Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (123)
Dalībnieku saraksts (ABC)
Rezultāti
Kopvērtējums
Izturības skrējiens
Sprinta skrējiens
Spēka skrējiens
Izturības skrējiens (detalizēti)
Spēka skrējiens (detalizēti)
Gaiziņkalna Bulta 2017
Kopvērtējums
1
Kopvērtējums
Izturības skrējiens
Sprinta skrējiens
Spēka skrējiens
Izturības skrējiens (detalizēti)
Spēka skrējiens (detalizēti)
Elite vīrieši
V
Num
Vārds
Uzvārds
Dz.
Pārstāv
Distances
Izturības skr.
Sprinta skr.
Spēka skr.
Punkti kopā
1
64
Emīls
Stiprais
M
Jaunsargs
3.000
0:43:20.5
4.333 (1)
0:01:31.2
2.275 (1)
0:44:44.6
4.473 (1)
11.082
2
55
Raivis
Reinfelds
M
KRB
3.000
0:43:48.2
4.38 (2)
0:01:32.9
2.3 (2)
0:44:49.1
4.482 (2)
11.162
3
52
Artis
Pūcītis
M
3.000
0:48:39.5
4.865 (5)
0:01:44.7
2.6 (6)
0:46:09.5
4.615 (3)
12.080
4
24
Mārtiņš
Indriksons
M
MADONAS BJSS
3.000
0:48:09.8
4.815 (4)
0:01:40.8
2.5 (4)
0:49:22.4
4.937 (4)
12.252
5
51
Agris
Pikšens
M
VISA VEIDA KUSTĪBA
3.000
0:47:22.7
4.737 (3)
0:02:04.8
3.1 (21)
0:49:56.6
4.993 (5)
12.830
6
65
Jurģis
Stukuls
M
SK KATRĪNA
3.000
0:50:50.8
5.083 (7)
0:01:47.5
2.675 (8)
0:51:28.0
5.147 (8)
12.905
7
27
Jānis
Jurgelevičs
M
ANDREJSALA
3.000
0:53:02.6
5.303 (10)
0:01:49.6
2.725 (9)
0:50:45.7
5.075 (6)
13.103
8
29
Almants
Kalniņš
M
KRB
3.000
0:52:38.5
5.263 (9)
0:01:42.0
2.55 (5)
0:54:25.8
5.442 (12)
13.255
9
25
Raitis
Irnests
M
FITNESS ABC
3.000
0:54:01.7
5.402 (13)
0:01:57.7
2.925 (14)
0:50:55.5
5.092 (7)
13.418
10
71
Klāvs
Vasilis
M
3.000
0:52:31.3
5.252 (8)
0:02:03.9
3.075 (20)
0:53:47.6
5.378 (11)
13.705
11
38
Emīls
Kvālis
M
MĀRUPES DUNKANI
3.000
0:53:44.9
5.373 (12)
0:01:45.9
2.625 (7)
0:57:11.2
5.718 (17)
13.717
12
59
Andis
Seilis
M
3.000
0:49:49.6
4.982 (6)
0:02:12.1
3.3 (31)
0:54:33.6
5.455 (13)
13.737
13
79
Raivis
Zuļģis
M
BALTIJAS SPORTS
3.000
0:54:15.3
5.425 (14)
0:01:56.3
2.9 (13)
0:56:59.9
5.698 (16)
14.023
14
22
Andris
Epners
M
FITNESS ABC
3.000
0:54:57.4
5.495 (19)
0:02:11.6
3.275 (30)
0:53:43.3
5.372 (10)
14.142
15
63
Gabriel
Stefanak
M
RIGA
3.000
0:54:47.2
5.478 (17)
0:02:14.7
3.35 (32)
0:54:48.0
5.48 (14)
14.308
16
31
Sergejs
Kolosovs
M
MVP
3.000
0:54:32.9
5.453 (15)
0:02:09.1
3.225 (27)
0:59:19.1
5.932 (21)
14.610
17
53
Aigars
Rastorgujevs
M
ENSO
3.000
0:53:12.9
5.32 (11)
0:02:19.1
3.475 (37)
0:58:24.1
5.84 (19)
14.635
18
10
Dagnis
Boltrikovs
M
VESELĪGA SLODZĪTE
3.000
0:57:56.9
5.793 (29)
0:02:01.2
3.025 (17)
0:58:28.8
5.847 (20)
14.665
19
4
Emīls
Balodis
M
VRB
3.000
0:56:02.2
5.603 (22)
0:02:00.9
3 (16)
1:01:03.2
6.105 (25)
14.708
20
17
Edgars
Dobelis
M
CF JĒKABPILS
3.000
0:57:32.0
5.753 (27)
0:02:08.7
3.2 (26)
0:58:15.6
5.825 (18)
