Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Jēkabpils skrējiens 2019
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
7,5km (7.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Laiks
+/-
min/km
E1
E2
Pārstāv
1
279
1
V6
Anatolijs
Macuks
1979
M
0:29:33.2
3.9
0:16:29 (1)
0:16:29 (1)
0:29:33 (1)
0:13:03 (1)
Jēkabpils SC
2
386
1
V5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
0:30:38.0
+1:04.7
4.1
0:17:03 (2)
0:17:03 (2)
0:30:38 (2)
0:13:34 (2)
3
210
1
V7
Vytautas
Gražys
1967
M
0:30:54.9
+1:21.7
4.1
0:17:11 (3)
0:17:11 (3)
0:30:54 (3)
0:13:43 (3)
Antaliepte
4
206
2
V5
Kaspars
Kravalis
1989
M
0:31:44.0
+2:10.7
4.2
0:17:27 (4)
0:17:27 (4)
0:31:44 (4)
0:14:16 (4)
5
349
1
V4
Daniels
Buko
1997
M
0:32:02.0
+2:28.7
4.3
0:17:43 (6)
0:17:43 (6)
0:32:02 (5)
0:14:18 (5)
6
179
3
V5
Konstantīns
Grišulis
1987
M
0:32:31.4
+2:58.1
4.3
0:17:35 (5)
0:17:35 (5)
0:32:31 (6)
0:14:56 (7)
Kūkas
7
98
4
V5
Jānis
Jerofejevs
1989
M
0:33:16.8
+3:43.6
4.4
0:18:04 (7)
0:18:04 (7)
0:33:16 (7)
0:15:12 (8)
Jēkabpils
8
340
2
V7
Aivars
Bondars
1966
M
0:33:43.1
+4:09.8
4.5
0:18:55 (8)
0:18:55 (8)
0:33:43 (8)
0:14:47 (6)
9
388
2
V6
Pēteris
Krastiņš
1971
M
0:34:37.1
+5:03.9
4.6
0:19:06 (9)
0:19:06 (9)
0:34:37 (9)
0:15:30 (9)
Salas novads
10
359
5
V5
Edgars
Krūmiņš
1986
M
0:35:32.1
+5:58.8
4.7
0:19:29 (10)
0:19:29 (10)
0:35:32 (10)
0:16:02 (11)
11
332
3
V6
Pēteris
Voskresenskis
1979
M
0:35:45.1
+6:11.8
4.8
0:19:32 (11)
0:19:32 (11)
0:35:45 (11)
0:16:12 (12)
Jēkabpils
12
373
1
S6
Jūlija
Vēvere
1979
F
0:35:52.0
+6:18.7
4.8
0:20:03 (12)
0:20:03 (12)
0:35:52 (12)
0:15:48 (10)
individual
13
138
1
V2
Demjans
Voskresenskis
2004
M
0:36:21.5
+6:48.2
4.8
0:20:04 (13)
0:20:04 (13)
0:36:21 (13)
0:16:16 (14)
Jēkabpils
14
344
1
V1
Emīls
Lamba
2007
M
0:36:29.1
+6:55.9
4.9
0:20:14 (14)
0:20:14 (14)
0:36:29 (14)
0:16:15 (13)
Jēkabpils sporta skola
15
305
1
S5
Ilze
Pastare
1983
F
0:36:57.9
+7:24.7
4.9
0:20:18 (15)
0:20:18 (15)
0:36:57 (15)
0:16:39 (15)
Acorns AC
16
183
2
V4
Raivo
Mulers
1998
M
0:37:17.8
+7:44.6
5.0
0:20:21 (16)
0:20:21 (16)
0:37:17 (16)
0:16:56 (18)
17
280
3
V4
Rūdis
Lapiņš
1999
M
0:37:23.5
+7:50.3
5.0
0:20:30 (17)
0:20:30 (17)
0:37:23 (17)
0:16:52 (17)
Sala
18
348
6
V5
Roms
Žilinskis
1988
M
0:37:37.4
+8:04.2
5.0
0:20:46 (18)
0:20:46 (18)
0:37:37 (18)
0:16:50 (16)
19
329
1
V3
Renārs
Vasiļjevs
2001
M
0:38:02.4
+8:29.2
5.1
0:20:48 (19)
0:20:48 (19)
0:38:02 (19)
0:17:13 (20)
Jēkabpils
20
322
2
S5
Ineta
Jerofejeva
1987
F
0:38:17.9
+8:44.7
5.1
0:21:13 (22)
0:21:13 (22)
0:38:17 (20)
0:17:04 (19)
Jēkabpils
21
365
4
V4
Kristaps
Šulcs
1992
M
0:38:33.8
+9:00.6
5.1
0:21:02 (20)
0:21:02 (20)
0:38:33 (21)
0:17:31 (21)
ind.
