Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
EXP
Lāčplēšu kross 2019
EXP
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
1
EXP
12km (12.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
delta
min/km
E1
E2
1
87
1
V2
Dainis
Limanāns
RIEKSTI
0:52:31.2
4.2
0:26:13 (1)
0:26:18 (1)
2
112
2
V2
Oskars
Cimermanis
Patria
0:53:29.5
+0:58.2
4.2
0:26:15 (2)
0:27:14 (2)
3
651
3
V2
Valdis
Aņikejevs
0:54:32.8
+2:01.5
4.3
0:26:35 (3)
0:27:56 (3)
4
33
4
V2
Jānis
Krastiņš
0:55:11.3
+2:40.0
4.4
0:26:47 (4)
0:28:24 (4)
5
659
5
V2
Mārtiņš
Babkins
Baltais
0:56:18.3
+3:47.0
4.5
0:27:43 (5)
0:28:34 (5)
6
64
1
V1
Kristiāns
Mārtuševs
NAA
0:58:29.4
+5:58.2
4.6
0:28:19 (6)
0:30:09 (6)
7
108
1
S2
Kristīne
Kuzņecova
ASK Patria
0:59:19.0
+6:47.7
4.7
0:28:41 (8)
0:30:37 (8)
8
7
6
V2
Artis
Ķemeris
1:00:23.9
+7:52.6
4.8
0:28:40 (7)
0:31:43 (16)
9
18
7
V2
Artis
Saurins
New Willage Workaut
1:01:03.2
+8:31.9
4.8
0:29:09 (9)
0:31:53 (17)
10
657
8
V2
Sandis
Pavļukevičs
1:02:07.3
+9:36.0
4.9
0:31:53 (17)
0:30:13 (7)
11
40
2
V1
Kristaps
Matisons
NAA
1:02:26.9
+9:55.6
5.0
0:31:26 (11)
0:31:00 (9)
12
602
2
S2
Ilze
Meijere
1:02:44.2
+10:12.9
5.0
0:31:19 (10)
0:31:24 (10)
13
79
1
V3
Aino
Gošs
Maratona klubs
1:03:17.4
+10:46.2
5.0
0:31:50 (14)
0:31:27 (11)
14
622
9
V2
Stanislavs
Rogovskis
1:03:22.6
+10:51.3
5.0
0:31:39 (13)
0:31:43 (15)
15
58
10
V2
Deniss
Loginovs
1:03:25.4
+10:54.1
5.0
0:31:51 (15)
0:31:34 (12)
16
101
3
V1
Benedict
Faessler
SV Fleischwangen
1:03:35.3
+11:04.0
5.0
0:31:52 (16)
0:31:42 (14)
17
26
11
V2
Gatis
Šīmanis
1:04:23.7
+11:52.4
5.1
0:32:44 (28)
0:31:38 (13)
18
9
4
V1
Tomass Reinis
Tīss
1:04:34.8
+12:03.5
5.1
0:32:32 (23)
0:32:02 (18)
19
63
5
V1
Helmuts
Īrists
1:04:39.4
+12:08.1
5.1
0:32:24 (21)
0:32:14 (19)
20
97
12
V2
Ansis
Maleckis
1:05:06.1
+12:34.8
5.2
0:32:13 (18)
0:32:52 (21)
21
47
6
V1
Ritvars
Fridbergs
Piena puikas
1:05:07.3
+12:36.0
5.2
0:31:39 (12)
0:33:28 (26)
22
44
2
V3
Vladimirs
Priede
1:05:38.3
+13:07.0
5.2
0:33:00 (31)
0:32:37 (20)
23
29
13
V2
Aleksandrs
Bodiļevs
Kapteinis Bremze
1:05:52.8
+13:21.5
5.2
0:32:41 (26)
0:33:10 (23)
24
110
3
V3
Dzintars
Petrovs
Maratona klubs, VSK noskrien,LSC
1:06:08.0
+13:36.7
5.2
0:32:43 (27)
0:33:24 (25)
25
12
14
V2
Kalvis
Silgals
Surikati
1:06:17.1
+13:45.8
5.3
0:32:18 (20)
0:33:58 (27)
26
50
1
S1
Diāna
Dude
1:06:22.8
+13:51.5
5.3
0:33:22 (35)
0:33:00 (22)
27
98
15
V2
Māris
Liepiņš
1:06:25.6
+13:54.3
5.3
0:32:17 (19)
0:34:08 (29)
28
10
16
V2
Artis
Sproģis
1:06:38.8
+14:07.5
5.3
0:32:40 (25)
0:33:58 (28)
29
67
4
V3
Raivis
Rudka
1:06:43.4
+14:12.1
5.3
0:33:26 (38)
0:33:16 (24)
30
6
17
V2
Mārtiņš
Gedzuns
1:07:12.0
+14:40.7
5.3
0:32:31 (22)
0:34:40 (31)
31
70
18
V2
Jānis
Ronis
1:07:15.6
+14:44.3
5.3
0:32:33 (24)
0:34:42 (32)
32
603
19
V2
Artūrs
Škuts
1:07:35.6
+15:04.3
5.4
0:33:03 (32)
0:34:32 (30)
33
78
1
S3
Līga
Norkus
Saldus boksa klubs
1:08:21.9
+15:50.6
5.4
0:33:24 (37)
0:34:57 (33)
34
85
5
V3
Roberts
Sļadzevskis
Robbie`n`zone
1:08:31.2
+15:59.9
5.4
0:33:00 (30)
0:35:30 (37)
35
55
20
V2
Spodris
Maļinausks
1:08:31.8
+16:00.5
5.4
0:33:13 (33)
0:35:18 (35)
36
642
21
V2
Kristaps
Kalniņš
1:09:43.3
+17:12.0
5.5
0:32:58 (29)
0:36:44 (43)
37
105
22
V2
Žanis
Lulle
BALTAIS
1:10:44.3
+18:13.0
5.6
0:34:15 (42)
0:36:29 (38)
38
86
23
V2
Juris
Ozoliņš
Herbalife24
1:11:42.6
+19:11.3
5.7
0:36:29 (51)
0:35:13 (34)
39
52
24
V2
Jekabs
Vanags
CrossFit Ridzene
1:11:58.8
+19:27.5
5.7
0:34:57 (43)
0:37:01 (47)
40
109
25
V2
Ulvis
Pāvuls
1:11:59.1
+19:27.9
5.7
0:36:33 (53)
0:35:25 (36)
41
100
26
V2
Kristaps
Škuts
1:11:59.7
+19:28.4
5.7
0:33:55 (40)
0:38:04 (54)
42
19
27
V2
Pāvels
Silovs
1:12:37.5
+20:06.2
5.8
0:33:51 (39)
0:38:45 (56)
43
21
28
V2
Ansis
Demiters
1:12:40.2
+20:08.9
5.8
0:35:55 (45)
0:36:45 (44)
44
20
6
V3
Aigars
Kručs
1:12:40.6
+20:09.3
5.8
0:33:17 (34)
0:39:23 (60)
45
57
2
S3
Iveta
Suvorova
Maratona klubs
1:13:05.0
+20:33.7
5.8
0:36:30 (52)
0:36:34 (41)
46
106
3
S2
Māra
Kunrade
1:13:05.6
+20:34.3
5.8
0:36:34 (54)
0:36:31 (40)
47
99
7
V3
Andris
Rēders
Rēderu banda
1:13:09.5
+20:38.2
5.8
0:36:12 (46)
0:36:57 (46)
48
32
29
V2
Edgars
Meijers
1:13:19.5
+20:48.2
5.8
0:36:35 (55)
0:36:44 (42)
49
17
8
V3
Guntis
Zvilna
Biznesa parks ABAVA
1:13:27.3
+20:56.1
5.8
0:36:37 (56)
0:36:49 (45)
50
41
30
V2
Jānis
Veips
1:13:54.1
+21:22.8
5.9
0:36:21 (47)
0:37:32 (49)
51
48
7
V1
Rūdolfs
Šņore
Piena puikas
1:14:01.3
+21:30.0
5.9
0:36:22 (48)
0:37:38 (50)
52
31
8
V1
Edmunds
Krops
1:14:22.2
+21:50.9
5.9
0:33:23 (36)
0:40:59 (71)
53
51
2
S1
Marlene
Sutrich
1:14:28.0
+21:56.7
5.9
0:37:57 (67)
0:36:30 (39)
54
4
31
V2
Artis
Treijs
1:14:38.2
+22:07.0
5.9
0:36:57 (59)
0:37:40 (51)
55
45
32
V2
Rūdolfs
Veidemanis
1:14:53.3
+22:22.0
5.9
0:36:54 (58)
0:37:58 (53)
56
71
9
V1
Adiasse
Baptiste
1:15:04.5
+22:33.2
6.0
0:37:20 (61)
0:37:44 (52)
57
93
33
V2
Aigars
Rumba
1:15:24.5
+22:53.2
6.0
0:37:14 (60)
0:38:10 (55)
58
91
4
S2
Solvita
Purmale
1:15:36.3
+23:05.0
6.0
0:36:24 (49)
0:39:12 (58)
59
661
34
V2
Staņislavs
Ņefjodovs
1:15:40.3
+23:09.0
6.0
0:36:26 (50)
