Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1563
Jūrmalas skriešanas svētki 2019 - nūjotāji
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1563
Nūjošana 10km (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2048
1
VN20
Jurijs
Misjuns
1983
M
Valsts policija
4
1:05:16.2
6.5
2
2165
1
VN30
Valdis
Ņilovs
1975
M
Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres
4
1:05:44.3
6.6
3
2161
1
VN40
Feoktists
Pušņakovs
1952
M
ActiveAP
4
1:05:58.1
6.6
4
2135
2
VN20
Anrijs
Pušņakovs
2001
M
Active AP
4
1:08:29.4
6.8
5
2077
3
VN20
Māris
Puriņš
1989
M
Kājputni
4
1:09:03.8
6.9
6
2034
2
VN30
Dainis
Gailis
1971
M
Siguldas Maratona klubs
4
1:09:23.7
6.9
Nūjošana 10km (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2171
1
SN30
Baiba
Bolgzda
1968
F
Nūjo vesels
4
1:10:44.8
7.1
2
2157
2
SN30
Ilvija
Grūba
1976
F
4
1:13:05.6
7.3
3
2138
1
SN20
Ina
Kalugina-Korkmaz
1992
F
4
1:15:45.4
7.6
4
2007
3
SN30
Juliāna
Karelova
1977
F
4
1:17:03.2
7.7
5
2076
2
SN20
Aija
Puriņa
1984
F
Kājputni
4
1:17:32.3
7.8
6
2052
4
SN30
Aida
Graudiņa
1978
F
4
1:17:34.2
7.8
Nūjošana 21km (21 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2089
1
VN70
Nauris
Rūdulis
1973
M
Tukums
4
2:20:47.9
6.7
2
2107
2
VN70
Uldis
Vērsis
1964
M
Nūjo ar vēju
4
2:28:56.7
7.1
3
2056
1
VN80
Imants
Ločmelis
1959
M
Nūjo ar vēju
4
2:30:59.9
7.2
4
2080
3
VN70
Andris
Zībergs
1973
M
Cepu Cepu
4
2:34:33.2
7.4
5
2038
1
VN60
Māris
Zāle
1990
M
Nūjo ar vēju
4
3:02:49.4
8.7
6
2136
4
VN70
Artūrs
Bērziņš
1975
M
4
3:13:18.6
9.2
Nūjošana 21km (21 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2064
1
SN70
Linda
Kubiloviča
1965
F
Nūjo ar vēju
4
2:29:05.3
7.1
2
2113
2
SN70
Ingūna
Sevostjanova
1969
F
Nūjo vesels
4
2:30:59.8
7.2
3
2058
3
SN70
Agnese
Smiltniece
1971
F
Nūjo ar vēju
4
2:39:32.0
7.6
4
2045
1
SN80
Benita
Locmele
1959
F
Nūjo ar vēju
4
2:40:49.7
7.7
5
2057
1
SN60
Kristīna
Ceika
1984
F
Nūjo ar vēju
4
2:50:50.2
8.1
6
2145
2
SN60
Baiba
Koemca
1980
F
4
2:54:28.9
8.3
Nūjošana 5km (5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2175
1
VN1
Ēriks
Miķītis
1958
M
4
0:35:20.4
7.1
2
2049
2
VN1
Raimonds
Miltiņš
1976
M
4
0:35:38.1
7.1
3
2062
3
VN1
Nikolass
Maculēvičs
2006
M
4
0:36:49.4
7.4
4
2030
4
VN1
Madars
Vekmanis
1973
M
Pārdaugavas nūjotāji
4
0:37:39.9
7.5
5
2094
5
VN1
Ņikita
Pupčenoks
2006
M
JOMA TEAM
4
0:38:40.1
7.7
6
2151
6
VN1
Agris
Eliņš
1955
M
Nūjo un esi vesels
4
0:40:16.6
8.1
Nūjošana 5km (5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
2035
1
SN1
Līna
Gaile
2003
F
Siguldas Maratona klubs
4
0:36:12.0
7.2
2
2162
2
SN1
Regīna
Siksna
1973
F
4
0:38:35.5
7.7
3
2101
3
SN1
Ketija
Krauja
1983
F
4
0:38:52.3
7.8
4
2037
4
SN1
Signija
Liepiņa
1978
F
4
0:39:01.1
7.8
5
2059
5
SN1
Iréna
Saksone
1961
F
4
0:39:08.4
7.8
6
2017
6
SN1
Vera
Liole
1980
F
4
0:39:12.7
7.8