Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
Izskrien Rīgu 2019, 8. posms
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa distancēm-exp
10km (9.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
697
1
V10
Konstantīns
Biktimirovs
1992
Supervaroni
10
0:36:13.8
3.8
2
97
2
V10
Alvis
Danovskis
1991
Riga Runners
10
0:36:44.8
+0:31.0
3.9
3
8
3
V10
Dainis
Limanāns
1983
RIEKSTI
10
0:37:48.3
+1:34.5
4.0
4
133
4
V10
Uldis
Katlaps
1993
10
0:38:24.8
+2:11.0
4.0
5
119
5
V10
Konstantīns
Krjačko
1981
Ronako
10
0:38:55.4
+2:41.6
4.1
6
104
6
V10
Miks
Pētersons
1980
vsk noskrien
10
0:39:36.6
+3:22.8
4.2
7
1
7
V10
Kalvis
Mālnieks
1986
10
0:40:10.5
+3:56.7
4.2
8
53
8
V10
Gunārs
Ķeģis
1967
VSK Noskrien
10
0:41:08.5
+4:54.7
4.3
9
152
1
S10
Jeļena
Ābele
1986
Suunto team Latvia
10
0:41:22.0
+5:08.2
4.4
10
42
9
V10
Kaspars
Vaivods
1983
KKDEV
10
0:41:44.2
+5:30.4
4.4
11
588
10
V10
Matīss
Vecvagaris
1980
ultartaka.lv
10
0:42:35.6
+6:21.8
4.5
12
34
11
V10
Artis
Šauriņš
1984
New Village Workout
10
0:42:47.7
+6:33.9
4.5
13
626
12
V10
Kalvis
Silgals
1986
Surikati
10
0:42:59.5
+6:45.7
4.5
14
13
13
V10
Atis
Jansons
1991
ATIS
10
0:43:14.2
+7:00.4
4.6
15
504
14
V10
Didzis
Brauns
1991
10
0:43:20.6
+7:06.7
4.6
16
114
15
V10
Valdis
Rozentāls
1969
10
0:43:30.5
+7:16.7
4.6
17
102
16
V10
Kristaps
Pilskalns
1984
Supervaroņi
10
0:43:49.3
+7:35.5
4.6
18
661
2
S10
Rita
Anopa
1982
Vinteko
10
0:44:32.2
+8:18.4
4.7
19
555
17
V10
Jānis
Balevičs
1969
10
0:44:37.3
+8:23.5
4.7
20
636
18
V10
Vadims
Marinecs
1987
10
0:44:48.9
+8:35.1
4.7
21
18
19
V10
Jurijs
Kondratenko
1977
10
0:45:21.8
+9:08.0
4.8
22
80
20
V10
Jānis
Griņevičs
1981
vinteko.lv
10
0:45:42.7
+9:28.9
4.8
23
566
21
V10
Andrejs
Bičkovs
1985
10
0:45:45.5
+9:31.7
4.8
24
641
22
V10
Dāvis
Poliņš
1990
VSK Noskrien, Supervaroņi
10
0:45:49.8
+9:36.0
4.8
25
567
3
S10
Sigita
Vāce
1979
ultrataka.lv
10
0:45:56.5
+9:42.7
4.8
26
559
23
V10
Sandis
Zukulis
1981
Surikati
10
0:46:13.3
+9:59.4
4.9
27
83
24
V10
Rolands
Zuters
1983
SAF Tehnika
10
0:46:27.7
+10:13.9
4.9
28
562
25
V10
Jānis
Matvejs
1991
10
0:46:27.8
+10:14.0
4.9
29
147
26
V10
Mārtiņš
Salnājs
1977
10
0:46:34.1
+10:20.2
4.9
30
198
4
S10
Gita
Vilensone
1983
10
0:46:44.7
+10:30.9
4.9
31
17
27
V10
Ismael
Agudo
1965
Club Maratón Rioja
10
0:46:55.8
+10:42.0
4.9
32
52
28
V10
Anatolijs
Griškjāns
1981
greetingcards.lv
10
0:47:24.2
+11:10.4
5.0
33
101
29
V10
Kārlis
Ielejs
1971
10
0:47:24.6
+11:10.8
5.0
34
181
5
S10
ILZE
JANSONE
1970
10
0:47:42.7
+11:28.9
5.0
35
107
30
V10
Māris
Logins
1989
10
0:47:50.5
+11:36.7
5.0
36
696
31
V10
Artis
Zariņš
1967
OTRĀ ELPA
10
0:48:04.0
+11:50.2
5.1
37
631
32
V10
Sergei
Avanessov
1981
Mad Viestura Dogs
10
0:48:05.5
+11:51.7
5.1
38
150
33
V10
Uģis
Inka
1976
Vecās kedas
10
0:48:31.7
+12:17.9
5.1
39
478
34
V10
Mārtiņš
Freibergs
1984
VSK Noskrien
10
0:48:54.6
+12:40.8
5.1
40
623
35
V10
Māris
Šteinerts
1984
BaronsUltras
10
0:48:59.5
+12:45.7
5.2
41
209
36
V10
Dimitrijs
Kuļikovs
1980
Nike Run Club RIGA
10
0:49:00.2
+12:46.4
5.2
42
1009
37
V10
Pēteris
Spuriņš
1980
10
0:49:04.6
+12:50.7
5.2
43
105
38
V10
Guntis
Zālītis
1967
Kadiķi
10
0:49:24.3
+13:10.5
5.2
44
178
39
V10
Edgars
Eižvertiņš
1984
10
0:49:35.7
+13:21.9
5.2
45
85
40
V10
Modris
Ābelīts
1986
10
0:49:45.4
