Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Latvijas čempionāts XCM 2019
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
MARATONS (50 km) / ELITE
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1
Oskars
Muižnieks
1989
M
DTG-MySport
3
2:13:59.8
22.4
2
7
Uldis
Ālītis
1983
M
DTG-MySport
3
2:18:17.3
+4:17.5
21.7
3
20
Mārcis
Ābelīte
1988
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
3
2:23:28.3
+9:28.5
20.9
4
10
Reinis
Markss
1990
M
VeloRīts Gulbene
3
2:24:01.6
+10:01.7
20.8
5
4
Kārlis
Baltacis
1992
M
Patria Bottecchia
3
2:24:05.9
+10:06.0
20.8
6
35
Dāvis
Dzenis
1994
M
NN Sporta klubs
3
2:25:05.6
+11:05.7
20.7
7
39
Artūrs
Krasts
2000
M
NN Sporta klubs
3
2:30:19.8
+16:19.9
20.0
8
85
Dāvis
Perševics
1997
M
NN Sporta klubs
3
2:39:42.4
+25:42.5
18.8
9
63
Mikus
Herbsts
1998
M
EMU Mālpils sporta klubs
3
2:53:42.4
+39:42.6
17.3
10
24
Raivis
Sarkans
1995
M
NN Sporta klubs
3
2:56:56.8
+42:57.0
17.0
11
284
Ivars
Drulle
1975
M
3
3:03:33.4
+49:33.5
16.3
12
53
Roberts
Birkants
1996
M
NN Sporta klubs
3
3:04:29.7
+50:29.8
16.3
MARATONS (50 km) / Amatieri
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
6
Lauris
Purnins
1986
M
DTG-MySport
3
2:15:59.3
22.1
2
8
Jānis
Ozols
1978
M
ZZK
3
2:19:43.1
+3:43.8
21.5
3
5
Nauris
Birkentāls
1993
M
SUBARU AD REM Auto MTB
3
2:24:25.4
+8:26.0
20.8
4
206
Konstantīns
Smotrovs
1985
M
Ebike Machine
3
2:25:38.6
+9:39.2
20.6
5
9
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
Patria Bottecchia
3
2:26:19.1
+10:19.8
20.5
6
11
Edgars
Brigmanis
1982
M
DTG-MySport
3
2:26:22.6
+10:23.3
20.5
7
185
Didzis
Slaidiņš
1988
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
3
2:26:33.4
+10:34.0
20.5
8
13
Artis
Žugs
1981
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:26:41.1
+10:41.8
20.5
9
12
Toms
Dinsbergs
1988
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:27:33.1
+11:33.8
20.3
10
23
Andris
Laganovskis
1978
M
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
3
2:27:52.6
+11:53.3
20.3
11
14
Roberts
Draugs
1976
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:28:05.1
+12:05.8
20.3
12
22
Kaspars
Kipurs
1982
M
Ebike Machine
3
2:28:43.9
+12:44.6
20.2
13
17
Reinis
Avens
1978
M
Ebike Machine
3
2:28:50.1
+12:50.8
20.2
14
36
Dzintars
Ausmanis
1990
M
Patria Bottecchia
3
2:29:02.9
+13:03.6
20.1
15
40
Kristaps
Kancers
1981
M
BELO Cycling Project
3
2:30:38.8
+14:39.5
19.9
16
207
Aivars
Dārznieks
1986
M
Lizums - Avoti SWF
3
2:31:36.4
+15:37.1
19.8
17
21
Mārtiņš
Puriņš
1978
M
Patria Bottecchia
3
2:32:54.7
+16:55.4
19.6
18
90
Einars
Berze
1980
M
3
2:34:28.1
+18:28.8
19.4
19
208
Reinis
Nartišs
1982
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:35:28.1
+19:28.8
19.3
20
37
Raivis
Jansons
1987
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
3
2:35:52.6
+19:53.3
19.2
21
49
Jānis
Teivišs
1982
M
Volkswagen Team
3
2:36:03.6
+20:04.3
19.2
22
18
Agnis
Apse
1971
M
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
3
2:37:12.1
+21:12.8
19.1
23
205
Edijs
Strēlis
1998
M
ELKOR
3
2:37:57.8
+21:58.5
19.0
24
42
Armands
Priede
1994
M
DTG-MySport
3
2:38:58.1
+22:58.8
18.9
25
29
Ģirts
Jakuška
1979
M
Baldones velokomanda
3
2:40:00.3
+24:01.0
18.7
26
321
Māris
Vancevičs
M
IronWill
3
2:40:15.9
+24:16.6
18.7
27
83
Kaspars
Skinčs
1986
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:43:06.9
+27:07.6
18.4
28
51
Rego
Strazdiņš
1966
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
2:43:23.4
+27:24.1
18.4
29
55
Andris
Balodis
1972
M
Virsotne/MARMOT
3
2:47:01.4
+31:02.1
18.0
30
165
Renārs
Šarakovs
1975
M
Ebike Machine
3
2:47:06.2
+31:06.9
18.0
31
58
Aigars
Krasts
1966
M
NN Sporta Klubs
3
2:49:43.2
+33:43.9
17.7
32
144
Kaspars
Čikste
1981
