Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-917
Izskrien Rīgu 2018, 5. posms - Pļavnieki
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm-917
10km (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
316
1
V10
Reinis
Tops
1989
M
VSK Noskrien
10
0:32:34.8
(3.26)
2
278
2
V10
Dainis
Limanāns
1983
M
RIEKSTI
10
0:33:04.9
+0:30.0
(3.31)
3
260
3
V10
Uldis
Katlaps
1993
M
10
0:36:05.3
+3:30.4
(3.61)
4
200
4
V10
Kaspars
Adijāns
1987
M
SPB RUN
10
0:36:52.8
+4:17.9
(3.69)
5
237
5
V10
Raitis
Gržibovskis
1989
M
VSKNoskrien
10
0:37:56.3
+5:21.4
(3.79)
6
317
6
V10
Modris
Trūlis
1991
M
10
0:38:35.1
+6:00.2
(3.86)
7
250
7
V10
Jānis
Jerofejevs
1989
M
10
0:39:56.2
+7:21.3
(3.99)
8
910
8
V10
Kristaps
Pilskalns
1984
M
Gentelmens Club
10
0:39:58.8
+7:23.9
(4.00)
9
854
9
V10
Jānis
Laurs
1986
M
Visa Veida Kustība
10
0:40:04.2
+7:29.3
(4.01)
10
543
10
V10
Mārtiņš
Strušels
1992
M
10
0:40:09.2
+7:34.3
(4.01)
11
894
11
V10
Valdis
Rozentāls
1969
M
10
0:40:12.1
+7:37.3
(4.02)
12
246
12
V10
Atis
Jansons
1991
M
Team Jansoni
10
0:40:15.0
+7:40.1
(4.03)
13
242
13
V10
Uģis
Inka
1976
M
Vecās Kedas
10
0:40:45.6
+8:10.7
(4.08)
14
560
14
V10
Jānis
Amsters
1988
M
10
0:40:48.9
+8:14.0
(4.08)
15
247
15
V10
Juris
Jansons
1975
M
Riga Ironman Team
10
0:40:52.7
+8:17.8
(4.09)
16
548
16
V10
Mārtiņš
Purenkovs
1988
M
Legs Miserables
10
0:40:55.9
+8:21.0
(4.09)
17
216
17
V10
Pēteris
Ciekurs
1995
M
Ciekuri
10
0:41:23.0
+8:48.1
(4.14)
18
293
18
V10
Uldis
Pormeisters
1987
M
10
0:41:24.1
+8:49.3
(4.14)
19
205
1
S10
Rita
Anopa
1982
F
vinteko.lv
10
0:42:04.0
+9:29.1
(4.21)
20
262
19
V10
Artūrs
Ketlers
1994
M
SK Dzērvene
10
0:42:41.6
+10:06.8
(4.27)
21
236
2
S10
Kristīne
Gržibovska
1991
F
SK Dzērvene
10
0:42:41.7
+10:06.8
(4.27)
22
266
20
V10
Igors
Kozlovs
1965
M
10
0:42:51.2
+10:16.3
(4.29)
23
215
21
V10
Mārtiņš
Ciekurs
1999
M
Ciekuri
10
0:43:14.3
+10:39.4
(4.32)
24
241
22
V10
Kārlis
Ielejs
1971
M
VSK Noskrien
10
0:43:24.9
+10:50.0
(4.34)
25
302
23
V10
Kalvis
Silgals
1986
M
Surikati
10
0:43:32.5
+10:57.7
(4.35)
26
219
24
V10
Aigars
Dakteris
1982
M
Outdoor Training Club
10
0:43:39.8
+11:04.9
(4.37)
27
249
3
S10
Ineta
Jerofejeva
1987
F
10
0:44:39.3
+12:04.4
(4.47)
28
850
25
V10
Andrejs
Maļukovs
1992
M
10
0:44:41.3
+12:06.4
(4.47)
29
275
26
V10
Kaspars
Laizāns
1979
M
Čika un Banijs
10
0:44:50.0
+12:15.1
(4.48)
30
233
27
V10
Anatolijs
Griškjāns
1981
M
greetingcards.lv
10
0:44:58.6
+12:23.7
(4.50)
31
326
28
V10
Guntis
Zālītis
1967
M
Kadiķi
10
0:45:05.6
+12:30.7
(4.51)
32
809
29
V10
Māris
Vizulis
1983
M
Trakie Eži
10
0:45:25.6
+12:50.7
(4.54)
33
515
30
V10
Jaroslavs
Medoedskis
1985
M
10
0:46:09.2
+13:34.3
(4.62)
34
273
31
V10
Pāvels
Kuzmins
1989
M
10
0:46:10.4
+13:35.5
(4.62)
35
583
32
V10
Ilgvars
Ribušs
1984
M
VSK Noskrien
10
0:46:10.9
+13:36.1
(4.62)
36
213
33
V10
Mareks
Brokāns
1973
M
VSK Noskrien
10
0:46:17.5
+13:42.6
(4.63)
37
287
4
S10
Zane
Moroza
1989
F
10
0:46:39.6
+14:04.7
(4.67)
38
221
5
S10
Zane
Deimante
1990
F
10
0:46:49.2
+14:14.3
(4.68)
39
911
34
V10
Kārlis
Zuters
1995
M
RTU
10
0:46:51.0
