Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
LC ITT 19 - 2. starts
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
3. apļi (16.2 km) / Jaunieši (2003.-2004.dz.g.)
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
61
Matīss
Kaļveršs
RRS/BELO Cycling Project
3
0:22:10.5
43.8
2
19
Toms
Ustups
RRS/ Purvciems
3
0:23:07.7
42.0
3
131
Roberts
Čukurs
RK Liepāja
3
0:23:19.1
41.7
4
16
Mārtiņš
Maslovs
RRS/ Purvciems
3
0:23:23.4
41.6
5
18
Artūrs
Erdmanis
RRS/ Purvciems
3
0:23:44.1
41.0
6
144
Kārlis Valters
Grundulis
RRS
3
0:23:52.3
40.7
7
31
Kārlis
Klismets
RRS-Grīva
3
0:23:54.0
40.7
8
132
Rauls
Gūtmanis
RK Liepāja
3
0:24:01.0
40.5
9
150
Kristaps
Malnačš
RRS/Alfa
3
0:24:11.3
40.2
10
17
Tomass Roberts
Ozoliņš
RRS/ Purvciems
3
0:24:12.1
40.2
11
171
Rihards
Reinfelds
ĶNSS
3
0:24:13.9
40.1
12
76
Kaspars
Ilsjans
Kuldīga
3
0:24:20.9
39.9
13
88
Ritvars
Šalme
Kuldīga
3
0:24:37.9
39.5
14
148
Oļegs
Lukašaņecs
RRS
3
0:24:39.6
39.4
15
103
Roberts
Pučko
RRS DZIRCIEMS
3
0:25:12.5
38.6
16
170
Mārcis Andrejs
Teriņš
Valmieras velo vienība/MSĢ
3
0:25:23.1
38.3
17
70
Dāvis
Zīvarts
RRS/BELO Cycling Project
3
0:25:45.3
37.7
18
75
Namejs Eduards
Freibergs
Kuldīga
3
0:25:47.4
37.7
19
74
Renārs
Alševskis
3
0:25:47.6
37.7
20
179
Arnolds
Zariņš
3
0:25:57.3
37.4
21
129
Ralfs
Šuba
RK Liepāja
3
0:26:11.2
37.1
22
42
Kristers
Stūris
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:26:25.3
36.8
23
106
Mikus Rūdolfs
Stelps
RRS DZIRCIEMS
3
0:26:41.2
36.4
24
67
Renāts
Štāls
MSĢ/RRS
3
0:26:45.7
36.3
25
120
Klāvs
Sīmanis
Dobeles sporta skola
3
0:27:00.0
36.0
26
63
Kristaps Mariss
Linarts
RRS/BELO Cycling Project
3
0:27:06.7
35.9
27
87
Toms
Vazdiķis
Kuldīga
3
0:27:18.1
35.6
28
105
Rodrigo
Beļajevs
Ķekavas novada sporta skola
3
0:27:40.1
35.1
29
104
Reilijs Emīls
Zālītis
RRS DZIRCIEMS
3
0:27:46.4
35.0
30
182
Valdis
Pivars
ĶNSS
3
0:27:52.4
34.9
31
133
Dāvis
Upenieks
ĶNSS
3
0:28:32.7
34.1
32
158
Kārlis
Leiskins
RRS
3
0:29:25.9
33.0
33
149
Stepans
Ļesņevskis
RRS ALFA
3
0:29:48.4
32.6
34
152
Ģirts
Pulle
3
0:31:26.1
30.9
35
107
Rudiards Eduards
Ošenieks
RRS DZIRCIEMS
3
0:31:27.3
30.9
3. apļi (16.2 km) / Juniores (2001.-2002.dz.g.)
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
177
Santa Sanija
Jurgena
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
3
0:24:01.2
40.5
2
66
Līna
Svarinska
RRS/BELO Cycling Project
3
0:24:14.5
40.1
3
39
Nadīna
Kučere
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:25:43.0
37.8
4
123
Madara
Āboma
Dobeles sporta skola
3
0:25:48.2
37.7
5
118
Sabīne
Kauņecka
Dobeles sporta skola
3
0:26:34.8
36.6
6
62
Enia
Kaņepēja
RRS/BELO Cycling Project
3
0:27:20.9
35.5
7
38
Eva Elīza
Leikarte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:27:29.1
35.4
8
167
Kristiāna
Maskava
GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM
3
0:27:37.7
35.2
3. apļi (16.2 km) / Sievietes CFA un Master (<2000.dz.g)
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
165
Aiga
Strazdiņa
Virsotne/MARMOT
3
0:25:27.1
38.2
2
161
Zane
Kalverša-Ķeņģe
Riga Ironman Team
3
0:25:45.3
37.7
3
168
Ingrīda
Šmite
3
0:25:46.8
37.7
4
174
Anastasija
Krumina
3
0:26:47.2
36.3
5
108
Anita
Antone
3
0:26:55.0
36.1
6
186
Sanda
Petunova
Velo+ Bottari Baltic
3
0:27:23.9
35.5
7
178
Lana
Bugrova
Velo+ Bottari Baltic
3
0:28:47.7
33.8
8
172
Kristīne
Podvinska
Train2win.lv
3
0:29:24.6
33.0
9
187
Olga
Zaharova
Velo+ Bottari Baltic
3
0:30:30.0
31.9