+13:31.5
5.2
46
20
6
S10
Andžela
Staškeviča
1994
10
0:49:49.4
+13:35.5
5.2
47
73
41
V10
Aigars
Dakteris
1982
Outdoor Training Club
10
0:50:02.6
+13:48.7
5.3
48
60
42
V10
Edgars
Bikse
1991
Latvijas Finieris
10
0:50:08.3
+13:54.5
5.3
49
694
43
V10
Oskars
Suheckis
1994
10
0:50:09.8
+13:56.0
5.3
50
142
44
V10
Māris
Zirnis
1979
10
0:50:40.9
+14:27.1
5.3
51
66
7
S10
Zane
Deimante
1990
10
0:50:49.3
+14:35.4
5.3
52
125
8
S10
Aija
Freiberga
1989
MRC
10
0:50:51.8
+14:38.0
5.4
53
82
9
S10
Zane
Gruberte
1974
10
0:51:02.3
+14:48.5
5.4
54
138
45
V10
Kārlis
Zuters
1995
indivīds
10
0:51:24.1
+15:10.3
5.4
55
221
46
V10
Māris
Dembovskis
1990
10
0:51:34.7
+15:20.9
5.4
56
111
10
S10
Kristiana
Pole
1994
10
0:51:42.8
+15:29.0
5.4
57
693
11
S10
Klinta
Gritāne
1993
10
0:52:01.2
+15:47.4
5.5
58
50
47
V10
Ēriks
Sarguns
1979
10
0:52:10.3
+15:56.5
5.5
59
51
12
S10
Daiga
Siliņa
1995
Keybridge
10
0:52:25.8
+16:12.0
5.5
60
640
48
V10
Pavels
Grigorjevs
1992
Mad ZOL dogs
10
0:52:54.9
+16:41.1
5.6
61
175
49
V10
Arvis
Budrevičs
1989
ko??? man toč bij' jābūt TOP3
10
0:53:03.9
+16:50.0
5.6
62
546
50
V10
Edgars
Ogņevs
1967
10
0:53:22.6
+17:08.8
5.6
63
44
13
S10
Anta
Veite
1984
10
0:53:29.1
+17:15.2
5.6
64
64
14
S10
DANA
IGALA
1978
10
0:54:14.7
+18:00.8
5.7
65
7
15
S10
Diāna
Spiridovska
1987
Dodkepu.lv
10
0:54:18.3
+18:04.5
5.7
66
139
51
V10
Raimonds
Spricis
1986
Nike Run Club RIGA
10
0:54:46.9
+18:33.1
5.8
67
10
52
V10
Oskars
Popēns
1977
10
0:55:10.5
+18:56.7
5.8
68
112
16
S10
Sanita
Roze
1988
10
0:55:27.0
+19:13.2
5.8
69
517
17
S10
Evita
Baumane
1987
10
0:55:55.5
+19:41.7
5.9
70
62
18
S10
Ilze
Sniega
1983
10
0:57:10.8
+20:57.0
6.0
71
93
19
S10
Ksenija
Ļohina
1993
10
0:57:24.9
+21:11.1
6.0
72
586
20
S10
Antra
Beitāne
1971
10
0:57:35.5
+21:21.7
6.1
73
48
21
S10
Annika
Nelsone
1990
10
0:57:54.4
+21:40.6
6.1
74
103
53
V10
Konstantins
Oševerovs
1986
Accenture Latvija
10
0:57:59.5
+21:45.7
6.1
75
487
54
V10
Normunds
Lagzdiņš
1963
10
0:58:41.6
+22:27.8
6.2
76
695
55
V10
Andris
Stepītis
1968
10
0:58:50.2
+22:36.4
6.2
77
98
22
S10
Santa
Birģele
1992
VSK Noskrien, Orkla Latvija, Supervaroņi
10
0:58:55.8
+22:42.0
6.2
78
99
23
S10
Sandra
Zālamane
1993
Orkla Latvija
10
0:58:55.9
+22:42.0
6.2
79
9
24
S10
Margita
Lagzdiņa
1971
-
10
0:58:57.4
+22:43.6
6.2
80
692
25
S10
Zane
Tuča
1989
10
0:59:31.2
+23:17.4
6.3
81
89
56
V10
Linards
Kanenergs
1972
10
1:00:01.9
+23:48.1
6.3
82
135
57
V10
Olegs
Nikolajevs
1996
10
1:00:03.8
+23:50.0
6.3
83
136
26
S10
Jelizaveta
Gurmane
1998
10
1:00:03.8
+23:50.0
6.3
84
40
27
S10
Ieva
Kalere
1989
Artificial Intelligence
10
1:00:16.5
+24:02.7
6.3
85
148
28
S10
Kristīne
Salnāja
1981
10
1:01:53.1
+25:39.3
6.5
86
115
29
S10
Liene
Valkovska
1990
10
1:02:06.1
+25:52.2
6.5
87
33
30
S10
Ļubova
Fintjugova
1985
10
1:02:40.5
+26:26.7
6.6
88
92
58
V10
Konstantin
Denisov
1987
10
1:05:48.9
+29:35.1
6.9
89
86
59
V10
Artūrs
Šviģis
1983
10
1:08:25.8
+32:12.0
7.2
90
2
31
S10
Anna
Mitrohina
1986
10
1:09:03.1
+32:49.3
7.3
91
128
60
V10
Māris
Sparāns
1971
-
10
1:17:48.5
+41:34.6
8.2
92
685
61
V10
Valērijs
Kušnirs
1990
KeyBridge
9
0:43:35.5
+7:21.7
5.1
93
118
32
S10
Kristīne
Karsa
1980
6
0:37:50.6
+1:36.7
6.6
94
185
33
S10
Baiba
Kurme
1992
Orkla Latvija
6
0:38:27.2
+2:13.4
6.7