+14:16.1
(4.69)
40
305
35
V10
Miķelis
Marnauza
1995
M
10
0:46:54.1
+14:19.3
(4.69)
41
604
36
V10
Valdemārs
Timofejevs
1997
M
10
0:48:04.5
+15:29.7
(4.81)
42
315
37
V10
Aleksandrs
Tolpigins
1989
M
Latvijas Kaujas Sambo Federācija
10
0:48:29.9
+15:55.0
(4.85)
43
309
38
V10
Aivis
Stepanovs
1988
M
Bez Entuziasma Nav Uzvaras
10
0:48:32.2
+15:57.4
(4.85)
44
295
6
S10
Ilze
Putriņa
1978
F
Salaspils Zīriņi
10
0:49:21.7
+16:46.8
(4.94)
45
318
7
S10
Anta
Veite
1984
F
10
0:49:45.2
+17:10.4
(4.97)
46
255
8
S10
Zane
Karpenko
1984
F
VSK Noskrien Blonde
10
0:50:03.5
+17:28.7
(5.01)
47
243
39
V10
Jānis
Jankavs
1988
M
10
0:50:05.2
+17:30.3
(5.01)
48
261
40
V10
Viktors
Kazaks
1978
M
Schneider Electric
10
0:50:37.3
+18:02.4
(5.06)
49
291
41
V10
Dmitrijs
Perlovs
1978
M
Schneider Electric
10
0:50:55.4
+18:20.5
(5.09)
50
986
42
V10
Kārlis
Zuters
1995
M
RTU
10
0:51:01.0
+18:26.2
(5.10)
51
208
43
V10
Juris
Belovs
1985
M
10
0:51:57.7
+19:22.8
(5.20)
52
666
9
S10
Justīne
Atiķe
1999
F
10
0:52:03.1
+19:28.3
(5.21)
53
403
44
V10
Daniels
Rēķis
1983
M
RS
10
0:53:02.2
+20:27.3
(5.30)
54
227
45
V10
Valts
Freibergs
1998
M
10
0:53:22.0
+20:47.1
(5.34)
55
301
46
V10
Vladislavs
Selickis
1980
M
10
0:53:35.9
+21:01.0
(5.36)
56
925
47
V10
Dairis
Jankovskis
1983
M
Tehnoland.lv
10
0:54:09.1
+21:34.2
(5.42)
57
283
10
S10
Ksenija
Ļohina
1993
F
10
0:54:34.9
+22:00.0
(5.46)
58
222
48
V10
Konstantīns
Deņisovs
1987
M
10
0:54:34.9
+22:00.0
(5.46)
59
912
49
V10
Ēriks
Sarguns
1979
M
10
0:55:25.4
+22:50.5
(5.54)
60
225
11
S10
Inese
Eklona
1977
F
VSK Noskrien
10
0:56:00.3
+23:25.4
(5.60)
61
913
12
S10
Vineta
Krutko
1984
F
10
0:56:00.7
+23:25.9
(5.60)
62
951
13
S10
Anna
Mitrohina
1986
F
10
0:56:15.4
+23:40.6
(5.63)
63
328
14
S10
Ilga
Žeibe
1967
F
VSK Noskrien
10
0:56:47.1
+24:12.2
(5.68)
64
290
15
S10
Anna
Perlova
2003
F
Schneider Electric
10
0:57:08.8
+24:33.9
(5.71)
65
738
16
S10
Zanda
Taupmana
1970
F
Matisons Runner`s Club
10
0:57:24.5
+24:49.6
(5.74)
66
857
17
S10
Maija
Ķuda
1990
F
10
0:58:09.7
+25:34.8
(5.82)
67
303
50
V10
Janis
Skutelis
1977
M
10
0:58:09.9
+25:35.1
(5.82)
68
234
18
S10
Zinaida
Grīnberga
1962
F
LSC
10
0:58:20.9
+25:46.0
(5.83)
69
211
19
S10
Gita
Biezuma
1977
F
10
0:58:34.4
+25:59.5
(5.86)
70
229
20
S10
Daiga
Gavariņa
1980
F
10
0:58:57.6
+26:22.7
(5.90)
71
314
21
S10
Irina
Tatarinova
1989
F
Matison's Runner Club
10
0:59:55.6
+27:20.7
(5.99)
72
207
22
S10
Lāsma
Āboliņa
1970
F
VSK Noskrien
10
1:01:21.9
+28:47.1
(6.14)
73
285
23
S10
Dagnija
Meiere
1994
F
10
1:01:26.2
+28:51.3
(6.14)
74
733
24
S10
Inese
Ozola
1982
F
Inbank
10
1:01:48.6
+29:13.8
(6.18)
75
320
25
S10
Anete
Vičmane
1990
F
10
1:01:54.4
+29:19.5
(6.19)
76
322
51
V10
Aleksandrs
Voino
1973
M
10
1:02:05.3
+29:30.4
(6.21)
77
377
26
S10
Viktorija
Gucu
1985
F
10
1:03:28.5
+30:53.7
(6.35)
78
253
52
V10
Jānis
Kalniņš
1978
M
VSK Noskrien
10
1:03:29.0
+30:54.1
(6.35)
79
308
53
V10
Māris
Sparāns
1971
M
10
1:04:59.3
+32:24.4
(6.50)
80
294
27
S10
Janta
Putniņa
2001
F
10
1:05:27.4
+32:52.6
(6.55)
81
300
54
V10
Krišjānis
Segliņš
1994
M
7
1:01:51.8
+29:16.9