22
133
2
V2
Svens
Spēks
2004
M
0:38:53.4
+9:20.1
5.2
0:21:20 (23)
0:21:20 (23)
0:38:53 (22)
0:17:33 (22)
Jēkabpils sporta skola
23
288
2
V3
Roberts Jānis
Rubens
2000
M
0:39:32.5
+9:59.2
5.3
0:21:43 (24)
0:21:43 (24)
0:39:32 (23)
0:17:49 (25)
Jēkabpils
24
313
1
S2
Elīza
Paveļjeva
2006
F
0:39:45.6
+10:12.3
5.3
0:22:11 (25)
0:22:11 (25)
0:39:45 (24)
0:17:34 (23)
Jēkabpils sporta skola
25
100
3
V2
Ardis
Liepiņš
2004
M
0:39:46.0
+10:12.7
5.3
0:21:12 (21)
0:21:12 (21)
0:39:46 (25)
0:18:33 (30)
26
136
7
V5
Andis
Bērziņš
1981
M
0:39:56.9
+10:23.7
5.3
0:22:17 (26)
0:22:17 (26)
0:39:56 (26)
0:17:39 (24)
Jēkabpils
27
307
1
S7
Aija
Rogāle
1968
F
0:40:31.2
+10:58.0
5.4
0:22:27 (27)
0:22:27 (27)
0:40:31 (27)
0:18:04 (26)
Krokus
28
73
4
V6
Ivars
Timko
1978
M
0:40:55.0
+11:21.7
5.5
0:22:31 (28)
0:22:31 (28)
0:40:55 (28)
0:18:23 (27)
Jēkabpils
29
208
5
V6
Raivis
Ragainis
1974
M
0:41:23.8
+11:50.5
5.5
0:22:53 (29)
0:22:53 (29)
0:41:23 (29)
0:18:30 (29)
Jēkabpils
30
390
8
V5
Jurijs
Makarenko
1986
M
0:41:26.0
+11:52.8
5.5
0:23:01 (31)
0:23:01 (31)
0:41:26 (30)
0:18:24 (28)
31
304
3
V7
Ivars
Saldaks
1966
M
0:42:29.5
+12:56.2
5.7
0:23:01 (32)
0:23:01 (32)
0:42:29 (31)
0:19:27 (35)
Jēkabpils
32
302
2
V1
Juris
Celmārs
2008
M
0:42:32.4
+12:59.2
5.7
0:22:58 (30)
0:22:58 (30)
0:42:32 (32)
0:19:33 (36)
Jēkabpils
33
187
2
S6
Zanda
Kārkliņa
1970
F
0:42:53.7
+13:20.4
5.7
0:23:33 (34)
0:23:33 (34)
0:42:53 (33)
0:19:20 (33)
Jēkabpils
34
281
1
S1
Estere
Krūmiņa
2010
F
0:42:54.7
+13:21.5
5.7
0:23:56 (36)
0:23:56 (36)
0:42:54 (34)
0:18:58 (32)
Stopiņi
35
357
6
V6
Artis
Rubens
1976
M
0:42:55.0
+13:21.7
5.7
0:42:55 (35)
(#VALUE!)
