Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Ķeguma MTB 2019 bērnu sacensības
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 1 (0.3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
218
1
B1
Jēkabs
Andžāns
2013
M
2
0:01:36.3
11.2
2
201
2
B1
Emīls
Lācis
2013
M
2
0:01:40.9
10.7
3
234
3
B1
Elīza
Beļūna
2013
M
2
0:01:45.4
10.2
4
227
4
B1
Rūdolfs
Jansons
2013
M
Morici
2
0:01:47.6
10.0
5
251
5
B1
Regnārs
Ukins
2013
M
2
0:01:53.6
9.5
6
243
6
B1
Maija
Meijere
2013
M
-
2
0:02:09.2
8.4
7
238
7
B1
Tīna
Krātiņa
2013
M
Mtb Garkalne
2
0:02:10.0
8.3
8
249
8
B1
Anete
Šteinberga
2013
M
Riteņvasara
2
0:02:29.7
7.2
9
259
9
B1
Henrijs
Zaharāns
2014
M
2
0:02:31.9
7.1
10
261
10
B1
Keita
Kaļva
2013
M
2
0:02:35.0
7.0
Bērnu 2 (0.7 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
222
1
B2
Pēteris
Andžāns
2012
M
2
0:02:09.3
19.5
2
215
2
B2
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
1
0:02:09.4
19.5
3
223
3
B2
Ramona
Bāre
2011
M
Tomes Tīģeri
2
0:02:16.7
18.4
4
208
4
B2
Katrīna
Hansone
2012
M
BELO Cycling Project
2
0:02:21.6
17.8
5
252
5
B2
Oskars
Kranāts
2011
M
Ādaži Velo
2
0:02:23.9
17.5
6
206
6
B2
Oskars
Blūzmanis
2012
M
VELLAPĒDA
2
0:02:28.2
17.0
7
204
7
B2
Adrians
Drāka
2012
M
2
0:02:36.3
16.1
8
236
8
B2
Elza Sāra
Zariņa
2012
M
Riteņvasara
2
0:02:42.8
15.5
9
241
9
B2
Deniss
Semeņenko
2012
M
RRS Alfa
2
0:02:45.5
15.2
10
221
10
B2
Rolands
Kirilovs
2011
M
2
0:02:53.3
14.5
Bērnu 3 (1.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
205
1
B3
Kārlis
Blūzmanis
2009
M
VELLAPĒDA
2
0:03:33.7
23.6
2
207
2
B3
Ričards
Hansons
2009
M
BELO Cycling Project
2
0:03:34.0
23.5
3
246
3
B3
Redžinalds
Šaicāns
2009
M
RRS/Alfa
2
0:04:00.2
21.0
4
253
4
B3
Ričards
Kranāts
2009
M
Ādaži Velo
2
0:04:05.3
20.5
5
240
5
B3
Kristers
Karlsons
2010
M
RRS Alfa
2
0:04:09.4
20.2
6
231
1
S 12
Līna
Ancāne
2008
F
BHNN/Riteņvasara
2
0:04:11.4
20.0
7
224
6
B3
Rinalds
Bāris
2010
M
Tomes Tīģeri
2
0:04:29.4
18.7
8
237
7
B3
Deivis
Krātiņš
2009
M
Mtb Garkalne
2
0:04:38.9
18.1
9
229
8
B3
Rūta
Baltpurviņa
2009
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
2
0:04:40.1
18.0
10
248
9
B3
Beatrise
Fokrota
2010
M
ASI
2
0:04:44.5
17.7