Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jēkabpils velokross 2019
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
3 apļi (22.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
362
1
V5
Matīss
Bērziņš
1985
M
MTB Talsi
0:50:35.9
26.7
2
112
2
V5
Edgars
Krūmiņš
1986
M
0:51:06.1
26.4
3
192
1
V3
Hugo
Vīksne-Sarkanais
2001
M
Skanste/Virši-A
0:53:06.4
25.4
4
264
3
V5
Raitis
Ludboržs
1984
M
Rēzeknes nov.
0:53:06.7
25.4
5
313
1
V6
Kaspars
Meinuzs
1976
M
Skanste/Virši-A
0:53:07.3
25.4
6
385
4
V5
Ivars
Romancevičs
1985
M
Selonia
0:53:07.8
25.4
3 apļi (22.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
383
1
S4
Tīna
Ratniece
1998
F
EVELO TEM
1:09:02.9
19.6
2
71
1
S5
Arita
Krūmiņa
1986
F
1:09:47.9
19.3
3
310
1
S3
Elīza
Luksa
2003
F
Skanste/Virši-A
1:19:11.3
17.0
2 apļi (15 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
316
1
V7
Dzintars
Kaņepējs
1968
M
Skanste/Virši-A
0:34:55.6
25.8
2
204
2
V7
Uldis
Lapsa
1964
M
Skanste/Virši-A
0:35:49.4
25.1
3
315
3
V7
Jānis
Rušmanis
1960
M
Skanste/Virši-A
0:35:49.9
25.1
4
327
4
V7
Aivars
Bardovskis
1964
M
Skanste/Virši-A
0:36:42.1
24.5
5
312
1
V2
Linards
Lukss
2005
M
Skanste/Virši-A
0:36:42.6
24.5
6
352
5
V7
Juris
Upītis
1960
M
LiVelo ZeltaZeme
0:43:59.2
20.5
2 apļi (15 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
115
1
S2
Kitija
Elksne
2004
F
Jēkabpils
1:01:49.2
14.6
2
113
1
S6
Inga
Elksne
1977
F
Jēkabpils
1:02:44.4
14.3
1 aplis (7.5 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
253
1
V8
Sergejs
Mihaļevs
1957
M
Jēkabpils
0:20:24.8
22.0
2
40
2
V8
Vitauts
Luberts
1952
M
Jēkabpils
0:24:14.2
18.6
3
130
1
V1
Juris
Celmārs
2008
M
Jēkabpils
0:24:35.6
18.3
4
309
2
V1
Renārs
Jaksons
2008
M
Jēkabpils
0:25:13.6
17.8
5
387
1
V9
Andris
Krastiņš
1942
M
Jēkabpils
0:29:29.8
15.3
6
124
3
V1
Kristers
Elksnis
2009
M
Jēkabpils
0:30:04.3
15.0
1 aplis (7.5 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Laiks
km/h
1
104
1
S1
Estere
Krūmiņa
2010
F
0:26:41.1
16.9
2
30
1
S7
Sandra
Ābola
1965
F
0:29:26.7
15.3
3
36
1
S8
Dace
Staģīte
1955
F
Jēkabpils
0:29:56.1
15.0
4
25
2
S7
Aija
Kalniņa
1964
F
Individuāli
0:30:04.9
15.0
5
42
2
S8
Alda
Vulāne
1954
F
Jēkabpils
0:31:40.5
14.2
6
47
3
S7
Anita
Šteinberga
1962
F
individuāli
0:34:03.2
13.2