(8.84)
82
206
55
V10
Matīss
Kalniņš
1991
M
6
0:29:41.0
(4.95)
83
245
28
S10
Maija
Jansone
1989
F
Team Jansoni
5
0:35:22.6
(7.08)
5km (5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
354
1
VP5
Armands
Bušs
1981
M
LVVA
5
0:15:31.6
(3.10)
2
486
2
VP5
Jānis
Kūms
1988
M
ISOSTAR
5
0:15:43.8
+0:12.2
(3.15)
3
501
3
VP5
Dmitrijs
Vecgailis
1987
M
5
0:16:18.4
+0:46.7
(3.26)
4
336
1
SP5
Baiba
Šņoriņa
1996
F
Talsu Pakalnu Sporta klubs
5
0:17:26.3
+1:54.7
(3.49)
5
853
4
VP5
Miks
Pētersons
1980
M
NORDI furniture
5
0:17:43.2
+2:11.6
(3.54)
6
970
5
VP5
Reinis
Skorovs
1996
M
VSK Noskrien
5
0:17:51.1
+2:19.5
(3.57)
7
402
1
VJ5
Atis
Krebss
2001
M
5
0:17:54.8
+2:23.2
(3.58)
8
368
6
VP5
Kārlis
Evertovskis
1990
M
Glaive.pro
5
0:18:10.4
+2:38.8
(3.63)
9
385
2
VJ5
Jēkabs
Jansons
2002
M
Riga Ironman Team
5
0:18:31.6
+3:00.0
(3.71)
10
345
7
VP5
Deniss
Bočkovs
1984
M
Massage4you.lv
5
0:18:59.3
+3:27.7
(3.80)
11
765
8
VP5
Eduards
Pāķis
1976
M
Saulkrasti SRT
5
0:19:13.4
+3:41.8
(3.84)
12
816
9
VP5
Elvijs
Siliņš
1994
M
5
0:19:17.2
+3:45.6
(3.86)
13
657
10
VP5
Egons
Ansbergs
1986
M
5
0:19:20.3
+3:48.7
(3.87)
14
969
11
VP5
Elvijs
Viļevičs
1989
M
5
0:19:21.1
+3:49.4
(3.87)
15
297
12
VP5
Sandis
Sauka
1980
M
Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
5
0:19:28.2
+3:56.6
(3.89)
16
508
2
SP5
Anda
Zandberga
1990
F
adidas Runners | Riga
5
0:19:43.2
+4:11.6
(3.94)
17
482
13
VP5
Olegs
Suhorukovs
1989
M
5
0:20:00.9
+4:29.3
(4.00)
18
396
14
VP5
Dmitrijs
Kirilovičs
1989
M
5
0:20:01.4
+4:29.7
(4.00)
19
384
15
VP5
Haralds
Jansons
1969
M
5
0:20:09.0
+4:37.3
(4.03)
20
824
16
VP5
Kristaps
Ozols
1992
M
FK Salacgrīva
5
0:20:18.1
+4:46.5
(4.06)
21
605
3
SP5
Sintija
Šaitere
1997
F
5
0:20:22.5
+4:50.9
(4.08)
22
475
17
VP5
Nikolajs
Smalovijs
1950
M
MARATONA KLUBS/LSC
5
0:20:32.0
+5:00.4
(4.11)
23
784
18
VP5
Viktors
Suborins
1951
M
LSC
5
0:20:41.6
+5:10.0
(4.14)
24
391
19
VP5
Dmitrijs
Karasenko
1977
M
5
0:20:53.2
+5:21.6
(4.18)
25
507
20
VP5
Aivars
Zaķis
1959
M
Maratona klubs/LSC
5
0:20:59.1
+5:27.5
(4.20)
26
435
1
SJ5
Karīna
Mellace
2005
F
maratona klubs/ss arkadija
5
0:21:13.5
+5:41.8
(4.25)
27
398
2
SJ5
Anastasija
Kondratjeva
2000
F
LSC
5
0:21:45.8
+6:14.2
(4.35)
28
489
21
VP5
Gatis
Šūpulnieks
1985
M
Glaive.pro
5
0:21:56.7
+6:25.1
(4.39)
29
480
22
VP5
Kārlis
Stonka
1992
M
VSK Noskrien
5
0:22:02.2
+6:30.6
(4.41)
30
343
4
SP5
Linda
Beldava
1980
F
VSK Noskrien Vāveres
5
0:22:03.9
+6:32.3
(4.41)
31
452
5
SP5
Liena
Puise-Puiše
1990
F
Matisons Runner's Club
5
0:22:19.1
+6:47.5
(4.46)
32
334
23
VP5
Aleksandrs
Azarevics
1955
M
LSC
5
0:22:29.6
+6:58.0
(4.50)
33
363
3
VJ5
Dāvis
Dābols
2002
M
5
0:22:34.9
+7:03.3
(4.52)
34
481
6
SP5
Daina
Stonka
1993
F
VSK Noskrien
5
0:22:38.6
+7:07.0
(4.53)
35
344
3
SJ5
Agija Dace
Bidiņa
2001
F
5
0:22:38.7
+7:07.1
(4.53)
36
404
24
VP5
Dainis
Kronbergs
1976
M
Tukums
5
0:22:41.2
+7:09.6
(4.54)
37
793
25
VP5
Arturs
Langenfelds
1979
M
5
0:22:46.0
+7:14.4
(4.55)
38
424
7
SP5
Ieva
Livčāne
1973
F
5
0:22:57.7
+7:26.1
(4.59)
39
282
26
VP5
Māris
Logins
1989
M
5
0:23:00.6
+7:29.0
