Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1079
Izskrien Rīgu 2018, 7. posms - GRĪZIŅKALNS
Top 6 pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
1
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-1079
10km (11 km) / S10
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
20
Klinta
Lauska
1991
F
ISOSTAR
10
0:44:20.3
4.0
2
205
Rita
Anopa
1982
F
vinteko.lv
10
0:49:57.5
4.5
3
236
Kristīne
Gržibovska
1991
F
SK Dzērvene
10
0:51:28.4
4.7
4
249
Ineta
Jerofejeva
1987
F
10
0:53:03.0
4.8
5
221
Zane
Deimante
1990
F
10
0:53:15.8
4.8
6
325
Nora
Vrubļevska
1985
F
Surikati
10
0:54:32.7
5.0
10km (11 km) / V10
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
278
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:39:10.8
3.6
2
976
Alvis
Danovskis
1991
M
10
0:40:31.7
3.7
3
260
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:41:08.4
3.7
4
250
Jānis
Jerofejevs
1989
M
10
0:42:56.6
3.9
5
237
Raitis
Gržibovskis
1989
M
VSKNoskrien
10
0:45:31.6
4.1
6
854
Jānis
Laurs
1986
M
Visa Veida Kustība
10
0:46:23.8
4.2
5km (5.5 km) / SJ5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
978
Anete
Upeniece
2002
F
SK Tērauds
5
0:23:20.6
4.2
2
398
Anastasija
Kondratjeva
2000
F
LSC
5
0:25:28.5
4.6
3
435
Karīna
Mellace
2005
F
maratona klubs/ss arkadija
5
0:26:21.2
4.8
4
344
Agija Dace
Bidiņa
2001
F
5
0:26:28.2
4.8
5
430
Signe
Malnača
2005
F
5
0:27:32.2
5.0
6
703
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
5
0:30:36.6
5.6
5km (5.5 km) / SP5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
336
Baiba
Šņoriņa
1996
F
Talsu Pakalnu Sporta klubs
5
0:20:40.0
3.8
2
499
Gundega
Vancāne
1984
F
SK Tērauds
5
0:23:08.2
4.2
3
508
Anda
Zandberga
1990
F
adidas Runners | Riga
5
0:23:08.3
4.2
4
342
Agnese
Beināre
1981
F
MySport
5
0:25:16.1
4.6
5
980
Ilze
Rēdere
1979
F
s/k Tērauds
5
0:25:16.2
4.6
6
605
Sintija
Šaitere
1997
F
5
0:25:18.2
4.6
5km (5.5 km) / VJ5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
402
Atis
Krebss
2001
M
5
0:21:57.4
4.0
2
914
Renārs
Leiskins
2001
M
Daugavpils 12. vidusskola
5
0:22:04.8
4.0
3
385
Jēkabs
Jansons
2002
M
Riga Ironman Team
5
0:23:20.1
4.2
4
356
Miks Jānis
Caune
2004
M
5
0:23:46.2
4.3
5
366
Ansis
Eglājs
2008
M
5
0:25:14.6
4.6
6
582
Nikijs
Ziļevs
2007
M
5
0:25:34.2
4.6
5km (5.5 km) / VP5
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
354
Armands
Bušs
1981
M
Latvijas vieglatlētikas veterānu asociācija
5
0:18:44.3
3.4
2
501
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
5
0:19:11.7
3.5
3
915
Jānis
Mūrnieks
1990
M
SK Tērauds
5
0:19:24.8
3.5
4
977
Kaspars
Stivriņš
1997
M
DTC Jaunība
5
0:19:43.3
3.6
5
368
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
5
0:21:09.1
3.8
6
853
Miks
Pētersons
1980
M
NORDI furniture
5
0:21:12.1
3.9
Bērnu (0.45 km) / SB
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
443
Lelde
Pāķe
2006
F
Saulkrasti SRT
1
0:01:20.2
3.0
2
811
Darja
Vdovina
2008
F
1
0:01:24.7
3.1
3
641
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
1
0:01:25.1
3.2
4
529
Emanuela
Bole
2009
F
Individuāli
1
0:01:25.5
3.2
5
615
Amanda
Mankus
2008
F
Saldus OK
1
0:01:27.9
3.3
6
790
Railija
Baukerte
2010
F
1
0:01:34.7
3.5
Bērnu (0.45 km) / VB
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
863
Aleksandrs
Zaprivoda
2006
M
Hokeja Skola Rīga
1
0:01:13.7
2.7
2
626
Toms
Ozols
2008
M
1
0:01:15.1
2.8
3
552
Ansis
Eglājs
2008
M
1
0:01:18.8
2.9
4
813
Kristians
Freimanis
2008
M
1
0:01:19.5
2.9
5
906
Mārtiņš
Voino
2008
M
1
0:01:24.4
3.1
6
668
Jegors
Voloho
2007
M
Wood Brothers
1
0:01:28.2
3.3
Ves (11 km) / SV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
826
Elīna
Bernava
1983
F
-
5
0:27:27.2
5.0
2
949
Anete
Jurgelāne
1997
F
5
0:29:48.9
5.4
3
617
Yana
Makarycheva
1985
F
4
0:27:57.2
6.4
4
868
Ilze
Limanāne
1978
F
VSK Noskrien Vāveres
4
0:28:58.3
6.6
5
691
Dana
Alksne
1979
F
Riteņvasara
4
0:29:12.2
6.6
6
835
Svetlana
Šūpulniece
1954
F
4
0:29:16.9
6.7
Ves (11 km) / VV
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
788
Māris
Punculis
1990
M
6
0:28:55.3
4.4
2
546
Gatis
Krasovskis
1970
M
Iskauki
5
0:27:56.2
5.1
3
696
Voldemārs
Burģis
1978
M
4
0:27:16.2
6.2
4
939
Gunārs
Circenis
1992
M
4
0:27:18.2
6.2
5
940
Santa
Suta
1999
M
4
0:27:28.2
6.2
6
721
Aleksandrs
Loginovs
1989
M
4
0:27:58.2
6.4