Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (123)
Dalībnieku saraksts (ABC)
Rezultāti
Kopvērtējums
Izturības skrējiens
Sprinta skrējiens
Spēka skrējiens
Izturības skrējiens (detalizēti)
Spēka skrējiens (detalizēti)
Gaiziņkalna Bulta 2017
Dalībnieku saraksts (123)
1
Dalībnieku saraksts (123)
Dalībnieku saraksts (ABC)
Elite vīrieši
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dzimums
Pārstāv
Distance
1
Juris
Ābols
M
KRB
Elite vīrieši
2
Jānis
Andrējevs
M
VUGD RRP
Elite vīrieši
3
Austris
Armans
M
SZS KBDE
Elite vīrieši
4
Emīls
Balodis
M
VRB
Elite vīrieši
5
Helmuts
Baņukalns
M
DOMAS DABĀ
Elite vīrieši
6
Jānis
Baunis
M
SALOMON/TAKU SKRĒJĒJS
Elite vīrieši
7
Oskars
Beļevičs
M
Valsts robežsardzes koledža
Elite vīrieši
8
Reinholds
Bērziņš
M
BMW
Elite vīrieši
9
Valters
Bērziņš
M
VUGD ZRB
Elite vīrieši
10
Dagnis
Boltrikovs
M
VESELĪGA SLODZĪTE
Elite vīrieši
11
Vadims
Borisenoks
M
TORNADO
Elite vīrieši
12
Edgars
Bortasevics
M
HOM
Elite vīrieši
13
Mārtiņš
Briedis
M
Elite vīrieši
14
Oskars
Burmeisters
M
Valsts policija
Elite vīrieši
15
Oskars
Cimermanis
M
RIGA IRONMAN TEAM
Elite vīrieši
16
Nauris
Ciukors
M
Valsts policija
Elite vīrieši
17
Edgars
Dobelis
M
CF JĒKABPILS
Elite vīrieši
18
Mārcis
Drulle
M
Elite vīrieši
19
Juris
Dzērve
M
Rīgas pašvaldības policija
Elite vīrieši
20
Sandis
Eislers
M
Elite vīrieši
21
Gatis
Elksnītis
M
Elite vīrieši
22
Andris
Epners
M
FITNESS ABC
Elite vīrieši
23
Andrejs
Golubčikovs
M
Elite vīrieši
24
Mārtiņš
Indriksons
M
MADONAS BJSS
Elite vīrieši
25
Raitis
Irnests
M
FITNESS ABC
Elite vīrieši
26
Gints
Jubelis
M
Kājinieku bataljons
Elite vīrieši
27
Jānis
Jurgelevičs
M
ANDREJSALA
Elite vīrieši
28
Jevgenijs
Kairāns
M
FITNESS ABC
Elite vīrieši
29
Almants
Kalniņš
M
KRB
Elite vīrieši
30
Artūrs
Kārkliņš
M
Elite vīrieši
31
Sergejs
Kolosovs
M
MVP
Elite vīrieši
32
Eduards
Kormiļcevs
M
Valsts robežsardzes
Elite vīrieši
33
Madars
Krievs
M
INDIVIDUĀLI
Elite vīrieši
34
Dainis
Kronbergs
M
Elite vīrieši
35
Normunds
Kronbergs
M
Elite vīrieši
36
Leonīds
Kučinskis
M
Valsts robežsardze
Elite vīrieši
37
Agris
Kursišs
M
JAUDA
Elite vīrieši
38
Emīls
Kvālis
M
MĀRUPES DUNKANI
Elite vīrieši
39
Jānis
Langzams
M
Valsts policija
Elite vīrieši
40
Kaspars
Lucis
M
Elite vīrieši
41
Jānis
Matīss
M
Rīgas pašvaldības policija
Elite vīrieši
42
Jānis
Maurs
M
VUGD
Elite vīrieši
43
Jevgenijs
Medvedevs
M
Elite vīrieši
44
Edvarts
Melnis
M
VUGD VRB
Elite vīrieši
45
Ivans
Mihailovs
M
Elite vīrieši
46
Aivis
Narvels
M
ASK PATRIA
Elite vīrieši
47
Mārcis
Nazarovs
M
VUGD
Elite vīrieši
48
Vitalijs
Obuhovs
M
FITNES ABC
Elite vīrieši
49
Jānis
Paškevičs
M
VUGD RRP
Elite vīrieši
50
Artūrs
Pastars
M
NBS
Elite vīrieši
51
Agris
Pikšens
M
VISA VEIDA KUSTĪBA
Elite vīrieši
52
Artis
Pūcītis
M
Elite vīrieši
53
Aigars
Rastorgujevs
M
ENSO
Elite vīrieši
54
Emils
Ratnieks
M
FITNESS.ABC
Elite vīrieši
55
Raivis
Reinfelds
M
KRB
Elite vīrieši
56
Niks
Rubezis
M
Elite vīrieši
57
Gatis
Rukmanis
M
Sauszemes spēki, KAB.