5km (4.75 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
683
1
VP5
Dmitrijs
Serjogins
1993
Līvānu VK
5
0:16:22.0
3.4
2
580
2
VP5
Jānis
Mūrnieks
1990
SK Tērauds
5
0:16:47.9
+0:25.9
3.5
3
536
3
VP5
Jānis
Mežiels
1990
ASK Patria
5
0:16:53.4
+0:31.4
3.6
4
384
4
VP5
Oskars
Cimermanis
1985
5
0:16:58.0
+0:35.9
3.6
5
298
5
VP5
Dāvis
Uļģis
1990
Izturība
5
0:17:27.2
+1:05.2
3.7
6
291
6
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
5
0:17:35.7
+1:13.7
3.7
7
690
7
VP5
Rihards
Linde
1992
Valmieras VK
5
0:17:36.0
+1:14.0
3.7
8
385
8
VP5
Sergejs
Maslobojevs
1985
NRC Rīga
5
0:17:49.8
+1:27.8
3.8
9
253
9
VP5
Kaspars
Stivriņš
1997
LU Medicīnas fakultāte
5
0:17:55.1
+1:33.1
3.8
10
285
10
VP5
Andis
Sakne
1989
Staff Batallion
5
0:18:18.0
+1:56.0
3.9
11
365
1
VJ5
Renārs
Leiskins
2001
5
0:18:28.8
+2:06.8
3.9
12
292
11
VP5
Alēns
Jukšinskis
1984
5
0:19:12.0
+2:49.9
4.0
13
552
2
VJ5
Artūrs Jānis
Karss
2002
SS Arkādija
5
0:19:14.3
+2:52.3
4.0
14
164
3
VJ5
Miks Jānis
Caune
2004
5
0:19:17.8
+2:55.7
4.1
15
561
12
VP5
Aleksandr
Judkin
1988
5
0:19:22.4
+3:00.4
4.1
16
341
13
VP5
Elvijs
Siliņš
1994
5
0:19:35.2
+3:13.2
4.1
17
349
14
VP5
Jānis
Laurs
1986
Visa Veida Kustība
5
0:19:35.5
+3:13.5
4.1
18
479
15
VP5
Jānis
Ābols
1980
Maratona klubs
5
0:19:54.1
+3:32.1
4.2
19
1011
1
SP5
Klinta
Lauska
Isostar
5
0:19:59.0
+3:37.0
4.2
20
201
16
VP5
Imants
Kaldre
1985
VSK Noskrien
5
0:20:14.2
+3:52.2
4.3
21
205
17
VP5
Kristaps
Lapsiņš
1994
5
0:20:24.2
+4:02.2
4.3
22
318
18
VP5
Elvijs
Viļevičs
1989
5
0:20:34.9
+4:12.9
4.3
23
296
19
VP5
Atis
Lešinskis
1989
5
0:20:47.0
+4:25.0
4.4
24
1006
20
VP5
Jānis
Ķemers
1986
5
0:20:58.9
+4:36.9
4.4
25
158
21
VP5
Dēvids
Kristapsons
2000
Ātrie vilki
5
0:21:02.4
+4:40.4
4.4
26
511
22
VP5
Edijs
Endols
1987
SK Delfīns
5
0:21:25.5
+5:03.5
4.5
27
305
2
SP5
Sintija
Šaitere
1997
5
0:21:32.4
+5:10.4
4.5
28
160
23
VP5
Rolands
Trencis
1985
5
0:21:33.2
+5:11.2
4.5
29
429
3
SP5
Kristīne
Roga
1982
ASK Patria
5
0:21:42.6
+5:20.6
4.6
30
241
24
VP5
Olegs
Suhorukovs
1989
5
0:22:01.2
+5:39.2
4.6
31
616
4
VJ5
Dāniels
Ziemelis
2004
5
0:22:03.0
+5:41.0
4.6
32
364
4
SP5
Ineta
Jerofejeva
1987
5
0:22:13.5
+5:51.5
4.7
33
290
1
SJ5
Laura
Balode
2001
5
0:22:16.4
+5:54.4
4.7
34
306
25
VP5
Valdemārs
Timofejevs
1997
5
0:22:28.5
+6:06.5
4.7
35
299
26
VP5
Aivars
Zaķis
1959
Maratona klubs/LSC
5
0:22:30.3
+6:08.3
4.7
36
359
27
VP5
Eduards
Pāķis
1976
Saulkrasti SRT
5
0:22:37.2
+6:15.2
4.8
37
170
28
VP5
Haralds
Jansons
1969
5
0:22:40.3
+6:18.3
4.8
38
219
5
SP5
Sintija
Langenfelde
1981
5
0:22:43.3
+6:21.3
4.8
39
605
29
VP5
Dāvids
Zalāns
1988
www.davidszalans.lv
5
0:22:47.1
+6:25.1
4.8
40
441
30
VP5
Zigmārs
Kapteinis
1984
5
0:22:58.0
+6:35.9
4.8
41
240
2
SJ5
Karīna
Mellace
2005
5
0:22:58.0
+6:36.0
4.8
42
579
31
VP5
Elvijs
Kuksa
1989
runAllMajors.com
5
0:23:18.4
+6:56.4
4.9
43
360
3
SJ5
Katrīna
Erne
2002
riga runners
5
0:23:33.3
+7:11.3
5.0
44
286
6
SP5
Zane
Tilta - Kūma
1989
ZVOC
5
0:23:39.4
+7:17.4
5.0
45
430
7
SP5
Kristīne
Vāvere
1984
5
0:23:41.2
+7:19.2
5.0
46
983
5
VJ5
Timurs
Kukes
2006
5
0:23:42.3
+7:20.3
5.0
47
173
32
VP5
Mārtiņš
Drāke
1989
5
0:23:43.3
+7:21.3
5.0
48
361
33
VP5
Ivo
Puškins
1990
5
0:23:45.8
+7:23.8
5.0
49
187
34
VP5
Aleksandrs
Suhanovs
1986
Man patīk reperis eminem un snoop dog.
