Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 6. posms - CZ, BM
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
19,2km (19.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
34
1
C
Gabriel Helmut
Aduson
2000
M
CFC Sportclub
7
0:41:42.5
27.6
2
57
2
C
Gusts
Lapiņš
2000
M
Kuldīga
7
0:43:41.4
+1:58.8
26.4
3
75
3
C
Artūrs
Nummurs
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
7
0:43:47.7
+2:05.1
26.3
4
121
4
C
Kārlis
Ancāns
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
7
0:44:36.3
+2:53.7
25.8
5
113
5
C
Dans
Krumpāns
2000
M
RRS - GRĪVA-ALFA
7
0:45:49.1
+4:06.5
25.1
6
97
1
BM
Kitija
Siltumēna
2000
F
RRS''PURVCIEMS''
7
0:46:07.3
+4:24.7
25.0
7
76
6
C
Lavrs
Sipovičs
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
7
0:46:16.6
+4:34.0
24.9
8
79
7
C
Riks
Sipovičs
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
7
0:46:32.1
+4:49.5
24.8
9
81
8
C
Miks Ulrihs
Vīnerts
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
7
0:48:42.8
+7:00.2
23.6
10
99
9
C
Kristiāns Markuss
Gunne
2000
M
Ķekavas NSS
6
0:42:06.5
+0:24.0
23.1
11
63
10
C
Kaspars
Šalme
2000
M
Kuldīga
6
0:42:08.9
+0:26.3
23.1
12
59
11
C
Jānis
Priedoliņš
2000
M
Kuldīga
6
0:42:46.1
+1:03.5
22.7
13
92
12
C
Dāvis
Gludavs
2000
M
RK Liepāja
6
0:42:47.8
+1:05.2
22.7
14
137
13
C
Krišjānis Justs
Ratnieks
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
6
0:42:48.2
+1:05.6
22.7
15
26
14
C
Olivers Jēkabs
Skrapcis
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
6
0:43:08.5
+1:25.9
22.5
16
58
15
C
Kristaps
Pelēkais
2000
M
Kuldīga
6
0:45:04.1
+3:21.5
21.6
17
95
16
C
Markuss
Lagzdiņš
2000
M
RK LIepāja
4
0:29:09.3
22.2
18
96
2
BM
Marta
Petkus
2000
F
RK Liepāja/Dobeles SS
4
0:29:13.3
22.2
19
111
17
C
Ričards
Imunis
2000
M
RRS - GRĪVA-ALFA
4
0:30:22.6
21.3
20
108
18
C
Rūdolfs
Dunauskis
2000
M
Dobeles SS
4
0:31:02.4
20.9
21
61
19
C
Kristers
Skrubis
2000
M
Kuldīga
3
0:21:20.7
22.8
22
129
20
C
Reinis
Kancēvičs
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
3
0:23:49.9
20.4
23
128
21
C
Valters
Hartpengs
2000
M
RRS Dzirciems
3
0:23:49.9
20.4
24
104
22
C
Elvis
Lielmanis
2000
M
Talsu NSS
3
0:24:33.4
19.8
25
94
23
C
Toms
Čirkšis
2000
M
RK Liepāja
2
0:13:22.3
24.2
26
53
24
C
Ģirts
Harkins
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
2
0:15:00.5
21.6
27
125
25
C
Dāniels
Gailītis
2000
M
RRS/Dzirciems
2
0:16:15.6
19.9
28
10
26
C
Kristofers
Čerņavskis
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
2
0:16:21.5
19.8
29
31
27
C
Ralfs
Vistiņš
2000
M
Dobeles SS
2
0:16:22.6
19.8
30
120
3
BM
Lāsma Elza
Vaivode
2000
F
RRS/Vecmīlgrāvis
2
0:16:41.6
19.4
31
140
28
C
Aleksandrs
Vederņikovs
2000
M
RRS/NORDEĶI
2
0:16:42.3
19.4
32
135
29
C
Markuss
Ņukšs
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
2
0:16:46.1
19.3
33
123
30
C
Jēkabs
Beļavskis
2000
M
RRS/Dzirciems
2
0:17:41.4
18.3
34
139
31
C
Andrejs
Gusevs
2000
M
RRS/NORDEĶI
2
0:18:25.0
17.6
35
109
32
C
Valters
Tams
2000
M
Dobeles SS
1
0:09:50.0
16.5
36
105
33
C
Emīls
Vanags
2000
M
Talsu NSS
1
0:12:57.9
12.5