Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Latvijas čempionāts nūjošanā 2018 - 6. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Nūjošana 10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
305
1
VN1
Jurijs
Misjuns
1983
M
Valsts Policija
1
1:12:56.5
8.2
2
1616
1
SN2
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
1
1:13:49.6
+0:53.1
8.1
3
292
1
VN2
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
1
1:14:32.1
+1:35.6
8.1
4
336
2
VN2
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
1
1:15:41.4
+2:44.8
7.9
5
205
1
VN3
Ēriks
Jukāms
1955
M
Kārķi
1
1:17:06.0
+4:09.5
7.8
6
89
3
VN2
Igors
Rjazanovs
1964
M
Vējam pretī
1
1:17:12.5
+4:15.9
7.8
7
1607
4
VN2
Valters
Bergs
1978
M
Pārdaugavas nūjotāji
1
1:17:40.6
+4:44.0
7.7
8
1628
5
VN2
Aigars
Barviks
1961
M
Nūjo priekam
1
1:17:42.6
+4:46.1
7.7
9
369
2
VN3
Ēriks
Miķītis
1958
M
Imanta Nūjo
1
1:18:41.3
+5:44.8
7.6
10
204
1
VN4
Andris
Spuņģis
1947
M
1
1:19:26.6
+6:30.0
7.6
11
100
6
VN2
Arnis
Vecenāns
1963
M
1
1:19:56.9
+7:00.4
7.5
12
313
1
SN1
Kristīne
Spundiņa
1987
F
Nordic Fitness Walking
1
1:20:11.1
+7:14.6
7.5
13
363
1
SN3
Regīna
Kulinska
1958
F
Nūjo ar vēju
1
1:20:34.8
+7:38.3
7.4
14
1633
2
SN2
Zane
Grava
1975
F
Nūjo un esi vesels
1
1:20:57.1
+8:00.6
7.4
15
1635
2
VN4
Valdis
Slava
1945
M
1
1:21:24.8
+8:28.2
7.4
16
1634
7
VN2
Juris
Vaivods
1978
M
1
1:22:12.6
+9:16.1
7.3
17
359
8
VN2
Aleksandrs
Naumenko
1960
M
Gausā Jūdze
1
1:22:58.4
+10:01.8
7.2
18
337
3
SN2
Ilze
Vītiņa
1969
F
1
1:23:06.9
+10:10.4
7.2
19
324
2
SN1
Aija
Puriņa
1984
F
Šaubu nav
1
1:23:28.1
+10:31.5
7.2
20
333
4
SN2
Juliāna
Karelova
1977
F
1
1:24:01.9
+11:05.3
7.1
21
317
3
VN4
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
1
1:24:45.5
+11:49.0
7.1
22
296
2
SN3
Leonora
Osna
1951
F
Nūjo ar sauli
1
1:24:48.6
+11:52.1
7.1
23
1604
5
SN2
Santa
Vītiņa
1970
F
1
1:25:23.3
+12:26.8
7.0
24
399
6
SN2
Ruta
Dīce
1959
F
Gausā Jūdze
1
1:26:09.8
+13:13.3
7.0
25
1608
7
SN2
Anitra
Leitlande
1973
F
1
1:26:40.0
+13:43.4
6.9
26
1626
3
SN3
Zanda
Jaunsproģe
1958
F
Pārdaugavas nūjotāji
1
1:26:45.8
+13:49.2
6.9
27
1637
8
SN2
Ināra
Barvika
1962
F
Nūjo priekam
1
1:27:07.2
+14:10.6
6.9
28
332
9
SN2
Kristīna
Grunte
1978
F
1
1:27:58.0
+15:01.5
6.8
29
283
1