(4.60)
40
817
27
VP5
Māris
Dambis
1989
M
5
0:23:05.5
+7:33.9
(4.62)
41
852
28
VP5
Gatis
Romanausks
1985
M
5
0:23:05.5
+7:33.9
(4.62)
42
369
29
VP5
Juris
Evertovskis
1988
M
Glaive.pro
5
0:23:07.7
+7:36.1
(4.63)
43
640
30
VP5
Jānis
Cimmermanis
1990
M
5
0:23:10.2
+7:38.6
(4.63)
44
446
8
SP5
Iveta
Niedre
1975
F
Maratona klubs
5
0:23:17.5
+7:45.9
(4.66)
45
388
4
VJ5
Damirs
Ņikitins
2009
M
RS
5
0:23:21.6
+7:50.0
(4.67)
46
582
5
VJ5
Nikijs
Ziļevs
2007
M
5
0:23:35.3
+8:03.7
(4.72)
47
382
9
SP5
Jūlija
Ivanova
1985
F
VSK Noskrien
5
0:23:36.1
+8:04.5
(4.72)
48
491
10
SP5
Anastasija
Tjukova
1990
F
5
0:23:52.5
+8:20.9
(4.78)
49
849
31
VP5
Stanislavs
Selickis
1982
M
5
0:23:54.9
+8:23.3
(4.78)
50
457
11
SP5
iveta
Rožkalne
1981
F
5
0:24:06.4
+8:34.8
(4.82)
51
796
32
VP5
Gundars
Kristapsons
1975
M
Ātrie vilki
5
0:24:12.5
+8:40.9
(4.84)
52
458
12
SP5
Inese
Rudavina
1982
F
5
0:24:13.4
+8:41.8
(4.84)
53
399
13
SP5
Dace
Kozlovska
1977
F
Outdoor Training Club
5
0:24:14.3
+8:42.7
(4.85)
54
859
14
SP5
Zita
Zariņa
1980
F
5
0:24:17.6
+8:46.0
(4.86)
55
797
6
VJ5
Dēvids
Kristapsons
2000
M
Ātrie vilki
5
0:24:28.4
+8:56.8
(4.89)
56
355
15
SP5
Lāsma
Caune
1984
F
5
0:24:42.7
+9:11.0
(4.94)
57
714
16
SP5
Ilze
Vasiļjeva
1993
F
5
0:24:44.3
+9:12.7
(4.95)
58
497
17
SP5
Madara
Vanaga
1992
F
5
0:24:49.8
+9:18.2
(4.97)
59
903
4
SJ5
Samanta
Ermane
2004
F
5
0:24:57.4
+9:25.7
(4.99)
60
869
18
SP5
Gunita
Daldere
1984
F
5
0:25:05.6
+9:34.0
(5.02)
61
460
33
VP5
Gunārs
Rumpēters
1985
M
5
0:25:06.5
+9:34.9
(5.02)
62
367
7
VJ5
Vladislavs
Ekersdorfs
2004
M
Wood Brothers
5
0:25:14.1
+9:42.5
(5.05)
63
224
8
VJ5
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
5
0:25:18.6
+9:47.0
(5.06)
64
400
19
SP5
Iveta
Kraze
1980
F
individuāli
5
0:25:25.7
+9:54.1
(5.09)
65
592
5
SJ5
Darja
Vdovina
2008
F
5
0:25:26.1
+9:54.5
(5.09)
66
510
20
SP5
Anna
Zavodilova
1989
F
5
0:25:35.0
+10:03.4
(5.12)
67
365
21
SP5
Inga
Dzene
1982
F
5
0:25:38.5
+10:06.9
(5.13)
68
419
22
SP5
Natālija
Lesiņa
1987
F
5
0:25:38.9
+10:07.3
(5.13)
69
439
23
SP5
Olga
Mikulova
1986
F
Maratona klubs/ VSK Noskrien
5
0:25:43.3
+10:11.7
(5.14)
70
410
24
SP5
Marika
Kurnosenko
1989
F
5
0:25:44.1
+10:12.5
(5.15)
71
944
34
VP5
Raivis
Anops
1983
M
vinteko.lv
5
0:25:45.4
+10:13.8
(5.15)
72
665
25
SP5
Evija
Ziediņa
1990
F
5
0:25:46.3
+10:14.7
(5.15)
73
506
6
SJ5
Anna Marija
Zaķe
2008
F
Maratona klubs/LSC/RCHV
5
0:25:55.3
+10:23.6
(5.18)
74
397
26
SP5
Elga
Kočāne
1979
F
5
0:25:58.2
+10:26.6
(5.19)
75
544
35
VP5
Sandis
Siliņš
1985
M
5
0:26:07.2
+10:35.6
(5.22)
76
461
27
SP5
Una
Paegle
1987
F
5
0:26:34.2
+11:02.6
(5.31)
77
390
28
SP5
Sandra
Kapče
1994
F
5
0:27:10.8
+11:39.2
(5.44)
78
289
36
VP5
Arnis
Janpaulis
1970
M
5
0:27:16.3
+11:44.7
(5.46)
79
971
29
SP5
Liāna
Lastovkina
1993
F
5
0:27:16.8
+11:45.2
(5.46)
80
511
30
SP5
Iveta
Zinovatnaja
1972
F
5
0:27:19.0
+11:47.4
(5.46)
81
588
31
SP5
Katerīna
Vdovina
1980
F
5
0:27:21.8
+11:50.2
(5.47)
82
476
32
SP5
Antra
Soka
1989
F
5
0:27:23.5
+11:51.9
(5.48)
83
464
33
SP5
Ruta
Saliņa
1984
F
5
0:28:13.4
+12:41.8
(5.64)
84
371
34