5
0:23:52.8
+7:30.7
5.0
50
307
35
VP5
Aivis
Stepanovs
1988
Bez Entuziasma Nav Uzvaru
5
0:24:09.7
+7:47.7
5.1
51
225
36
VP5
Artjoms
Gusevs
1992
5
0:24:11.2
+7:49.2
5.1
52
167
8
SP5
Daina
Stonka
1993
VSK Noskrien
5
0:24:15.1
+7:53.1
5.1
53
662
6
VJ5
Rodrigo
Anops
2011
Vinteko
5
0:24:16.0
+7:54.0
5.1
54
560
7
VJ5
Roberts Kārlis
Karss
2007
SS Arkādija
5
0:24:27.0
+8:05.0
5.1
55
234
4
SJ5
Darja
Vdovina
2008
Sporta skola Arkādija
5
0:24:40.8
+8:18.8
5.2
56
166
9
SP5
Anastasija
Kondratjeva
2000
LSC
5
0:24:41.3
+8:19.3
5.2
57
673
10
SP5
Anda
Ansone
1990
5
0:24:43.1
+8:21.1
5.2
58
155
11
SP5
Nellija
Baliko
1980
5
0:24:43.2
+8:21.2
5.2
59
669
37
VP5
Ingars
Tiltiņš
1974
5
0:24:52.8
+8:30.8
5.2
60
254
5
SJ5
Agija Dace
Bidiņa
2001
5
0:25:06.9
+8:44.9
5.3
61
558
12
SP5
Alise
Kalniņa
1994
H.T.L
5
0:25:09.2
+8:47.2
5.3
62
672
13
SP5
Austėja
Denisovaitė
1999
MARATONAS
5
0:25:15.5
+8:53.5
5.3
63
442
14
SP5
Liene
Repele
1989
5
0:25:18.8
+8:56.8
5.3
64
363
15
SP5
Ilze
Putriņa
1978
Salaspils Zīriņi
5
0:25:19.3
+8:57.3
5.3
65
303
38
VP5
Jurijs
Makarenko
1986
5
0:25:20.1
+8:58.1
5.3
66
548
6
SJ5
Emīlija
Vahere-Abražune
2007
5
0:25:21.9
+8:59.9
5.3
67
163
8
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
Wood Brothers
5
0:25:23.3
+9:01.3
5.3
68
232
39
VP5
DAINIS
KRONBERGS
1976
TUKUMS
5
0:25:46.8
+9:24.8
5.4
69
678
16
SP5
Daira
Jansone
1991
5
0:25:59.7
+9:37.7
5.5
70
165
17
SP5
Gunita
Daldere
1984
5
0:26:05.2
+9:43.2
5.5
71
386
40
VP5
Viktors
Baleišis
1984
naf
5
0:26:20.2
+9:58.2
5.5
72
223
18
SP5
Inga
Dzene
1982
SCHWENK Latvija
5
0:26:31.3
+10:09.3
5.6
73
169
19
SP5
Ieva
Livčāne
1973
5
0:26:32.7
+10:10.6
5.6
74
431
20
SP5
Anna
Ivanova
1991
5
0:26:52.9
+10:30.9
5.7
75
288
7
SJ5
Oksana
Kainova
2002
5
0:27:01.4
+10:39.4
5.7
76
328
41
VP5
Atis
Matisons
1986
5
0:27:01.7
+10:39.7
5.7
77
512
42
VP5
Gints
Kļaviņš
1991
5
0:27:02.5
+10:40.4
5.7
78
344
43
VP5
Gatis
Šūpulnieks
1985
Glaive.pro
5
0:27:31.2
+11:09.2
5.8
79
295
21
SP5
Olga
Trofimova
1979
5
0:27:53.1
+11:31.1
5.9
80
206
22
SP5
Agnese
Žukova
1988
Artificial Intelligence
5
0:28:02.0
+11:40.0
5.9
81
177
23
SP5
Lāsma
Caune
1984
5
0:28:12.1
+11:50.1
5.9
82
343
24
SP5
Paula
Deimante
1989
5
0:28:17.5
+11:55.5
6.0
83
249
44
VP5
Aleksandrs
Razdorovs
1980
5
0:28:40.6
+12:18.6
6.0
84
354
8
SJ5
Evelīna
Broka
2008
5
0:28:44.9
+12:22.9
6.1
85
337
45
VP5
Andrejs
Manuhins
1974
5
0:28:48.3
+12:26.3
6.1
86
340
25
SP5
Elīna
Prauliņa
1983
5
0:28:52.5
+12:30.5
6.1
87
1008
9
VJ5
Kārlis
Spuriņš
2008
5
0:29:03.5
+12:41.5
6.1
88
235
46
VP5
Konstantīns
Šatunovs
1986
5
0:29:09.3
+12:47.3
6.1
89
520
47
VP5
Juris
Evertovskis
1988
Glaive.pro
5
0:29:10.7
+12:48.7
6.1
90
283
10
VJ5
Andrejs
Kondratenko
2010
5
0:29:15.2
+12:53.2
6.2
91
226
11
VJ5
Toms
Grandāns
2008
5
0:29:16.5
+12:54.4
6.2
92
211
26
SP5
Inga
Martinsone
1983
VSK Noskrien
5
0:29:17.8
+12:55.8
6.2
93
407
27
SP5
Maruta
Krūmiņa
1985
Maratona klubs
5
0:29:27.9
+13:05.9
6.2
94
300
9
SJ5
Anna Marija
Zaķe
2008
Maratona klubs/LSC
5
0:29:28.2
+13:06.2
6.2
95
489
48
VP5
Viktors
Valts
1990
5
0:29:35.1
+13:13.1
6.2
96
252
28
SP5
Santa
Briede
1980
5
0:29:36.3
+13:14.3
6.2
97
233
29
SP5
Katerīna
Vdovina
1980
5
0:29:41.3
+13:19.2
6.2
98
319
10
SJ5
Jurate Paula
Romānova
2002
Rīgas Vingrošanas skola
5
0:29:48.7
+13:26.7
6.3
99
667
49
VP5
Vladimirs
Seļms
1982
5
