Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Latvijas čempionāts nūjošanā 2018 - 5. posms
Dalībnieku saraksts (123)
1
Dalībnieku saraksts (123)
Nūjošana 21km
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dzimums
Pārstāv
Distance
Grupa
302
Irina
Sprukule
1962
F
Nūjošana 21km
SN20
304
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
SN20
305
Arnis
Kadiķis
1953
M
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
VN30
306
Linda
Kubiloviča
1965
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
SN20
311
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
VN20
314
Ligita
Leitlande
1970
F
Zemgalses Ziņas
Nūjošana 21km
SN20
337
Agita
Latkovska
1983
F
Nūjo Carnikava
Nūjošana 21km
SN10
342
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
VN10
343
Jana
Romanovska
1982
F
Zemgales Ziņas
Nūjošana 21km
SN10
346
Ieva
Micpapa
1966
F
Nūjošana 21km
SN20
350
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
VN20
361
Liene
Beihmane-Veitmane
1982
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
SN10
366
Inga
Zāle
1961
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
SN20
369
Nauris
Rūdulis
1973
M
Tukums
Nūjošana 21km
VN20
370
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
Active AP
Nūjošana 21km
VN30
375
Benita
Ločmele
1959
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 21km
SN20
398
Terēza
Kazimirjonoka
1986
F
Nūjošana 21km
SN10
3017
Ilze
Dozīte
1985
F
Nūjošana 21km
SN10
3134
Andris
Zībergs
1973
M
Cepu Cepu
Nūjošana 21km
VN20
Nūjošana 10km
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dzimums
Pārstāv
Distance
Grupa
87
Inese
Lagzdiņa
1976
F
Nūjošana 10km
SN2
88
Olga
Suhareva
1981
F
JOMA TEAM
Nūjošana 10km
SN1
89
Aija
Miķīte
1982
F
Nūjošana 10km
SN1
94
Anastasija
Kučinska
1983
F
JOMA TEAM
Nūjošana 10km
SN1
97
Ilze
Meiere
1955
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 10km
SN3
140
Inga
Bunka
1979
F
Sightseeing group
Nūjošana 10km
SN1
147
Zane
Degro
1970
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN2
181
Aleksandrs
Staruhins
2006
M
JOMA TEAM
Nūjošana 10km
VN1
187
Ināra
Barvika
1962
F
Nūjošana 10km
SN2
270
Ieva
Jansone
1985
F
Nūjošana 10km
SN1
300
Valerijs
Samuilovs
1954
M
Nūjošana 10km
VN3
301
Andris
Spuņģis
1947
M
Nūjošana 10km
VN4
308
Aigars
Barviks
1961
M
Nūjo priekam
Nūjošana 10km
VN2
310
Rasma
Kalniņa
1948
F
Rīga
Nūjošana 10km
SN4
312
Anrijs
Pušņakovs
2001
M
Active AP
Nūjošana 10km
VN1
313
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
Nūjošana 10km
VN2
316
Sandra
Okrašinska
1980
F
Nūjošana 10km
SN1
317
Māris
Puriņš
1989
M
Šaubu nav
Nūjošana 10km
VN1
318
Ēriks
Jukāms
1955
M
Kārķi
Nūjošana 10km
VN3
319
Imants
Spruģis
1952
M
Active AP
Nūjošana 10km
VN3
321
Ieva
Lingarte
1990
F
Nūjošana 10km
SN1
323
Inta
Grickus
1960
F
Zemgales Ziņas
Nūjošana 10km
SN2
324
Alda