14.778
21
19
Juris
Dzērve
M
Rīgas pašvaldības policija
3.000
0:54:37.7
5.462 (16)
0:01:51.7
2.775 (10)
1:05:49.9
6.582 (34)
14.818
22
75
Raivis
Zaķītis
M
VUGD RRP
3.000
0:55:23.0
5.538 (20)
0:01:54.9
2.85 (12)
1:04:32.5
6.453 (30)
14.842
23
54
Emils
Ratnieks
M
FITNESS.ABC
3.000
0:57:06.3
5.71 (24)
0:02:06.3
3.15 (22)
0:59:57.6
5.995 (22)
14.855
24
2
Jānis
Andrējevs
M
VUGD RRP
3.000
0:58:15.5
5.825 (31)
0:02:09.9
3.225 (28)
1:00:41.3
6.068 (24)
15.118
25
20
Sandis
Eislers
M
3.000
0:55:25.5
5.542 (21)
0:02:22.8
3.55 (39)
1:00:33.0
6.055 (23)
15.147
26
21
Gatis
Elksnītis
M
3.000
1:00:13.6
6.022 (37)
0:02:10.5
3.25 (29)
1:03:06.4
6.31 (27)
15.582
27
9
Valters
Bērziņš
M
VUGD ZRB
3.000
0:56:22.0
5.637 (23)
0:02:20.1
3.5 (38)
1:05:02.9
6.503 (33)
15.640
28
46
Aivis
Narvels
M
ASK PATRIA
3.000
0:59:26.9
5.943 (34)
0:02:17.8
3.425 (35)
1:04:31.0
6.452 (29)
15.820
29
62
Ainārs
Štamers
M
Rīgas pašvaldības policija
3.000
0:58:51.5
5.885 (33)
0:02:26.2
3.65 (42)
1:03:29.9
6.348 (28)
15.883
30
80
Andris
Žuravļovs
M
WW
3.000
1:00:09.1
6.015 (36)
0:02:31.0
3.775 (46)
1:01:16.0
6.127 (26)
15.917
31
28
Jevgenijs
Kairāns
M
FITNESS ABC
3.000
0:57:17.7
5.728 (25)
0:02:07.6
3.175 (24)
1:10:17.0
7.028 (44)
15.932
32
41
Jānis
Matīss
M
Rīgas pašvaldības policija
3.000
0:58:29.0
5.848 (32)
0:02:24.0
3.6 (40)
1:05:59.4
6.598 (36)
16.047
33
40
Kaspars
Lucis
M
3.000
1:01:00.2
6.1 (40)
0:02:27.9
3.675 (43)
1:04:35.9
6.458 (31)
16.233
34
13
Mārtiņš
Briedis
M
3.000
1:01:27.6
6.145 (41)
0:02:16.1
3.4 (33)
1:08:53.4
6.888 (41)
16.433
35
23
Andrejs
Golubčikovs
M
3.000
1:02:02.5
6.203 (42)
0:02:07.0
3.175 (23)
1:10:51.6
7.085 (46)
16.463
36
48
Vitalijs
Obuhovs
M
FITNES ABC
3.000
0:59:52.6
5.987 (35)
0:02:36.3
3.9 (51)
1:06:14.3
6.623 (38)
16.510
37
35
Normunds
Kronbergs
M
3.000
1:00:38.5
6.063 (39)
0:02:35.0
3.875 (50)
1:06:05.4
6.608 (37)
16.547
38
76
Edgars
Zarins
M
3.000
0:57:58.1
5.797 (30)
0:02:25.8
3.625 (41)
1:11:29.6
7.148 (47)
16.570
39
44
Edvarts
Melnis
M
VUGD VRB
3.000
1:04:07.4
6.412 (49)
0:02:29.2
3.725 (44)
1:05:01.8
6.502 (32)
16.638
40
5
Helmuts
Baņukalns
M
DOMAS DABĀ
3.000
1:03:13.7
6.322 (47)
0:02:31.3
3.775 (47)
1:05:57.7
6.595 (35)
16.692
41
34
Dainis
Kronbergs
M
3.000
1:00:15.0
6.025 (38)
0:02:38.3
3.95 (53)
1:07:47.2
6.778 (40)
16.753
42
111
Mārtiņš
Lielups
M
3.000
1:06:14.3
6.623 (55)
0:02:08.0
3.2 (25)
1:09:39.7
6.965 (43)
16.788
43
69
Mārtiņš
Uškāns
M
3.000
1:02:56.2
6.293 (45)
0:02:38.4
3.95 (54)
1:07:14.0
6.723 (39)
16.967
44
66
Romāns
Tašņevs
M
3.000
1:05:21.2
6.535 (53)
0:01:39.1
2.475 (3)
1:19:58.3
7.997 (55)
17.007
45
57
Gatis
Rukmanis
M
Sauszemes spēki, KAB.