0:29:50.1
+13:28.1
6.3
100
159
30
SP5
Egija
Veide
1984
DC VECSALACAS UNITED
5
0:29:50.5
+13:28.5
6.3
101
304
11
SJ5
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
Rīgas Vingrošanas skola
5
0:29:54.8
+13:32.8
6.3
102
204
31
SP5
Anda
Luža
1995
5
0:30:08.0
+13:46.0
6.3
103
259
12
VJ5
Ritvars
Gailis
2010
5
0:30:10.1
+13:48.1
6.4
104
664
32
SP5
Inga
Šūpulniece
1979
5
0:30:11.7
+13:49.7
6.4
105
250
33
SP5
Karina
Akmentiņa
1988
5
0:30:13.4
+13:51.4
6.4
106
251
50
VP5
Jānis
Akmentiņš
1980
5
0:30:22.8
+14:00.8
6.4
107
242
34
SP5
Kristiāna
Siliņa
1991
Solis Dabā
5
0:30:27.1
+14:05.1
6.4
108
321
35
SP5
Iveta
Zinovatnaja
1972
5
0:30:35.0
+14:13.0
6.4
109
191
36
SP5
Marta
Lapiņa
1993
5
0:30:39.0
+14:17.0
6.5
110
576
37
SP5
Marika
Lapiņa
1977
VAI VAI
5
0:30:50.9
+14:28.9
6.5
111
446
51
VP5
Juris
Gailis
1980
5
0:30:52.4
+14:30.4
6.5
112
281
38
SP5
Arta
Groma
1994
5
0:31:05.3
+14:43.3
6.5
113
604
52
VP5
Intars
Abražuns
1980
5
0:31:19.7
+14:57.7
6.6
114
584
39
SP5
airisa
freimane
1970
5
0:31:29.5
+15:07.5
6.6
115
408
40
SP5
Evita
Kļaviņa
1980
5
0:31:29.8
+15:07.8
6.6
116
276
41
SP5
Aiga
Rinka
1982
5
0:31:37.8
+15:15.8
6.7
117
180
13
VJ5
Kristofers
Kraze
2003
5
0:31:49.2
+15:27.1
6.7
118
603
12
SJ5
Elīna
Vahere-Abražune
2011
5
0:31:54.2
+15:32.2
6.7
119
382
42
SP5
zane
Kļava
1981
5
0:32:05.8
+15:43.8
6.8
120
171
43
SP5
Zinaida
Grīnberga
1962
LSC
5
0:32:26.5
+16:04.5
6.8
121
193
13
SJ5
Agate
Šauriņa
2011
New Village Workout
5
0:32:30.2
+16:08.2
6.8
122
262
44
SP5
Vineta
Krafta
1977
5
0:32:31.2
+16:09.2
6.8
123
615
45
SP5
Dace
Stakena
1989
5
0:32:33.8
+16:11.8
6.9
124
541
14
SJ5
Diāna
Dmitrijeva
2029
Vingro visi
5
0:32:43.0
+16:21.0
6.9
125
257
46
SP5
Solvita
Gaile
1980
5
0:32:44.9
+16:22.9
6.9
126
519
47
SP5
Anna
Jansone
1989
Glaive.pro
5
0:33:10.7
+16:48.6
7.0
127
314
48
SP5
ieva
veidemane
1984
5
0:33:15.5
+16:53.5
7.0
128
238
49
SP5
Zane
Tišaņinova
1983
5
0:33:17.0
+16:55.0
7.0
129
186
50
SP5
Justīne
Kalniņa
1992
5
0:33:22.1
+17:00.1
7.0
130
231
51
SP5
Svetlana
Matvejeva
1973
5
0:33:22.4
+17:00.4
7.0
131
378
14
VJ5
Markuss
Jaksts
2003
DC VECSALACAS UNITED
5
0:33:46.3
+17:24.3
7.1
132
322
52
SP5
Evija
Gabrāne
1979
nav
5
0:33:50.1
+17:28.1
7.1
133
320
53
SP5
Zanda
Doļģe
1988
5
0:33:50.7
+17:28.7
7.1
134
248
54
SP5
Maija
Macuka
1993
5
0:33:54.2
+17:32.1
7.1
135
381
55
SP5
Zita
Lapiņa
1988
5
0:34:37.2
+18:15.2
7.3
136
691
15
VJ5
Orests
Ruselis
2008
5
0:34:42.9
+18:20.9
7.3
137
377
16
VJ5
Ernests
Salnājs
2011
5
0:34:46.0
+18:23.9
7.3
138
297
56
SP5
Irita
Maculeviča
1987
5
0:34:55.7
+18:33.7
7.4
139
247
53
VP5
Arnis
Lukins
1984
5
0:35:05.5
+18:43.5
7.4
140
282
57
SP5
Anete
Amere
1991
-
5
0:35:13.6
+18:51.6
7.4
141
571
54
VP5
Viktors
Safutins
LSC
5
0:35:20.2
+18:58.2
7.4
142
551
15
SJ5
Evelīna
Vahere-Abražune
2005
5
0:36:12.2
+19:50.2
7.6
143
674
58
SP5
Anastasija
Fjodorova
2000
5
0:36:22.9
+20:00.9
7.7
144
670
59
SP5
Lauma
Rusele
1978
5
0:36:27.9
+20:05.9
7.7
145
389
60
SP5
Aija
Strazda
1986
5
0:37:04.3
+20:42.3
7.8
146
302
61
SP5
Linda
Bebre
1993
5
0:38:17.8
+21:55.8
8.1
147
676
62
SP5
Anita
Bethere
1985
5
0:39:15.8
+22:53.8
8.3
148
366
55
VP5
Mārtiņš
Čudars
1993
5
0:39:50.9
+23:28.9
8.4
149
265
17
VJ5
Martins
Kondratenko
2007
5
0:40:54.5
+24:32.5
8.6
150
367
63
SP5
Dita
Usāre
1991
5
0:45:25.0
+29:03.0
9.6
151
544
56
VP5
Nikolajs