0:39:13 (59)
60
102
9
V3
Ainars
Jansons
1:15:40.7
+23:09.4
6.0
0:38:12 (69)
0:37:28 (48)
61
660
35
V2
Ervīns
Lūsis
1:16:06.5
+23:35.2
6.0
0:35:53 (44)
0:40:13 (63)
62
111
36
V2
Modris
Ābelīts
1:16:29.1
+23:57.8
6.1
0:37:25 (62)
0:39:03 (57)
63
95
10
V1
Dāniels
Ziemelis
Ašās kājas ZID
1:17:02.1
+24:30.8
6.1
0:34:07 (41)
0:42:54 (83)
64
38
11
V1
Victor
Iglesias Sanchez
JVLMA team
1:17:32.4
+25:01.1
6.2
0:36:47 (57)
0:40:45 (66)
65
104
12
V1
Rinalds
Celms
1:18:12.0
+25:40.7
6.2
0:38:08 (68)
0:40:03 (62)
66
89
1
V4
Vladimirs
Kļavnieks
Baltais
1:18:59.1
+26:27.9
6.3
0:37:53 (66)
0:41:05 (72)
67
83
10
V3
Kaspars
Biezais
1:19:19.5
+26:48.2
6.3
0:37:43 (64)
0:41:36 (75)
68
113
11
V3
Edgars
Čakstiņš
1:19:45.8
+27:14.5
6.3
0:38:58 (71)
0:40:47 (67)
69
88
37
V2
Dairis
Jankovskis
1:19:56.2
+27:24.9
6.3
0:37:32 (63)
0:42:23 (80)
70
16
5
S2
Linda
Ērmane
1:20:42.1
+28:10.8
6.4
0:39:35 (74)
0:41:06 (73)
71
107
6
S2
Zita
Zariņa
-
1:20:42.5
+28:11.2
6.4
0:40:23 (80)
0:40:19 (64)
72
75
38
V2
Aigars
Treijs
1:21:01.4
+28:30.1
6.4
0:37:49 (65)
0:43:12 (84)
73
49
3
S1
Lāsma
Vasiļjeva
1:21:55.2
+29:23.9
6.5
0:39:48 (75)
0:42:07 (76)
74
82
39
V2
Mārtiņš
Celms
1:22:02.5
+29:31.3
6.5
0:39:14 (72)
0:42:48 (82)
75
656
3
S3
Anita
Ieviņa
1:22:16.8
+29:45.6
6.5
0:40:03 (76)
0:42:13 (77)
76
35
7
S2
Kristiana
Pole
1:22:26.0
+29:54.7
6.5
0:42:26 (83)
0:39:59 (61)
77
34
12
V3
Ivars
Spalis
1:22:35.8
+30:04.5
6.6
0:40:10 (77)
0:42:25 (81)
78
60
4
S1
Rebecca
Sanner
ESN Riga
1:24:16.0
+31:44.7
6.7
0:43:17 (89)
0:40:58 (70)
79
61
5
S1
Lea
Voß
ESN Riga
1:24:16.2
+31:44.9
6.7
0:43:19 (90)
0:40:57 (68)
80
15
40
V2
Māris
Mucenieks
1:24:17.6
+31:46.3
6.7
0:38:56 (70)
0:45:20 (89)
81
24
8
S2
Baiba
Alkšere
1:24:27.7
+31:56.5
6.7
0:43:28 (92)
0:40:58 (69)
82
36
41
V2
Edgars
Kaminskis
1:24:41.8
+32:10.6
6.7
0:40:11 (78)
0:44:30 (87)
83
27
42
V2
Guntis
Šīmanis
1:24:42.4
+32:11.2
6.7
0:40:43 (82)
0:43:59 (85)
84
80
13
V1
Verners
Hofmanis
Rīga 66.speciālā vidusskola
1:24:45.8
+32:14.6
6.7
0:40:20 (79)
0:44:24 (86)
85
1
9
S2
Linda
Pumpure
1:25:17.0
+32:45.7
6.8
0:42:54 (84)
0:42:22 (79)
86
43
43
V2
Mārtiņš
Simsons
1:25:19.3
+32:48.0
6.8
0:44:43 (97)
0:40:35 (65)
87
623
4
S3
Nadežda
Guščenko
1:25:22.8
+32:51.6
6.8
0:43:03 (85)
0:42:18 (78)
88
62
10
S2
Ieva
Zuntmane
1:25:42.3
+33:11.0
6.8
0:39:25 (73)
0:46:16 (91)
89
59
13
V3
Aldis
Strožs
1:26:38.3
+34:07.0
6.9
0:40:31 (81)
0:46:06 (90)
90
68
11
S2
Aiga
Mūhina
1:29:13.2
+36:41.9
7.1
0:48:04 (101)
0:41:09 (74)
91
81
14
V1
Roberts
Bondarenko
RK MITAVA
1:30:00.8
+37:29.5
7.1
0:43:20 (91)
0:46:40 (94)
92
76
6
S1
Rita
Markova
1:30:22.2
+37:51.0
7.2
0:43:50 (95)
0:46:31 (93)
93
25
5
S3
Margita
Lagzdiņa
-
1:30:43.9
+38:12.6
7.2
0:44:16 (96)
0:46:27 (92)
94
14
44
V2
Kristiāns
Bernhards
1:31:07.4
+38:36.2
7.2
0:43:38 (93)
0:47:28 (96)
95
46
45
V2
Alesejs
Sipkins
LageCo
1:32:35.0
+40:03.7
7.3
0:43:12 (87)
0:49:23 (99)
96
92
15
V1
Emīls
Stūrītis
1:33:24.8
+40:53.5
7.4
0:48:22 (103)
0:45:02 (88)
97
56
46
V2
Nikita
Piskunovs
VABEN
1:35:17.9
+42:46.6
7.6
0:43:12 (88)
0:52:05 (102)
98
658
12
S2
Tatjana
Putniņa
1:35:18.1
+42:46.8
7.6
0:43:11 (86)
0:52:06 (103)
99
8
13
S2
Anete
Pažusa
1:35:33.4
+43:02.1
7.6
0:47:48 (100)
0:47:44 (98)
100
5
14
S2
Jūlija
Meļņikova
1:35:39.0
+43:07.7
7.6
0:48:16 (102)
0:47:22 (95)
101
22
15
S2
Arina
Maļčenkova
1:36:06.5
+43:35.3
7.6
0:48:28 (104)
0:47:37 (97)
102
69
7
S1
Evita
Kuriga
1:36:35.7
+44:04.4
7.7
0:45:55 (99)
0:50:40 (100)
103
601
16
V1
Maksims
Līvmanis
1:36:36.3
+44:05.0
7.7
0:45:54 (98)
0:50:41 (101)
104
94
16
S2
Inese
Zepa
Ašās kājas ZID
1:45:00.3
+52:29.0
8.3
0:52:43 (107)
0:52:17 (104)
105
96
47
V2
Edvards
Eglītis
Ašās kājas ZID
1:45:00.5
+52:29.2
8.3
0:52:42 (106)
0:52:17 (105)
106
23
8
S1
Līga
Puhova
1:46:25.9
+53:54.6
8.4
0:52:19 (105)
0:54:06 (108)
107
3
17
S2
Santija
Treija
1:47:46.1
+55:14.8
8.6
0:54:59 (110)
0:52:46 (106)
108
74
9
S1
Aigija
Tērauda
Strazdumuižas vidusskola
1:49:40.4
+57:09.1
8.7
0:56:38 (111)
0:53:02 (107)
109
30
18
S2
Zane
Dzērve
VSK Noskrien
1:49:57.2
+57:25.9
8.7
0:54:35 (108)
0:55:21 (109)
110
13
6
S3
Ilona
Vaivode
ELKOR
1:57:16.3
+64:45.0
9.3
0:54:51 (109)
1:02:25 (110)
111
72
17
V1
Dāvis
Liepa
Beznosacījuma mīlestība
0:43:46.9
7.0
0:43:46 (94)
112
53
48
V2
Reinis
Šteins
1:00:29.7
9.6
1:00:29 (112)
42
S2
Agnese
Osīte
6km (6.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
delta
min/km
E1
E2
1
478
1
VL3
Oskars
Cimermanis
Patria
0:25:46.2
2.0
(#VALUE!)
2
668
2
VL3
Oļegs
Gulua
0:26:11.9
+0:25.7
2.1
(#VALUE!)
3
261
3
VL3
Artis
Ķemeris
0:27:06.3
+1:20.1
2.2
(#VALUE!)
4
235
4
VL3
Alēns
Jukšinskis
0:27:48.8
+2:02.5
2.2
(#VALUE!)
5
360
1
VL2
Vladlen
Fedosik
Jūrmalas Sporta skola
0:28:03.5
+2:17.3
2.2
(#VALUE!)
6
206
5
VL3
Raivis
Porietis
Jūrmalas Sporta skola
0:28:23.2
+2:37.0
2.3
(#VALUE!)
7
260
6
VL3
Aleksandr
Judkin
0:29:04.5
+3:18.3
2.3
3:06:21 (15)
21:22:42 (#VALUE!)
8
336
1
VL1
Raivo
Liekmanis
Maratona klubs/ Nīkrāces pamatskola
0:30:06.3
+4:20.1
2.4
(#VALUE!)
9
327
1
SL3
Agita
Kaļva
0:30:27.6
+4:41.4
2.4
(#VALUE!)