Jēkabpils
36
331
3
V1
Kristers
Elksnis
2009
M
0:42:58.6
+13:25.3
5.7
0:24:04 (39)
0:24:04 (39)
0:42:58 (36)
0:18:53 (31)
Jēkabpils
37
204
3
S5
Gunita
Miteniece
1984
F
0:43:21.7
+13:48.4
5.8
0:23:55 (35)
0:23:55 (35)
0:43:21 (37)
0:19:25 (34)
Jēkabpils
38
400
3
S6
Dace
Ozola-Ozoliņa
1979
F
0:44:46.9
+15:13.6
6.0
0:24:03 (38)
0:24:03 (38)
0:44:46 (38)
0:20:43 (38)
39
367
4
S5
Arita
Krūmiņa
1986
F
0:45:25.9
+15:52.6
6.1
0:24:52 (40)
0:24:52 (40)
0:45:25 (39)
0:20:33 (37)
40
338
5
S5
Lidija
Rusakova
1981
F
0:46:30.9
+16:57.6
6.2
0:25:11 (41)
0:25:11 (41)
0:46:30 (40)
0:21:19 (39)
Jēkabpils
41
378
7
V6
Viesturs
Celmārs
1972
M
0:46:39.8
+17:06.5
6.2
0:23:12 (33)
0:23:12 (33)
0:46:39 (41)
0:23:27 (47)
Smilgas
42
293
4
S6
Vita
Ormane
1977
F
0:47:17.3
+17:44.1
6.3
0:25:25 (43)
0:25:25 (43)
0:47:17 (42)
0:21:52 (42)
Ormaņu ģimene/Rudzāti
43
88
2
S2
Elizabete
Medzjuta
2006
F
0:47:27.1
+17:53.8
6.3
0:25:50 (45)
0:25:50 (45)
0:47:27 (43)
0:21:36 (41)
Lūšu kedas Jēkabpils
44
149
5
V4
Andrejs
Puzāns
1990
M
0:48:11.4
+18:38.2
6.4
0:26:44 (49)
0:26:44 (49)
0:48:11 (44)
0:21:27 (40)
ind.
45
139
9
V5
Dmitrijs
Kaneļskis
1983
M
0:48:28.0
+18:54.8
6.5
0:25:17 (42)
0:25:17 (42)
0:48:28 (45)
0:23:10 (44)
Jēkabpils
46
353
1
S3
Amanda
Lapsa
2003
F
0:49:49.1
+20:15.8
6.6
0:26:06 (47)
0:26:06 (47)
0:49:49 (46)
0:23:42 (50)
47
234
3
V3
Mārcis
Čevers
2002
M
0:49:50.2
+20:17.0
6.6
0:26:08 (48)
0:26:08 (48)
0:49:50 (47)
0:23:42 (49)
Ormaņu ģimene/Rudzāti
48
327
2
S7
Anita
Šteinberga
1962
F
0:49:53.9
+20:20.6
6.7
0:27:15 (50)
0:27:15 (50)
0:49:53 (48)
0:22:38 (43)
individuāli
49
296
2
S3
Annija
Degtereva
2002
F
0:49:56.6
+20:23.3
6.7
0:26:05 (46)
0:26:05 (46)
0:49:56 (49)
0:23:50 (51)
50
317
6
V4
Krišs
Noris
1990
M
0:50:48.8
+21:15.5
6.8
0:27:37 (51)
0:27:37 (51)
0:50:48 (50)
0:23:11 (45)
Jēkabpils
51
350
3
S2
Rēzija
Vītola
2006
F
0:50:52.4
+21:19.2
6.8
0:25:27 (44)
0:25:27 (44)
0:50:52 (51)
0:25:24 (57)
sporta skola
52
192
2
S1
Alise Gabriela
Miteniece
2008
F
0:51:15.3
+21:42.1
6.8
0:23:57 (37)