3.000
1:05:03.3
6.505 (51)
0:02:18.0
3.45 (36)
1:10:48.4
7.08 (45)
17.035
46
61
Jurijs
Skorodihins
M
Valsts robežsardzes koledža
3.000
1:02:52.8
6.287 (44)
0:02:30.3
3.75 (45)
1:11:35.1
7.158 (49)
17.195
47
73
Kristaps
Vidžis
M
3.000
1:07:20.1
6.733 (56)
0:02:03.5
3.075 (18)
1:14:27.2
7.445 (51)
17.253
48
18
Mārcis
Drulle
M
3.000
1:02:57.6
6.295 (46)
0:02:36.6
3.9 (52)
1:11:57.7
7.195 (50)
17.390
49
7
Oskars
Beļevičs
M
Valsts robežsardzes koledža
3.000
1:05:15.5
6.525 (52)
0:02:32.4
3.8 (48)
1:11:34.0
7.157 (48)
17.482
50
16
Nauris
Ciukors
M
Valsts policija
3.000
1:06:10.0
6.617 (54)
0:02:44.7
4.1 (55)
1:08:59.8
6.898 (42)
17.615
51
60
Uģis
Šivars
M
WARRIOT WORKOUT
3.000
0:57:19.4
5.732 (26)
0:03:06.1
4.65 (61)
1:16:03.2
7.605 (52)
17.987
52
77
Māris
Zariņš
M
FITNESS ABC
3.000
0:57:38.6
5.763 (28)
0:02:16.5
3.4 (34)
1:28:57.5
8.895 (57)
18.058
53
42
Jānis
Maurs
M
VUGD
3.000
1:02:20.1
6.233 (43)
0:02:50.9
4.25 (57)
1:16:50.4
7.683 (53)
18.167
54
33
Madars
Krievs
M
INDIVIDUĀLI
3.000
1:09:08.5
6.913 (58)
0:02:46.0
4.15 (56)
1:19:41.1
7.968 (54)
19.032
55
78
Kristaps
Zeps
M
3.000
1:11:41.1
7.168 (59)
0:03:00.9
4.5 (60)
1:21:56.0
8.193 (56)
19.862
56
14
Oskars
Burmeisters
M
Valsts policija
3.000
1:09:07.7
6.912 (57)
0:02:33.4
3.825 (49)
1:32:32.3
9.253 (58)
19.990
57
37
Agris
Kursišs
M
JAUDA
3.000
1:04:50.7
6.483 (50)
0:02:53.0
4.325 (59)
1:34:31.6
9.452 (59)
20.260
58
113
Klāvs
Bauze
M
2.000
0:01:52.1
2.8 (11)
0:52:47.2
5.278 (9)
8.078
59
26
Gints
Jubelis
M
Kājinieku bataljons
2.000
0:54:50.4
5.483 (18)
0:02:03.8
3.075 (19)
8.558
60
112
Ainārs
Sakalauskis
M
2.000
0:02:00.2
3 (15)
0:55:46.6
5.577 (15)
8.577
61
43
Jevgenijs
Medvedevs
M
2.000
1:03:17.1
6.328 (48)
0:02:51.4
4.275 (58)
0:05:30.2
#VALUE! (60)
10.603
62
8
Reinholds
Bērziņš
M
BMW
1.000
1:15:51.7
7.585 (60)
7.585
Elite sievietes
V
Num
Vārds
Uzvārds
Dz.
Pārstāv
Distances
Izturības skr.
Sprinta skr.
Spēka skr.