10
456
7
VL3
Sandijs
Lasenbergs
0:30:54.5
+5:08.3
2.5
(#VALUE!)
11
205
2
SL3
Marta
Špundzāne
Jūrmalas Sporta skola
0:31:05.6
+5:19.4
2.5
(#VALUE!)
12
609
2
VL2
Ēriks
Spriņģis
0:31:36.8
+5:50.6
2.5
(#VALUE!)
13
432
8
VL3
Salvis
Krilovs
Kalniena
0:31:44.6
+5:58.4
2.5
(#VALUE!)
14
648
1
SL1
Madra
Kļavniece
0:31:56.8
+6:10.6
2.5
(#VALUE!)
15
225
9
VL3
Arvis
Podnieks
0:31:57.9
+6:11.7
2.5
(#VALUE!)
16
457
2
VL1
Druvis
Jansons
-
0:32:10.9
+6:24.7
2.6
(#VALUE!)
17
636
2
SL1
Estere
Volfa
0:32:58.0
+7:11.8
2.6
(#VALUE!)
18
397
3
VL1
Edgars
Kozlovskis
Bauskas 2.vidusskola
0:33:26.8
+7:40.6
2.7
(#VALUE!)
19
219
10
VL3
Rolands
Kursišs
0:33:32.8
+7:46.6
2.7
(#VALUE!)
20
371
3
SL1
Digna
Konovalova
0:34:08.8
+8:22.6
2.7
(#VALUE!)
21
236
11
VL3
Kristaps
Ķemme
0:34:10.1
+8:23.9
2.7
(#VALUE!)
22
319
12
VL3
Kārlis
Auzāns
0:34:14.1
+8:27.8
2.7
(#VALUE!)
23
352
13
VL3
Deniss
Macevičs
Bauskas sporta centrs "Mēmele"
0:34:22.1
+8:35.9
2.7
(#VALUE!)
24
334
3
SL3
Kristīne
Roga
ASK Patria
0:34:34.9
+8:48.7
2.7
(#VALUE!)
25
226
14
VL3
Mārcis
Šķēls
0:34:41.0
+8:54.8
2.8
(#VALUE!)
26
349
1
SL2
Laura
Balode
SS "Arkādija"
0:34:43.8
+8:57.6
2.8
(#VALUE!)
27
644
15
VL3
Elvis
Kaminskis
0:34:57.0
+9:10.8
2.8
(#VALUE!)
28
216
16
VL3
Andrejs
Priedītis
Lsc
0:35:07.0
+9:20.8
2.8
1:19:48 (2)
23:15:18 (#VALUE!)
29
373
4
SL3
Kristīne
Vāvere
0:35:17.4
+9:31.1
2.8
(#VALUE!)
30
378
4
VL1
Ardis
Ābeļkalns
FS "Garkalne"
0:35:44.3
+9:58.1
2.8
2:12:01 (11)
22:23:43 (#VALUE!)
31
649
17
VL3
Kaspars
Raubiškis
0:35:58.1
+10:11.9
2.9
(#VALUE!)
32
317
5
SL3
Vineta
Priede
0:36:05.4
+10:19.2
2.9
(#VALUE!)
33
401
5
VL1
Kristofers
Avotiņš
Strazdumuižas vidusskola
0:36:17.2
+10:31.0
2.9
(#VALUE!)
34
376
6
SL3
Lauma
Ildena
0:36:24.9
+10:38.7
2.9
(#VALUE!)
35
405
4
SL1
Marta
Lindberga
0:36:49.0
+11:02.8
2.9
(#VALUE!)
36
403
3
VL2
Romeo
Mednis
0:37:12.5
+11:26.3
3.0
(#VALUE!)
37
395
6
VL1
Renāts
Pomerancis
Bauskas 2.vidusskola
0:37:18.6
+11:32.4
3.0
(#VALUE!)
38
348
7
VL1
Mārtiņš
Strožs
0:37:19.1
+11:32.9
3.0
(#VALUE!)
39
220
18
VL3
Kaspars
Blaumanis
0:37:19.6
+11:33.4
3.0
(#VALUE!)
40
257
19
VL3
Andris
Vilcāns
VilcansMIN
0:37:32.8
+11:46.6
3.0
(#VALUE!)
41
287
20
VL3
Reinis
Gruduls
0:37:42.8
+11:56.6
3.0
(#VALUE!)
42
485
2
SL2
Katrīna
Erne
0:37:47.0
+12:00.8
3.0
(#VALUE!)
43
362
8
VL1
Fricis Didzis
Rozītis
0:37:54.6
+12:08.4
3.0
(#VALUE!)
44
476
21
VL3
Ingemārs
Ivanovskis
0:37:59.4
+12:13.2
3.0
(#VALUE!)
45
229
7
SL3
Madara
Tīģere-Bernharde
0:38:12.9
+12:26.7
3.0
1:24:34 (5)
23:13:38 (#VALUE!)
46
325
22
VL3
Mārcis
Pirtnieks
0:38:26.4
+12:40.2
3.1
(#VALUE!)
47
607
9
VL1
Sandis
Kalniņš
0:38:28.6
+12:42.4
3.1
(#VALUE!)
48
296
23
VL3
Daniels Ričards
Dikmanis
0:38:34.2
+12:48.0
3.1
(#VALUE!)
49
252
4
VL2
Kārlis Aleksandrs
Studāns
ASI
0:38:39.1
+12:52.9
3.1
(#VALUE!)
50
262
5
SL1
Vanesa
Aimone
-
0:38:46.7
+13:00.5
3.1
(#VALUE!)
51
454
8
SL3
Ilze
Tooma
0:39:04.0
+13:17.8
3.1
(#VALUE!)
52
445
10
VL1
Artūrs
Korjaks
Strazdumuižas vidusskola
0:39:05.3
+13:19.1
3.1
(#VALUE!)
53
385
24
VL3
Reinis
Sproģis
0:39:32.2
+13:46.0
3.1
(#VALUE!)
54
479
9
SL3
Anna
Zuntmane
0:39:33.5
+13:47.2
3.1
(#VALUE!)
55
351
25
VL3
Arnis
Bērziņš
0:39:33.8
+13:47.6
3.1
(#VALUE!)
56
361
26
VL3
Andrejs
Jakovlevs
0:39:36.4
+13:50.2
3.1
(#VALUE!)
57
422
27
VL3
Denis
Lukianenko
0:39:38.8
+13:52.6
3.1
(#VALUE!)
58
221
3
SL2
Katrīna
Špundzāne
0:39:52.8
+14:06.6
3.2
(#VALUE!)
59
321
28
VL3
Gatis
Lange
Riteņvasara
0:39:53.5
+14:07.3
3.2
(#VALUE!)
60
629
29
VL3
Didzis
Rusmanis
0:39:55.6
+14:09.4
3.2
(#VALUE!)
61
285
30
VL3
Jānis
Smoļenkovs
0:39:56.7
+14:10.5
3.2
(#VALUE!)
62
453
5
VL2
Mārtiņš
Smirnovs
Crossfit Riga
0:39:57.3
+14:11.1
3.2
1:23:19 (4)
23:16:37 (#VALUE!)
63
427
31
VL3
Māris
Šteinerts
0:39:59.0
+14:12.8
3.2
(#VALUE!)
64
381
11
VL1
Renārs
Kalniņš
0:40:01.3
+14:15.1
3.2
(#VALUE!)
65
355
32
VL3
Alexander
Steiner
Fast as a Bullet
0:40:05.8
+14:19.6
3.2
(#VALUE!)
66
431
10
SL3
Līga
Jākobsone
0:40:07.9
+14:21.7
3.2
(#VALUE!)
67
610
33
VL3
Jurijs
Varganovs
0:40:09.3
+14:23.1
3.2
(#VALUE!)
68
203
34
VL3
Normunds
Tumulis
0:40:15.5
+14:29.3
3.2
1:27:39 (7)
23:12:35 (#VALUE!)
69
614
12
VL1
Markuss
Tremors
0:40:16.6
+14:30.4
3.2
(#VALUE!)
70
615
35
VL3
Viesturs
Tremors
0:40:17.1
+14:30.9
3.2
(#VALUE!)
71
444
11
SL3
Agnese
Ziemele
0:40:19.4
+14:33.2
3.2
(#VALUE!)
72
302
12
SL3
Vlada
Buharova
0:40:21.8
+14:35.6
3.2
(#VALUE!)
73
354
6
VL2
Ivo
Plušs
0:40:26.6
+14:40.4
3.2
(#VALUE!)
74
620
13
VL1
Rodijs Eduards
Novickis
0:40:27.7
+14:41.5
3.2
(#VALUE!)
75
450
14
VL1
Uģis
Veidemanis
RRS Vecmīlgrāvis
0:40:27.9
+14:41.7
3.2
1:26:52 (6)
23:13:35 (#VALUE!)
76
224
4
SL2
Lāsma Elza
Vaivode
ELKOR
0:40:28.2
+14:42.0
3.2
2:19:18 (12)
22:21:09 (#VALUE!)
77
345
15
VL1
Markuss
Sārs
SgAi
0:40:41.5
+14:55.3
3.2
(#VALUE!)
78
243
6
SL1
Lauma Līva
Saklaure
0:40:55.8
+15:09.6
3.2
(#VALUE!)
