Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (123)
Dalībnieku saraksts (ABC)
Rezultāti
Kopvērtējums
Izturības skrējiens
Sprinta skrējiens
Spēka skrējiens
Izturības skrējiens (detalizēti)
Spēka skrējiens (detalizēti)
Gaiziņkalna Bulta 2017
Sprinta skrējiens
Kopvērtējums
Izturības skrējiens
1
Sprinta skrējiens
Spēka skrējiens
Izturības skrējiens (detalizēti)
Spēka skrējiens (detalizēti)
Elite vīrieši
V
Num
Vārds
Uzvārds
Dz.
Pārstāv
Laiks
Punkti
km/h
1
64
Emīls
Stiprais
M
Jaunsargs
0:01:31.2
2.275
12.6
2
55
Raivis
Reinfelds
M
KRB
0:01:32.9
2.3
12.4
3
66
Romāns
Tašņevs
M
0:01:39.1
2.475
11.6
4
24
Mārtiņš
Indriksons
M
MADONAS BJSS
0:01:40.8
2.5
11.4
5
29
Almants
Kalniņš
M
KRB
0:01:42.0
2.55
11.3
6
52
Artis
Pūcītis
M
0:01:44.7
2.6
11.0
7
38
Emīls
Kvālis
M
MĀRUPES DUNKANI
0:01:45.9
2.625
10.9
8
65
Jurģis
Stukuls
M
SK KATRĪNA
0:01:47.5
2.675
10.7
9
27
Jānis
Jurgelevičs
M
ANDREJSALA
0:01:49.6
2.725
10.5
10
19
Juris
Dzērve
M
Rīgas pašvaldības policija
0:01:51.7
2.775
10.3
11
113
Klāvs
Bauze
M
0:01:52.1
2.8
10.3
12
75
Raivis
Zaķītis
M
VUGD RRP
0:01:54.9
2.85
10.0
13
79
Raivis
Zuļģis
M
BALTIJAS SPORTS
0:01:56.3
2.9
9.9
14
25
Raitis
Irnests
M
FITNESS ABC
0:01:57.7
2.925
9.8
15
112
Ainārs
Sakalauskis
M
0:02:00.2
3
9.6
16
4
Emīls
Balodis
M
VRB
0:02:00.9
3
9.5
17
10
Dagnis
Boltrikovs
M
VESELĪGA SLODZĪTE
0:02:01.2
3.025
9.5
18
73
Kristaps
Vidžis
M
0:02:03.5
3.075
9.3
19
26
Gints
Jubelis
M
Kājinieku bataljons
0:02:03.8
3.075
9.3
20
71
Klāvs
Vasilis
M
0:02:03.9
3.075
9.3
21
51
Agris
Pikšens
M
VISA VEIDA KUSTĪBA
0:02:04.8
3.1
9.2
22
54
Emils
Ratnieks
M
FITNESS.ABC
0:02:06.3
3.15
9.1
23
23
Andrejs
Golubčikovs
M
0:02:07.0
3.175
9.1
24
28
Jevgenijs
Kairāns
M
FITNESS ABC
0:02:07.6
3.175
9.0
25
111
Mārtiņš
Lielups
M
0:02:08.0
3.2
9.0
26
17
Edgars
Dobelis
M
CF JĒKABPILS
0:02:08.7
3.2
8.9
27
31
Sergejs
Kolosovs
M
MVP
0:02:09.1
3.225
8.9
28
2
Jānis
Andrējevs
M
VUGD RRP
0:02:09.9
3.225
8.9
29
21
Gatis
Elksnītis
M
0:02:10.5
3.25
8.8
30
22
Andris
Epners
M
FITNESS ABC
0:02:11.6
3.275
8.8
31
59
Andis
Seilis
M
0:02:12.1
3.3
8.7
32
63
Gabriel
Stefanak
M
RIGA
0:02:14.7
3.35
8.5
33
13
Mārtiņš
Briedis
M
0:02:16.1
3.4
8.5
34
77
Māris
Zariņš
M
FITNESS ABC
0:02:16.5
3.4
8.4
35
46
Aivis
Narvels
M
ASK PATRIA
0:02:17.8
3.425
8.4
36
57
Gatis
Rukmanis
M
Sauszemes spēki, KAB.
