Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 6. posms - BZ, AM, W
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
38,4km (38.4 km) / AM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
107
Madara
Āboma
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
10
1:08:29.2
28.0
2
25
Eva Elīza
Leikarte
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10
1:13:32.5
+5:03.2
26.1
38,4km (38.4 km) / B
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
138
Kārlis
Klismets
RRS-GRĪVA-MSĢ
12
1:06:59.3
34.4
2
11
Matīss
Kaļveršs
RRS/BELO CYCLING PROJECT
12
1:07:47.5
+0:48.2
34.0
3
91
Rauls
Gūtmanis
RK Liepāja/MSĢ
12
1:07:50.7
+0:51.4
34.0
4
85
Mārtiņš
Maslovs
RRS''PURVCIEMS''
12
1:08:39.5
+1:40.2
33.6
5
35
Gregor
Kokk
CFC Spordiklubi
12
1:08:39.6
+1:40.3
33.6
6
36
Rauno
Notton
CFC
12
1:09:40.7
+2:41.4
33.1
7
90
Roberts
Čukurs
RK Liepāja/MSĢ
12
1:09:44.8
+2:45.4
33.0
8
101
Rihards
Reinfelds
Ķekavas NSS
12
1:12:34.3
+5:35.0
31.7
9
115
Kristaps
Malnačs
RRS - ALFA
12
1:13:05.9
+6:06.6
31.5
10
67
Ritvars
Šalme
Kuldīga/MSĢ
11
1:08:39.7
+1:40.4
30.8
11
106
Ralfs
Šuba
RK Liepāja
11
1:08:54.2
+1:54.9
30.7
12
87
Tomass Roberts
Ozoliņš
RRS''PURVCIEMS''
11
1:09:10.7
+2:11.4
30.5
13
153
Arnolds
Zariņš
Sporta klubs WENDI
11
1:10:21.5
+3:22.1
30.0
14
114
Oļegs
Lukašaņecs
ELKOR RRS/ALFA
11
1:10:23.8
+3:24.5
30.0
15
52
Janek-Robin
Kukk
Kalevi jalgratta kool
11
1:10:27.1
+3:27.8
30.0
16
119
Mikus Rūdolfs
Stelps
RRS/DZIRCIEMS
11
1:11:34.0
+4:34.7
29.5
17
110
Kārlis Valters
Grundulis
RRS - ALFA
11
1:11:59.7
+5:00.4
29.3
18
27
Kristers
Stūris
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
11
1:13:14.6
+6:15.3
28.8
19
42
Hugo
Puusepp
CFC Cycling Club
11
1:13:30.7
+6:31.4
28.7
20
23
Dominiks
Timšans
RRS/BELO CYCLING PROJECT
10
1:07:53.4
+0:54.1
28.3
21
44
Lauri
Verliin
TYASK
10
1:08:03.0
+1:03.7
28.2
22
117
Roberts
Pučko
RRS/DZIRCIEMS
10
1:08:22.0
+1:22.7
28.1
23
70
Toms
Vazdiķis
Kuldīga/MSĢ
10
1:08:26.3
+1:27.0
28.1
24
54
Namejs Eduards
Freibergs
Kuldīga/MSĢ
10
1:11:44.1
+4:44.7
26.8
25
122
Rodrigo
Beļājevs
RRS/DZIRCIEMS
10
1:12:16.6
+5:17.3
26.6
26
24
Dāvis
Zīvarts
RRS/BELO CYCLING PROJECT
10
1:12:33.5
+5:34.2
26.5
27
100
Dāvis
Upenieks
Ķekavas NSS
9
0:57:23.1
30.1
28
149
Mārcis Andrejs
Teriņš
Valmieras velo vienība/MSĢ
8
0:52:23.4
29.3
29
39
Joosep-Mattias
Õun
CFC
8
0:53:34.1
28.7
30
112
Gvido
Kokle
RRS - ALFA
7
0:48:34.4
27.7
31
56
Kaspars
Ilsjans
Kuldīga/MSĢ
6
0:38:46.7
29.7
32
33
Klāvs
Sīmanis
Dobeles SS
6
0:40:12.5
28.7
33
86
Toms
Ustups
RRS''PURVCIEMS''
5
0:31:59.4
30.0
34
40
Romet
Pajur
CFC
3
0:18:21.6
31.4
35
131
Kārlis
Leiskins
RRS/Dzirciems
2
0:16:14.0
23.7
38,4km (38.4 km) / W
V
Num
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
154
Zane
Kalverša-Ķeņģe
Riga Ironman Team
10
1:13:44.8
26.0
2
159
Sanda
Petunova
Velo+ Bottari baltic
9
1:08:12.6
25.3
3
164
Olga
Zaharova
Velo+ Bottari Baltic
9
1:13:47.0
23.4