo
2
0:58:42.0
+15:23.1
5.1
24
339
24
SN0
Vaira
Liepiņa
1959
F
Nūjo Carnikava
2
0:59:04.0
+15:45.2
5.1
25
318
25
SN0
Dzintra
Sīle
1946
F
Carnikava
2
0:59:55.9
+16:37.1
5.0
26
323
26
SN0
Elīza Diāna
Jēkabsone
2007
F
Nūjo Carnikava
2
1:06:37.4
+23:18.5
4.5
27
346
27
SN0
Iveta
Velme
1952
F
Nūjo Carnikava
2
1:06:37.8
+23:18.9
4.5