SP5
Airisa
Freimane
1970
F
5
0:28:30.6
+12:59.0
(5.70)
85
851
35
SP5
Maija
Macuka
1993
F
5
0:28:31.2
+12:59.6
(5.70)
86
348
36
SP5
Santa
Briede
1980
F
5
0:28:38.2
+13:06.6
(5.73)
87
430
7
SJ5
Signe
Malnača
2005
F
5
0:29:03.3
+13:31.7
(5.81)
88
922
37
SP5
Egija
Veide
1984
F
DC VECSALACAS UNITED
5
0:29:07.8
+13:36.2
(5.83)
89
613
38
SP5
Zane
Tišaņinova
1983
F
5
0:29:09.0
+13:37.4
(5.83)
90
370
39
SP5
Ļubova
Fintjugova
1985
F
5
0:29:23.4
+13:51.8
(5.88)
91
429
40
SP5
Irita
Maculeviča
1987
F
5
0:29:24.7
+13:53.1
(5.88)
92
893
8
SJ5
Renāte
Balode
2005
F
Rīgas Hanzas vidusskola
5
0:29:29.9
+13:58.3
(5.90)
93
692
41
SP5
Inese
Grigale
1976
F
5
0:29:43.2
+14:11.6
(5.94)
94
509
42
SP5
Evita
Zariņa
1993
F
5
0:29:47.6
+14:16.0
(5.96)
95
428
37
VP5
Arnis
Lukins
1984
M
5
0:30:01.1
+14:29.5
(6.00)
96
415
9
VJ5
Jēkabs
Laizāns
2006
M
5
0:30:02.0
+14:30.4
(6.01)
97
375
9
SJ5
Evija
Griņeviča
2000
F
5
0:30:08.3
+14:36.7
(6.03)
98
469
43
SP5
Līga
Simkeviča
1981
F
5
0:30:10.7
+14:39.1
(6.04)
99
451
44
SP5
Danata
Podorska
1993
F
5
0:30:24.2
+14:52.6
(6.08)
100
332
45
SP5
Anete
Arāja
1991
F
5
0:30:26.6
+14:55.0
(6.09)
101
349
46
SP5
Baiba
Brokere
1991
F
Swedbank
5
0:31:02.7
+15:31.1
(6.21)
102
359
47
SP5
Santa
Cine
1988
F
5
0:31:02.8
+15:31.2
(6.21)
103
463
38
VP5
Viktors
Safutins
1946
M
LSC
5
0:31:18.1
+15:46.4
(6.26)
104
483
48
SP5
Indra
Supe
1984
F
5
0:31:28.3
+15:56.7
(6.29)
105
323
49
SP5
Antra
Voino
1975
F
5
0:31:29.0
+15:57.4
(6.30)
106
467
50
SP5
Kristiāna
Siliņa
1991
F
Solis Dabā
5
0:31:47.7
+16:16.1
(6.36)
107
401
10
VJ5
Kristofers
Kraze
2003
M
individuāli
5
0:31:48.4
+16:16.8
(6.36)
108
310
51
SP5
Natalia
Chuchunova
1989
F
5
0:32:11.0
+16:39.3
(6.44)
109
392
52
SP5
Ieva
Karpenko
1986
F
5
0:32:21.2
+16:49.6
(6.47)
110
292
53
SP5
Linda
Bebre
1993
F
5
0:32:30.4
+16:58.8
(6.50)
111
376
54
SP5
Laura
Grīnbauma
1986
F
5
0:32:35.6
+17:04.0
(6.52)
112
974
39
VP5
Leonids
Dedovs
1936
M
5
0:32:37.7
+17:06.1
(6.53)
113
423
55
SP5
Kristīne
Litčenko
1986
F
5
0:32:40.8
+17:09.2
(6.54)
114
372
56
SP5
Kristiana
Gailiša
1991
F
5
0:34:17.6
+18:46.0
(6.86)
115
427
57
SP5
Lilita
Lukina
1988
F
5
0:39:05.5
+23:33.9
(7.82)
116
412
58
SP5
Katrīna
Kvjatkovska
1988
F
5
0:41:27.6
+25:56.0
(8.29)
117
761
59
SP5
Lienīte
Dundure
1957
F
Herbolaif
4
0:37:43.4
+22:11.8
(9.43)
Bērnu (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
863
1
VB
Aleksandrs
Zaprivoda
2006
M
Hokeja Skola Rīga
1
0:01:26.9
(2.90)
2
626
2
VB
Toms
Ozols
2008
M
1
0:01:27.0
+0:00.0
(2.90)
3
813
3
VB
Kristians
Freimanis
2008
M
1
0:01:33.3
+0:06.3
(3.11)
4
619
4
VB
Iļja
Matvejāns
2007
M
1
0:01:35.3
+0:08.3
(3.18)
5
811
1
SB
Darja
Vdovina
2008
F
1
0:01:36.3
+0:09.3
(3.21)
6
558
5
VB
Aleksis
Ziļevs
2007
M
1
0:01:43.4
+0:16.5
(3.45)
7
906
6
VB
Mārtiņš
Voino
2008
M
1
0:01:43.6
+0:16.6
(3.46)
8
641
2
SB
Anna Olīvija
Riekstiņa
2009
F
Rīgas Vingrošanas skola
1
0:01:44.9
+0:17.9
(3.50)
9
529
3
SB
Emanuela
Bole
2009
F
Individuāli
1
0:01:47.1
+0:20.1
(3.57)
10
648
7
VB
Timurs
Saldābols
2010
M
1
0:01:49.1
+0:22.1
(3.64)
11
682
8
VB
Oskars
Veits
2008
