Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Filter Velokauss 2018, 1. posms, šosejas riteņbraukšana
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
11km / S 30
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Lyuba
Smirnova
1983
ZZK TEAM
0:17:56.0
36.8
2
Carolyn
Shanti Ra
1980
0:19:41.0
+1:45.0
33.5
3
Marina
Seremetjeva Grudule
1982
0:20:07.0
+2:11.0
32.8
11km / S 40
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Ieva
Longa
1976
NRK
0:16:56.0
39.0
2
Aiga
Strazdiņa
1978
Virsotne/MARMOT
0:17:10.0
+0:14.0
38.4
3
Evita
Leitāne
1976
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:20:16.0
+3:20.0
32.6
4
Daiga
Rutka
1975
0:20:17.0
+3:21.0
32.5
5
Ieva
Ustupa
1974
Burbulīte un radi
0:20:18.0
+3:22.0
32.5
6
Diāna
Rožkalne
1974
FILTER
0:21:56.0
+5:00.0
30.1
11km / S 50
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Solvita
Kauliņa
1967
0:22:27.0
29.4
2
Ineta
Aulika
1962
0:22:34.0
+0:07.0
29.2
11km / S U13
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Amanda Reilija
Zariņa
2007
0:21:45.0
30.3
11km / S U15
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Linda
Eihmane
2004
Dobeles sporta skola
0:19:22.0
34.1
11km / S U17
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Kitija
Siltumēna
2003
0:17:34.0
37.6
2
Lāsma Elza
Vaivode
2003
0:20:23.0
+2:49.0
32.4
11km / S U19
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Daniela
Leitāne
2000
Dobeles sporta skola
0:16:11.0
40.8
2
Santa Sanija
Jurgena
2001
0:16:27.0
+0:16.0
40.1
3
Megana
Grīslīte
2000
Dobeles sporta skola
0:16:37.0
+0:26.0
39.7
4
Nadīna
Kučere
2001
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
0:16:51.0
+0:40.0
39.2
5
Enia
Kaņepēja
2001
BELO CP
0:17:11.0
+1:00.0
38.4
6
Sabīne
Kauņecka
2001
Dobeles sporta skola
0:18:29.0
+2:18.0
35.7
11km / S U23
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Viktorija
Sipoviča
1998
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:16:15.0
40.6
11km / V 30
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Jānis
Vecvanags
1987
FILTER
0:13:56.0
47.4
2
Vitālijs
Korņilovs
1979
0:14:10.0
+0:14.0
46.6
3
Kalvis
Eisaks
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:14:18.0
+0:22.0
46.2
4
Didzis
Piļāns
1980
Virsotne/MARMOT
0:14:33.0
+0:37.0
45.4
5
Ģirts
Melbārdis
1979
0:14:43.0
+0:47.0
44.8
6
Kristaps
Knops
1985
ZZK TEAM
0:14:48.0
+0:52.0
44.6
7
Artūrs
Kozulis
1985
0:14:52.0
+0:56.0
44.4
8
Ričards
Jakobsons
1981
Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team
0:15:03.0
+1:07.0
43.9
9
Lauris
