Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ķeguma MTB 2019
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Maratons (52 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1
1
V E
Uldis
Ālītis
1983
M
DTG-MySport
1
1:55:57.1
26.9
2
29
2
V E
Dmitrijs
Sorokins
1982
M
ZZK
1
1:55:57.6
+0:00.5
26.9
3
6
3
V E
Ģirts
Cirvelis
1989
M
ROADEX
1
1:55:58.5
+0:01.4
26.9
4
24
4
V E
Atis
Paksis
1981
M
FILTER
1
1:56:33.3
+0:36.2
26.8
5
3
5
V E
Dainis
Bricis
1998
M
ZZK
1
1:57:17.3
+1:20.1
26.6
6
12
6
V E
Jēkabs
Jaunslavietis
1996
M
PATRIA BOTTECCHIA
1
1:59:21.8
+3:24.7
26.1
7
28
7
V E
Konstantins
Smotrovs
1985
M
EbikeMachine
1
2:00:48.0
+4:50.9
25.8
8
16
8
V E
Kristaps
Kancers
1981
M
BELO Cycling Project
1
2:03:10.9
+7:13.8
25.3
9
23
9
V E
Dzintars
Osītis
1968
M
1
2:04:37.0
+8:39.9
25.0
10
31
10
V E
Valdis
Ukins
1974
M
1
2:05:50.3
+9:53.1
24.8
11
7
11
V E
Kristaps
Egle
1977
M
4sekundes
1
2:08:37.3
+12:40.2
24.3
12
4
12
V E
Raimonds
Brokāns
1973
M
NN Sporta Klubs
1
2:13:19.1
+17:21.9
23.4
13
22
13
V E
Ivo
Levāns
1978
M
Engures Sportam
1
2:13:20.4
+17:23.3
23.4
14
11
14
V E
Alberts
Grants
1991
M
stopiņi velo
1
2:13:21.4
+17:24.3
23.4
15
27
15
V E
Aivars
Skutelis
1968
M
Team ZZK
1
2:14:24.4
+18:27.3
23.2
16
30
16
V E
Māris
Šlapins
1975
M
1
2:18:11.8
+22:14.7
22.6
17
13
17
V E
Alēns
Jukšinskis
1984
M
1
2:21:20.4
+25:23.3
22.1
18
17
18
V E
Ēriks
Kārklis
1977
M
1
2:22:10.8
+26:13.7
21.9
19
5
19
V E
Kaspars
Celms
1976
M
celmi
1
2:27:07.9
+31:10.8
21.2
20
9
20
V E
Aivars
Galigins
1982
M
Bauskas sporta centrs \'\'Mēmele\'\'
1
2:33:14.6
+37:17.5
20.4
21
18
21
V E
Armands
Krampe
1975
M
1
2:37:01.0
+41:03.9
19.9
22
15
22
V E
Vilens
Kancerovs
1968
M
Engures sportam
1
2:40:16.8
+44:19.6
19.5
23
2
23
V E
Oļegs
Baško
1984
M
Engures sportam
1
3:02:18.6
+66:21.5
17.1
32
V E
Gints
Zunde
1994
M
1
DSQ
40.6
Pusaudžu (14 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
313
1
V 14
Kārlis
Ancāns
2005
M
BHNN
1
0:42:39.2
19.7
2
307
2
V 14
Helvijs
Kancers
2008
M
BELO Cycling Project
1
0:43:51.4
+1:12.2
19.2
3
60
1
S 14
Lāsma Elza
Vaivode
2003
F
ELKOR
1
0:44:22.4
+1:43.2
18.9
4
317
2
S 14
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
F
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1
0:46:11.7
+3:32.5
18.2
5
305
3
V 14
Didzis
Lazdiņš
2006
M
Dobeles SS
1
0:46:12.8
+3:33.6
18.2
6
315
4
V 14
Tomass
Randa
2005
M
1
0:46:57.2
+4:18.0
17.9
7
311
5
V 14
Miks
Meijers
2007
M
-
1
0:47:37.3
+4:58.1
17.6
8
316
6
V 14
Linards
Gagainis
2005
M
Baldones velokomanda
1
0:47:41.6
+5:02.4