M
1
0:01:49.1
+0:22.2
(3.64)
12
518
9
VB
Rodrigo
Anops
2011
M
vinteko.lv
1
0:01:51.6
+0:24.7
(3.72)
13
876
4
SB
Elizabete
Zaprivoda
2009
F
I.Minusas Volejbola skola
1
0:01:52.9
+0:25.9
(3.77)
14
877
10
VB
Arturs
Smalovijs
2009
M
MARATONA KLUBS/LSC
1
0:01:53.0
+0:26.0
(3.77)
15
379
11
VB
Ralfs
Goldsteins
2011
M
1
0:01:53.5
+0:26.5
(3.78)
16
945
5
SB
Melisa
Sapiete
2009
F
1
0:01:53.5
+0:26.6
(3.79)
17
637
12
VB
Iļja
Potapovs
2008
M
1
0:01:55.3
+0:28.3
(3.84)
18
683
13
VB
Jaroslavs
Veslopolovs
2011
M
1
0:01:57.7
+0:30.7
(3.92)
19
684
14
VB
Daniils
Veslopolovs
2011
M
1
0:01:57.8
+0:30.9
(3.93)
20
528
6
SB
Katrīna
Bildere
2008
F
1
0:01:59.2
+0:32.3
(3.98)
21
781
15
VB
Emīls
Vaivods
2012
M
KKDEV
1
0:02:01.5
+0:34.5
(4.05)
22
898
16
VB
Edvards Miks
Galviņš
2009
M
1
0:02:02.2
+0:35.3
(4.08)
23
522
17
VB
Artemijs
Sasnovskijs
2011
M
1
0:02:02.5
+0:35.5
(4.08)
24
687
7
SB
Marta
Kerele
2012
F
1
0:02:03.7
+0:36.8
(4.13)
25
472
8
SB
Aļona
Muzičenko
2009
F
1
0:02:03.9
+0:37.0
(4.13)
26
596
9
SB
Alise
Kundziņa
2011
F
EsiAktivs.lv
1
0:02:04.7
+0:37.7
(4.16)
27
627
10
SB
Margarita
Panova
2012
F
1
0:02:05.7
+0:38.8
(4.19)
28
516
18
VB
Maksims
Pičurovs
2010
M
MARATONA KLUBS/LSC
1
0:02:06.9
+0:39.9
(4.23)
29
672
19
VB
Aleksandrs
Tolpigins
2013
M
Latvijas Kaujas Sambo Federācija
1
0:02:07.8
+0:40.9
(4.26)
30
601
11
SB
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:02:08.1
+0:41.1
(4.27)
31
780
20
VB
Dāvis
Vaivods
2010
M
KKDEV
1
0:02:08.7
+0:41.7
(4.29)
32
935
12
SB
Laura
Jēkabsone
2013
F
1
0:02:09.6
+0:42.7
(4.32)
33
818
21
VB
Kristaps
Romanausks
2012
M
1
0:02:09.7
+0:42.7
(4.32)
34
663
13
SB
Kristiāna
Šagiazdanova
2008
F
1
0:02:10.0
+0:43.1
(4.34)
35
361
14
SB
Margarita
Tokareva
2011
F
1
0:02:10.8
+0:43.9
(4.36)
36
536
15
SB
Glorija
Burģe
2009
F
1
0:02:15.6
+0:48.7
(4.52)
37
805
22
VB
Kārlis
Inka
2011
M
Z-kalns
1
0:02:18.5
+0:51.6
(4.62)
38
319
23
VB
Deniss
Kazaks
2011
M
Schneider Electric
1
0:02:19.3
+0:52.3
(4.64)
39
686
16
SB
Madara
Pāķe
2009
F
Saulkrasti SRT
1
0:02:19.4
+0:52.5
(4.65)
40
916
24
VB
Antons
Bondarevs
2012
M
1
0:02:20.5
+0:53.6
(4.69)
41
919
17
SB
Alisa
Mitrohina
2012
F
1
0:02:23.3
+0:56.3
(4.78)
42
606
18
SB
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
1
0:02:24.3
+0:57.4
(4.81)
43
351
19
SB
Jevgēņija
Korļenkova
2007
F
1
0:02:24.7
+0:57.7
(4.82)
44
550
25
VB
Kristaps
Krasovskis
2012
M
Iskauki
1
0:02:24.7
+0:57.7
(4.83)
45
827
26
VB
Kārlis
Šolks
2011
M
-
1
0:02:25.0
+0:58.0
(4.83)
46
444
27
VB
Timofejs
Sudaļenko
2012
M
1
0:02:25.4
+0:58.4
(4.85)
47
725
20
SB
Alina
Sidorova
2012
F
1
0:02:26.1
+0:59.1
(4.87)
48
668
28
VB
Jegors
Voloho
2007
M
Wood Brothers
1
0:02:26.7
+0:59.8
(4.89)
49
633
21
SB
Alina
Perlova
2011
F
Schneider Electric
1
0:02:27.5
+1:00.5
(4.92)
50
612
29
VB
Marcels
Mačs
2008
M
1
0:02:27.8
+1:00.8
(4.93)
51
602
22
SB
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
1
0:02:27.9
+1:00.9
(4.93)
52
918
30
VB
Olivers
Krutko
2009
M
1
0:02:30.4
+1:03.4
(5.01)
53
607
31
VB
Gustavs
Limanāns
2011
M
Rieksti
1
0:02:32.0
+1:05.0
(5.07)
54
768