Pārups
1981
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:15:05.0
+1:09.0
43.8
10
Edgars
Nikels
1983
Virsotne/MARMOT
0:15:07.0
+1:11.0
43.7
11
Atis
Paksis
1981
FILTER MTB
0:15:08.0
+1:12.0
43.6
12
Artis
Roze
1987
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:15:18.0
+1:22.0
43.1
13
Sergejs
Kudrjavcevs
1981
Ironman.lv
0:15:21.0
+1:25.0
43.0
14
Mārtiņš
Flaksis
1986
ZZK TEAM
0:15:22.0
+1:26.0
43.0
15
Martins
Marnauza
1983
0:15:28.0
+1:32.0
42.7
16
Evgeny
Malyshev
1982
0:15:34.0
+1:38.0
42.4
17
Dmitrijs
Kuzņecovs
1981
0:15:34.0
+1:38.0
42.4
18
Sandis
Lūsis
1983
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:15:35.0
+1:39.0
42.4
19
Juris
Visockis
1982
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:15:47.0
+1:51.0
41.8
20
Andrejs
Lipskis
1983
Velo+
0:15:52.0
+1:56.0
41.6
21
Lauris
Ieviņš
1983
0:15:57.0
+2:01.0
41.4
22
Girts
Martinsons
1982
0:16:01.0
+2:05.0
41.2
23
Juris
Jankovskis
1987
0:16:02.0
+2:06.0
41.2
24
Elvijs
Vikštrems
1986
ELKOR
0:16:08.0
+2:12.0
40.9
25
Kaspars
Driķis
1983
Train2Win
0:16:12.0
+2:16.0
40.7
27
Mārtiņš
Eglītis
1984
Virsotne/MARMOT
0:16:13.0
+2:17.0
40.7
26
Toms
Kohs
1979
Engures sportam
0:16:13.0
+2:17.0
40.7
28
Gatis
Zēlerts
1983
0:16:19.0
+2:23.0
40.4
29
Albins
Ramins
1984
0:16:30.0
+2:34.0
40.0
30
Māris
Bernāts
1985
FILTER
0:16:32.0
+2:36.0
39.9
31
Jānis
Ruska
1986
Virsotne/MARMOT
0:16:34.0
+2:38.0
39.8
32
Arvis
Jauniņš
1985
FILTER MTB
0:16:42.0
+2:46.0
39.5
33
Otto
Cimmermans
1982
0:17:07.0
+3:11.0
38.6
34
Ilmārs
Misa
1982
Virsotne/MARMOT
0:17:09.0
+3:13.0
38.5
35
Aleksandrs
Kalniņš
1980
Virsotne/MARMOT
0:17:11.0
+3:15.0
38.4
36
Igors
Matvejevs
1988
0:17:20.0
+3:24.0
38.1
37
Mārtiņš
Soste
1988
0:17:21.0
+3:25.0
38.0
38
Salvis
Sarkanābols
1983
MR RIPO
0:17:24.0
+3:28.0
37.9
39
Uģis
Briedis
1984
EVELO 2
0:17:30.0
+3:34.0
37.7
40
Kaspars
Kiesners
1983
0:17:58.0
+4:02.0
36.7
41
Oskars
Matisons
1985
0:18:09.0
+4:13.0
36.4
42
Ģirts
Teiguds
1983
FILTER II
0:18:15.0
+4:19.0
36.2
43
Deniss
Golovkins
1987
0:19:37.0
+5:41.0
33.6
44
Edgars
Timofejevs
1987
0:20:01.0
+6:05.0
33.0
11km / V 40
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Ģirts
Vēvers
1973
0:14:02.0
47.0
2
Sandis
Āķis
1975
EVELO TEAM
0:14:07.0
+0:05.0
46.8
3
Andris
Balodis
1972
Virsotne/MARMOT
0:14:19.0
+0:17.0
46.1
4
Māris
Kalveršs
1976
EVELO TEAM
0:14:24.0
+0:22.0
45.8
6
Tarmo
Visnapuu
1976
0:14:58.0
+0:56.0
44.1
5
Tenno
Ander
1977
Tervisesport
0:14:58.0
+0:56.0
44.1
7
Jānis
Andersons
1976
FILTER
0:15:07.0
+1:05.0
43.7
8
Raimonds
Veinbergs
