Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Dobeles dzirnavnieka kausa izcīņas 2018, 3. posms - grupas brauciens
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Grupa / A
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Arvis
RENDORS
2000
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:16.0
2
Gatis
LIVS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:21.0
+0:05.0
3
Elvijs
ZOMMERS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:29.0
+0:13.0
4
Kristaps
SILTUMENS
2001
Dolcini Latvia Cycling Team
1:25:30.0
+0:14.0
5
Oskars
DANKBARS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:35.0
+0:19.0
6
Janis
SELIS
2001
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:42.0
+0:26.0
Grupa / B
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Martins
MASLOVS
2003
RRS PURVCIEMS
1:25:30.0
2
Aivis
LEIBMANS
2002
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS/MSĢ
1:25:33.0
+0:03.0
3
Arturs
ERDMANIS
2003
RRS PURVCIEMS
1:25:34.0
+0:04.0
4
Svens Alberts
SILIS
2002
RRS PURVCIEMS
1:25:35.0
+0:05.0
5
Karlis
SMILGA
2002
RRS PURVCIEMS
1:25:36.0
+0:06.0
6
Heinrihs Ricards
LIPOVSKIS
2002
RRS PURVCIEMS
1:25:39.0
+0:09.0
7
Rauls
GUTMANIS
2003
RK Liepaja/MSG
1:33:05.0
+7:35.0
Grupa / CFA
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Janis
RUBIKS
1989
Team ZZK
1:25:14.0
2
Raivis
RITUMS
1986
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:17.0
+0:03.0
3
Kristaps
KNOPS
1985
Team ZZK
1:25:26.0
+0:12.0
4
Artis
ROZE
1987
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:27.0
+0:13.0
5
Niklavs
BOLSIS
1998
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:29.0
+0:15.0
6
Andrejs
UZULENS
1984
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:33.0
+0:19.0
7
Kirils
POGODINS
1987
Team ZZK
1:25:34.0
+0:20.0
8
Arturs
KOZULIS
1985
1:25:35.0
+0:21.0
9
Andris
GAVRIKOVS
1990
1:25:38.0
+0:24.0
10
Emils
RIBAKS
1994
Team ZZK
1:25:38.0
+0:24.0
11
Rihards
SKRASTINS
1987
EVELO TEAM
1:25:39.0
+0:25.0
12
Matiss
ZERVENS
1992
Engures sportam
1:25:40.0
+0:26.0
13
Janis
TAURINS
1984
Velo+
1:25:41.0
+0:27.0
14
Martins
SAVICKIS
1993
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:58.0
+0:44.0
15
Martins
FLAKSIS
1986
Team ZZK
1:26:04.0
+0:50.0
16
Evalds
PAVLOVS
1989
Team ZZK
1:26:16.0
+1:02.0
Grupa / OpenS
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Daniela
LEITANE
2000
Dobeles sporta skola
1:25:39.0
Grupa / V1
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Juris
SKREBELS
1980
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:34.0
2
Mārtiņš
PĒTERSONS
1982
Fans AP-print
1:25:36.0
+0:02.0
3
Girts
MELBARDIS
1979
1:25:37.0
+0:03.0
4
Andrejs
PEGASOVS
1983
1:25:37.0
+0:03.0
5
Ainis
RUTKA
1982
GAISMAS MAGIJA-STIVIDORS LP CYCLING TEAM
1:25:40.0
+0:06.0
6
Andrejs
SULGA
1980
Gruppetto.ru
1:25:42.0
+0:08.0
7
Lauris
PARUPS
1981
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:48.0
+0:14.0
8
Ilmars
MISA
1982
Virsotne/MARMOT
1:50:40.0
+25:06.0
Grupa / V2
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Viesturs
LEJINS
1978
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:34.0
2
Janis
ABOLINS
1976
Virsotne/MARMOT
1:25:35.0
+0:01.0
3
Jānis
OZOLS
1978
ZZK
1:25:42.0
+0:08.0
4
Maksims
LEBEDEVS
1974
GAISMAS MAGIJA-STIVIDORS LP CYCLING TEAM
1:32:12.0
+6:38.0
Grupa / V3
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Maris
KALEJS
1973
Velodraugs/Colnago LV
1:25:29.0
2
Aldis
EGLITIS
1973
EVELO TEAM
1:25:30.0
+0:01.0
3
Anrijs
PUMPISS
1970
Tukums
1:25:31.0
+0:02.0
4
Egons
ROZENFELDS
1969
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:33.0
+0:04.0
5
Rostislavs
STAPJAKS
1971
1:25:34.0
+0:05.0
6
Kaspars
BEITANS
1969
1:25:35.0
+0:06.0
7
Andris
BALODIS
1972
Virsotne/MARMOT
1:25:40.0
+0:11.0
Grupa / V4
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Dmitrijs
JANKOVS
1966
RK Liepāja
1:25:40.0
2
Didzis
ZALITIS
1966
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
1:25:53.0
+0:13.0
3
Vilens
KANCEROVS
1968
Engures sportam
1:33:35.0
+7:55.0
Grupa / V5
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Janis
BRUZINSKIS
1959
Virsotne/MARMOT
1:25:31.0
2
Aigars
ZVINGULIS
1961
Virsotne/MARMOT
1:25:34.0
+0:03.0
Grupa / V6
V
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Laiks
+/-
km/h
1
Uldis
RUTKA
1956
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
1:25:37.0
2
Agris
LIEPA
1956
AL lifts-Liepaja
1:50:34.0
+24:57.0