Žarkihs
1982
Ultimate Bachacha Team
3
0:18:25.7
+2:03.7
6.5
152
264
64
SP5
Ieva
Kondratenko
1977
3
1:27:07.7
+70:45.6
30.6
153
289
18
VJ5
Ansis
Eglājs
2008
2
0:17:28.8
+1:06.8
9.2
154
258
19
VJ5
Reinis
Gailis
2007
1
0:22:00.8
+5:38.8
23.2
Bērnu garā (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
724
1
VB2
Toms
Ozols
2008
1
0:02:14.9
2.8
2
788
2
VB2
Kristians
Freimanis
2008
1
0:02:16.3
+0:01.3
2.8
3
820
1
SB2
Darja
Vdovina
2008
Sporta skola Arkādija
1
0:02:26.1
+0:11.1
3.0
4
750
3
VB2
Henrijs
Tavars
2010
1
0:02:30.0
+0:15.1
3.1
5
749
2
SB2
Evelīna
Jaunzeme
2009
Sporta skola "Arkādija"
1
0:02:32.5
+0:17.5
3.2
6
730
4
VB2
Regnārs
Skaistais
2009
Rīgas Franču licejs
1
0:02:36.1
+0:21.1
3.3
7
1004
3
SB2
Katrīna
Lišmane
2010
1
0:02:38.8
+0:23.9
3.3
8
839
4
SB2
Railija
Baukerte
2010
1
0:02:40.9
+0:26.0
3.4
9
877
5
VB2
Rodrigo
Anops
2011
Vinteko
1
0:02:42.1
+0:27.2
3.4
10
990
6
VB2
Timurs
Saldābols
2010
1
0:02:43.9
+0:29.0
3.4
11
747
5
SB2
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
Rīgas Vingrošanas skola
1
0:02:50.9
+0:35.9
3.6
12
832
7
VB2
Roberts
Veļesevičs
2010
1
0:02:52.7
+0:37.7
3.6
13
887
8
VB2
Jegors
Voloho
2007
Wood Brothers
1
0:02:53.8
+0:38.9
3.6
14
1005
6
SB2
Laura
Lišmane
2009
1
0:02:54.3
+0:39.3
3.6
15
853
9
VB2
Andrejs
Kondratenko
2010
1
0:02:54.4
+0:39.5
3.6
16
719
10
VB2
Toms
Grandāns
2008
1
0:02:54.5
+0:39.5
3.6
17
738
11
VB2
Martins
Pigožņa
2011
SK Super Nova
1
0:02:56.3
+0:41.4
3.7
18
851
7
SB2
Paula
Bērziņa
2009
1
0:03:00.7
+0:45.8
3.8
19
850
8
SB2
Sandija
Bērziņa
2007
1
0:03:03.2
+0:48.2
3.8
20
726
9
SB2
Agate
Šauriņa
2011
New Village Workout
1
0:03:03.2
+0:48.3
3.8
21
974
10
SB2
Rebeka
Grīnberga
2009
1
0:03:03.3
+0:48.4
3.8
22
732
11
SB2
Diāna
Dmitrijeva
2008
Vingro Visi
1
0:03:03.5
+0:48.5
3.8
23
866
12
VB2
Niklāvs
Jaksts
2011
DC VECSALACAS UNITED
1
0:03:08.5
+0:53.6
3.9
24
803
12
SB2
Agata
Gornika
2010
1
0:03:12.2
+0:57.2
4.0
25
760
13
SB2
Reina
T?lmane
2008
1
0:03:14.3
+0:59.3
4.0
26
717
14
SB2
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
1
0:03:15.1
+1:00.1
4.1
27
828
13
VB2
Atis
Eglājs
2011
1
0:03:20.5
+1:05.5
4.2
28
741
15
SB2
Glorija
Burģe
2009
1
0:03:22.3
+1:07.3
4.2
29
937
14
VB2
Kārlis
Inka
2011
Vecās kedas
1
0:03:24.6
+1:09.6
4.3
30
833
16
SB2
Alisija
Veļeseviča
2011
1
0:03:26.2
+1:11.3
4.3
31
806
15
VB2
Gustavs
Limanāns
2011
RIEKSTI
1
0:03:28.1
+1:13.1
4.3
32
874
16
VB2
Ernests
Veidemanis
2010
1
0:03:29.7
+1:14.7
4.4
33
905
17
SB2
Elza
Patmalnika
2011
1
0:03:30.1
+1:15.2
4.4
34
835
17
VB2
Georgijs
Hačatrjans
2009
1
0:03:32.9
+1:17.9
4.4
35
753
18
VB2
Mārtiņš
Saliņš
2011
1
0:03:35.3
+1:20.3
4.5
36
897
19
VB2
Rihards
Slapiņš
2007
1
0:03:35.7
+1:20.7
4.5
37
872
20
VB2
Ralfs
Briedis
2009
1
0:03:37.6
+1:22.6
4.5
38
789
21
VB2
Kārlis
Cīmurs
2009
cīmurēni
1
0:03:38.1
+1:23.1
4.5
39
786
22
VB2
Adrians
Visers
2009
1
0:03:59.4
+1:44.5
5.0
40
764
23
VB2
Dāvis
Vaivods
2010
KKDEV
1
0:04:05.3
+1:50.3
5.1
41
827
24
VB2
Ansis
Eglājs
2008
1
0:06:56.5
+4:41.5
8.7
Bērnu īsā (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
979
1
VB1
Vladislavs
Stepanovs
2012
1
0:01:29.1
3.7
2
991
1
SB1
Marta
Kerele
2012
1
0:01:32.5
+0:03.3
3.9
3
723
2
SB1
Melānija
Vāvere
2012
1
0:01:33.2
+0:04.0
3.9
4
710
3
SB1
Melisa
Galkina
2012
Wood Brothers
1
0:01:37.8
+0:08.7
4.1
5
718
2
VB1
Emīls