79
415
36
VL3
Sandris
Brūvelis
0:41:16.2
+15:30.0
3.3
(#VALUE!)
80
483
7
SL1
Luīze
Hudobčonoka
SS Arkādijs
0:41:26.3
+15:40.1
3.3
(#VALUE!)
81
268
13
SL3
Karina
Peha
0:41:30.0
+15:43.8
3.3
(#VALUE!)
82
637
37
VL3
Ēriks
Kāpostiņš
0:41:44.0
+15:57.8
3.3
(#VALUE!)
83
344
8
SL1
Ance
Kalniņa
SgAi
0:41:59.6
+16:13.3
3.3
(#VALUE!)
84
641
14
SL3
Daiga
Dakse
0:42:02.0
+16:15.8
3.3
(#VALUE!)
85
215
16
VL1
Regnārs
Skaistais
xXx
0:42:16.6
+16:30.4
3.4
(#VALUE!)
86
436
15
SL3
Estere
Lapiņa
0:42:22.0
+16:35.8
3.4
(#VALUE!)
87
434
38
VL3
Edvards
Lapiņš
0:42:23.2
+16:37.0
3.4
(#VALUE!)
88
388
9
SL1
Irina
Rozevska
0:42:27.1
+16:40.9
3.4
(#VALUE!)
89
244
5
SL2
Amanda
Ignāte
0:42:29.2
+16:43.0
3.4
(#VALUE!)
90
363
17
VL1
Mārtiņš Mikus
Rozītis
0:42:32.7
+16:46.5
3.4
(#VALUE!)
91
423
10
SL1
Anna
Goša
Maratona klubs
0:42:33.5
+16:47.3
3.4
2:01:14 (8)
22:41:18 (#VALUE!)
92
477
16
SL3
Julija
Belajeva
0:42:35.0
+16:48.8
3.4
(#VALUE!)
93
391
18
VL1
Tomass
Obolevičs
Bauskas 2 vidusskola
0:42:47.5
+17:01.3
3.4
(#VALUE!)
94
425
17
SL3
Auce
Ježeka
0:42:51.4
+17:05.2
3.4
(#VALUE!)
95
242
39
VL3
Arnis
Buka
0:43:09.9
+17:23.7
3.4
(#VALUE!)
96
241
18
SL3
Lolita
Bērziņa
0:43:10.1
+17:23.9
3.4
(#VALUE!)
97
469
7
VL2
Krišjānis
Āķītis
0:43:12.5
+17:26.3
3.4
(#VALUE!)
98
318
19
VL1
Matīss
Priede
0:43:17.8
+17:31.6
3.4
(#VALUE!)
99
468
19
SL3
Natālija
Māliņa
0:43:20.6
+17:34.4
3.4
(#VALUE!)
100
467
40
VL3
Sergio
Minajevs
0:43:21.8
+17:35.6
3.4
(#VALUE!)
101
273
20
SL3
Baiba
Bitmane
0:43:22.6
+17:36.4
3.4
(#VALUE!)
102
234
21
SL3
Agnese
Zīmele
SK Tērauds
0:43:24.5
+17:38.3
3.4
(#VALUE!)
103
258
22
SL3
Nellija
Baliko
0:43:25.0
+17:38.8
3.4
(#VALUE!)
104
275
41
VL3
Andris
Zvejnieks
0:43:25.9
+17:39.7
3.4
(#VALUE!)
105
399
23
SL3
Renāte
Kubliņa-Ķemere
0:43:48.4
+18:02.2
3.5
(#VALUE!)
106
625
20
VL1
Olivers
Zvaigzne
0:43:58.9
+18:12.7
3.5
(#VALUE!)
107
272
24
SL3
Ilze
Andrijauska
0:44:00.9
+18:14.7
3.5
(#VALUE!)
108
214
42
VL3
Salvis
Skaistais
xXx
0:44:01.2
+18:15.0
3.5
(#VALUE!)
109
384
25
SL3
Inese
Cīrule
0:44:02.0
+18:15.8
3.5
(#VALUE!)
110
270
26
SL3
Elvita
Alksne
ZVOC
0:44:14.3
+18:28.1
3.5
(#VALUE!)
111
329
27
SL3
Kristiāna
Gvozda
0:44:14.3
+18:28.1
3.5
1:23:17 (3)
23:20:56 (#VALUE!)
112
298
43
VL3
Raitis
Grasis
0:44:46.4
+19:00.2
3.6
(#VALUE!)
113
324
28
SL3
Līga
Zommere
0:45:25.4
+19:39.2
3.6
(#VALUE!)
114
353
29
SL3
Jautrīte
Pluša
0:45:25.5
+19:39.3
3.6
(#VALUE!)
115
330
44
VL3
Jānis
Gils
0:45:27.3
+19:41.0
3.6
(#VALUE!)
116
342
11
SL1
Tīna Adela
Zeņina
SgAi
0:45:28.5
+19:42.2
3.6
(#VALUE!)
117
290
30
SL3
Tatjana
Dragunova
0:46:00.0
+20:13.8
3.7
(#VALUE!)
118
357
45
VL3
Marius
Zimmermann
Fast as a Bullet
0:46:15.6
+20:29.4
3.7
(#VALUE!)
119
613
46
VL3
Srinidhi
Chintham
0:46:18.7
+20:32.4
3.7
(#VALUE!)
120
297
31
SL3
Maija
Vītiņa
0:46:23.8
+20:37.6
3.7
(#VALUE!)
121
356
47
VL3
Lars
Zimmermann
Fast as a Bullet
0:46:28.0
+20:41.8
3.7
(#VALUE!)
122
227
32
SL3
Inita
Klidzeja
0:46:43.4
+20:57.2
3.7
(#VALUE!)
123
306
33
SL3
Dita
Čiruhina
0:46:59.2
+21:13.0
3.7
(#VALUE!)
124
271
34
SL3
Elizabete
Neimiševa
Kapteinis Bremze
0:47:02.7
+21:16.5
3.7
(#VALUE!)
125
343
6
SL2
Samanta
Kalniņa
SgAi
0:47:06.7
+21:20.5
3.7
(#VALUE!)
126
470
12
SL1
Helēna
Bodniece
0:47:14.9
+21:28.7
3.8
(#VALUE!)
127
326
35
SL3
Linda
Leigavniece
0:47:18.0
+21:31.8
3.8
(#VALUE!)
128
396
21
VL1
Dāvids
Jefremovs
Bauskas 2.vidusskola
0:47:19.5
+21:33.3
3.8
(#VALUE!)
129
389
22
VL1
Kristiāns
Beķeris
Bauskas 2. vidusskola
0:47:20.1
+21:33.9
3.8
(#VALUE!)
130
310
48
VL3
Konstantīns
Šatunovs
0:47:29.2
+21:43.0
3.8
(#VALUE!)
131
281
23
VL1
Gustavs
Vaivods
Jūrmalas rūķīši
0:47:30.7
+21:44.5
3.8
(#VALUE!)
132
277
36
SL3
Jana
Vītola
0:47:31.8
+21:45.6
3.8
(#VALUE!)
133
278
37
SL3
Rita
Čerepko
0:47:32.0
+21:45.8
3.8
(#VALUE!)
134
418
38
SL3
Sarmīte
Ježaka
0:47:32.7
+21:46.5
3.8
(#VALUE!)
135
339
39
SL3
Kristiāna
Jegorova
0:47:33.0
+21:46.8
3.8
(#VALUE!)
136
338
40
SL3
Viktorija
Čerņavska
0:47:33.7
+21:47.5
3.8
(#VALUE!)
137
640
24
VL1
Olivers
Aldiņš
0:47:34.3
+21:48.1
3.8
(#VALUE!)
138
382
25
VL1
Klāvs
Kalniņš
0:47:42.9
+21:56.7
3.8
(#VALUE!)
139
230
26
VL1
Martins
Borovskis
0:47:45.9
+21:59.7
3.8
(#VALUE!)
140
383
41
SL3
Agnese
Kalniņa
0:47:52.7
+22:06.5
3.8
(#VALUE!)
141
73
42
SL3
Elīna
Ozoliņa
Matisons Runner's Club
0:48:03.3
+22:17.0
3.8
(#VALUE!)
142
288
49
VL3
Arturs
Zaharovs
0:48:05.0
+22:18.8
3.8
(#VALUE!)
143
289
50
VL3
Toms
Pastors
0:48:06.9
+22:20.7
3.8
(#VALUE!)
144
280
43
SL3
Inese
Vaivode
Jūrmalas rūķīši
0:48:23.2
+22:37.0
3.8
(#VALUE!)
145
279
51
VL3
Jānis
Vaivods
Jūrmalas rūķīši
0:48:23.7
+22:37.5
3.8
(#VALUE!)
146
295
13
SL1
Linda
Takere
0:48:27.0
+22:40.8
3.8
(#VALUE!)
147
480
27
VL1
Rihards
Pluskevics
Rk Mitava
0:48:48.9
+23:02.7
3.9
(#VALUE!)
148
332
44
SL3
Evija
Kristberga
0:48:54.8
+23:08.6
3.9
(#VALUE!)
149
606
7
SL2
Santa
Kalniņa
0:49:01.5
+23:15.3
3.9
(#VALUE!)
