Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jūrmalas velomaratons 2019 - bērni
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērni1 (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
3028
1
VB2
Emīls
Lācis
2013
M
2
0:01:01.7
29.1
2
3202
1
SB2
Sofija
Šaicāne
2013
F
2
0:01:03.3
+0:01.5
28.4
3
3193
2
VB2
Daniils
Homenko
2013
M
ZZK
2
0:01:07.4
+0:05.6
26.7
4
3197
3
VB2
Fricis
Kreits
2013
M
2
0:01:07.5
+0:05.7
26.7
5
3016
2
SB2
Elīna
Valdberga
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:08.5
+0:06.7
26.3
6
3009
3
SB2
Elīza
Beļūna
2013
F
2
0:01:10.4
+0:08.6
25.6
7
3304
4
SB2
Tīna
Teiviša
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:12.8
+0:11.0
24.7
8
3012
5
SB2
Karolaina
Druka-Jaunzeme
2014
F
SK ASI / Riteņvasara
2
0:01:12.8
+0:11.0
24.7
9
3204
4
VB2
Linards
Laukazīle
2013
M
2
0:01:15.1
+0:13.3
23.9
10
3042
5
VB2
Rihads
Dambītis
2013
M
2
0:01:15.2
+0:13.4
23.9
11
3277
6
VB2
Matīss
Auniņš
2014
M
2
0:01:17.2
+0:15.4
23.3
12
3268
7
VB2
Emīls
Zīle
2013
M
Zīle
2
0:01:18.5
+0:16.7
22.9
13
3203
8
VB2
Olegs
Jefimovs
2013
M
Olaf
2
0:01:19.8
+0:18.0
22.5
14
3005
6
SB2
Anete
Šteinberga
2013
F
Riteņvasara
2
0:01:20.7
+0:18.9
22.3
15
3164
9
VB2
Remijs
Balodis
2013
M
2
0:01:24.8
+0:23.0
21.2
16
3032
10
VB2
Maksims
Novickis
2013
M
2
0:01:25.8
+0:24.0
21.0
17
3247
11
VB2
Vladimirs
Tatarincevs
2013
M
2
0:01:28.0
+0:26.2
20.5
18
3211
7
SB2
Simona Marta
Kurta
2014
F
2
0:01:28.2
+0:26.4
20.4
19
3023
12
VB2
Arsenijs
Podoroga
2014
M
Riteņvasara
2
0:01:28.2
+0:26.4
20.4
20
3273
1
VB1
Ritvars
Cibuļskis
2015
M
2
0:01:28.8
+0:27.0
20.3
21
3056
13
VB2
Dmitrijs
Tatarinovs
2014
M
2
0:01:29.3
+0:27.5
20.1
22
3191
2
VB1
Patriks
Stūrmanis
2015
M
2
0:01:30.5
+0:28.7
19.9
23
3240
14
VB2
Markuss
Pastars
2014
M
2
0:01:30.8
+0:29.0
19.8
24
3242
15
VB2
Paulis
Barons
2014
M
2
0:01:31.2
+0:29.4
19.7
25
3230
16
VB2
Gustavs
Vītoliņš
2013
M
2
0:01:31.8
+0:30.1
19.6
26
3099
17
VB2
Ārons
Safronovs
2014
M
2
0:01:32.3
+0:30.5
19.5
27
3344
8
SB2
Gita
Oškāja
2014
F
2
0:01:33.5
+0:31.8
19.2
28
3286
9
SB2
Beāte
Brizga
2013
F
2
0:01:34.0
+0:32.2
19.1
29
3186
18
VB2
Valters
Kazačkovs
2013
M
2
0:01:36.2
+0:34.4
18.7
30
3137
10
SB2
Alise
Švarcbaha
2014
F
Švarcbaha
2
0:01:38.5
+0:36.7
18.3
31
3054
11
SB2
Valērija
Semeņenko
2014
F
Riteņvasara
2
