Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Dobeles dzirnavnieka kauss 2018, 4. posms - velokross
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
XC / A
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Gatis
LĪVS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/MSĢ
7
2
Oskars
DANKBĀRS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/MSĢ
7
3
Roberts
JIRGENS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/MSĢ
6
4
Jānis
ŠĒLIS
2001
Dobels sporta skola/MSĢ
6
XC / B
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Roberts
ANDERSONS
2002
RRS/Grīva
7
2
Kārlis
KLISMETS
2003
RRS/Grīva/MSĢ
7
3
Roberts
ČUKURS
2003
Grobiņas novads/MSĢ
7
4
Rauls
GŪTMANIS
2003
RK Liepāja
6
5
Aivis
LEIBMANS
2003
Dobels sporta skola/MSĢ
6
6
Egils
MELDERIS
2002
MSĢ
6
XC / C
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Rihards
REINFELDS
2004
Ķekavas NSS
3
2
Kārlis
ANCĀNS
2005
RRS/Dzrciems/BHNN
3
3
Toms
VAZDIĶIS
2004
KNSS
3
4
Rodrigo
BEĻĀJEVS
2004
Ķekavas NSS
3
5
Dāvis
UPENIEKS
2004
Ķekavas NSS
3
6
Roberts
DUBAKOVS
2005
Ķekavas NSS
3
7
Kristians Markuss
GUNNE
2005
Ķekavas NSS
3
8
Jānis
PRIEDOLIŅŠ
2005
KNSS
3
9
Emīls
VANAGS
2005
Talsi
3
10
Rūdolfs
DUNAUSKIS
2005
Dobeles sporta skola
3
11
Ralfs
GRUNTIŅŠ
2005
KNSS
3
12
Kārlis
JIRGENSONS
2005
RK Liepāja
3
XC / CFA
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Edgars
KRŪMIŅŠ
1986
Patria
7
2
Artis
ROZE
1987
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
3
Konstantīns
SMOTROVS
1985
ebikeMachine
7
4
Matīss
BĒRZIŅŠ
1985
MTB Talsi
7
5
Raivis
RITUMS
1986
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
6
Niklāvs
BOĻŠIS
1998
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
7
Kristaps
KNOPS
1985
ZZK TEAM
7
8
Kirils
POGODINS
1987
ZZK
6
9
Matīss
ZĒRVĒNS
1992
Engures sportam
6
10
Alēns
JUKŠINSKIS
1984
6
11
Krišjānis
AUGULIS
1996
6
12
Artūrs
BREIDAKS
1985
ĀdažiVelo
6
13
Jānis
EGLĪTIS
1995
5
14
Artūrs
ZĀLĪTIS
1988
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
5
15
Mikus
ŠTEINERTS
1995
4
XC / OPEN M
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Katrīna
KIPURE-JAUNSLAVIETE
1991
ZZK
3
2
Santa Sanija
JURGENA
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3
3
Evelīna
ERMANE-MARČENKO
2003
Dobels sporta skola
3
4
Anita
ANTONE
1992
Baldones velokomanda
3
5
Līga
ACTIŅA
1982
ELKOR
3
6
Krista
NEVIS
1991
3
7
Marta
PETKUS
2003
RK Liepāja/Dobeles SS
3
8
Astrīda
CELMIŅA
1966
3
XC / S-1
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Edgars
BRIGMANIS
1982
Baldones velokomanda
7
2
Kristaps
KIPURS
1983
ebikeMachine
7
3
Kaspars
KIPURS
1982
ebikeMachine
7
4
Juris
SKREBELS
1980
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
5
Jānis
TEIVIŠS
1982
Fans-Škoda
7
6
Viktors
NERUGALS
1983
ebikeMachine
7
7
Kaspars
CELMS
1976
7
8
Guntars
SIDEĻSKIS
1974
MTB Talsi
7
9
Uldis
SEDLIŅŠ
1976
Engures sportam
7
10
Ivo
LEVĀNS
1978
Engures sportam
7
11
Kaspars
ČIKSTE
1981
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
6
12
Sandis
GOŽA
1982
BS Bicycles cycling team
6
13
Kaspars
GRĀBENS
1982
6
14
Gatis
VĪTOLIŅŠ
1978
6
15
Karels
PAŠKAUSKS
1976
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
6
16
Uģis
MIHŅEVIČS
1975
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
5
17
Andrejs
LIPSKIS
1983
Velo+
5
18
Gatis
LANGE
1978
Riteņvasara
5
XC / S-2
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Egons
ROZENFELDS
1969
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
6
2
Aivars
SKUTELIS
1968
ZZK TEAM
6
3
Andis
ANSULIS
1969
RK Liepāja
6
4
Gundars
LAZDĀNS
1968
RK Liepāja
6
5
Didzis
ZĀLĪTIS
1966
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
5
XC / S-3
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Jānis
RUTKUPS
1963
LiVelo/Zelta Zeme
6
2
Lauris
SNIĶERS
1961
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
6
3
Viktors
BAUMANIS
1961
6
4
Uģis
JURŠEVSKIS
1959
4
XC / S-4
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
1
Valdis
Andiņš
1948
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
3