Sebre
1978
F
Sightseeing group
Nūjošana 10km
SN2
325
Gunta
Broka
1956
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN3
326
Aija
Puriņa
1984
F
Šaubu nav
Nūjošana 10km
SN1
327
Ilze
Vītiņa
1969
F
Nūjošana 10km
SN2
329
Aigars
Puriņš
1994
M
Šaubu nav
Nūjošana 10km
VN1
330
Aigars
Dziedātājs
1959
M
Nūjošana 10km
VN2
332
Leonora
Osna
1951
F
Nūjo ar Sauli
Nūjošana 10km
SN3
333
Santa
Logina
1990
F
Zemgales Ziņas
Nūjošana 10km
SN1
334
Regīna
Kulinska
1958
F
Nūjo ar vēju
Nūjošana 10km
SN3
335
Zane
Micpapa
1973
F
Gājputni
Nūjošana 10km
SN2
336
Vija
Majevska
1948
F
Nūjošana 10km
SN4
338
Zanda
Jaunsproģe
1958
F
Nūjošana 10km
SN3
339
Silvija
Spruģe
1952
F
Active AP
Nūjošana 10km
SN3
340
Kristīne
Spundiņa
1987
F
Nordic Fitness Walking
Nūjošana 10km
SN1
341
Zane
Jazņeviča
1970
F
Nūjošana 10km
SN2
344
Kristīna
Grunte
1978
F
Nūjošana 10km
SN2
347
Irēna
Šterna
1947
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN4
349
Liene
Pastuhova
1983
F
Nūjošana 10km
SN1
351
Sergey
Spitsyn
1965
M
Līvi
Nūjošana 10km
VN2
353
Inese
Leinerte
1976
F
Nūjošana 10km
SN2
354
Valdis
Slava
1945
M
Nūjošana 10km
VN4
355
Igors
Rjazanovs
1964
M
Vējam pretī
Nūjošana 10km
VN2
357
Everita
Šimkevica
1979
F
Zemgales Ziņas
Nūjošana 10km
SN1
358
Juris
Vaivods
1978
M
Nūjošana 10km
VN2
359
Ruta
Bormane
1954
F
Šaubu nav
Nūjošana 10km
SN3
362
Ilze
Tālmane
1977
F
Nūjošana 10km
SN2
363
Leonīds
Legzdiņš
1948
M
Nūjošana 10km
VN4
364
Arnis
Vecenāns
1963
M
Nūjošana 10km
VN2
365
Agrita
Slava
1950
F
Nūjošana 10km
SN3
368
Anitra
Leitlande
1973
F
Nūjošana 10km
SN2
371
Klinta
Puriņa
1975
F
Šaubu nav
Nūjošana 10km
SN2
372
Raitis
Puriņš
1958
M
Zemgales Ziņas
Nūjošana 10km
VN3
374
Aina
Vilsone
1941
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN4
378
Ilvija
Grūba
1976
F
Kaugurciems
Nūjošana 10km
SN2
379
Ludmila
Rjazanova
1965
F
Vējam pretī
Nūjošana 10km
SN2
381
Santa
Vītiņa
1970
F
Nūjošana 10km
SN2
382
Aleksandrs
Naumenko
1960
M
Gausā Jūdze
Nūjošana 10km
VN2
384
Monta
Ventere
1988
F
Nūjošana 10km
SN1
385
Larisa
Jansone
1942
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN4
388
Jolanta
Lībiete
1985
F
Nūjošana 10km
SN1
389
Uldis
Dīcis
1960
M
Gausā Jūdze
Nūjošana 10km
VN2
390
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN2
391
Ruta
Dīce
1959
F
Gausā Jūdze
Nūjošana 10km
SN2
392
Vaida
Šeflere
1970
F
Nūjošana 10km
SN2
394
Jūnijs
Vilsons
1940
M
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
VN4
397
Monika
Pušņakova
1955
F
Active AP
Nūjošana 10km
SN3
399
Pāvels
Romislovs
1944
M
Nūjošana 10km
VN4
3054
Sanita
Liepiņa
1974
F
Nūjo ar Sauli
Nūjošana 10km
SN2
3061
Nina
Meskauska
1953
F
JOMA TEAM
Nūjošana 10km
SN3
3070
Inta
Ozola
1971
F
Nūjot prieks
Nūjošana 10km
SN2
3088
Inga
Riba
1961
F
Nūjo vesels
Nūjošana 10km
SN2
3118
Intars
Ulmanis
1982
M
VSK Noskrien , Spriganie plāksteri.