0:01:40.3
+0:38.5
17.9
32
3364
19
VB2
Artūrs
Aress
2014
M
2
0:01:41.1
+0:39.3
17.8
33
3043
20
VB2
Andrejs
Lukincovs
2013
M
2
0:01:42.2
+0:40.4
17.6
34
3151
21
VB2
Namejs
Strazdiņš
2013
M
2
0:01:43.5
+0:41.7
17.4
35
3258
12
SB2
Linda
Markaine
2013
F
2
0:01:43.5
+0:41.7
17.4
36
3221
22
VB2
Jegors
Gorjačevs
2013
M
2
0:01:44.3
+0:42.5
17.2
37
3046
23
VB2
Alens Olivers
Cīrulis
2013
M
2
0:01:45.3
+0:43.5
17.1
38
3033
13
SB2
Elīza
Drāka
2014
F
2
0:01:45.5
+0:43.7
17.1
39
3087
14
SB2
Keita
Vainovska
2013
F
2
0:01:48.4
+0:46.7
16.6
40
3075
3
VB1
Martins
Ansevics
2015
M
2
0:01:50.8
+0:49.0
16.2
41
3076
24
VB2
Roberts
Paulins
2014
M
2
0:01:51.9
+0:50.1
16.1
42
3360
25
VB2
Ričards
Jakovickis
2013
M
Jūrmala
2
0:01:52.3
+0:50.6
16.0
43
3250
26
VB2
Leonards
Bikovs
2013
M
2
0:01:52.8
+0:51.0
16.0
44
3358
15
SB2
Sāra
Broitmane
2014
F
2
0:01:53.1
+0:51.3
15.9
45
3272
27
VB2
Kārlis
Kurmiņš
2013
M
2
0:01:53.7
+0:51.9
15.8
46
3102
16
SB2
Lote Luīze
Katlapa
2013
F
2
0:01:55.2
+0:53.4
15.6
47
3181
28
VB2
Tomass
Sorokins
2014
M
2
0:01:55.4
+0:53.6
15.6
48
3296
17
SB2
Julia
Kotlarova
2014
F
Julia
2
0:01:55.6
+0:53.8
15.6
49
3161
29
VB2
Rafaels
Koloda
2014
M
2
0:01:55.9
+0:54.1
15.5
50
3205
1
SB1
Loreta
Laukazīle
2015
F
2
0:01:56.1
+0:54.3
15.5
51
3231
30
VB2
Aleksandrs
Vasiljevs
2013
M
2
0:01:58.3
+0:56.5
15.2
52
3006
2
SB1
Linda
Šteinberga
2015
F
Riteņvasara
2
0:01:59.9
+0:58.1
15.0
53
3066
31
VB2
MARSELS
SILIŅŠ
2014
M
2
0:02:00.8
+0:59.0
14.9
54
3036
3
SB1
Kate
Bašķere
2015
F
Riteņvasara
2
0:02:01.3
+0:59.5
14.8
55
3289
32
VB2
Kaspars
Bērziņš
2013
M
2
0:02:02.9
+1:01.2
14.6
56
3082
18
SB2
Karīna
Kuzmina
2013
F
2
0:02:03.7
+1:01.9
14.5
57
3357
33
VB2
Hlinskiy
Henadzi
2014
M
Jūrmala
2
0:02:04.6
+1:02.8
14.4
58
3107
19
SB2
Elizabete
Znota
2013
F
2
0:02:06.5
+1:04.7
14.2
59
3266
4
VB1
Valters
Vikštreins
2016
M
StriderBaltic
2
0:02:08.3
+1:06.5
14.0
60
3143
34
VB2
Juris
Liepiņš
2014
M
2
0:02:08.7
+1:07.0
14.0
61
3013
20
SB2
Sofija
Prihodko
2013
F
2
0:02:09.7
+1:07.9
13.9
62
3256
35
VB2
Artjoms
Stiga
2014
M
2
0:02:10.3
+1:08.5
13.8
63
3248
5
VB1
Renārs
Ronis
2015
M
Skandi Motors
2
0:02:10.7
+1:08.9
13.8
64
3126
6
VB1
Daniils
Nadolskis
2015
M
2
0:02:14.2
+1:12.4
13.4
65
3356
36
VB2
Gustavs Zemgus
Frīdenbergs
2014
M
Jūrmala
2
0:02:14.3
+1:12.5
13.4
66