Punkti kopā
1
99
Kristīne
Kuznecova
F
CROSSFIT JUGLA
3.000
0:49:53.0
4.988 (1)
0:02:00.8
3 (1)
0:50:36.5
5.06 (1)
13.048
2
92
Marta
Jansona
F
3.000
0:56:41.1
5.668 (4)
0:02:11.2
3.275 (2)
0:56:05.0
5.608 (2)
14.552
3
90
Beata
Grickeviča
F
RIGA FREEDIVING
3.000
0:57:32.6
5.753 (6)
0:02:15.4
3.375 (3)
0:58:57.7
5.895 (4)
15.023
4
101
Ilze
Meijere
F
PATRIA OCR
3.000
0:56:29.4
5.648 (3)
0:02:24.3
3.6 (4)
0:58:32.1
5.853 (3)
15.102
5
84
Maruta
Broka
F
3.000
0:57:16.2
5.727 (5)
0:02:41.4
4.025 (8)
1:00:56.0
6.093 (5)
15.845
6
108
Aija
Svikle
F
SK TĒRAUDS
3.000
0:58:44.5
5.873 (7)
0:02:32.0
3.8 (5)
1:01:48.1
6.18 (6)
15.853
7
94
Līga
Jurševica
F
ZAKITIS_BIZOTAJS
3.000
0:56:08.1
5.613 (2)
0:02:43.0
4.075 (9)
1:02:55.5
6.292 (7)
15.980
8
98
Madara
Kukaine
F
RPP centra pārvalde
3.000
1:02:21.6
6.235 (9)
0:02:48.0
4.2 (12)
1:05:48.5
6.58 (8)
17.015
9
93
Gita
Jaudzema
F
3.000
1:06:03.6
6.605 (12)
0:02:46.7
4.15 (11)
1:11:29.1
7.148 (11)
17.903
10
97
Kintija
Krastiņa
F
3.000
1:06:27.4
6.645 (15)
0:02:39.4
3.975 (7)
1:12:53.0
7.288 (14)
17.908
11
91
Maija
Gutāne
F
3.000
1:05:18.2
6.53 (11)
0:02:52.2
4.3 (13)
1:11:41.3
7.168 (12)
17.998
12
110
Sintija
Glaudāne
F
3.000
1:06:22.9
6.637 (14)
0:02:58.0
4.45 (16)
1:09:33.9
6.955 (9)
18.042
13
107
Zane
Silmanoviča
F
Valsts Policija
3.000
1:06:14.5
6.623 (13)
0:02:59.4
4.475 (17)
1:09:39.3
6.965 (10)
18.063
14
95
Agnese
Kokoreviča
F
3.000
1:07:19.6
6.732 (16)
0:03:03.7
4.575 (20)
1:14:26.9
7.443 (15)
18.750
15
104
Jevgenija
Pjatņičenko
F
FITNESS ABC
3.000
1:11:02.7
7.103 (20)
0:03:04.1
4.6 (21)
1:12:11.9
7.218 (13)
18.922
16
81
Sintija
Auguste
F
WARRIOR WORKOUT
3.000
1:09:06.0
6.91 (18)
0:03:02.4
4.55 (19)
1:15:25.2
7.542 (17)
19.002
17
83
Saija
Bikanova
F
3.000
1:07:39.0
6.765 (17)
0:02:37.3
3.925 (6)
1:23:08.6
8.313 (18)
19.003
18
85
Anda
Cine
F
3.000
1:12:04.8
7.207 (21)
0:03:13.7
4.825 (22)
1:14:46.9
7.477 (16)
19.508
19
102
Rūta
Mežapuķe
F
3.000
1:13:15.9
7.325 (22)
0:02:56.9
4.4 (14)
1:28:58.1
8.897 (20)
20.622
20
105
Kristīne
Rutka
F
Valsts Policija
3.000
1:09:48.7
6.98 (19)
0:03:02.3
4.55 (18)
1:32:32.3
9.253 (21)
20.783
21
100
Jekaterina
Leine
F
3.000
1:14:39.1
7.465 (23)
0:03:31.4
5.275 (23)
1:23:09.4
8.315 (19)
21.055
22
109
Kristīna
Tralmaka
F
2.000
1:03:15.6
6.325 (10)
0:02:45.3
4.125 (10)
0:05:28.5
#VALUE! (22)
10.450
23
103
Anta
Ošiņa
F
WW
2.000
1:01:42.9
6.17 (8)
0:02:57.6
4.425 (15)
10.595