1977
Virsotne/MARMOT
0:15:18.0
+1:16.0
43.1
9
Egons
Rozenfelds
1969
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:15:28.0
+1:26.0
42.7
10
Edgars
Erts
1976
0:16:16.0
+2:14.0
40.6
11
Kristaps
Sūna
1978
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:16:22.0
+2:20.0
40.3
12
Aldis
Zelčs
1970
0:16:36.0
+2:34.0
39.8
13
Ainārs
Reinolds
1975
Train2Win
0:16:37.0
+2:35.0
39.7
14
Andrejs
Ahmerovs
1976
Velo+
0:16:56.0
+2:54.0
39.0
15
Uldis
Kalniņš
1969
0:17:11.0
+3:09.0
38.4
16
Kaspars
Lipskis
1971
0:17:22.0
+3:20.0
38.0
17
Agris
Šipkovs
1970
FILTER
0:17:30.0
+3:28.0
37.7
18
Dinārs
Lubiņš
1973
0:17:37.0
+3:35.0
37.5
19
Siiri
Visnapuu
1973
0:18:06.0
+4:04.0
36.5
20
Arturs
Hofmanis
1970
0:18:25.0
+4:23.0
35.8
21
Uģis
Strazdiņš
1970
Virsotne/MARMOT
0:18:46.0
+4:44.0
35.2
22
Normunds
Pauniņš
1969
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:18:49.0
+4:47.0
35.1
23
Jevgēnijs
Mihailovskis
1976
FILTER MTB
0:19:14.0
+5:12.0
34.3
24
Gaitis
Nummurs
1976
FILTER MTB
0:19:18.0
+5:16.0
34.2
25
Rinalds
Silakalns
1974
0:21:57.0
+7:55.0
30.1
11km / V 50
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Dzintars
Kaņepējs
1968
0:15:00.0
44.0
2
Zigurds
Jureckis
1960
ZZK TEAM
0:15:27.0
+0:27.0
42.7
4
Andrejs
Pisarenko
1964
Velo+
0:15:38.0
+0:38.0
42.2
3
Aigars
Zvingulis
1961
Virsotne/MARMOT
0:15:38.0
+0:38.0
42.2
5
Aivars
Bardovskis
1964
0:15:54.0
+0:54.0
41.5
6
Raimonds
Vasiļjevs
1965
Ironman.lv
0:15:55.0
+0:55.0
41.5
7
Didzis
Zālītis
1966
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:16:09.0
+1:09.0
40.9
8
Verners
Vuļs
1967
0:16:42.0
+1:42.0
39.5
9
Vilens
Kancerovs
1968
Engures sportam
0:17:06.0
+2:06.0
38.6
10
Laimonis
Kļaviņš
1961
0:17:08.0
+2:08.0
38.5
11
Jānis
Liepiņš
1964
0:17:53.0
+2:53.0
36.9
12
Aivars
Kauliņš
1966
0:19:03.0
+4:03.0
34.6
11km / V 60
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Agris
Briedis
1955
EVELO 2
0:16:45.0
39.4
2
Uldis
Rutka
1956
0:16:49.0
+0:04.0
39.2
3
Jānis
Prančs
1952
0:16:53.0
+0:08.0
39.1
4
Jānis
Ķīsis
1952
FILTER
0:16:55.0
+0:10.0
39.0
5
Vairis
Krauklis
1953
0:18:08.0
+1:23.0
36.4
6
Arnis
Zanders
1958
EVELO 2
0:18:33.0
+1:48.0
35.6
7
Vilis
Mednis
1950
0:20:14.0
+3:29.0
32.6
11km / V 70
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Vismants
Caune
1943
0:17:52.0
36.9
2
Valdis
Andiņš
1948
Dobele
0:17:57.0
+0:05.0
36.8
11km / V U13
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Olivers Jēkabs
Skrapcis
2006
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
0:20:32.0
32.1
2
Valters
Tams
2006