23
SB
Melisa
Galkina
2012
F
Wood Brothers
1
0:02:34.6
+1:07.6
(5.15)
55
689
24
SB
Adrija
Zellīte
2012
F
1
0:02:35.2
+1:08.3
(5.17)
56
647
32
VB
Artjoms
Rutko
2012
M
1
0:02:36.0
+1:09.1
(5.20)
57
897
33
VB
Ričards Jānis
Galviņš
2011
M
1
0:02:37.7
+1:10.7
(5.26)
58
731
34
VB
Artjoms
Sidorovs
2010
M
1
0:02:39.1
+1:12.1
(5.30)
59
477
25
SB
Eva
Varpahovska
2012
F
1
0:02:39.2
+1:12.2
(5.31)
60
638
26
SB
Paula Petra
Puriņa
2012
F
1
0:02:40.1
+1:13.1
(5.34)
61
688
35
VB
Artūrs
Zaļais
2012
M
1
0:02:40.2
+1:13.2
(5.34)
62
664
27
SB
Katrīna
Šagiazdanova
2011
F
1
0:02:41.0
+1:14.0
(5.37)
63
946
28
SB
Jasmīna
Sapiete
2013
F
1
0:02:41.4
+1:14.5
(5.38)
64
413
29
SB
Rēzija
Saulīte
2011
F
1
0:02:42.1
+1:15.1
(5.40)
65
505
36
VB
Rihards
Slapiņš
2007
M
1
0:02:42.8
+1:15.8
(5.43)
66
622
37
VB
Bruno
Mičulis
2012
M
1
0:02:44.7
+1:17.7
(5.49)
67
917
30
SB
Sāra
Krutko
2012
F
1
0:02:47.4
+1:20.5
(5.58)
68
381
31
SB
Ivika
Mieze
2012
F
1
0:02:47.9
+1:21.0
(5.60)
69
579
32
SB
Gabriela
Kārkle
2013
F
Blackbird
1
0:02:48.1
+1:21.1
(5.60)
70
611
38
VB
Kārlis
Mačs
2013
M
1
0:02:49.1
+1:22.1
(5.64)
71
743
39
VB
Kristers
Taupmans
2007
M
1
0:02:51.0
+1:24.1
(5.70)
72
321
33
SB
Luīze
Švarca
2009
F
Dārziņu princese
1
0:02:52.2
+1:25.2
(5.74)
73
426
34
SB
Deizija
Milaičikova
2014
F
1
0:02:52.4
+1:25.4
(5.75)
74
417
35
SB
Baiba
Brigzna
2009
F
1
0:02:53.2
+1:26.2
(5.77)
75
649
40
VB
Mārtiņš
Saliņš
2011
M
1
0:02:53.3
+1:26.4
(5.78)
76
545
41
VB
Tomass
Siliņš
2014
M
1
0:02:53.7
+1:26.7
(5.79)
77
690
36
SB
Elīna
Zemture
2014
F
Dārziņu princese
1
0:02:53.9
+1:26.9
(5.80)
78
537
37
SB
Ērika
Burģe
2012
F
1
0:02:54.6
+1:27.6
(5.82)
79
360
38
SB
Emma
Opolčenova
2014
F
1
0:02:54.9
+1:27.9
(5.83)
80
465
42
VB
Rodions
Senkans
2014
M
1
0:02:58.4
+1:31.5
(5.95)
81
547
43
VB
Vladimirs
Daņilovskis
2013
M
1
0:03:00.4
+1:33.5
(6.02)
82
538
39
SB
Paula
Caune
2014
F
1
0:03:00.8
+1:33.9
(6.03)
83
674
40
SB
Jasmīne
Vanaga
2013
F
1
0:03:04.8
+1:37.9
(6.16)
84
517
41
SB
Rēzija
Anopa
2014
F
vinteko.lv
1
0:03:06.6
+1:39.6
(6.22)
85
353
44
VB
Iļja
Bogdaņecs
2015
M
1
0:03:07.9
+1:40.9
(6.26)
86
828
42
SB
Justīne
Šolka
2014
F
-
1
0:03:07.9
+1:41.0
(6.27)
87
593
43
SB
Ksenija
Kučerenko
2015
F
1
0:03:16.8
+1:49.8
(6.56)
88
335
44
SB
Elizaveta
Žodžina
2012
F
1
0:03:23.2
+1:56.3
(6.78)
89
899
45
SB
Darina
Bočkova
2013
F
massage4you.lv
1
0:03:23.4
+1:56.5
(6.78)
90
512
45
VB
Roberts
Slapiņš
2013
M
1
0:03:24.1
+1:57.1
(6.80)
91
624
46
VB
Haralds
Mihmalis
2014
M
1
0:03:28.5
+2:01.5
(6.95)
92
566
47
VB
Mārcis
Grišuļs
2013
M
1
0:03:28.8
+2:01.8
(6.96)
93
681
46
SB
Lilita
Veite
2015
F
1
0:03:31.2
+2:04.2
(7.04)
94
466
47
SB
Adelija
Vdovina
2008
F
1
0:03:39.9
+2:13.0
(7.33)
95
650
48
VB
Regnārs
Saliņš
2014
M
1
0:03:45.4
+2:18.4
(7.51)
96
549
49
VB
Otto
Krasovskis
2014
M
Iskauki
1
0:03:47.6
+2:20.7
(7.59)
97
659
48
SB
Māra
Stonka
2014
F
1
0:03:50.8
+2:23.8
(7.70)
98
628
50
VB
Jegors
Panovs
2014
M
1
0:03:58.2
+2:31.2
(7.94)
99
777
49
SB
Anastasija
Dmitrijeva
2014
F
1
0:04:05.0
+2:38.0
(8.17)
100
597
51
VB
Tomass
Kundziņš
2016
M
EsiAktivs.lv