3079
37
VB2
Patriks
Binders
2013
M
Pūķītis
2
0:02:14.7
+1:12.9
13.4
67
3093
4
SB1
Ksenija
Kucerenko
2015
F
KK team
2
0:02:14.7
+1:12.9
13.4
68
3314
38
VB2
Dominiks
Kundziņš
2014
M
2
0:02:15.9
+1:14.1
13.2
69
3310
21
SB2
Katrīna
Eglīte
2013
F
2
0:02:16.0
+1:14.2
13.2
70
3198
7
VB1
Hugo
Kreits
2015
M
2
0:02:17.0
+1:15.2
13.1
71
3210
5
SB1
Safina
Koncevaja
2015
F
Tangled
2
0:02:17.2
+1:15.4
13.1
72
3055
8
VB1
Ņikita
Žurikovs
2015
M
Mevi Gym
2
0:02:17.5
+1:15.7
13.1
73
3167
9
VB1
Ernests
Broničs
2016
M
2
0:02:19.6
+1:17.8
12.9
74
3153
10
VB1
Rauls
Žmogins
2015
M
2
0:02:25.0
+1:23.2
12.4
75
3140
22
SB2
Samanta
Gruznova
2013
F
2
0:02:25.0
+1:23.2
12.4
76
3175
11
VB1
Darians
Berzins
2016
M
2
0:02:27.6
+1:25.8
12.2
77
3278
12
VB1
Dāvis
Auniņš
2015
M
2
0:02:31.9
+1:30.1
11.8
78
3219
6
SB1
Jasmīna
Tīle
2015
F
2
0:02:32.5
+1:30.7
11.8
79
3061
13
VB1
Hugo
Banis
2015
M
2
0:02:33.3
+1:31.5
11.7
80
3362
14
VB1
Teodors
Blumbahs
2015
M
Talsi
2
0:02:35.9
+1:34.1
11.5
81
3262
15
VB1
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
2
0:02:36.2
+1:34.5
11.5
82
3059
16
VB1
Timofejs
Ivanišvili
2015
M
Ebike Machine
2
0:02:37.2
+1:35.4
11.4
83
3101
17
VB1
Levs
Mogilevskis
2015
M
2
0:02:38.2
+1:36.4
11.4
84
3305
23
SB2
Amēlija
Morozova
2013
F
2
0:02:39.8
+1:38.0
11.3
85
3245
18
VB1
Herberts
Apkalns
2016
M
Salaspils/Zīriņi
2
0:02:41.5
+1:39.7
11.1
86
3160
24
SB2
Amēlija
Balode
2013
F
2
0:02:41.9
+1:40.1
11.1
87
3229
25
SB2
Milana
Tjurina
2014
F
2
0:02:42.5
+1:40.7
11.1
88
3165
7
SB1
Elīza
Balode
2015
F
2
0:02:44.4
+1:42.6
10.9
89
3201
19
VB1
Oskars
Pētersons
2015
M
2
0:02:46.6
+1:44.8
10.8
90
3269
20
VB1
Alberts
Zīle
2016
M
Zīle
2
0:02:46.7
+1:44.9
10.8
91
3236
39
VB2
Alekss
Anaņjevs
2013
M
Supermens
2
0:02:46.8
+1:45.0
10.8
92
3226
21
VB1
Raitis
Zelmenis
2016
M
Baltijas Sports
2
0:02:50.7
+1:48.9
10.5
93
3174
8
SB1
Katrīne
Skripko
2015
F
Spicie
2
0:02:50.9
+1:49.2
10.5
94
3187
9
SB1
Marta
Kazačkova
2016
F
2
0:02:51.2
+1:49.4
10.5
95
3306
40
VB2
Alans
Morozovs
2014
M
2
0:02:51.2
+1:49.4
10.5
96
3041
22
VB1
Artis
Dambītis
2015
M
2
0:02:51.9
+1:50.1
10.5
97
3003
26
SB2
Alise
Sedlova
2014
F
2
0:02:54.4
+1:52.6
10.3
98
3086
23
VB1
Marks
Veliks
2016
M
2
0:02:55.7
+1:53.9
10.2
99
3244
27
SB2
Madara
Palma
2014
F
2
0:02:57.1
+1:55.3
10.2
100
3159
10