Elite vīrieši
58
Ainārs
Rutka
M
Jelgava ZS 52. KBN
Elite vīrieši
59
Andis
Seilis
M
Elite vīrieši
60
Uģis
Šivars
M
WARRIOT WORKOUT
Elite vīrieši
61
Jurijs
Skorodihins
M
Valsts robežsardzes koledža
Elite vīrieši
62
Ainārs
Štamers
M
Rīgas pašvaldības policija
Elite vīrieši
63
Gabriel
Stefanak
M
RIGA
Elite vīrieši
64
Emīls
Stiprais
M
Jaunsargs
Elite vīrieši
65
Jurģis
Stukuls
M
SK KATRĪNA
Elite vīrieši
66
Romāns
Tašņevs
M
Elite vīrieši
67
Kristaps
Teilāns
M
Elite vīrieši
68
Ivans
Tolstojs
M
Elite vīrieši
69
Mārtiņš
Uškāns
M
Elite vīrieši
70
Valdis
Užuls
M
Zemssardze
Elite vīrieši
71
Klāvs
Vasilis
M
Elite vīrieši
72
Andrejs
Vasiļjevs
M
Valsts policija
Elite vīrieši
73
Kristaps
Vidžis
M
Elite vīrieši
74
Aleksandrs
Visockis
M
Valsts robežsardze
Elite vīrieši
75
Raivis
Zaķītis
M
VUGD RRP
Elite vīrieši
76
Edgars
Zarins
M
Elite vīrieši
77
Māris
Zariņš
M
FITNESS ABC
Elite vīrieši
78
Kristaps
Zeps
M
Elite vīrieši
79
Raivis
Zuļģis
M
BALTIJAS SPORTS
Elite vīrieši
80
Andris
Žuravļovs
M
WW
Elite vīrieši
111
Mārtiņš
Lielups
M
Elite vīrieši
112
Ainārs
Sakalauskis
M
Elite vīrieši
113
Klāvs
Bauze
M
Elite vīrieši
Elite sievietes
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dzimums
Pārstāv
Distance
81
Sintija
Auguste
F
WARRIOR WORKOUT
Elite sievietes
82
Linda
Balalaiko
F
SzS KBde 2.KB.
Elite sievietes
83
Saija
Bikanova
F
Elite sievietes
84
Maruta
Broka
F
Elite sievietes
85
Anda
Cine
F
Elite sievietes
86
Evija
Dobrovoļska
F
Elite sievietes
87
Lauma
Ēdelmane
F
SHANGHAI JIAOTONG UNIVERSITY GYM
Elite sievietes
88
Sandra
Garkalna
F
CROSSFIT JUGLA
Elite sievietes
89
Natalja
Gasane
F
NBS SUV
Elite sievietes
90
Beata
Grickeviča
F
RIGA FREEDIVING
Elite sievietes
91
Maija
Gutāne
F
Elite sievietes
92
Marta
Jansona
F
Elite sievietes
93
Gita
Jaudzema
F
Elite sievietes
94
Līga
Jurševica
F
ZAKITIS_BIZOTAJS
Elite sievietes
95
Agnese
Kokoreviča
F
Elite sievietes
96
Ieva
Kozinda
F
Elite sievietes
97
Kintija
Krastiņa
F
Elite sievietes
98
Madara
Kukaine
F
RPP centra pārvalde
Elite sievietes
99
Kristīne
Kuznecova
F
CROSSFIT JUGLA
Elite sievietes
100
Jekaterina
Leine
F
Elite sievietes
101
Ilze
Meijere
F
PATRIA OCR
Elite sievietes
102
Rūta
Mežapuķe
F
Elite sievietes
103
Anta
Ošiņa
F
WW
Elite sievietes
104
Jevgenija
Pjatņičenko
F
FITNESS ABC
Elite sievietes
105
Kristīne
Rutka
F
Valsts Policija
Elite sievietes
106
Ilona
Sadovenko
F
NBS SzS KBde Štābs
Elite sievietes
107
Zane
Silmanoviča
F
Valsts Policija
Elite sievietes
108
Aija
Svikle
F
SK TĒRAUDS
Elite sievietes
109
Kristīna
Tralmaka
F
Elite sievietes
110
Sintija
Glaudāne
F
Elite sievietes