Dobeles sporta skola U-13
0:20:43.0
+0:11.0
31.9
3
Rūdis
Ališauskis
2006
Dobeles sporta skola U-13
0:22:07.0
+1:35.0
29.8
4
Aleksis
Kazāks
2006
Dobeles sporta skola U-13
0:22:12.0
+1:40.0
29.7
5
Arvīds
Donis
2007
Dobeles sporta skola U-13
0:22:16.0
+1:44.0
29.6
6
Didzis
Lazdiņš
2006
Dobeles sporta skola U-13
0:22:21.0
+1:49.0
29.5
7
Austris
Sāvičs
2006
Dobeles sporta skola U-13
0:22:31.0
+1:59.0
29.3
11km / V U15
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Artūrs
Nummurs
2005
FILTER / RRS Purvciems
0:16:21.0
40.4
2
Kristiāns
Lipskis
2004
0:16:51.0
+0:30.0
39.2
3
Lavrs
Sipovičs
2005
FILTER / RRS Purvciems
0:17:52.0
+1:31.0
36.9
4
Tomas Roberts
Ozoliņš
2004
FILTER / RRS Purvciems
0:17:56.0
+1:35.0
36.8
5
Riks
Sipovičs
2005
FILTER / RRS Purvciems
0:18:16.0
+1:55.0
36.1
6
Miks Ulrihs
Vīnerts
2005
RRS Purvciems
0:19:54.0
+3:33.0
33.2
7
Reinhards
Aizsils
2005
RRS
0:20:38.0
+4:17.0
32.0
11km / V U17
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Martiņš
Maslovs
2003
RRS Purvciems
0:15:35.0
42.4
2
Kārlis
Smilga
2002
RRS Purvciems
0:15:42.0
+0:07.0
42.0
3
Kristiāns
Kirils
2002
Dobeles sporta skola
0:16:21.0
+0:46.0
40.4
4
Toms
Ķelderis
2003
RRS Purvciems
0:16:23.0
+0:48.0
40.3
5
Dans Raivo
Bekmanis
2002
RRS Purvciems
0:16:47.0
+1:12.0
39.3
6
Svens Alberts
Sīlis
2002
RRS Purvciems
0:17:00.0
+1:25.0
38.8
7
Dāniels
Pulle
2002
RRS Purvciems
0:17:36.0
+2:01.0
37.5
8
Valdis
Pivars
2003
0:17:55.0
+2:20.0
36.8
9
Heinrihs Ričards
Lipovskis
2003
RRS Purvciems
0:18:08.0
+2:33.0
36.4
11km / V U19
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Kristaps
Siltumēns
2000
DOLTCINI Latvia Cycling Team
0:14:30.0
45.5
2
Jānis
Šēlis
2001
Dobeles sporta skola
0:15:28.0
+0:58.0
42.7
3
Roberts
Jirgens
2001
0:15:31.0
+1:01.0
42.5
4
Artūrs
Priede
2000
0:16:02.0
+1:32.0
41.2
11km / V U23
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Niklāvs
Boļšis
1998
Dobeles Dzirnavnieks - FeelFree
0:14:44.0
44.8
2
Mareks
Kampe
1997
Gaismas Maģija - Stividors LP Cycling Team
0:14:51.0
+0:07.0
44.4
11km / V U30
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Ēvalds
Pavlovs
1989
ZZK TEAM
0:14:37.0
45.2
2
Arvils
Vikštrems
1989
0:14:49.0
+0:12.0
44.5
3
Matīss
Zērvēns
1992
0:15:36.0
+0:59.0
42.3
4
Emīls
Ribaks
1994
ZZK TEAM
0:15:39.0
+1:02.0
42.2
5
Artūrs
Ļipatņikovs
1992
Velo+
0:15:57.0
+1:20.0
41.4
6
Edgars
Augustiņš
1991
0:16:04.0
+1:27.0
41.1
7
Vladislavs
Podvinskis
1990
0:16:28.0
+1:51.0
40.1
8
Roberts
Vuļs
1994
0:16:45.0
+2:08.0
39.4
9
Artūrs
Levins
1990
0:20:03.0
+5:26.0
32.9