SB1
Jeļena
Djeri
2015
F
2
0:03:09.6
+2:07.8
9.5
101
3083
11
SB1
Elīna
Kuzmina
2015
F
2
0:03:10.6
+2:08.8
9.4
102
3318
24
VB1
Everts
Apinis
2016
M
2
0:03:12.9
+2:11.1
9.3
103
3150
12
SB1
Veronika
Berezina
2017
F
2
0:03:18.0
+2:16.2
9.1
104
3301
41
VB2
Juris
Liekniņš
2013
M
2
0:03:18.9
+2:17.1
9.0
105
3285
25
VB1
Daniels
Derums
2015
M
2
0:03:19.1
+2:17.3
9.0
106
3113
13
SB1
Laura
Incenberga
2016
F
2
0:03:19.6
+2:17.8
9.0
107
3257
26
VB1
Deniels
Andrasuns
2015
M
2
0:03:19.8
+2:18.0
9.0
108
3122
27
VB1
Miks
Gubāts
2016
M
Gubāti
2
0:03:22.5
+2:20.7
8.9
109
3045
14
SB1
Marta Sofija
Ušacka
2015
F
2
0:03:26.5
+2:24.7
8.7
110
3353
15
SB1
Agnese
Platpire
2016
F
Rēzekne
2
0:03:31.0
+2:29.2
8.5
111
3110
16
SB1
Veronika
Feimane
2015
F
2
0:03:31.2
+2:29.4
8.5
112
3295
28
SB2
Elizaveta
Kormiļihina
2014
F
2
0:03:31.8
+2:30.0
8.5
113
3177
17
SB1
Aļona
Šilenkova
2015
F
2
0:03:33.4
+2:31.6
8.4
114
3303
42
VB2
Mikelis
Harjo
2014
M
2
0:03:33.9
+2:32.1
8.4
115
3235
28
VB1
Matīss
Slavenieks
2015
M
2
0:03:34.3
+2:32.5
8.4
116
3243
29
VB1
Miķelis
Barons
2016
M
2
0:03:38.6
+2:36.8
8.2
117
3062
18
SB1
Madara
Bane
2017
F
2
0:03:41.5
+2:39.7
8.1
118
3206
30
VB1
Einards
Laukazīle
2017
M
2
0:03:42.3
+2:40.5
8.1
119
3309
19
SB1
Hermīne
Jorniņa
2016
F
2
0:03:48.3
+2:46.5
7.9
120
3354
31
VB1
Adrians
Platpirs
2017
M
Rēzekne
2
0:03:52.7
+2:50.9
7.7
121
3294
32
VB1
Ivan
Marych
2015
M
2
0:03:54.6
+2:52.9
7.7
122
3283
33
VB1
Ārons
Šaicāns
2017
M
RRS/Alfa
2
0:03:57.6
+2:55.8
7.6
123
3208
34
VB1
Juris
Kardels
2016
M
Juris Kardels
2
0:03:58.4
+2:56.6
7.5
124
3215
20
SB1
Marta Marija
Karičkina
2015
F
Karičkini
2
0:03:59.4
+2:57.6
7.5
125
3232
29
SB2
Lorenza Benita
Lou
2014
F
2
0:03:59.9
+2:58.1
7.5
126
3072
21
SB1
Elizabete
Klimkāne
2015
F
2
0:04:14.5
+3:12.7
7.1
127
3010
35
VB1
Miķelis
Beļūns
2016
M
2
0:04:19.6
+3:17.8
6.9
128
3173
36
VB1
Renārs
Skripko
2017
M
Spicie
2
0:04:22.0
+3:20.2
6.9
129
3020
37
VB1
Roberts
Antiļskis
2016
M
2
0:04:24.0
+3:22.2
6.8
130
3291
38
VB1
Boriss
Koskulis
2016
M
Gaiki-Shurupi
2
0:04:24.4
+3:22.6
6.8
131
3214
22
SB1
Tajana
Makarova
2016
F
2
0:04:38.2
+3:36.4
6.5
132
3057
23
SB1
Jelizaveta
Tatarinova
2016
F
2
0:04:39.1
+3:37.3
6.4
133
3088
24
SB1
Rūta
Vainovska
2015
F
2
0:04:42.2
+3:40.4
6.4
134
3199
25
SB1
Liena Karla
Katlapa
2016
F