0:23:57 (37)
0:51:15 (52)
0:27:17 (62)
Jēkabpils
53
274
1
S4
Laima
Štolniece
1994
F
0:51:58.7
+22:25.4
6.9
0:28:43 (53)
0:28:43 (53)
0:51:58 (53)
0:23:15 (46)
54
135
6
S5
Gunta
Konovalova
1985
F
0:53:05.0
+23:31.7
7.1
0:28:32 (52)
0:28:32 (52)
0:53:05 (54)
0:24:32 (53)
Jēkabpils
55
145
8
V6
Kaspars
Budis
1973
M
0:53:44.8
+24:11.5
7.2
0:30:07 (56)
0:30:07 (56)
0:53:44 (55)
0:23:36 (48)
Jēkabpils
56
319
7
S5
Laura
Bruzgule
1982
F
0:54:34.5
+25:01.2
7.3
0:29:57 (55)
0:29:57 (55)
0:54:34 (56)
0:24:36 (55)
57
382
3
S7
Elza
Rūsiņa
1961
F
0:54:38.3
+25:05.0
7.3
0:30:26 (59)
0:30:26 (59)
0:54:38 (57)
0:24:12 (52)
Jersika
58
355
1
S8
Alda
Vulāne
1954
F
0:54:56.6
+25:23.3
7.3
0:30:20 (57)
0:30:20 (57)
0:54:56 (58)
0:24:36 (54)
Jēkabpils
59
380
8
S5
Līga
Avotiņa
1987
F
0:56:00.5
+26:27.2
7.5
0:30:21 (58)
0:30:21 (58)
0:56:00 (59)
0:25:39 (58)
60
247
4
V1
Aivis
Bražūns
2008
M
0:56:59.4
+27:26.2
7.6
0:29:48 (54)
0:29:48 (54)
0:56:59 (60)
0:27:10 (61)
Jēkabpils
61
320
2
S4
Liene
Grauziņa
1994
F
0:58:57.7
+29:24.5
7.9
0:33:07 (60)
0:33:07 (60)
0:58:57 (61)
0:25:49 (59)
62
312
5
V1
Nikita
Blakunovs
2019
M
0:59:50.8
+30:17.5
8.0
0:33:36 (62)
0:33:36 (62)
0:59:50 (62)
0:26:14 (60)
Jēkabpils
63
300
6
V1
Dāvis
Līcītis
2010
M
1:01:09.7
+31:36.4
8.2
0:35:53 (65)
0:35:53 (65)
1:01:09 (63)
0:25:16 (56)
64
394
2
S8
Dace
Staģīte
1955
F
1:02:33.0
+32:59.8
8.3
0:33:21 (61)
0:33:21 (61)
1:02:33 (64)
0:29:12 (63)
Jēkabpils
65
337
7
V1
Mareks
Vēveris
2009
M
1:03:51.5
+34:18.2
8.5
0:34:39 (63)
0:34:39 (63)
1:03:51 (65)
0:29:12 (64)
Lūšu ķepas K9
66
308
8
V1
Erlends
Teicāns
2009
M
1:05:16.4
+35:43.2
8.7
0:35:55 (66)
0:35:55 (66)
1:05:16 (66)
0:29:21 (65)
Jēkabpils
67
343
9
S5
Zane
Tricāne
1985
F
1:05:40.5
+36:07.3
8.8
0:35:52 (64)
0:35:52 (64)
1:05:40 (67)
0:29:48 (66)
Jēkabpils
68
356
10
S5
Tamāra
Brangale
1989
F
1:07:40.0
+38:06.7
9.0
0:35:57 (67)
0:35:57 (67)
1:07:40 (68)
0:31:42 (67)
Jēkabpils
69
270
3
S1
Anete
Degtereva
2009
F
1:11:04.1
+41:30.8
9.5
0:38:39 (68)
0:38:39 (68)
1:11:04 (69)
0:32:24 (68)