150
370
45
SL3
Gunta
Konovalova
0:49:03.2
+23:17.0
3.9
(#VALUE!)
151
608
14
SL1
Arta Luīze
Lubiņa
0:49:03.3
+23:17.1
3.9
(#VALUE!)
152
461
8
SL2
Daniela
Rusecka
Regbija klubs "Mītava"
0:49:03.7
+23:17.5
3.9
(#VALUE!)
153
435
46
SL3
Inga
Vrubļevska
0:49:15.1
+23:28.9
3.9
(#VALUE!)
154
638
47
SL3
Dace
Graudiņa
0:49:15.6
+23:29.4
3.9
(#VALUE!)
155
346
52
VL3
Mareks
Bulkovskis
0:49:29.1
+23:42.9
3.9
(#VALUE!)
156
211
48
SL3
Sanita
Grosberga
#CēsuBlice
0:50:11.9
+24:25.7
4.0
(#VALUE!)
157
626
49
SL3
Sigita
Zvaigzne
0:50:15.6
+24:29.4
4.0
(#VALUE!)
158
303
50
SL3
Liene
Dzene
Salgale Team
0:50:31.2
+24:45.0
4.0
(#VALUE!)
159
274
53
VL3
Gatis
Malcenieks
0:50:40.6
+24:54.4
4.0
(#VALUE!)
160
400
28
VL1
Iļja
Slotins
Strazdumuižas vidusskola
0:50:47.3
+25:01.1
4.0
(#VALUE!)
161
440
15
SL1
Viktorija
Pisareva
0:51:03.8
+25:17.6
4.1
(#VALUE!)
162
439
54
VL3
Igors
Pisarevs
0:51:04.1
+25:17.9
4.1
(#VALUE!)
163
643
55
VL3
Normunds
Lazdiņš
0:51:04.8
+25:18.6
4.1
(#VALUE!)
164
347
29
VL1
Alens
Bulkovskis
0:51:26.5
+25:40.3
4.1
(#VALUE!)
165
393
16
SL1
Madara
Zakrevska
Bauskas 2.vidusskola
0:51:28.7
+25:42.5
4.1
(#VALUE!)
166
392
17
SL1
Anastasija
Abžinova
Bauskas 2 vidusskola
0:51:30.3
+25:44.1
4.1
(#VALUE!)
167
448
9
SL2
Evelīna Neila
Danileviča
0:51:47.4
+26:01.2
4.1
(#VALUE!)
168
449
10
SL2
Amanda Sanija
Zūkere
0:51:49.1
+26:02.9
4.1
(#VALUE!)
169
466
51
SL3
Sintija
Kraule
0:51:51.2
+26:05.0
4.1
(#VALUE!)
170
238
52
SL3
Gita
Muceniece
Maratona klubs
0:52:21.2
+26:35.0
4.2
(#VALUE!)
171
367
53
SL3
Māra
Ļevčenko
0:52:21.5
+26:35.3
4.2
(#VALUE!)
172
239
8
VL2
Rainers
Mucenieks
0:52:21.9
+26:35.7
4.2
(#VALUE!)
173
404
56
VL3
Edijs
Akolovs
kolosālie!
0:52:23.2
+26:37.0
4.2
(#VALUE!)
174
305
54
SL3
Vintra
Antropova
0:52:24.6
+26:38.4
4.2
(#VALUE!)
175
201
57
VL3
Dainis
Kronbergs
TUKUMS
0:52:49.4
+27:03.2
4.2
(#VALUE!)
176
269
55
SL3
Anna
Mitrohina
0:52:53.0
+27:06.8
4.2
(#VALUE!)
177
650
56
SL3
Laura
Ivšāne
0:52:58.8
+27:12.6
4.2
(#VALUE!)
178
340
57
SL3
Jekaterina
Loginova
0:53:12.0
+27:25.7
4.2
(#VALUE!)
179
463
30
VL1
Kristofers
Kančs
SSK Bebra
0:53:16.1
+27:29.9
4.2
(#VALUE!)
180
462
58
VL3
Artūrs
Kančs
SSK Bebra
0:53:17.2
+27:31.0
4.2
(#VALUE!)
181
263
58
SL3
Meldra
Kuzņecova
0:53:18.7
+27:32.5
4.2
(#VALUE!)
182
631
31
VL1
Toms
Grandāns
0:53:25.9
+27:39.7
4.2
(#VALUE!)
183
630
59
VL3
Kaspars
Grandāns
0:53:26.6
+27:40.4
4.2
(#VALUE!)
184
291
32
VL1
Rihards
Zebuliņš
0:53:59.5
+28:13.3
4.3
(#VALUE!)
185
292
59
SL3
Lāsma
Zebuliņa
0:54:00.1
+28:13.9
4.3
(#VALUE!)
186
223
33
VL1
Rinalds
Veinbergs
0:54:17.4
+28:31.2
4.3
(#VALUE!)
187
222
60
SL3
Marita
Veinberga
0:54:18.6
+28:32.4
4.3
(#VALUE!)
188
474
9
VL2
Andrejs
Soldatovs
RK Mītava
0:54:28.2
+28:42.0
4.3
(#VALUE!)
189
409
61
SL3
Inese
Grabovska
0:54:29.4
+28:43.2
4.3
(#VALUE!)
190
417
18
SL1
Unda
Krūze
0:55:02.8
+29:16.5
4.4
(#VALUE!)
191
307
11
SL2
Jūlija
Galuzo
0:55:03.4
+29:17.2
4.4
(#VALUE!)
192
612
62
SL3
Olga
Halutova
0:55:03.8
+29:17.6
4.4
(#VALUE!)
193
416
60
VL3
Arnis
Krūze
0:55:04.1
+29:17.9
4.4
(#VALUE!)
194
369
34
VL1
Daniels
Brangals
0:55:07.3
+29:21.1
4.4
(#VALUE!)
195
604
61
VL3
Lauris
Zemvalds
0:55:09.7
+29:23.5
4.4
(#VALUE!)
196
248
62
VL3
Kaspars
Dzenis
ZS 54
0:55:15.8
+29:29.6
4.4
(#VALUE!)
197
605
63
SL3
Ilze
Zemvalde
0:55:17.9
+29:31.7
4.4
(#VALUE!)
198
320
64
SL3
Dana
Alksne
Riteņvasara
0:55:41.9
+29:55.7
4.4
2:19:21 (13)
22:36:20 (#VALUE!)
199
464
65
SL3
Solvita
Sokova
0:55:47.7
+30:01.5
4.4
(#VALUE!)
200
446
66
SL3
Evija
Ilmere
0:55:48.1
+30:01.9
4.4
(#VALUE!)
201
473
67
SL3
Luīze
Griķe
0:55:48.5
+30:02.3
4.4
(#VALUE!)
202
433
68
SL3
Veronika
P?epechalov?
0:55:54.6
+30:08.4
4.4
(#VALUE!)
203
426
69
SL3
Veronika
Poledn?kov?
0:55:55.0
+30:08.8
4.4
(#VALUE!)
204
472
19
SL1
Ance
Celma
0:56:02.0
+30:15.8
4.4
2:51:47 (14)
22:04:14 (#VALUE!)
205
379
20
SL1
Rēzija
Ābeļkalne
TDA "Dzirkstelīte"
0:56:02.3
+30:16.1
4.4
(#VALUE!)
206
460
12
SL2
Viktorija
Sigutenkova
Regbija klubs"Mītava"
0:56:04.3
+30:18.1
4.5
(#VALUE!)
207
375
35
VL1
Olafs
Tomsons
0:56:10.3
+30:24.1
4.5
(#VALUE!)
208
374
63
VL3
Edzus
Tomsons
0:56:18.7
+30:32.5
4.5
(#VALUE!)
209
377
70
SL3
Inese
Tomsone
0:56:19.4
+30:33.2
4.5
(#VALUE!)
210
218
71
SL3
Ieva
Sproģe
0:57:02.1
+31:15.9
4.5
(#VALUE!)
211
213
64
VL3
Vladimirs
Tiščenko
VSK Noskrien
0:57:07.3
+31:21.1
4.5
(#VALUE!)
212
653
72
SL3
Alise
Punte
0:57:19.5
+31:33.3
4.5
(#VALUE!)
213
654
73
SL3
Linda
Šamenska
0:57:28.1
+31:41.9
4.6
(#VALUE!)
214
208
74
SL3
Marta
Lapiņa
0:57:33.7
+31:47.5
4.6
(#VALUE!)
215
437
75
SL3
Ance
Ceriņa
0:57:51.4
+32:05.2
4.6
(#VALUE!)
216
276
76
SL3
Aija
Jēkabsone
0:57:51.6
+32:05.4
4.6
(#VALUE!)
217
202
77
SL3
Antra
Kraukle
0:57:56.6
+32:10.4
4.6
(#VALUE!)
218
249
78
SL3
Svetlana
Matvejeva
0:58:19.1
+32:32.9
4.6
(#VALUE!)
219
282
36
VL1
Roberts
Vaivods
Jūrmalas rūķīši
0:58:54.2
+33:08.0
4.7
(#VALUE!)
220
284
13
SL2
Linda
Nordena
0:58:55.8
+33:09.6
4.7
(#VALUE!)
221
283
65
VL3
Normunds
Nordens
0:58:55.8
+33:09.6
4.7
(#VALUE!)