17.6
9
302
7
V 14
Alvils
Pētersons
2008
M
Riteņvasara
1
0:50:52.4
+8:13.2
16.5
10
314
8
V 14
Rauls
Ukins
2007
M
1
0:51:27.1
+8:47.9
16.3
11
309
3
S 14
Samanta
Krampe
2003
F
1
0:52:03.5
+9:24.3
16.1
12
303
4
S 14
Paula Patrīcija
Tilko
2006
F
Riteņvasara
1
0:58:22.3
+15:43.1
14.4
13
310
5
S 14
Laura
Gucanoviča
2005
F
Belo cycling project
1
1:02:49.0
+20:09.8
13.4
14
312
9
V 14
Ralfs Elvijs
Kaulins
2008
M
1
1:50:17.2
+67:38.0
7.6
308
V 14
Kristiāns Markuss
Gunne
2005
M
ĶNSS
1
DSQ
18.8
Pusmaratons (26 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
135
1
V 30
Jānis
Rubiks
1989
M
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
1
0:57:39.9
27.1
2
95
2
V 30
Mārcis
Ābelīte
1988
M
VW Komerctransports - Veloprofs.lv
1
0:57:40.0
+0:00.1
27.1
3
103
1
V 21
Jēkabs
Vītols
2001
M
VW Komerctransports-Veloprofs.lv
1
0:58:09.3
+0:29.3
26.8
4
147
2
V 21
Kristaps
Kārkliņš
1999
M
DAKO
1
0:58:51.1
+1:11.1
26.5
5
121
3
V 21
Andris
Romanovskis
1999
M
1
0:59:05.5
+1:25.5
26.4
6
122
4
V 21
Mārtiņš
Romanovskis
2002
M
KS sporta klubs
1
0:59:20.2
+1:40.3
26.3
7
114
5
V 21
Oskars
Blumbergs
2003
M
KS Sporta klubs
1
0:59:20.8
+1:40.8
26.3
8
164
1
V 35
Jānis
Teivišs
1982
M
Fans Škoda
1
0:59:21.2
+1:41.3
26.3
9
89
2
V 35
Armands
Pivors
1980
M
Ogre/Nesēdi mājās
1
0:59:21.4
+1:41.5
26.3
10
104
3
V 35
Kristaps
Kipurs
1983
M
Ebike Machine
1
0:59:25.2
+1:45.3
26.3
11
138
4
V 35
Viktors
Nerugals
1983
M
ebike Machine
1
0:59:25.3
+1:45.3
26.3
12
97
6
V 21
Daniels
Kārkliņš
1994
M
Sportland
1
1:00:09.6
+2:29.6
25.9
13
84
5
V 35
Ronalds
Lapinskis
1984
M
1
1:03:01.0
+5:21.0
24.8
14
100
7
V 21
Renārs
Knēža
2001
M
Patria Bottecchia
1
1:03:01.0
+5:21.0
24.8
15
125
1
V 50
Rego
Strazdins
1966
M
Hawaii Express
1
1:03:19.9
+5:40.0
24.6
16
162
6
V 35
Guntars
Arklons
1984
M
Ogre/Nesēdi mājās
1
1:03:43.4
+6:03.5
24.5
17
143
3
V 30
Kristaps
Kazarevskis
1985
M
Ogre / Nesēdi Mājās
1
1:04:55.0
+7:15.1
24.0
18
127
2
V 50
Sergejs
Rodionovs
1965
M
ĀdažiVelo
1
1:05:01.6
+7:21.6
24.0
19
55
8
V 21
Gundars
Reidzāns
1990
M
Garām ejot
1
1:05:31.1
+7:51.2
23.8
20
107
7
V 35
Salvis
Sarkanābols
1983
M
MR RIPO
1
1:05:42.7
+8:02.8
23.7
21
110
8
V 35
Andis
Miončinskis
1978
M
MR RIPO
1
1:05:42.8
+8:02.8
23.7
22
94
9
V 35
Māris
Āķītis
1975
M
Picture Happy MTB
1
1:05:53.9
+8:14.0
23.7
23
157
4
V 30
Ilmārs
Kranāts
1985
M
Ādaži Velo
1
1:06:12.7
+8:32.7
23.6
24
80
10
V 35
Jānis
Ankravs
1970
M
ELKOR
1
1:06:23.0
+8:43.0
23.5
25
128
11
V 35
Mārtiņš
Pētersons
1982
M
3S.LV
1
1:06:29.7
+8:49.8
23.5
26
161
12
V 35
Inars
Gagainis