Nūjošana 10km
VN1
3121
Inese
Vanaga
1981
F
Nūjošana 10km
SN1
Nūjošana 5km
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dzimums
Pārstāv
Distance
Grupa
45
Inese
Ziediņa
1972
F
Nūjo vesels
Nūjošana 5km
SN0
55
Dace
Tetere
1953
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
73
Aija
Nikolajeva
1968
F
Nūjot prieks
Nūjošana 5km
SN0
74
Skaidrīte
Ozola
1948
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
75
Vēsma
Šulca
1960
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
84
Anda
Petrova
1973
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
90
Benita
Šenberga
1952
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
92
Mirdza
Šteinberga
1960
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
93
Aina
Heiberga
1960
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
96
Vita
Pļiskova
1945
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
98
Rimants
Budris
1968
M
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
VN0
99
Iveta
Fetlere
1972
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
133
Marika
Vikštrēma
1964
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
138
Jautrīte
Pūlmane
1953
F
Piltenes nūjotāju klubs
Nūjošana 5km
SN0
144
Niks
Kārkliņš
2007
M
JOMA TEAM
Nūjošana 5km
VN0
148
Vēsma
Saliņa
1963
F
Čiekuri
Nūjošana 5km
SN0
190
Līga
Cerbule
1974
F
Nordic Fitness Walking
Nūjošana 5km
SN0
303
Dainis
Jirgens
1952
M
Nūjo vesels
Nūjošana 5km
VN0
307
Agris
Eliņš
1955
M
Nūjošana 5km
VN0
309
Mudīte
Pinkovska
1959
F
Nūjo vesels
Nūjošana 5km
SN0
320
Lilita
Dzene
1965
F
Nūjošana 5km
SN0
322
Mārīte
Foršū
1961
F
Nūjošana 5km
SN0
328
Mārtiņš
Puriņš
1977
M
Nūjošana 5km
VN0
331
Zane
Blumberga
1969
F
Jelgava
Nūjošana 5km
SN0
348
Vēsma
Pak
1957
F
Nūjošana 5km
SN0
352
Māra
Ustinova
1943
F
Nūjošana 5km
SN0
356
Inga
Juškāne
1968
F
Nūjošana 5km
SN0
367
Aija
Vecenāne
1964
F
Nūjošana 5km
SN0
373
Māra
Kuksa
1968
F
Nūjošana 5km
SN0
380
Ilze
Sauleskalna
1977
F
Nūjošana 5km
SN0
383
Lūcija
Babāne
1953
F
Nūjo vesels
Nūjošana 5km
SN0
386
Vija
Sebre
1948
F
Sightseeing group
Nūjošana 5km
SN0
393
Ināra
Eliņa
1957
F
Nūjo un esi vesels
Nūjošana 5km
SN0
396
Armands
Leitlands
1967
M
Nūjošana 5km
VN0
3005
Sarmīte
Bembere
1981
F
S&S
Nūjošana 5km
SN0
3013
Sarmīte
Čekstere
1974
F
S&S
Nūjošana 5km
SN0
3024
Gertruda
Frizena
1955
F
Ziepniekalns
Nūjošana 5km
SN0
3041
Kitija
Kirila
1973
F
Nūjošana 5km
SN0
3048
Līga
Lauga
1981
F
Nūjošana 5km
SN0
3074
Solvita
Petrovska
1976
F
Nūjošana 5km
SN0
3075
Raimonds
Petrovskis
1970
M
Nūjošana 5km
VN0
3095
Ilze
Saulāja
1987
F
Nūjošana 5km
SN0
3109
Līva
Stradiņa
1981
F
Nūjošana 5km
SN0
3124
Madars
Vekmanis
1973
M
Ogre
Nūjošana 5km
VN0