222
322
79
SL3
Linda
Rozīte
0:59:15.9
+33:29.7
4.7
(#VALUE!)
223
323
66
VL3
Jānis
Bunks
0:59:22.2
+33:36.0
4.7
(#VALUE!)
224
481
80
SL3
Kristīne
Valdmane
0:59:43.0
+33:56.8
4.7
(#VALUE!)
225
645
67
VL3
Aldis
Ozoliņš
0:59:43.9
+33:57.7
4.7
(#VALUE!)
226
311
14
SL2
Linda
Borbale
0:59:58.0
+34:11.8
4.8
(#VALUE!)
227
350
10
VL2
Rūdolfs Kristiāns
Kozlovskis
1:00:00.7
+34:14.5
4.8
(#VALUE!)
228
245
81
SL3
Marta
Saklaure
1:00:03.3
+34:17.1
4.8
(#VALUE!)
229
294
82
SL3
Laura
Burnevica
1:00:09.8
+34:23.6
4.8
(#VALUE!)
230
293
68
VL3
Artis
Burnevics
1:00:10.2
+34:24.0
4.8
(#VALUE!)
231
299
83
SL3
Samanta
Spurķe
1:00:16.2
+34:30.0
4.8
(#VALUE!)
232
300
69
VL3
Konstantīns
Obžigailo
1:00:27.2
+34:41.0
4.8
(#VALUE!)
233
364
84
SL3
Jolanta
Butlere
1:00:28.3
+34:42.1
4.8
(#VALUE!)
234
247
85
SL3
Anastasija
Moļvinska
1:00:40.3
+34:54.1
4.8
(#VALUE!)
235
442
86
SL3
Zanda
Klētniece
1:00:47.3
+35:01.1
4.8
(#VALUE!)
236
228
37
VL1
Maikls Niks
Ananics
1:01:02.6
+35:16.4
4.8
(#VALUE!)
237
410
70
VL3
Mārtiņš
Vizulis
1:01:05.9
+35:19.7
4.8
(#VALUE!)
238
408
71
VL3
Artūrs
Gansausks
1:01:06.5
+35:20.3
4.8
(#VALUE!)
239
482
72
VL3
Valērijs
Makrekovs
1:01:10.8
+35:24.6
4.9
(#VALUE!)
240
443
73
VL3
Arnis
Gailis
1:01:11.6
+35:25.4
4.9
(#VALUE!)
241
315
21
SL1
Elza
Ananica
1:01:12.8
+35:26.6
4.9
(#VALUE!)
242
411
38
VL1
Alekss Kristiāns
Gansausks
1:01:36.3
+35:50.1
4.9
(#VALUE!)
243
251
74
VL3
Andris
Priževoits
1:01:39.0
+35:52.8
4.9
(#VALUE!)
244
471
87
SL3
Sabine
Leite
1:01:53.0
+36:06.8
4.9
(#VALUE!)
245
406
11
VL2
Andris
Upmalis
Strazdumuižas vidusskola
1:01:54.2
+36:08.0
4.9
(#VALUE!)
246
430
88
SL3
Arnita
Bodniece
1:01:54.5
+36:08.3
4.9
(#VALUE!)
247
398
15
SL2
Jeļizaveta
Vaščenkova
1:01:58.5
+36:12.3
4.9
(#VALUE!)
248
419
16
SL2
Viktorija
Cudzanovska
1:01:59.2
+36:13.0
4.9
(#VALUE!)
249
420
89
SL3
Natalija
Grigorjeva
1:02:03.8
+36:17.6
4.9
(#VALUE!)
250
407
22
SL1
Una
Evelone
Strazdumuižas vidusskola
1:02:35.3
+36:49.1
5.0
(#VALUE!)
251
402
23
SL1
Diāna
Dubrovska
Strazdumuižas vidusskola
1:02:36.6
+36:50.4
5.0
(#VALUE!)
252
207
90
SL3
Valentīna
Tumuļkāne
1:02:44.5
+36:58.3
5.0
(#VALUE!)
253
390
24
SL1
Veronika
Čekovaja
Bauskas 2.vidusskola
1:02:56.9
+37:10.6
5.0
(#VALUE!)
254
394
25
SL1
Diāna
Grinčuka
Bauskas 2.vidusskola
1:02:58.2
+37:12.0
5.0
(#VALUE!)
255
386
39
VL1
Bruno
Ivanovs
1:03:12.6
+37:26.4
5.0
(#VALUE!)
256
387
91
SL3
Gunta
Šlosberga
1:03:13.3
+37:27.1
5.0
(#VALUE!)
257
441
92
SL3
Evija
Krinkele
1:03:27.0
+37:40.8
5.0
(#VALUE!)
258
438
75
VL3
Sandis
Zuzāns
Dižbramaņi
1:03:37.1
+37:50.9
5.0
(#VALUE!)
259
337
93
SL3
Anita
Sebeža
Nīkrāces pamatskola
1:03:52.2
+38:06.0
5.1
(#VALUE!)
260
341
40
VL1
Rinalds
Runcis
SgAi
1:04:04.0
+38:17.8
5.1
(#VALUE!)
261
333
94
SL3
Elīna
Gulbe
1:04:50.3
+39:04.1
5.1
(#VALUE!)
262
331
95
SL3
Anita
Gušča
Nav
1:05:11.0
+39:24.8
5.2
(#VALUE!)
263
304
26
SL1
Anna-Linda
Dzene
Salgale Team
1:05:21.6
+39:35.4
5.2
(#VALUE!)
264
380
96
SL3
Inga
Ābeļkalne
1:06:17.4
+40:31.2
5.3
2:11:50 (10)
22:54:27 (#VALUE!)
265
368
97
SL3
Tamāra
Brangale
1:06:41.1
+40:54.9
5.3
(#VALUE!)
266
250
27
SL1
Anta
Kruča
1:06:50.0
+41:03.8
5.3
(#VALUE!)
267
465
76
VL3
Juris
Sokovs
1:07:04.2
+41:18.0
5.3
(#VALUE!)
268
240
98
SL3
Laima
Dreimane-Zvilna
Biznesa parks ABAVA
1:07:10.2
+41:24.0
5.3
2:01:33 (9)
23:05:37 (#VALUE!)
269
254
41
VL1
Alfs
Vilcāns
Baldones vieglatlētikas nodaļa
1:07:10.8
+41:24.6
5.3
(#VALUE!)
270
246
99
SL3
Jekaterina
Seraja
1:08:41.2
+42:55.0
5.5
(#VALUE!)
271
652
28
SL1
Matilde Terēze
Bernšteina
1:11:49.2
+46:03.0
5.7
(#VALUE!)
272
231
29
SL1
Adriana Renē
Borovska
1:11:49.4
+46:03.2
5.7
(#VALUE!)
273
428
42
VL1
Emīls
Stepāns
1:13:52.9
+48:06.7
5.9
(#VALUE!)
274
429
77
VL3
Dāvis
Stepāns
1:13:53.6
+48:07.4
5.9
1:18:08 (1)
23:55:44 (#VALUE!)
275
458
100
SL3
Inese
Sigutenkova
Regbija klubs"Mītava"
1:14:54.4
+49:08.2
5.9
(#VALUE!)
276
365
78
VL3
Andris
Kalniņš
1:15:30.2
+49:44.0
6.0
(#VALUE!)
277
414
101
SL3
Marina
Bulkina
1:15:30.2
+49:44.0
6.0
(#VALUE!)
278
366
43
VL1
Kristaps
Brants
1:15:30.7
+49:44.5
6.0
(#VALUE!)
279
412
30
SL1
Baiba
Tomašūna
1:15:31.1
+49:44.9
6.0
(#VALUE!)
280
413
79
VL3
Denis
Aļeksejevs
1:15:31.7
+49:45.5
6.0
(#VALUE!)
Bērni 1km (1.25 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
delta
min/km
E1
E2
1
616
1
VB3
Kaspars
Jubelis
0:05:26.4
2.2
(#VALUE!)
2
789
1
VB4
Markuss
Kaļva
0:05:27.7
+0:01.2
2.2
(#VALUE!)
3
861
1
SB4
Madara
Kļavniece
Baltais
0:05:28.8
+0:02.3
2.2
(#VALUE!)
4
835
2
VB3
Ardis
Ābeļkalns
FS "Garkalne"
0:05:49.2
+0:22.8
2.3
(#VALUE!)
5
819
3
VB3
Kristians
Freimanis
0:05:50.8
+0:24.4
2.3
(#VALUE!)
6
801
4
VB3
Guatavs
Liekmanis
Nīkrāces pamatskola
0:06:16.1
+0:49.6
2.5
(#VALUE!)
7
826
2
SB4
Lība
Rubene
0:06:23.9
+0:57.4
2.6
(#VALUE!)
8
788
1
SB3
Anete
Kaļva
0:06:24.1
+0:57.7
2.6
(#VALUE!)
9
827
5
VB3
Jēkabs
Rubenis
0:06:27.0
+1:00.5
2.6
(#VALUE!)
10
703
6
VB3
Regnārs
Skaistais
RFL
0:06:39.1
+1:12.7
2.7
(#VALUE!)
11
863
2
SB3
Emīlija
Terentjeva
0:06:46.9
+1:20.4
2.7
(#VALUE!)
