Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
EXP
Lāčplēšu kross 2019
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
EXP
12km (12.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
87
1
V2
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
0:52:31.2
4.2
2
112
2
V2
Oskars
Cimermanis
1985
M
Patria
0:53:29.5
4.2
3
651
3
V2
Valdis
Aņikejevs
1987
M
0:54:32.8
4.3
4
33
4
V2
Jānis
Krastiņš
1981
M
0:55:11.3
4.4
5
659
5
V2
Mārtiņš
Babkins
1991
M
Baltais
0:56:18.3
4.5
6
64
1
V1
Kristiāns
Mārtuševs
1998
M
NAA
0:58:29.4
4.6
7
108
1
S2
Kristīne
Kuzņecova
1983
F
ASK Patria
0:59:19.0
4.7
8
7
6
V2
Artis
Ķemeris
1985
M
1:00:23.9
4.8
9
18
7
V2
Artis
Saurins
1984
M
New Willage Workaut
1:01:03.2
4.8
10
657
8
V2
Sandis
Pavļukevičs
1981
M
1:02:07.3
4.9
6km (6.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
478
1
VL3
Oskars
Cimermanis
1985
M
Patria
0:25:46.2
2.0
2
668
2
VL3
Oļegs
Gulua
1984
M
0:26:11.9
2.1
3
261
3
VL3
Artis
Ķemeris
1985
M
0:27:06.3
2.2
4
235
4
VL3
Alēns
Jukšinskis
1984
M
0:27:48.8
2.2
5
360
1
VL2
Vladlen
Fedosik
2001
M
Jūrmalas Sporta skola
0:28:03.5
2.2
6
206
5
VL3
Raivis
Porietis
1999
M
Jūrmalas Sporta skola
0:28:23.2
2.3
7
260
6
VL3
Aleksandr
Judkin
1988
M
0:29:04.5
2.3
8
336
1
VL1
Raivo
Liekmanis
2004
M
Maratona klubs/ Nīkrāces pamatskola
0:30:06.3
2.4
9
327
1
SL3
Agita
Kaļva
1980
F
0:30:27.6
2.4
10
456
7
VL3
Sandijs
Lasenbergs
1998
M
0:30:54.5
2.5
Bērni 1km (1.25 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
616
1
VB3
Kaspars
Jubelis
2008
M
0:05:26.4
2.2
2
789
1
VB4
Markuss
Kaļva
2007
M
0:05:27.7
2.2
3
861
1
SB4
Madara
Kļavniece
2006
F
Baltais
0:05:28.8
2.2
4
835
2
VB3
Ardis
Ābeļkalns
2008
M
FS "Garkalne"
0:05:49.2
2.3
5
819
3
VB3
Kristians
Freimanis
2008
M
0:05:50.8
2.3
6
801
4
VB3
Guatavs
Liekmanis
2008
M
Nīkrāces pamatskola
0:06:16.1
2.5
7
826
2
SB4
Lība
Rubene
2007
F
0:06:23.9
2.6
8
788
1
SB3
Anete
Kaļva
2009
F
0:06:24.1
2.6
9
827
5
VB3
Jēkabs
Rubenis
2009
M
0:06:27.0
2.6
10
703
6
VB3
Regnārs
Skaistais
2009
M
RFL
0:06:39.1
2.7
Bērni 500m (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
670
1
VB2
Tornike
Gulua
2010
M
0:03:51.3
2.4
2
738
1
SB2
Beatrise
Fokrota
2010
F
Sporta klubs “ASI”
0:04:15.2
2.7
3
713
2
SB2
Estere Elisa
Drīveniece
2010
F
Cēsu pilsētas sporta skola
0:04:20.7
2.7
4
884
2
VB2
Markuss
Āboliņš
2011
M
Maratona klubs
0:04:20.8
2.7
5
782
3
VB2
Ēriks
Veldre
2010
M
0:04:22.7
2.7
6
737
3
SB2
Lauma Līva
Saklaure
2010
F
0:04:23.2
2.7
7
740
4
VB2
Justins
Matvejevs
2010
M
0:04:28.1
2.8
8
750
5
VB2
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
0:04:29.0
2.8
9
828
4
SB2
Marta
Ūsmēsa
2010
F
0:04:38.8
2.9
10
796
6
VB2
Martins
Pigožņa
2011
M
SK Super Nova
0:04:45.8
3.0