2
0:04:44.8
+3:43.0
6.3
135
3024
26
SB1
Jekaterina
Podoroga
2017
F
Riteņvasara
2
0:04:54.0
+3:52.2
6.1
136
3234
43
VB2
Toms
Cišs
2014
M
Riteņvasara
2
0:12:51.6
+11:49.8
2.3
Bērni2 (0.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
3282
1
VB4
Redžinalds
Šaicāns
2009
M
RRS/Alfa
2
0:01:01.2
35.3
2
3261
1
SB4
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS/Alfa
2
0:01:03.3
+0:02.0
34.1
3
3196
1
SB3
Grieta
Kreita
2011
F
2
0:01:04.7
+0:03.4
33.4
4
3222
2
VB4
Mareks
Martins
2010
M
2
0:01:05.0
+0:03.7
33.2
5
3015
1
VB3
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
2
0:01:06.6
+0:05.3
32.4
6
3176
3
VB4
Otto
Varkalis
2010
M
Jūrmala
2
0:01:07.2
+0:06.0
32.1
7
3133
4
VB4
Artēmijs
Nacevičs
2010
M
2
0:01:09.0
+0:07.8
31.3
8
3029
2
SB3
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
2
0:01:10.4
+0:09.1
30.7
9
3216
5
VB4
Patriks
Karičkins
2010
M
Karičkini
2
0:01:12.6
+0:11.3
29.7
10
3233
2
VB3
Mārtiņš
Cišs
2011
M
Riteņvasara
2
0:01:12.6
+0:11.3
29.7
11
3251
3
SB3
Elza Sāra
Zariņa
2012
F
Riteņvasara
2
0:01:13.0
+0:11.7
29.6
12
3053
3
VB3
Deniss
Semeņenko
2012
M
RRS/Alfa
2
0:01:13.4
+0:12.1
29.4
13
3030
2
SB4
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
2
0:01:14.3
+0:13.1
29.0
14
3224
6
VB4
Edvards-Dāgs
Kittelis
2009
M
RUMAKI
2
0:01:16.3
+0:15.0
28.3
15
3034
4
VB3
Adrians
Drāka
2012
M
2
0:01:17.7
+0:16.4
27.8
16
3142
3
SB4
Kasandra
Liepiņa
2010
F
2
0:01:18.3
+0:17.0
27.6
17
3265
4
SB3
Alise
Vikštreine
2012
F
StriderBaltic
2
0:01:18.4
+0:17.1
27.5
18
3316
4
SB4
Kate
Gēgermane
2009
F
2
0:01:18.9
+0:17.6
27.4
19
3154
5
VB3
Reinis
Žmogins
2011
M
2
0:01:19.1
+0:17.8
27.3
20
3019
6
VB3
Artjoms
Jegorovs
2012
M
SS JURMALA
2
0:01:20.0
+0:18.8
27.0
21
3035
5
SB3
Ērika
Muižniece
2011
F
IKA Team
2
0:01:20.9
+0:19.6
26.7
22
3026
7
VB4
Roberts
Veļesevičs
2010
M
2
0:01:21.6
+0:20.3
26.5
23
3249
7
VB3
Aigars
Trautmanis
2012
M
2
0:01:21.6
+0:20.4
26.4
24
3213
8
VB3
Niks
Pūris
2012
M
2
0:01:21.7
+0:20.4
26.4
25
3274
6
SB3
Railija
Cibuļska
2012
F
2
0:01:21.9
+0:20.6
26.4
26
3048
8
VB4
Gustavs
Vaivods
2009
M
Jūrmalas Rūķīši
2
0:01:22.0
+0:20.7
26.3
27
3275
7
SB3
Anna
Cernajeva
2012
F
2
0:01:22.6
+0:21.3
26.1
28
3276
9
VB3
Timurs
Cernajevs
2012
M
2
0:01:23.1
+0:21.8
26.0
29
3168
9
VB4
Milans
Ličmans
2010
M
2
0:01:23.2
+0:21.9