12
618
7
VB3
Renārs
Bents
0:06:56.0
+1:29.5
2.8
(#VALUE!)
13
818
2
VB4
Āris
Tims
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
0:07:04.1
+1:37.6
2.8
(#VALUE!)
14
773
3
SB3
Kellija
Liepa
0:07:04.9
+1:38.5
2.8
(#VALUE!)
15
761
8
VB3
Gustavs
Vaivods
Jūrmalas rūķīši
0:07:05.1
+1:38.7
2.8
(#VALUE!)
16
793
3
VB4
Reinis
Kristbergs
0:07:07.9
+1:41.4
2.9
(#VALUE!)
17
809
9
VB3
Kristiāns
Sniķers
Nīkrāces pamatskola
0:07:09.8
+1:43.3
2.9
(#VALUE!)
18
762
4
VB4
Roberts
Vaivods
Jūrmalas rūķīši
0:07:12.2
+1:45.7
2.9
(#VALUE!)
19
784
4
SB3
Lauma
Lange
Riteņvasara
0:07:19.3
+1:52.9
2.9
(#VALUE!)
20
854
5
SB3
Marta Luīze
Neimane
0:07:20.9
+1:54.4
2.9
(#VALUE!)
21
842
6
SB3
Rūta
Mellenberga
0:07:22.0
+1:55.5
2.9
(#VALUE!)
22
669
7
SB3
Sofiko
Gulua
0:07:28.9
+2:02.4
3.0
(#VALUE!)
23
754
10
VB3
Miks
Miklāvs
0:07:28.9
+2:02.4
3.0
(#VALUE!)
24
812
8
SB3
Paula
Bērziņa
0:07:37.5
+2:11.0
3.0
(#VALUE!)
25
728
11
VB3
Daniels
Dreģis
0:07:44.3
+2:17.8
3.1
(#VALUE!)
26
743
12
VB3
Ņikita
Carenko
0:07:47.4
+2:21.0
3.1
(#VALUE!)
27
811
3
SB4
Sandija
Bērziņa
0:07:48.9
+2:22.4
3.1
(#VALUE!)
28
808
5
VB4
Artis
Puškarevs
Nīkrāces pamatskola
0:07:50.6
+2:24.1
3.1
(#VALUE!)
29
821
4
SB4
Viktorija
Bannikova
0:08:06.6
+2:40.2
3.2
(#VALUE!)
30
822
5
SB4
Valerija
Jušenkova
0:08:08.6
+2:42.1
3.3
(#VALUE!)
31
741
9
SB3
Katrīna
Bildere
0:08:15.5
+2:49.0
3.3
(#VALUE!)
32
794
13
VB3
Reinis
Maļinausks
0:08:17.2
+2:50.8
3.3
(#VALUE!)
33
714
10
SB3
Elza
Ananica
0:08:25.1
+2:58.6
3.4
(#VALUE!)
34
867
6
SB4
Elīna
Klētniece
0:08:46.0
+3:19.5
3.5
(#VALUE!)
35
849
11
SB3
Emīlija
Akolova
kolosālie!
0:08:54.5
+3:28.0
3.6
(#VALUE!)
36
710
14
VB3
Georgijs
Hačatrjans
0:08:58.1
+3:31.7
3.6
(#VALUE!)
37
848
12
SB3
Dora
Vanaga
0:09:14.0
+3:47.6
3.7
(#VALUE!)
38
712
13
SB3
Madara
Veinberga
0:09:16.3
+3:49.8
3.7
(#VALUE!)
39
775
14
SB3
Sintija
Antropova
0:09:21.2
+3:54.8
3.7
(#VALUE!)
40
781
15
SB3
Rebeka
Jakovele
0:09:28.9
+4:02.5
3.8
(#VALUE!)
41
722
15
VB3
Raimonds
Ķeiris
0:11:20.9
+5:54.4
4.5
(#VALUE!)
42
851
16
VB3
Valters
Rāviņš
0:11:24.9
+5:58.5
4.6
(#VALUE!)
43
805
6
VB4
Kārlis
Johansons
Nīkrāces pamatskola
0:11:26.4
+6:00.0
4.6
(#VALUE!)
44
803
7
SB4
Ance
Brūvere
Nīkrāces pamatskola
0:11:38.8
+6:12.3
4.7
(#VALUE!)
45
751
17
VB3
Ansis
Eglājs
0:24:27.1
+19:00.6
9.8
(#VALUE!)
Bērni 500m (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
delta
min/km
E1
E2
1
670
1
VB2
Tornike
Gulua
0:03:51.3
2.4
(#VALUE!)
2
738
1
SB2
Beatrise
Fokrota
Sporta klubs “ASI”
0:04:15.2
+0:23.8
2.7
(#VALUE!)
3
713
2
SB2
Estere Elisa
Drīveniece
Cēsu pilsētas sporta skola
0:04:20.7
+0:29.3
2.7
2:34:01 (1)
21:30:18 (#VALUE!)
4
884
2
VB2
Markuss
Āboliņš
Maratona klubs
0:04:20.8
+0:29.5
2.7
(#VALUE!)
5
782
3
VB2
Ēriks
Veldre
0:04:22.7
+0:31.3
2.7
(#VALUE!)
6
737
3
SB2
Lauma Līva
Saklaure
0:04:23.2
+0:31.8
2.7
(#VALUE!)
7
740
4
VB2
Justins
Matvejevs
0:04:28.1
+0:36.7
2.8
(#VALUE!)
8
750
5
VB2
Alens
Ermanis-Marčenko
Motosports Racing Team
0:04:29.0
+0:37.6
2.8
(#VALUE!)
9
828
4
SB2
Marta
Ūsmēsa
0:04:38.8
+0:47.4
2.9
(#VALUE!)
10
796
6
VB2
Martins
Pigožņa
SK Super Nova
0:04:45.8
+0:54.4
3.0
(#VALUE!)
11
732
7
VB2
Timurs
Saldābols
0:04:46.1
+0:54.7
3.0
(#VALUE!)
12
701
1
SB1
Melānija
Vāvere
0:04:50.0
+0:58.6
3.0
(#VALUE!)
13
752
8
VB2
Atis
Eglājs
0:04:54.0
+1:02.6
3.1
(#VALUE!)
14
886
9
VB2
Jānis
Zeimals
0:04:54.4
+1:03.0
3.1
(#VALUE!)
15
745
10
VB2
Arhips
Storožuks
0:04:56.6
+1:05.3
3.1
(#VALUE!)
16
791
1
VB1
Valters
Puķītis
0:04:58.4
+1:07.1
3.1
(#VALUE!)
17
785
5
SB2
Lote
Lange
Riteņvasara
0:05:09.2
+1:17.8
3.2
(#VALUE!)
18
864
6
SB2
Madara
Terentjeva
0:05:11.0
+1:19.6
3.2
(#VALUE!)
19
721
11
VB2
Kristians
Jātnieks-Labucks
0:05:12.2
+1:20.8
3.3
(#VALUE!)
20
764
12
VB2
Roberts
Streļņikovs
0:05:13.9
+1:22.5
3.3
(#VALUE!)
21
816
13
VB2
Roberts
Veļesevičs
0:05:16.0
+1:24.7
3.3
(#VALUE!)
22
883
7
SB2
Alise
Zandberga
0:05:17.4
+1:26.0
3.3
(#VALUE!)
23
736
2
VB1
Raimonds
Saklaurs
0:05:17.7
+1:26.3
3.3
(#VALUE!)
24
787
2
SB1
Keita
Kaļva
0:05:19.1
+1:27.8
3.3
(#VALUE!)
25
850
14
VB2
Ralfs
Norkus
Saldus boksa klubs
0:05:19.3
+1:27.9
3.3
(#VALUE!)
26
846
3
VB1
Ralfs
Obolevičs
Bauskas 2.vidusskola
0:05:27.6
+1:36.2
3.4
(#VALUE!)
27
852
8
SB2
Sanda
Vehi
0:05:28.5
+1:37.1
3.4
(#VALUE!)
28
885
4
VB1
Mārtiņš
Āboliņš
Maratona klubs
0:05:30.2
+1:38.8
3.4
(#VALUE!)
29
845
3
SB1
Nikola
Hutornaja
Bauskas 2.vidusskola
0:05:30.5
+1:39.1
3.4
(#VALUE!)
30
702
5
VB1
Mārtiņš
Vāvere
0:05:32.8
+1:41.4
3.5
(#VALUE!)
31
628
6
VB1
Martins
Rusmanis
0:05:34.2
+1:42.8
3.5
(#VALUE!)
32
820
15
VB2
Jurģis Druvis
Rozītis
0:05:34.8
+1:43.4
3.5
(#VALUE!)
33
758
4
SB1
Alisa
Mitrohina
0:05:36.0
+1:44.6
3.5
(#VALUE!)
34
860
9
SB2
Kristīne Tīna
Bodniece
0:05:38.8
+1:47.4
3.5
(#VALUE!)
35
619
7
VB1
Rūdolfs
Bents
0:05:41.3
+1:49.9
3.6
(#VALUE!)
36
755
5
SB1
Dita
Miklāva
0:05:43.5
+1:52.1
3.6
(#VALUE!)
37
634
16
VB2
Nils Gabriels
Kļavnieks
0:05:50.4
+1:59.0
3.6
(#VALUE!)