1
0:04:10.2
+2:43.3
(8.34)
101
896
52
VB
Emīls Kristofers
Galviņš
2015
M
1
0:04:10.4
+2:43.5
(8.35)
102
958
53
VB
Davids
Palcins
2016
M
1
0:04:30.7
+3:03.7
(9.02)
103
776
50
SB
Jeļizaveta
Dmitrijeva
2015
F
1
0:04:31.1
+3:04.1
(9.04)
104
620
51
SB
Rūta Marta
Mežale
2016
F
1
0:04:32.9
+3:05.9
(9.10)
105
675
52
SB
Melisa
Vanaga
2015
F
1
0:04:48.6
+3:21.6
(9.62)
106
577
53
SB
Adriana
Kanašķe
2015
F
1
0:04:51.2
+3:24.2
(9.71)
107
806
54
VB
Dāvis
Inka
2015
M
Z-kalns
1
0:04:56.3
+3:29.3
(9.88)
108
610
54
SB
Laura
Maculeviča
2016
F
1
0:05:49.4
+4:22.4
(11.65)
109
660
55
VB
Daumants
Stonka
2016
M
1
0:05:49.4
+4:22.4
(11.65)
110
526
55
SB
Rūta
Bethere
2015
F
1
0:06:48.2
+5:21.3
(13.61)
111
847
56
SB
Dārta
Kūma
2017
F
Inov-8 | OSveikals.lv
1
0:07:59.3
+6:32.4
(15.98)
112
625
56
VB
Helmuts
Mihmalis
2016
M
1
0:08:02.8
+6:35.9
(16.10)
113
888
57
VB
Marsels
Grišuļs
2016
M
1
0:08:20.7
+6:53.7
(16.69)
Ves (10 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
826
1
SV
Elīna
Bernava
1983
F
-
6
0:28:10.2
(4.70)
2
949
2
SV
Anete
Jurgelāne
1997
F
6
0:29:08.0
+0:57.7
(4.86)
3
867
1
VV
Oskars
Jumiķis
1966
M
5
0:25:15.9
(5.05)
4
866
3
SV
Sendija
Jumiķe
1997
F
5
0:25:31.5
(5.11)
5
721
2
VV
Aleksandrs
Loginovs
1989
M
5
0:26:05.7
(5.22)
6
696
3
VV
Voldemārs
Burģis
1978
M
5
0:26:57.1
(5.39)
7
717
4
SV
Annija
Lāce
2006
F
BJC "Laimīte"
5
0:29:42.2
(5.94)
8
734
5
SV
Ennija
Ozoliņa
1992
F
5
0:29:43.0
(5.94)
9
892
6
SV
Anda
Jumiķe
1969
F
4
0:21:43.7
(5.43)
10
707
7
SV
Mārīte
Jurgelāne
1971
F
4
0:21:43.7
(5.43)
11
747
8
SV
Renāte
Vasiļenoka
1999
F
4
0:23:00.4
(5.75)
12
735
9
SV
Jevgēnija
Panova
1982
F
4
0:24:03.8
(6.02)
13
736
10
SV
Aurika
Portnaja
2006
F
Belkas
4
0:24:24.9
(6.10)
14
691
11
SV
Dana
Alksne
1979
F
Riteņvasara
4
0:24:51.6
(6.21)
15
835
12
SV
Svetlana
Šūpulniece
1954
F
4
0:25:00.0
(6.25)
16
739
13
SV
Elita
Skadiņa
1967
F
4
0:25:40.7
(6.42)
17
705
14
SV
Anna
Jansone
1989
F
Glaive.pro
4
0:26:48.1
(6.70)
18
732
15
SV
Juta
Opmane
1991
F
4
0:27:53.7
(6.97)
19
822
16
SV
Evita
Kristapsone
1972
F
4
0:28:24.6
(7.10)
20
823
17
SV
Elizabete Anete
Briede
2005
F
4
0:28:57.5
(7.24)
21
546
4
VV
Gatis
Krasovskis
1970
M
Iskauki
3
0:12:28.4
(4.16)
22
775
18
SV
Inta
Kerele
1973
F
3
0:17:13.6
(5.74)
23
956
5
VV
Agnis
Krasovskis
2004
M
Iskauki
3
0:19:03.6
(6.35)
24
729
19
SV
Kristīne
Mičule
1980
F
3
0:19:11.3
(6.40)
25
694
20
SV
Arina
Bahmatova
1964
F
Belkas
3
0:23:22.8
(7.79)
26
712
21
SV
Iveta
Kovnacka
1965
F
3
0:29:44.6
(9.91)
27
820
22
SV
Santa
Ločmele
2004
F
2
0:12:37.1
(6.31)
28
819
6
VV
Roberts
Ločmelis
2006
M
2
0:13:40.6
(6.84)
29
581
23
SV
Inese
Lielā
2006
F
2
0:23:02.4
(11.52)
30
580
24
SV
Kristīne
Kimmele
1976
F
2
0:23:03.8
(11.53)
31
617
25
SV
Yana
Makarycheva
1985
F
2
0:25:35.9
(12.80)
32
825
26
SV
Elīna
Heidere
1984
F
1
0:04:31.9
(4.53)
33
716
27
SV
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:06:05.4
(6.09)
34
715
28
SV
Lauma
Lange
2009
F
Riteņvasara
1
0:06:26.7
(6.45)
35
727
29
SV
Marta
Mellace
1981
F
1
0:14:50.2
(14.84)
36
728
7
VV
Eduards
Mellacis
2016
M
1
0:14:50.7
(14.85)