Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Filter velokauss 2019, 4.p.
Top 6 pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
1
Top 6 pa dzimumiem
Šosejas brauciens (15 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
82
1
V 30
Artis
Roze
1987
M
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
3
0:22:01.6
40.9
2
63
2
V 30
Arvis
Sprude
1987
M
3
0:22:01.9
40.9
3
141
1
V 40
Arnis
Lācis
1970
M
3
0:22:02.7
40.8
4
137
1
V U19
Kristiāns
Belohvoščiks
2002
M
BELO CP
3
0:22:04.2
40.8
5
62
2
V 40
Ģirts
Vēvers
1973
M
3
0:22:10.5
40.6
6
48
1
V U23
Kristaps
Siltumēns
2000
M
3
0:22:14.3
40.5
Šosejas brauciens (15 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
284
1
S U19
Līna
Svarinska
2001
F
BELO CP
3
0:26:02.8
34.6
2
145
1
S 30
Zane
Kalverša-Ķeņģe
1984
F
2
0:26:50.0
33.5
3
47
1
S U17
Kitija
Siltumēna
2003
F
3
0:28:12.8
31.9
4
94
1
S 40
Ingrīda
Šmite
1971
F
3
0:29:06.0
30.9
5
59
2
S 30
Lyba
Smirnova
1983
F
ZZK Team
3
0:29:06.8
30.9
6
112
1
S U30
Kristīne
Podvinska
1992
F
3
0:30:44.6
29.3
MTB brauciens (10 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
263
1
V 40 MTB
Agnis
Apse
1971
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:18:18.3
32.8
2
268
1
V 50 MTB
Sergejs
Rodionovs
1965
M
3
0:18:18.7
32.8
3
78
1
V 30 MTB
Aivars
Skridulis
1989
M
VW Komerctransports/Veloprofs.lv
3
0:18:51.6
31.8
4
80
2
V 30 MTB
Kaspars
Kipurs
1982
M
ebike Machine
3
0:18:53.2
31.8
5
38
3
V 30 MTB
Einārs
Bērze
1980
M
3
0:18:57.3
31.7
6
1231
2
V 40 MTB
Reinis
Avens
1978
M
3
0:18:57.9
31.6
MTB brauciens (10 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
20
1
S U30 MTB
Zane
Ķelpe
1993
F
MTB Garkalne
3
0:21:04.3
28.5
2
238
1
S 30 MTB
Zanda
Rutkovska
1980
F
3
0:22:08.6
27.1
3
51
2
S 30 MTB
Evelīna
Budļevska
1983
F
3
0:25:57.0
23.1