Grandāns
2012
1
0:01:39.4
+0:10.2
4.1
6
757
3
VB1
Atis
Vrubļevskis
2012
Surikati
1
0:01:39.9
+0:10.8
4.2
7
868
4
VB1
Ralfs
Priede
2014
1
0:01:40.8
+0:11.6
4.2
8
982
5
VB1
Marats
Budjko
2012
1
0:01:41.2
+0:12.0
4.2
9
859
4
SB1
Emīlija
Gertmane
2012
1
0:01:41.9
+0:12.7
4.2
10
987
6
VB1
Pēteris
Zariņš
2012
1
0:01:42.6
+0:13.4
4.3
11
969
5
SB1
Laura
Jēkabsone
2013
Rikor
1
0:01:43.1
+0:13.9
4.3
12
981
6
SB1
Nelli
Budjko
2012
1
0:01:44.0
+0:14.8
4.3
13
763
7
VB1
Emīls
Vaivods
2012
KKDEV
1
0:01:44.0
+0:14.8
4.3
14
840
7
SB1
Sofija
Baukerte
2013
1
0:01:45.3
+0:16.1
4.4
15
973
8
SB1
Kristiāna
Deksne
2013
1
0:01:47.4
+0:18.2
4.5
16
818
8
VB1
Mārtiņš
Vāvere
2014
1
0:01:51.1
+0:21.9
4.6
17
804
9
VB1
Ernests
Jukšinskis
2013
1
0:01:51.2
+0:22.0
4.6
18
852
9
SB1
Undīne
Bērziņa
2014
1
0:01:52.3
+0:23.1
4.7
19
884
10
SB1
Beatrise
Bethere
2012
1
0:01:55.1
+0:25.9
4.8
20
980
11
SB1
Adrija
Zellīte
2012
1
0:01:55.3
+0:26.1
4.8
21
720
12
SB1
Alisa
Mitrohina
2012
1
0:01:57.7
+0:28.5
4.9
22
708
13
SB1
Jasmīne
Vanaga
2013
1
0:02:00.4
+0:31.2
5.0
23
857
10
VB1
Mārcis
Grišuļs
2013
1
0:02:00.4
+0:31.2
5.0
24
776
11
VB1
Antons
Bondarevs
2012
1
0:02:02.0
+0:32.8
5.1
25
745
14
SB1
Kerija
Pigožņa
2013
Austriņa
1
0:02:02.3
+0:33.1
5.1
26
734
15
SB1
Paula
Caune
2014
1
0:02:05.9
+0:36.7
5.2
27
873
16
SB1
Frīda
Veidemane
2013
1
0:02:07.1
+0:37.9
5.3
28
742
17
SB1
Ērika
Burģe
2012
1
0:02:08.3
+0:39.1
5.3
29
903
12
VB1
Artjoms
Rutko
2012
1
0:02:08.3
+0:39.1
5.3
30
829
18
SB1
Liene
Eglāja
2015
1
0:02:09.8
+0:40.6
5.4
31
926
19
SB1
Anastasija
Dmitrijeva
2014
1
0:02:10.3
+0:41.1
5.4
32
972
13
VB1
Renārs
Deksnis
2015
1
0:02:11.2
+0:42.0
5.5
33
754
14
VB1
Regnārs
Saliņš
2014
1
0:02:11.9
+0:42.7
5.5
34
1007
20
SB1
Helēna
Zariņa
2013
1
0:02:12.3
+0:43.1
5.5
35
830
21
SB1
Alise
Vanaga
2012
BJBS RĪDZENE
1
0:02:17.1
+0:47.9
5.7
36
794
22
SB1
Henriete
Ziediņa
2014
1
0:02:18.4
+0:49.2
5.8
37
930
23
SB1
Paula
Sniega
2012
1
0:02:24.8
+0:55.6
6.0
38
878
24
SB1
Rēzija
Anopa
2014
Vinteko
1
0:02:25.8
+0:56.6
6.1
39
869
25
SB1
Bruno
Mičulis
2012
1
0:02:27.1
+0:57.9
6.1
40
721
15
VB1
Rodions
Senkans
2014
1
0:02:31.7
+1:02.5
6.3
41
805
16
VB1
Alberts
Jukšinskis
2015
1
0:02:31.7
+1:02.5
6.3
42
875
26
SB1
Elīna
Zemture
2014
1
0:02:33.2
+1:04.0
6.4
43
976
27
SB1
Lauma
Ķemere
2010
1
0:02:33.5
+1:04.3
6.4
44
729
17
VB1
Pauls Jēkabs
Roga
2013
1
0:02:35.1
+1:06.0
6.5
45
777
18
VB1
Haralds
Mihmalis
2014
1
0:02:35.9
+1:06.8
6.5
46
988
28
SB1
Elīza
Stepanova
2015
1
0:02:36.7
+1:07.5
6.5
47
762
19
VB1
Krišjānis
Bethers
2018
1
0:02:39.3
+1:10.1
6.6
48
813
29
SB1
Paula
Pivņenko
2014
1
0:02:41.7
+1:12.5
6.7
49
889
30
SB1
Adriana
Kanašķe
2015
1
0:02:42.6
+1:13.4
6.8
50
748
31
SB1
Ksenija
Kucerenko
2015
1
0:02:43.5
+1:14.3
6.8
51
944
32
SB1
Jeļizaveta
Dzmitrijeva
2015
1
0:02:43.8
+1:14.6
6.8
52
863
33
SB1
Darina
Bočkova
2013
massage4you.lv
1
0:02:44.2
+1:15.0
6.8
53
782
34
SB1
Lilita
Veite
2015
1
0:02:44.2
+1:15.0
6.8
54
992
35
SB1
Madara
Kerele
2015
1
0:02:46.2
+1:17.0
6.9
55
947
36
SB1
Donatella
Knopa
2015
1
0:02:46.8
+1:17.6
7.0
56
989
37
SB1
Līva
Grīnfogele
2015
1
0:02:49.6
+1:20.5
7.1
57
841
38
SB1
Emīlija
Romaņuka
2016
1
0:02:49.8
+1:20.6
7.1
58
766
39
SB1
Alise
Strazda
2015
1
0:02:54.5
+1:25.3
7.3
59
783
20
VB1
Viesturs
Veits
2017
1
0:02:56.0
+1:26.8
7.3
60
702
40
SB1
Māra
Stonka