SN4
Rasma
Kalniņa
1948
F
Nūjo priekam
1
1:28:22.5
+15:26.0
6.8
30
312
10
SN2
Ludmila
Rjazanova
1965
F
Vējam pretī
1
1:29:06.5
+16:09.9
6.7
31
1617
3
SN1
Agnese
Imune
1982
F
Donat Mg
1
1:29:33.8
+16:37.3
6.7
32
381
11
SN2
Inese
Petzāle
1971
F
Gājputni
1
1:30:42.0
+17:45.4
6.6
33
348
4
SN3
Agrita
Slava
1950
F
1
1:31:16.5
+18:19.9
6.6
34
146
12
SN2
Santa
Dīriņa
1970
F
1
1:31:47.8
+18:51.2
6.5
35
209
2
SN4
Irēna
Šterna
1947
F
Nūjo vesels
1
1:31:55.2
+18:58.7
6.5
36
386
4
SN1
Ieva
Lingarte
1990
F
1
1:34:06.1
+21:09.5
6.4
37
1643
13
SN2
Zane
Blumberga
1969
F
Nūjo un esi vesels
1
1:35:21.2
+22:24.7
6.3
38
398
5
SN1
Sandra
Okrašinska
1980
F
1
1:36:53.7
+23:57.2
6.2
39
392
6
SN1
Inga
Bunka
1979
F
Sightseeing group
1
1:37:16.0
+24:19.4
6.2
40
210
3
SN4
Larisa
Jansone
1942
F
Nūjo vesels
1
1:37:19.8
+24:23.3
6.2
41
316
5
SN3
Linaiša
Losseva
1958
F
Silazaķi
1
1:37:47.6
+24:51.1
6.1
42
1631
14
SN2
Rura
Novikova
1959
F
Silazaķi
1
1:37:49.2
+24:52.7
6.1
43
1620
7
SN1
Ieva
Jansone
1985
F
Nūjo un esi vesels
1
1:37:50.1
+24:53.5
6.1
44
75
15
SN2
Iveta
Daukšte
1966
F
1
1:40:42.8
+27:46.3
6.0
45
1623
16
SN2
Zane
Jazņeviča
1970
F
1
1:44:14.8
+31:18.3
5.8
46
350
8
SN1
Ieva
Grigorjeva
1979
F
Sightseeing group
1
1:44:26.0
+31:29.5
5.7
47
176
17
SN2
Gaļina
Valpētere
1963
F
Silazaķi
1
1:45:42.9
+32:46.3
5.7
48
1629
18
SN2
Inese
Leinerte
1976
F
Donat Mg
1
1:50:57.5
+38:00.9
5.4
Nūjošana 21km (21 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
201
1
SN20
Linda
Kubiloviča
1965
F
Nūjo ar vēju
2
2:32:24.8
8.3
2
375
1
VN20
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
2
2:32:27.6
+0:02.7
8.3
3
192
2
VN20
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
2
2:36:57.0
+4:32.1
8.0
4
190
2
SN20
Ieva
Micpapa
1966
F
Gājputni
2
2:37:40.1
+5:15.2
8.0
5
281
1
VN30
Valerijs
Samuilovs
1954
M
2
2:41:34.8
+9:09.9
7.8
6
323
3
SN20
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
2
2:44:34.6
+12:09.7
7.7
7
335
2
VN30
Aivars
Dūka
1958
M
Nūjo vesels
2
2:46:13.2
+13:48.4
7.6
8
319
1
SN10
Liene
Beihmane-Veitmane
1982
F
Nūjo ar vēju
2
2:46:45.4
+14:20.5
7.6
9
352
4
SN20
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
2
2:56:08.3
+23:43.4
7.2
10
368
1
VN10
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