1976
M
Baldones Velokomanda
1
1:06:35.7
+8:55.8
23.4
27
109
13
V 35
Raivo
Sarkanābols
1982
M
MR RIPO
1
1:06:35.9
+8:55.9
23.4
28
86
9
V 21
Roberts
Jirgens
2001
M
Dobeles dzirnavnieks/Feel Free/Ikšķile
1
1:06:57.6
+9:17.6
23.3
29
74
5
V 30
Endijs
Baders
1986
M
1
1:08:08.2
+10:28.2
22.9
30
88
14
V 35
Armands
Bāris
1983
M
Tomes Tīģeri
1
1:08:45.8
+11:05.9
22.7
31
156
15
V 35
Juris
Krātiņš
1983
M
1
1:08:49.6
+11:09.7
22.7
32
151
16
V 35
Janis
Bazevics
1974
M
pulsar
1
1:08:58.2
+11:18.3
22.6
33
108
1
S 35
Aiga
Paegle
1970
F
Engures sportam
1
1:08:59.5
+11:19.6
22.6
34
163
17
V 35
Oskars
Strazdiņš
1982
M
Old Crabs Rubene
1
1:09:33.9
+11:53.9
22.4
35
93
18
V 35
Andris
Turciņš
1983
M
Picture Happy MTB
1
1:10:36.2
+12:56.2
22.1
36
124
19
V 35
Martins
Viksne
1981
M
Sportland
1
1:11:15.4
+13:35.5
21.9
37
152
20
V 35
Rihards
Prohorovs
1972
M
Ogre/Nesēdi mājās
1
1:11:23.9
+13:44.0
21.8
38
58
6
V 30
Jānis
Pētersons
1988
M
Engures sportam
1
1:11:40.8
+14:00.9
21.8
39
112
1
S 21
Renāte
Rodionova
2002
F
Carnikava
1
1:11:49.2
+14:09.2
21.7
40
83
10
V 21
Uģis
Veidemanis
2004
M
RRS Vecmīlgrāvis
1
1:11:50.7
+14:10.7
21.7
41
123
21
V 35
Jānis
Romanovskis
1970
M
1
1:11:58.0
+14:18.0
21.7
42
68
22
V 35
Andrejs
Ivašins
1972
M
1
1:12:13.7
+14:33.7
21.6
43
85
23
V 35
Aigars
Lebedoks
1973
M
1
1:12:14.9
+14:34.9
21.6
44
116
2
S 21
Šarlote Elza
Medne
2001
F
KS Sporta klubs
1
1:12:18.1
+14:38.2
21.6
45
140
11
V 21
Bruno
Krampe
2003
M
1
1:12:21.3
+14:41.3
21.6
46
141
3
V 50
Viesturs
Birkants
1962
M
NN Sporta klubs
1
1:12:24.1
+14:44.1
21.5
47
146
4
V 50
Sergejs
Korziņins
1962
M
GREY
1
1:13:10.1
+15:30.1
21.3
48
120
7
V 30
Uvis
Dambergs
1986
M
1
1:13:10.8
+15:30.9
21.3
49
105
24
V 35
Voldemārs
Kaktiņš
1981
M
S/K Pienskābe
1
1:13:26.5
+15:46.6
21.2
50
137
25
V 35
Jānis
Ratnieks
1972
M
1
1:14:23.9
+16:44.0
21.0
51
106
3
S 21
Laura
Ramane
1990
F
Bauskas sporta centrs \'\'Mēmele\'\'
1
1:14:38.4
+16:58.4
20.9
52
81
26
V 35
Andris
Mašnjuks
1980
M
Mtb
1
1:15:48.1
+18:08.2
20.6
53
167
27
V 35
Arvis
Eņģelis
1982
M
Ādaži Velo
1
1:15:55.3
+18:15.3
20.5
54
102
28
V 35
Jānis
Bautris
1976
M
Black Label
1
1:16:12.8
+18:32.8
20.5
55
169
29
V 35
Valdis
Krams
1976
M
1
1:16:50.5
+19:10.6
20.3
56
150
30
V 35
Andris
Ribulis
1970
M
DREMEL
1
1:17:12.8
+19:32.8
20.2
57
111
31
V 35
Gatis
Pakalniņš
1984
M
Ikšķile Velo
1
1:17:13.6
+19:33.6
20.2
58
133
2
S 35
Inese
Zvirgzdiņa
1967
F
Mammadaba
1
1:17:13.6
+19:33.7
20.2
59
66
32
V 35
Gints
Tabūns
1981
M
deco mēbeles
1
1:17:35.6
+19:55.7
20.1
60
78
33
V 35
Mārcis.