2014
1
0:02:56.8
+1:27.6
7.4
61
709
41
SB1
Melisa
Vanaga
2015
1
0:02:59.4
+1:30.2
7.5
62
860
42
SB1
Laura
Maculeviča
2016
1
0:02:59.9
+1:30.7
7.5
63
964
21
VB1
Kevin Ikpanvosa
Isibor
2014
1
0:03:01.6
+1:32.4
7.6
64
769
22
VB1
Oskars
Strazds
2016
1
0:03:14.5
+1:45.3
8.1
65
831
23
VB1
Ernests
Vanags
2015
1
0:03:18.2
+1:49.0
8.3
66
815
43
SB1
Audra Elija
Patmalnika
2017
1
0:03:29.1
+1:59.9
8.7
67
703
24
VB1
Daumants
Stonka
2016
1
0:03:31.6
+2:02.4
8.8
68
865
44
SB1
Maria
Fjodorova
2016
1
0:03:32.7
+2:03.5
8.9
69
965
25
VB1
Teodors
Baltiņš
2015
1
0:03:38.8
+2:09.6
9.1
70
966
45
SB1
Eveīna
Baltiņa
2016
1
0:03:43.6
+2:14.5
9.3
71
792
26
VB1
Haralds
Brikmanis
2015
1
0:03:52.5
+2:23.3
9.7
72
858
27
VB1
Marsels
Grišuļs
2016
1
0:03:52.5
+2:23.3
9.7
73
711
46
SB1
Gabriela
Galkina
2017
Wood Brothers
1
0:03:56.7
+2:27.5
9.9
74
975
28
VB1
Jēkabs
Ķemers
2013
1
0:03:59.0
+2:29.8
10.0
75
907
29
VB1
Henrijs
Bethers
2016
1
0:03:59.8
+2:30.6
10.0
76
816
47
SB1
Zane
Brikmane
2013
1
0:04:01.1
+2:31.9
10.0
77
731
48
SB1
Krista
Kozuliņa
2017
1
0:04:01.9
+2:32.7
10.1
78
955
30
VB1
Haralds
Jaunzems
2017
Superbēbis
1
0:04:07.1
+2:37.9
10.3
79
706
49
SB1
Rūta
Bethere
2015
1
0:04:15.4
+2:46.2
10.6
80
896
50
SB1
Austra
Matisone
2017
1
0:04:26.1
+2:56.9
11.1
81
814
51
SB1
Laura
Pivņenko
2016
1
0:04:27.0
+2:57.8
11.1
82
856
52
SB1
Dārta
Kūma
2017
1
0:04:46.6
+3:17.4
11.9
83
743
31
VB1
Imants
Burģis
2016
1
0:05:04.4
+3:35.2
12.7
84
778
32
VB1
Helmuts
Mihmalis
2016
1
0:05:07.0
+3:37.8
12.8
85
821
53
SB1
Adelija
Vdovina
2014
1
1:15:25.1
+73:55.9
188.5
86
939
33
VB1
Dāvis
Inka
2015
Vecās Kedas
1
1:48:11.6
+106:42.4
270.5
Ves (9.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
min/km
1
506
1
VV
Māris
Punculis
1990
7
0:29:21.7
4.4
2
456
2
VV
Jānis
Baukerts
1986
6
0:27:45.6
4.9
3
1002
3
VV
Egons
Lācis
1980
6
0:29:59.0
5.3
4
444
4
VV
Gatis
Lange
1978
Riteņvasara
5
0:26:04.0
5.5
5
423
1
SV
Inta
Cīmure
1984
cīmurēni
5
0:27:07.5
5.7
6
449
5
VV
Arnis
Bērziņš
1974
5
0:27:31.8
5.8
7
682
6
VV
Dmitrijs
Golonovs
1991
5
0:28:43.8
6.0
8
569
2
SV
Zita
Zariņa
1980
5
0:29:26.9
6.2
9
493
7
VV
Voldemārs
Burģis
1978
5
0:29:42.4
6.3
10
476
3
SV
Elīza
Valtere
2006
5
0:29:59.5
6.3
11
499
8
VV
Igo
Kreicbergs
1958
4
0:22:10.0
5.8
12
498
4
SV
Valda
Kreicberga
1957
4
0:22:20.1
5.9
13
399
9
VV
Regnārs
Skaistais
2009
Rīgas Franču Licejs
4
0:22:46.4
6.0
14
473
10
VV
Toms
Pāss
1970
4
0:24:24.0
6.4
15
418
5
SV
Ennija
Ozoliņa
1992
4
0:25:38.2
6.7
16
625
11
VV
Kārlis
Inka
2011
Vecās Kedas
4
0:25:52.8
6.8
17
462
6
SV
Svetlana
Šūpulniece
1954
4
0:26:01.6
6.8
18
624
7
SV
Berta
Lerhe
1990
4
0:26:02.4
6.9
19
392
8
SV
Dana
Alksne
1979
Riteņvasara
4
0:26:22.3
6.9
20
443
9
SV
Evita
Baukerte
1986
4
0:27:16.7
7.2
21
565
10
SV
Dagnija
Matisone
1978
4
0:28:24.3
7.5
22
427
11
SV
Aurika
Portnaja
2006
Belkas
4
0:29:12.2
7.7
23
428
12
SV
Arina
Bahmatova
1964
Belkas
3
0:26:08.3
9.2
24
501
13
SV
ZANDA
EGLĀJA
1973
3
0:28:25.7
10.0
25
452
14
SV
Iveta
Kovnacka
1965
3
0:29:52.1
10.5
26
394
15
SV
Lauma
Lange
2009
Riteņvasara
2
0:16:47.3
8.8
27
393
16
SV
Lote
Lange
2011
Riteņvasara
2
0:16:48.3
8.8
28
496
17
SV
lienite
dundure
1957
herbbalif
2
0:20:00.8
10.5
29
421
18
SV
Andra
Vanaga
1969
2
0:23:28.1
12.4
30
658
19
SV
Sabīne
K
2002
1
0:07:49.4
8.2
31
528
20
SV
Nataļja
Krivonosa
2002
1
0:07:49.9
8.2