0:02:18.0
3.45
8.3
37
53
Aigars
Rastorgujevs
M
ENSO
0:02:19.1
3.475
8.3
38
9
Valters
Bērziņš
M
VUGD ZRB
0:02:20.1
3.5
8.2
39
20
Sandis
Eislers
M
0:02:22.8
3.55
8.1
40
41
Jānis
Matīss
M
Rīgas pašvaldības policija
0:02:24.0
3.6
8.0
41
76
Edgars
Zarins
M
0:02:25.8
3.625
7.9
42
62
Ainārs
Štamers
M
Rīgas pašvaldības policija
0:02:26.2
3.65
7.9
43
40
Kaspars
Lucis
M
0:02:27.9
3.675
7.8
44
44
Edvarts
Melnis
M
VUGD VRB
0:02:29.2
3.725
7.7
45
61
Jurijs
Skorodihins
M
Valsts robežsardzes koledža
0:02:30.3
3.75
7.7
46
80
Andris
Žuravļovs
M
WW
0:02:31.0
3.775
7.6
47
5
Helmuts
Baņukalns
M
DOMAS DABĀ
0:02:31.3
3.775
7.6
48
7
Oskars
Beļevičs
M
Valsts robežsardzes koledža
0:02:32.4
3.8
7.6
49
14
Oskars
Burmeisters
M
Valsts policija
0:02:33.4
3.825
7.5
50
35
Normunds
Kronbergs
M
0:02:35.0
3.875
7.4
51
48
Vitalijs
Obuhovs
M
FITNES ABC
0:02:36.3
3.9
7.4
52
18
Mārcis
Drulle
M
0:02:36.6
3.9
7.4
53
34
Dainis
Kronbergs
M
0:02:38.3
3.95
7.3
54
69
Mārtiņš
Uškāns
M
0:02:38.4
3.95
7.3
55
16
Nauris
Ciukors
M
Valsts policija
0:02:44.7
4.1
7.0
56
33
Madars
Krievs
M
INDIVIDUĀLI
0:02:46.0
4.15
6.9
57
42
Jānis
Maurs
M
VUGD
0:02:50.9
4.25
6.7
58
43
Jevgenijs
Medvedevs
M
0:02:51.4
4.275
6.7
59
37
Agris
Kursišs
M
JAUDA
0:02:53.0
4.325
6.7
60
78
Kristaps
Zeps
M
0:03:00.9
4.5
6.4
61
60
Uģis
Šivars
M
WARRIOT WORKOUT
0:03:06.1
4.65
6.2
Elite sievietes
V
Num
Vārds
Uzvārds
Dz.
Pārstāv
Laiks
Punkti
km/h
1
99
Kristīne
Kuznecova
F
CROSSFIT JUGLA
0:02:00.8
3
9.5
2
92
Marta
Jansona
F
0:02:11.2
3.275
8.8
3
90
Beata
Grickeviča
F
RIGA FREEDIVING
0:02:15.4
3.375
8.5
4
101
Ilze
Meijere
F
PATRIA OCR
0:02:24.3
3.6
8.0
5
108
Aija
Svikle
F
SK TĒRAUDS
0:02:32.0
3.8
7.6
6
83
Saija
Bikanova
F
0:02:37.3
3.925
7.3
7
97
Kintija
Krastiņa
F
0:02:39.4
3.975
7.2
8
84
Maruta
Broka
F
0:02:41.4
4.025
7.1
9
94
Līga
Jurševica
F
ZAKITIS_BIZOTAJS
0:02:43.0
4.075
7.1
10
109
Kristīna
Tralmaka
F
0:02:45.3
4.125
7.0
11
93
Gita
Jaudzema
F
0:02:46.7
4.15
6.9
12
98
Madara
Kukaine
F
RPP centra pārvalde
0:02:48.0
4.2
6.9
13
91
Maija
Gutāne
F
0:02:52.2
4.3
6.7
14
102
Rūta
Mežapuķe
F
0:02:56.9
4.4
6.5
15
103
Anta
Ošiņa
F
WW
0:02:57.6
4.425
6.5
16
110
Sintija
Glaudāne
F
0:02:58.0
4.45
6.5
17
107
Zane
Silmanoviča
F
Valsts Policija
0:02:59.4
4.475
6.4
18
105
Kristīne
Rutka
F
Valsts Policija
0:03:02.3
4.55
6.3
19
81
Sintija
Auguste
F
WARRIOR WORKOUT
0:03:02.4
4.55
6.3
20
95
Agnese
Kokoreviča
F
0:03:03.7
4.575
6.3
21
104
Jevgenija
Pjatņičenko
F
FITNESS ABC
0:03:04.1
4.6
6.3
22
85
Anda
Cine
F
0:03:13.7
4.825
5.9
23
100
Jekaterina
Leine
F
0:03:31.4
5.275
5.4