26.0
30
3264
8
SB3
Estere
Zīvarte
2012
F
korola handmade jewelry
2
0:01:23.2
+0:21.9
26.0
31
3228
9
SB3
Elīza
Circene
2012
F
2
0:01:23.9
+0:22.6
25.7
32
3246
5
SB4
Alma
Apkalna
2010
F
labanoma.lv
2
0:01:23.9
+0:22.6
25.7
33
3058
10
VB4
Arsēnijs
Ivaškins
2009
M
2
0:01:25.0
+0:23.8
25.4
34
3223
11
VB4
Roberts
Martins
2010
M
2
0:01:25.4
+0:24.1
25.3
35
3123
10
SB3
Danija
Gubāte
2011
F
Gubāti
2
0:01:25.6
+0:24.3
25.2
36
3238
12
VB4
Māris
Bandenieks
2010
M
2
0:01:25.8
+0:24.5
25.2
37
3064
13
VB4
Alberts
Laksis
2010
M
MAHINATORI
2
0:01:26.4
+0:25.1
25.0
38
3125
10
VB3
Timofei
Volodko
2012
M
Mežmalas vidusskola
2
0:01:26.8
+0:25.6
24.9
39
3021
11
VB3
Alberts
Viļums
2012
M
2
0:01:27.1
+0:25.8
24.8
40
3361
12
VB3
Linards
Rutulis
2012
M
Rīga
2
0:01:27.8
+0:26.5
24.6
41
3073
13
VB3
Ričards
Neimanis
2012
M
2
0:01:28.1
+0:26.8
24.5
42
3124
14
VB3
Hugo
Graudins
2011
M
Force Fix
2
0:01:28.7
+0:27.4
24.3
43
3060
15
VB3
Maksims
Ivanišvili
2011
M
Ebike Machine
2
0:01:29.3
+0:28.0
24.2
44
3207
6
SB4
Solvita
Apse
2010
F
2
0:01:31.0
+0:29.7
23.7
45
3270
14
VB4
Romāns
Tjurins
2010
M
2
0:01:31.6
+0:30.3
23.6
46
3279
7
SB4
Nikoleta
Pavlija
2010
F
2
0:01:32.0
+0:30.8
23.5
47
3063
16
VB3
Helmuts
Laksis
2011
M
MAHINATORI
2
0:01:32.2
+0:30.9
23.4
48
3115
8
SB4
Evelīna
Reinfelde
2010
F
2
0:01:32.2
+0:30.9
23.4
49
3320
9
SB4
Elizabete
Žerdiņa
2010
F
2
0:01:32.8
+0:31.5
23.3
50
3326
10
SB4
Patrīcija
Zeļča
2009
F
2
0:01:33.1
+0:31.8
23.2
51
3170
17
VB3
Eduards
Śmits
2012
M
2
0:01:33.5
+0:32.2
23.1
52
3329
11
SB4
Agnese
Maruščaka
2010
F
2
0:01:33.5
+0:32.3
23.1
53
3144
12
SB4
Daniela
Gudele
2009
F
2
0:01:34.1
+0:32.8
22.9
54
3267
18
VB3
Artjoms
Semjonovs
2011
M
2
0:01:34.4
+0:33.1
22.9
55
3317
13
SB4
Žanete
Gēgermane
2009
F
2
0:01:34.8
+0:33.5
22.8
56
3044
19
VB3
Dominiks
Kaševskis
2012
M
2
0:01:35.1
+0:33.8
22.7
57
3152
14
SB4
Adelina
Staivo
2010
F
2
0:01:35.4
+0:34.2
22.6
58
3051
20
VB3
Jaroslavs
Veslopolovs
2011
M
2
0:01:37.0
+0:35.7
22.3
59
3184
15
VB4
Daniels
Ūdris
2009
M
2
0:01:37.2
+0:35.9
22.2
60
3116
21
VB3
Daniils
Pavlovs
2012
M
2
0:01:37.4
+0:36.1
22.2
61
3241
11
SB3
Amēlija
Barone
2011
F
2
0:01:38.0
+0:36.7
22.0
62
3182
22
VB3
Mihails
Medjankovs
2012
M
2
0:01:39.4
+0:38.1
21.7
63
3130
15
SB4
Sofija
Silionova
2010
F
2
0:01:39.4
+0:38.2
21.7
