Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jūrmalas skriešanas svētki 2019 - bērnu skrējiens
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērni 400m (0.4 km) / SB1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3052
Melisa
Galkina
2012
F
0:01:37.5
4.1
2
3053
Marta
Vagine
2012
F
0:01:47.0
4.5
3
3127
Undīne
Dukse
2012
F
0:01:49.1
4.5
4
3283
Laura
Krūzīte
2012
F
0:01:49.1
4.5
5
3038
Nikoleta
Laseviča
2012
F
0:01:49.8
4.6
6
5025
Mila
Golubeva
2012
F
0:01:51.0
4.6
Bērni 400m (0.4 km) / SB2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3016
Annika
Zālīte
2010
F
0:01:13.5
3.1
2
3103
Lauma
Keiša
2010
F
IK Auseklis
0:01:21.1
3.4
3
5040
Anastasija
Dzierkals
2010
F
0:01:27.3
3.6
4
3335
Jeļizaveta
Visocka
2010
F
0:01:30.0
3.8
5
3427
Vera
Streļcova
2010
F
0:01:30.4
3.8
6
3122
Keita
Šmite
2010
F
Olaines Vieglatlētikas klubs
0:01:31.7
3.8
Bērni 400m (0.4 km) / VB1
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3482
Daniels
Palkevičs
2012
M
0:01:24.5
3.5
2
5037
Aleksandrs
Kalvišs
2012
M
0:01:32.6
3.9
3
3113
Oskars
Hudobčonoks
2012
M
SS Arkādijs
0:01:32.7
3.9
4
3094
Niks
Pūris
2012
M
Jūrmalas sporta skola
0:01:33.2
3.9
5
3168
Timofei
Volodko
2012
M
Mežmalas vidusskola
0:01:35.7
4.0
6
3017
Jānis
Zālītis
2012
M
0:01:39.3
4.1
Bērni 400m (0.4 km) / VB2
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3436
Regnārs
Podinskis
2010
M
0:01:13.0
3.0
2
5006
Alekss
Ņikitins
2010
M
0:01:24.5
3.5
3
3170
Martins
Tomaševics
2011
M
0:01:24.9
3.5
4
3605
Krišs
Duburs
2010
M
0:01:25.6
3.6
5
3042
Patriks
Beļajevs
2010
M
0:01:26.8
3.6
6
3089
Timurs
Saldābols
2010
M
0:01:28.9
3.7
Bērni 800m (0.8 km) / SB3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3139
Darja
Vdovina
2008
F
0:03:08.7
3.9
2
3522
Milana
Mazjāne
2009
F
Kauguru VSK
0:03:24.0
4.3
3
3144
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
0:03:37.7
4.5
4
3523
Vladislava
Urbele
2008
F
Kauguru VSK
0:03:40.5
4.6
5
3505
Līga
Valbe
2008
F
0:03:45.3
4.7
6
3108
Jekaterina
Kovalova
2009
F
0:03:45.7
4.7
Bērni 800m (0.8 km) / SB4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3114
Luīze
Hudobčonoka
2007
F
SS Arkādijs
0:03:01.4
3.8
2
3500
Amanda
Griķe
2006
F
Daugavpils Runners
0:03:08.3
3.9
3
3015
Loreta
Zālīte
2007
F
0:03:12.4
4.0
4
3619
Sannija
Zīberga
2006
F
0:03:19.0
4.1
5
3481
Marija
Zaļuma
2007
F
Jūrmalas sporta skola
0:03:23.0
4.2
6
5041
Sabīne Anna
Dzierkale
2006
F
0:03:27.8
4.3
Bērni 800m (0.8 km) / VB3
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3149
Kaspars
Jubelis
2008
M
MPBJSS
0:02:55.3
3.7
2
3334
Ļevs
Skrickis
2008
M
0:03:08.1
3.9
3
3068
Toms
Ozols
2008
M
0:03:09.3
3.9
4
3208
Kristians
Freimanis
2008
M
0:03:09.7
4.0
5
3435
Markuss
Podinskis
2008
M
0:03:15.9
4.1
6
3628
Tomass
Ramulis
2008
M
0:03:18.5
4.1
Bērni 800m (0.8 km) / VB4
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
3540
Emīls Edvards
Vegmanis
2006
M
Individuāli
0:02:44.5
3.4
2
3431
Armins
Dukuls
2007
M
0:02:59.7
3.7
3
3225
Dmitrijs
Zdanovskis
2006
M
0:03:07.2
3.9
4
3178
Adrians
Jaudzems
2006
M
0:03:10.9
4.0
5
3368
Emīls
Smildziņš
2006
M
0:03:18.3
4.1
6
3276
Toms
Kalnmeiers
2007
M
0:03:25.0
4.3