2
2:56:34.3
+24:09.4
7.1
11
346
3
VN20
Aigars
Dziedātājs
1959
M
Gājputni
2
2:57:47.5
+25:22.6
7.1
12
208
5
SN20
Irina
Sprukule
1962
F
2
3:12:52.4
+40:27.5
6.5
13
321
2
SN10
Daiga
Jermaka
1984
F
Silazaķi
1
3:28:24.4
+55:59.6
2.9
14
354
3
SN10
Līva
Irbe
1990
F
Silazaķi
1
3:28:27.6
+56:02.7
2.9
Nūjošana 5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
311
1
VN0
Reinis
Mezulis
1972
M
1
0:40:18.0
7.4
2
276
1
SN0
Līna
Gaile
2003
F
Siguldas Maratona klubs
1
0:41:41.8
+1:23.8
7.2
3
355
2
VN0
Agris
Eliņš
1955
M
1
0:45:23.7
+5:05.7
6.6
4
139
2
SN0
Lilita
Dzene
1965
F
1
0:46:07.2
+5:49.2
6.5
5
303
3
SN0
Aija
Vecenāne
1964
F
1
0:47:29.6
+7:11.6
6.3
6
179
4
SN0
Ilona
Vekmane
1975
F
Pārdaugavas nūjotāji
1
0:47:52.6
+7:34.5
6.3
7
304
3
VN0
Mārtiņš
Puriņš
1977
M
1
0:47:55.8
+7:37.7
6.3
8
1624
5
SN0
Aiga
Augustova
1972
F
Pārdaugavas nūjotāji
1
0:48:56.3
+8:38.3
6.1
9
326
6
SN0
Lūcija
Babāne
1953
F
Nūjo vesels
1
0:49:51.2
+9:33.2
6.0
10
379
7
SN0
Ruta
Galiņa
1970
F
1
0:49:51.8
+9:33.8
6.0
11
362
8
SN0
Vēsma
Pak
1957
F
1
0:50:02.0
+9:43.9
6.0
12
181
9
SN0
Anita
Valiule
1963
F
1
0:50:17.4
+9:59.4
6.0
13
339
10
SN0
Liene
Dzene
1993
F
1
0:50:57.9
+10:39.9
5.9
14
1618
11
SN0
Līga
Cerbule
1974
F
Nordic Fitness Walking
1
0:51:02.4
+10:44.3
5.9
15
202
12
SN0
Ināra
Eliņa
1957
F
1
0:51:16.6
+10:58.6
5.8
16
372
4
VN0
Dainis
Jirgens
1952
M
Nūjo vesels
1
0:51:57.8
+11:39.8
5.8
17
137
5
VN0
Armands
Leitlands
1967
M
1
0:53:16.1
+12:58.0
5.6
18
138
13
SN0
Dzintra
Sitņikova
1959
F
Nūjo priekam
1
0:54:17.3
+13:59.3
5.5
19
384
14
SN0
Inese
Kuļikovska
1960
F
1
0:55:49.5
+15:31.5
5.4
20
275
15
SN0
Aleksandra
Medvedeva
1985
F
1
0:56:43.4
+16:25.4
5.3
21
302
16
SN0
Sandra
Missa
1965
F
1
0:56:48.7
+16:30.6
5.3
22
330
17
SN0
Mudīte
Prukovska
1956
F
Nūjo vesels
1
0:56:49.5
+16:31.5
5.3
23
307
18
SN0
Liene
Pastuhova
1983
F
1
0:56:49.9
+16:31.9
5.3
24
393
19
SN0
Vēsma
Saliņa
1963
F
Nūjo priekam
1
0:57:45.0
+17:27.0
5.2
25
347
20
SN0
Baiba
Miķīte
1984
F
Imanta nūjo
1
0:58:13.1
+17:55.1
5.2
26
98
21
SN0
Inese
Puntusa
1958
F
Silazaķi
1
0:58:43.5
+18:25.5
5.1
27
1625
22
SN0
Austra
Biškovska
1966
F
Silazaķi
1
0:59:48.4
+19:30.3
5.0
28
318
23
SN0
Irēna
Landsberga
1945
F
Silazaķī
1
0:59:49.4
+19:31.4
5.0