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
2:51:26.2
+35:26.9
17.5
33
62
Zigmunds
Nurža
1975
M
ĀdažiVelo
3
2:52:53.7
+36:54.4
17.4
34
239
Aleksandrs
Gerojevs
1989
M
Ebike Machine
3
2:53:30.9
+37:31.6
17.3
35
91
Jānis
Vaitkevics
1987
M
Veloslaisti
3
2:53:41.6
+37:42.3
17.3
36
134
Nils
Kazaks
1970
M
Baldones velokomanda
3
2:57:59.2
+41:59.9
16.9
37
16
Ervīns
Smoļins
1987
M
NN Sporta klubs
3
2:58:42.7
+42:43.4
16.8
38
289
Guntis
Duka??skis
1978
M
KS sporta klubs
3
3:01:50.7
+45:51.4
16.5
39
145
Jānis
Vējons
1983
M
ELKOR
3
3:02:30.8
+46:31.5
16.4
40
97
Uldis
Selga
1990
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
3:06:30.4
+50:31.0
16.1
41
75
Andis
Ansulis
1969
M
RK Liepāja
3
3:06:56.1
+50:56.8
16.0
42
154
Sergejs
Rodionovs
1965
M
ĀdažiVelo
3
3:07:11.1
+51:11.8
16.0
43
111
Mārtiņš
Bruņenieks
1983
M
VELLAPĒDA
3
3:09:35.5
+53:36.2
15.8
44
105
Uldis
Siņicins
1984
M
3
3:11:52.7
+55:53.4
15.6
45
96
Janis
Zemeskalns
1997
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
3:21:00.5
+65:01.2
14.9
46
112
Gundars
Lazdāns
1968
M
RK Liepāja
3
3:24:49.6
+68:50.3
14.6
47
183
Kārlis
Ozols
2000
M
NN Sporta klubs
3
3:27:26.6
+71:27.3
14.5
48
103
Viesturs
Birkants
1962
M
NN Sporta klubs
3
3:40:00.3
+84:01.0
13.6
49
149
Andris
Vorons
1971
M
KS Sporta klubs
3
3:46:25.8
+90:26.5
13.2
50
132
Ingus
Krūmiņš
1978
M
A2
3
4:12:01.4
+116:02.1
11.9
51
127
Pēteris
Birkants
1989
M
NN Sporta klubs
3
4:15:58.9
+119:59.6
11.7
52
19
Jānis
Priževoits
1985
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
2
0:38:14.3
53.4
53
45
Roberts
Viļums
1980
M
DTG-MySport
2
0:45:50.9
44.5
54
73
Agris
Kalējs
1962
M
Valmieras velo vienība
2
0:52:04.4
39.2
55
283
Lauris
Sniķers
1961
M
Dobeles Dzirnavnieks/ Feel Free
2
1:03:12.8
32.3
MARATONS (50 km) / Sievietes
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
304
Lelde
Ardava
1985
F
Veloprofs - VW Komerctransports
3
2:54:07.9
17.2
2
225
Lāsma
Ozola
1989
F
Veloprofs - VW Komerctransports
3
3:04:40.2
+10:32.2
16.2
3
78
Beate
Kovgere
1994
F
Veloprofs - VW Komerctransports
3
3:09:51.7
+15:43.7
15.8
4
74
Ingrīda
Šmite
1971
F
Baldones velokomanda
3
3:12:55.5
+18:47.5
15.6
5
148
Anita
Antone
1992
F
Baldones velokomanda
3
3:18:51.2
+24:43.3
15.1
6
108
Zanda
Rutkovska
1980
F
ĀdažiVelo
3
3:21:39.3
+27:31.3
14.9
PUSMARATONS (28 km) / Juniori
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1001
Arvo
Godiņš
2002
M
ZZK
3
1:20:13.3
20.9
2
1004
Rodžers
Petaks
2002
M
ZZK
3
1:22:08.4
+1:55.0
20.5
3
1061
Mareks
Balodis
2001
M
ZZK
3
1:24:01.3
+3:48.0
20.0
4
1034
Renārs
Birkentāls
2001
M
SUBARU AD REM Auto MTB
3
1:26:03.4
+5:50.1
19.5
5
1731
Elvijs
Zommers
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
1:27:29.8
+7:16.5
19.2
6
1768
Rinalds
Skopāns
2002
M
3
1:31:46.8
+11:33.5
18.3
7
1047
Jēkabs
Kļaviņš
2002
M
HAWAII EXPRESS SCOTT
3
1:36:54.9
+16:41.5
17.3
8
1294
Ģirts
Knubis
2002
M
MTB Nīca
3
1:47:17.6
+27:04.3
15.7
9
1732
Roberts
Jirgens
M
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
1:50:04.5
+29:51.1
15.3
10
1716
Mārtiņš
Nurža
2002
M
ĀdažiVelo
3
1:50:30.7
+30:17.4
15.2
11
1175
Artis
Neļķe
2001
M
MTB Garkalne
3
2:10:33.6
+50:20.2
12.9
12
1401
Viesturs Pēteris
Stanke
2002
M
3
2:34:09.9
+73:56.5
10.9
13
1013
Jēkabs
Vītols
2001
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
1
0:00:48.7
664.3
PUSMARATONS (28 km) / Juniores
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1051
Santa Sanija
Jurgena
2001
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
1:40:56.4
16.6
2
1096
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
3
1:49:01.4
+8:05.0
15.4
3
1157
Šarlote Elza
Medne
2001
F
KS Sporta klubs
3
2:00:26.7
+19:30.3
13.9
4
1288
Helēna
Mūrniece
2001
F
Skulte Rullē
3
2:03:14.8
+22:18.4
13.6