64
3355
16
SB4
Keita Beatrise
Frīdenberga
2010
F
Jūrmala
2
0:01:40.6
+0:39.4
21.5
65
3315
23
VB3
Dominiks
Dreimanis
2011
M
2
0:01:42.3
+0:41.1
21.1
66
3052
24
VB3
Daniils
Veslopolovs
2011
M
2
0:01:42.4
+0:41.1
21.1
67
3070
25
VB3
Leonards
Zabolotskis
2011
M
2
0:01:43.3
+0:42.0
20.9
68
3227
26
VB3
Alexey
Nasretdinov
2012
M
2
0:01:44.8
+0:43.5
20.6
69
3104
12
SB3
Nelli
Budjko
2012
F
2
0:01:46.3
+0:45.0
20.3
70
3292
27
VB3
Dmitrijs
Fedosejevs
2011
M
2
0:01:49.4
+0:48.1
19.7
71
3146
13
SB3
Estere
Zvejniece
2012
F
Purpuļi
2
0:01:50.1
+0:48.8
19.6
72
3085
28
VB3
Artemijs
Beketovs
2012
M
2
0:01:50.8
+0:49.5
19.5
73
3298
14
SB3
Anastasija
Fedosejeva
2011
F
Groznyhaski
2
0:01:53.4
+0:52.1
19.0
74
3312
15
SB3
Sofija
Kolomenska
2012
F
2
0:01:54.5
+0:53.2
18.9
75
3117
16
SB3
Aleksandra
Razorjonova
2012
F
2
0:01:57.0
+0:55.7
18.4
76
3105
29
VB3
Marats
Budjko
2012
M
2
0:01:58.8
+0:57.5
18.2
77
3158
30
VB3
Iļja
Fridmans
2012
M
2
0:02:01.2
+1:00.0
17.8
78
3311
31
VB3
Džozefs Aleksandrs
Kolomenskis
2011
M
2
0:10:24.8
+9:23.5
3.5
79
3288
17
SB3
Keita Adriana
Dambe
2012
F
Ziperi
2
0:15:32.8
+14:31.5
2.3
80
3302
32
VB3
Ralfs
Harjo
2012
M
2
0:18:11.5
+17:10.2
2.0
Bērni3 (1.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
3290
1
VB5
Toms Daniels
Baumerts
2008
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
2
0:01:47.8
40.1
2
3225
2
VB5
Agris
Zelmenis
2007
M
Baltijas Sports
2
0:01:53.4
+0:05.6
38.1
3
3017
1
SB5
Diāna Lote
Valdberga
2008
F
Riteņvasara
2
0:02:01.0
+0:13.1
35.7
4
3047
3
VB5
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
M
Riteņvasara
2
0:02:02.1
+0:14.2
35.4
5
3313
4
VB5
Sergejs
Trudovojs
2008
M
2
0:02:02.2
+0:14.4
35.3
6
3319
5
VB5
Deivids
Nazarovs
2007
M
Veloprieks
2
0:02:05.5
+0:17.7
34.4
7
3049
6
VB5
Roberts
Vaivods
2007
M
Jūrmalas Rūķīši
2
0:02:09.1
+0:21.3
33.4
8
3103
7
VB5
Markuss
Juhmanis
2008
M
Hofmann triathlon team
2
0:02:12.3
+0:24.4
32.6
9
3237
8
VB5
Arnis
Bandenieks
2007
M
2
0:02:13.0
+0:25.2
32.5
10
3131
9
VB5
Germans
Vlasenko
2007
M
2
0:02:26.8
+0:39.0
29.4
11
3200
10
VB5
Jānis
Petersons
2008
M
2
0:02:34.9
+0:47.1
27.9
12
3293
2
SB5
Estere
Brizga
2008
F
2
0:02:44.1
+0:56.2
26.3
13
3254
3
SB5
Aleksandra
Osepska
2008
F
2
0:02:49.1
+1:01.3
25.5
14
3212
4
SB5
Jana
Pūre
2008
F
2
0:03:31.3
+1:43.5
20.4