Tilko
1982
M
Riteņvasara
1
1:18:47.5
+21:07.5
19.8
61
154
34
V 35
Raitis
Lagzdiņš
1980
M
1
1:19:31.6
+21:51.7
19.6
62
76
3
S 35
Zane
Kalverša-Ķeņģe
1984
F
Riga Ironman Team
1
1:20:51.3
+23:11.3
19.3
63
75
8
V 30
Mārtiņš
Ķeņģis
1985
M
Riga Ironman Team
1
1:20:55.3
+23:15.4
19.3
64
139
5
V 50
Elmārs
Eleksis
1952
M
MRK serviss
1
1:20:58.1
+23:18.2
19.3
65
53
35
V 35
Mārtiņš
Dzelmītis
1979
M
1
1:21:19.9
+23:40.0
19.2
66
70
9
V 30
Oskars
Vanags
1988
M
1
1:22:59.6
+25:19.7
18.8
67
118
4
S 35
Inga
Kancere
1979
F
BELO Cycling Project
1
1:24:28.2
+26:48.2
18.5
68
131
36
V 35
Guntars
Igaunis
1981
M
Mammadaba
1
1:25:11.7
+27:31.8
18.3
69
129
6
V 50
Aigars
Umblejs
1966
M
1
1:25:57.6
+28:17.6
18.1
70
115
37
V 35
Andris
Dimants
1979
M
Osports
1
1:26:39.2
+28:59.3
18.0
71
149
38
V 35
Ivars
Šteinbergs
1982
M
Riteņvasara
1
1:27:02.5
+29:22.6
17.9
72
166
39
V 35
Raivo
Reigass
1984
M
Āgenskalna Šmuļi
1
1:27:38.5
+29:58.6
17.8
73
130
5
S 35
Olga
Zaharova
1976
F
Velo+ Bottari Baltic
1
1:28:33.2
+30:53.3
17.6
74
165
40
V 35
Mārtiņš
Zelmenis
1981
M
Ķegums
1
1:29:54.8
+32:14.9
17.4
75
168
10
V 30
Andris
Zelčs
1988
M
Kobras
1
1:31:02.3
+33:22.4
17.1
76
117
7
V 50
Sergejs
Apsitis
1962
M
1
1:31:14.8
+33:34.8
17.1
77
91
6
S 35
Solvita
Sika
1966
F
KS Sporta klubs
1
1:31:50.4
+34:10.5
17.0
78
160
8
V 50
Arvīds
Pipirs
1963
M
1
1:32:00.9
+34:20.9
17.0
79
61
7
S 35
Ilona
Vaivode
1974
F
ELKOR
1
1:32:06.0
+34:26.0
16.9
80
72
11
V 30
Jānis
Kupcis
1988
M
1
1:33:43.1
+36:03.1
16.6
81
136
12
V 30
Kaspars
Vilcāns
1988
M
KOBRAS
1
1:36:43.6
+39:03.6
16.1
82
126
4
S 21
Agate
Lorence
1986
F
1
1:36:48.3
+39:08.4
16.1
83
145
13
V 30
Artūrs
Lazdāns
1989
M
KOBRAS
1
1:37:10.6
+39:30.6
16.1
84
159
9
V 50
Mečislavs
Bartusevičs
1941
M
Elcor
1
1:37:21.6
+39:41.6
16.0
85
62
10
V 50
Pēteris
Strautmanis
1959
M
1
1:37:33.4
+39:53.5
16.0
86
101
5
S 21
Katrīna
Jaunslaviete-Kipure
1991
F
ZZK
1
1:38:42.6
+41:02.7
15.8
87
87
8
S 35
Līga
Lielmane
1983
F
1
1:38:47.2
+41:07.2
15.8
88
67
41
V 35
Uģis
Lielmanis
1983
M
1
1:38:50.5
+41:10.6
15.8
89
77
6
S 21
Lelde
Pētersone
1990
F
Riteņvasara
1
1:39:37.0
+41:57.0
15.7
90
132
7
S 21
Silva
Lakša
1985
F
Mammadaba
1
1:51:27.8
+53:47.9
14.0
91
158
9
S 35
Ilona
Ūdre
1983
F
Ķirši
1
1:56:44.5
+59:04.5
13.4
92
148
42
V 35
Elvis
Kaulins
1980
M
1
2:00:57.0
+63:17.0
12.9
93
142
11
V 50
Ilmārs
Rieksts
1945
M
Ogre
1
2:25:14.1
+87:34.2
10.7
94
82
12
V 50
Inesis
Malvess
1943
M
Širmeļi
1
3:04:33.3
+126:53.4
8.5