38
774
6
SB1
Keita
Liepa
0:05:50.5
+1:59.1
3.7
(#VALUE!)
39
704
7
SB1
Laura
Krūzīte
0:05:50.8
+1:59.4
3.7
(#VALUE!)
40
771
8
VB1
Markuss
Sjakste
0:05:54.1
+2:02.8
3.7
(#VALUE!)
41
633
8
SB1
Mia Jasmīna
Kļavniece
0:05:54.4
+2:03.0
3.7
(#VALUE!)
42
870
17
VB2
Artjoms
Balaško
0:05:54.7
+2:03.3
3.7
(#VALUE!)
43
757
10
SB2
Darja
Bogdaova
0:05:57.8
+2:06.4
3.7
(#VALUE!)
44
806
9
SB1
Rebeka
Viļumsone
Nīkrāces pamatskola
0:06:01.9
+2:10.5
3.8
(#VALUE!)
45
875
9
VB1
Gustavs
Zvirgzdiņš
0:06:02.7
+2:11.3
3.8
(#VALUE!)
46
865
10
VB1
Lenards
Ceriņš
0:06:03.1
+2:11.7
3.8
(#VALUE!)
47
817
11
SB2
Alisija
Veļeseviča
0:06:03.4
+2:12.1
3.8
(#VALUE!)
48
724
12
SB2
Daina
Ērmane
0:06:08.9
+2:17.5
3.8
(#VALUE!)
49
824
10
SB1
Helēna
Konovalova
0:06:10.3
+2:18.9
3.9
(#VALUE!)
50
797
11
SB1
Kerija
Pigožņa
PII Austriņa
0:06:17.8
+2:26.4
3.9
(#VALUE!)
51
624
11
VB1
Austris
Kronbergs
0:06:18.7
+2:27.3
3.9
(#VALUE!)
52
768
13
SB2
Margarita
Atrašķeviča
0:06:19.1
+2:27.7
4.0
(#VALUE!)
53
731
12
VB1
Rihards
Mucenieks
0:06:25.9
+2:34.5
4.0
(#VALUE!)
54
783
13
VB1
Mārtiņš
Priede
0:06:28.3
+2:36.9
4.0
(#VALUE!)
55
723
14
SB2
Māra
Ērmane
0:06:28.5
+2:37.1
4.0
(#VALUE!)
56
705
12
SB1
Linda
Krūzīte
0:06:30.6
+2:39.2
4.1
(#VALUE!)
57
726
13
SB1
Kate
Groza
0:06:31.7
+2:40.3
4.1
(#VALUE!)
58
871
15
SB2
Estere
Tooma
0:06:32.2
+2:40.8
4.1
(#VALUE!)
59
813
14
SB1
Undīne
Bērziņa
0:06:32.6
+2:41.2
4.1
(#VALUE!)
60
627
15
SB1
Emīlija
Rusmane
0:06:37.6
+2:46.2
4.1
(#VALUE!)
61
795
14
VB1
Toms
Maļinausks
0:06:41.0
+2:49.6
4.2
(#VALUE!)
62
765
15
VB1
Ričards
Streļņikovs
0:06:43.0
+2:51.6
4.2
(#VALUE!)
63
798
16
SB1
Elizabete
Jankuža
0:06:47.8
+2:56.4
4.2
(#VALUE!)
64
742
17
SB1
Paula
Caune
0:06:51.6
+3:00.2
4.3
(#VALUE!)
65
718
16
VB1
Regnārs
Saliņš
0:06:52.5
+3:01.1
4.3
(#VALUE!)
66
847
16
SB2
Paula
Ozoliņa
Matisons Runner's Club
0:06:58.3
+3:06.9
4.4
(#VALUE!)
67
707
18
SB1
Paula
Sniega
0:07:02.1
+3:10.7
4.4
(#VALUE!)
68
841
19
SB1
Letīcija Lora
Rudņicka
0:07:05.2
+3:13.8
4.4
(#VALUE!)
69
869
18
VB2
Ralfs
Ilmers
0:07:07.2
+3:15.8
4.5
(#VALUE!)
70
777
20
SB1
Lauma
Immere
0:07:07.9
+3:16.5
4.5
(#VALUE!)
71
708
21
SB1
Kate
Sniega
0:07:08.9
+3:17.5
4.5
(#VALUE!)
72
717
19
VB2
Mārtiņš
Saliņš
0:07:13.1
+3:21.7
4.5
(#VALUE!)
73
739
20
VB2
Kristers
Dzenis
Dēls
0:07:26.8
+3:35.4
4.7
(#VALUE!)
74
635
17
VB1
Vladimirs
Daņilovskis
0:07:26.9
+3:35.5
4.7
(#VALUE!)
75
857
18
VB1
Matīss
Gertners
0:07:38.9
+3:47.5
4.8
(#VALUE!)
76
836
19
VB1
Anrijs
Ābeļkalns
FS "Garkalne"
0:07:40.4
+3:49.0
4.8
(#VALUE!)
77
807
22
SB1
Kristija
Liekmane
Nīkrāces pamatskola
0:07:42.5
+3:51.1
4.8
(#VALUE!)
78
862
23
SB1
Henriete
Ziediņa
0:07:43.9
+3:52.5
4.8
(#VALUE!)
79
746
24
SB1
Darina
Storožuka
0:07:45.3
+3:53.9
4.8
(#VALUE!)
80
748
25
SB1
Jasmīne
Vanaga
0:07:46.9
+3:55.5
4.9
(#VALUE!)
81
799
26
SB1
Marta
Dzalba
0:07:46.9
+3:55.5
4.9
(#VALUE!)
82
729
20
VB1
Edgars
Kirins
0:08:03.0
+4:11.6
5.0
(#VALUE!)
83
715
21
VB1
Hugo
Ananics
0:08:04.4
+4:13.0
5.0
(#VALUE!)
84
744
22
VB1
Kirills
Carenko
0:08:07.3
+4:15.9
5.1
(#VALUE!)
85
873
27
SB1
Melānija
Brensone
0:08:08.1
+4:16.7
5.1
(#VALUE!)
86
772
23
VB1
Artjoms
Buharovs
0:08:08.3
+4:16.9
5.1
(#VALUE!)
87
823
28
SB1
Lote Luīze
Katlapa
0:08:13.7
+4:22.3
5.1
(#VALUE!)
88
837
24
VB1
Miķelis
Kalniņš
0:08:16.5
+4:25.1
5.2
(#VALUE!)
89
872
29
SB1
Karlīna
Tooma
0:08:18.9
+4:27.5
5.2
(#VALUE!)
90
879
30
SB1
Katrīne
Skripko
0:08:20.4
+4:29.0
5.2
(#VALUE!)
91
735
31
SB1
Madara Māra
Saklaure
0:08:26.2
+4:34.9
5.3
(#VALUE!)
92
611
32
SB1
Aleksandra
Halvitova
0:08:36.1
+4:44.7
5.4
(#VALUE!)
93
858
33
SB1
Paula
Gertnere
0:08:36.1
+4:44.7
5.4
(#VALUE!)
94
716
34
SB1
Alise
Ananica
0:08:52.1
+5:00.7
5.5
(#VALUE!)
95
804
35
SB1
Dzidra
Johansone
Nīkrāces pamatskola
0:09:03.4
+5:12.0
5.7
(#VALUE!)
96
776
36
SB1
Loreta
Immere
0:09:27.6
+5:36.2
5.9
(#VALUE!)
97
747
25
VB1
Namejs
Mednis
0:09:42.3
+5:50.9
6.1
(#VALUE!)
98
763
26
VB1
Everts
Apinis
0:10:15.9
+6:24.5
6.4
(#VALUE!)
99
767
27
VB1
Vladislavs
Lisicinskis
0:10:28.4
+6:37.0
6.5
(#VALUE!)
100
621
37
SB1
Olivia
Krivenko
0:10:30.9
+6:39.5
6.6
(#VALUE!)
101
800
21
VB2
Justs
Liekmanis
Nīkrāces pamatskola
0:10:34.8
+6:43.4
6.6
(#VALUE!)
102
756
38
SB1
Maria
Fjodorova
0:10:38.9
+6:47.5
6.7
(#VALUE!)
103
810
39
SB1
Alise
Bente
Nīkrāces pamatskola
0:10:48.8
+6:57.4
6.8
(#VALUE!)
104
770
28
VB1
Ādams
Krošs
0:11:45.4
+7:54.0
7.3
(#VALUE!)
105
749
40
SB1
Melisa
Vanaga
0:12:11.1
+8:19.7
7.6
(#VALUE!)
106
874
29
VB1
Domeniks
Brensons
0:12:13.2
+8:21.9
7.6
(#VALUE!)
107
825
41
SB1
Denīze
Rožkalne
0:14:36.7
+10:45.3
9.1
(#VALUE!)
108
632
42
SB1
Odrianna
Krivenko
0:15:26.2
+11:34.8
9.6
(#VALUE!)
109
727
30
VB1
Mārcis
Mucenieks
0:16:19.1
+12:27.7
10.2
(#VALUE!)
110
617
17
SB2
Millija
Benta
0:52:00.8
+48:09.4
32.5
(#VALUE!)
111
802
22
VB2
Andrejs
Krūzēns
Nīkrāces pamatskola
1:34:43.0
+90:51.6
59.2
(#VALUE!)