Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Lāčplēšu kross 2018
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
10km (9.5 km) / SL
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1046
Klinta
Lanska
1991
F
2
0:39:30.0
4.2
2
144
Irita
Puķīte
1974
F
Saulkrasti
2
0:41:08.3
4.3
3
140
Kristīne
Kuzņecova
1983
F
Patria
2
0:41:11.4
4.3
4
50
Līga
Kaspare
1990
F
2
0:48:48.8
5.1
5
128
Līga
Norkus
1978
F
Saldus boksa klubs
2
0:49:38.6
5.2
6
124
Iveta
Suvorova
1978
F
2
0:49:58.4
5.3
10km (9.5 km) / VL
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1037
Dmitrijs
Serjogins
1993
M
Baltais
2
0:34:14.1
3.6
2
169
Jānis
Girgensons
1991
M
SK Metroons
2
0:34:15.4
3.6
3
131
Kristaps
Bērziņš
1992
M
Patria
2
0:34:25.9
3.6
4
84
Edgars
Ustinovs
1998
M
2
0:38:16.5
4.0
5
54
Jānis
Krastiņš
1981
M
,,zibenzellis"
2
0:38:35.0
4.1
6
150
Dzintars
Skrundenieks
1987
M
HK Bites
2
0:38:53.7
4.1
5km (4.75 km) / SJT
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
301
Marta
Špundzāne
2000
F
Jūrmalas sporta skola
2
0:22:42.3
4.8
2
480
Annika
Zālīte
2010
F
2
0:23:06.6
4.9
3
382
Daido Dagne
Brūvere
2002
F
Cēsu pilsētas sporta skola
2
0:23:28.5
4.9
4
475
Laura
Berķe
2004
F
IK Auseklis
2
0:24:11.0
5.1
5
524
Marta
Lindberga
2007
F
2
0:24:36.2
5.2
6
517
Katrīna
Erne
2002
F
2
0:24:51.5
5.2
5km (4.75 km) / ST
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
383
Baiba
Šņoriņa
1996
F
Talsu Pakalnu Sporta Klubs
2
0:20:03.7
4.2
2
563
Jelena
Abele
1986
F
Suunto Team Latvia
2
0:20:24.0
4.3
3
485
Agita
Kaļva
1980
F
Ķegumā spēks
2
0:21:29.2
4.5
4
477
Sintija
Šaitere
1997
F
2
0:23:19.5
4.9
5
528
Līva
Priede
1990
F
IRONWILL
2
0:25:41.0
5.4
6
419
Ieva
Spruženiece
1987
F
2
0:25:43.6
5.4
5km (4.75 km) / VJT
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
341
Toms
Vītols
2008
M
2
0:18:49.2
4.0
2
505
Raivo
Liekmanis
2004
M
NĪKRĀCES PAMATSKOLA
2
0:21:30.8
4.5
3
487
Tomass Reinis
Tīss
2000
M
2
0:22:20.5
4.7
4
495
Miks Jānis
Caune
2004
M
2
0:22:24.3
4.7
5
566
Valts
Līdaks
2003
M
Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola
2
0:22:25.8
4.7
6
434
Valters
Lapiņš
2002
M
Team Lapiņi
2
0:22:56.1
4.8
5km (4.75 km) / VT
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1036
Dmitrijs
Serjogins
1993
M
Baltais
2
0:16:43.4
3.5
2
486
Kristaps
Bērziņš
1992
M
Patria
2
0:16:50.8
3.5
3
513
Matīss
Slikšjānis
1998
M
OK Azimuts
2
0:17:51.1
3.8
4
474
Artis
Dude
1991
M
2
0:18:05.0
3.8
5
321
Jānis
Mežiels
1990
M
ASK Patria
2
0:18:05.2
3.8
6
397
Artis
Ķemeris
1985
M
2
0:19:02.9
4.0
Bērnu (1 km) / SB
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
1019
Marta
Kuzņecova
2008
F
Garkalne
2
0:03:40.7
3.7
2
741
Luīze
Hudobčonoka
2007
F
Ss Arkādijs
2
0:03:44.4
3.7
3
735
Melānija
Zālīte
2008
F
FK Auda
2
0:03:46.9
3.8
4
803
Loreta
Zālīte
2007
F
2
0:04:06.7
4.1
5
1015
Anastasija
Kurahtanova
2006
F
2
0:04:20.4
4.3
6
778
Lība
Rubene
2007
F
Rīgas Juglas vidusskola
2
0:04:32.8
4.5
Bērnu (1 km) / VB
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
min/km
1
862
Kaspars
Jubelis
2008
M
KISHINTAI
2
0:03:35.3
3.6
2
807
Markuss
Kaļva
2007
M
Ķegumā spēks
2
0:03:37.5
3.6
3
744
Ansis
Eglājs
2008
M
2
0:03:44.0
3.7
4
845
Markuss
Celms
2009
M
2
0:03:52.4
3.9
5
783
Toms
Ozols
2008
M
2
0:03:55.1
3.9
6
1006
Mārtiņš
Egle
2007
M
2
0:04:08.0
4.1