Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 6. posms - BZ, AM, W
Rezultāti pa dzimumiem
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
1
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
38,4km (38.4 km) / M
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
138
1
B
Kārlis
Klismets
2000
M
RRS-GRĪVA-MSĢ
12
1:06:59.3
34.4
2
11
2
B
Matīss
Kaļveršs
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
12
1:07:47.5
+0:48.2
34.0
3
91
3
B
Rauls
Gūtmanis
2000
M
RK Liepāja/MSĢ
12
1:07:50.7
+0:51.4
34.0
4
85
4
B
Mārtiņš
Maslovs
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
12
1:08:39.5
+1:40.2
33.6
5
35
5
B
Gregor
Kokk
2000
M
CFC Spordiklubi
12
1:08:39.6
+1:40.3
33.6
6
36
6
B
Rauno
Notton
2000
M
CFC
12
1:09:40.7
+2:41.4
33.1
7
90
7
B
Roberts
Čukurs
2000
M
RK Liepāja/MSĢ
12
1:09:44.8
+2:45.4
33.0
8
101
8
B
Rihards
Reinfelds
2000
M
Ķekavas NSS
12
1:12:34.3
+5:35.0
31.7
9
115
9
B
Kristaps
Malnačs
2000
M
RRS - ALFA
12
1:13:05.9
+6:06.6
31.5
10
67
10
B
Ritvars
Šalme
2000
M
Kuldīga/MSĢ
11
1:08:39.7
+1:40.4
30.8
11
106
11
B
Ralfs
Šuba
2000
M
RK Liepāja
11
1:08:54.2
+1:54.9
30.7
12
87
12
B
Tomass Roberts
Ozoliņš
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
11
1:09:10.7
+2:11.4
30.5
13
153
13
B
Arnolds
Zariņš
2000
M
Sporta klubs WENDI
11
1:10:21.5
+3:22.1
30.0
14
114
14
B
Oļegs
Lukašaņecs
2000
M
ELKOR RRS/ALFA
11
1:10:23.8
+3:24.5
30.0
15
52
15
B
Janek-Robin
Kukk
2000
M
Kalevi jalgratta kool
11
1:10:27.1
+3:27.8
30.0
16
119
16
B
Mikus Rūdolfs
Stelps
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
11
1:11:34.0
+4:34.7
29.5
17
110
17
B
Kārlis Valters
Grundulis
2000
M
RRS - ALFA
11
1:11:59.7
+5:00.4
29.3
18
27
18
B
Kristers
Stūris
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
11
1:13:14.6
+6:15.3
28.8
19
42
19
B
Hugo
Puusepp
2000
M
CFC Cycling Club
11
1:13:30.7
+6:31.4
28.7
20
23
20
B
Dominiks
Timšans
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
10
1:07:53.4
+0:54.1
28.3
21
44
21
B
Lauri
Verliin
2000
M
TYASK
10
1:08:03.0
+1:03.7
28.2
22
117
22
B
Roberts
Pučko
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
10
1:08:22.0
+1:22.7
28.1
23
70
23
B
Toms
Vazdiķis
2000
M
Kuldīga/MSĢ
10
1:08:26.3
+1:27.0
28.1
24
107
1
AM
Madara
Āboma
2000
M
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
10
1:08:29.2
+1:29.9
28.0
25
54
24
B
Namejs Eduards
Freibergs
2000
M
Kuldīga/MSĢ
10
1:11:44.1
+4:44.7
26.8
26
122
25
B
Rodrigo
Beļājevs
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
10
1:12:16.6
+5:17.3
26.6
27
24
26
B
Dāvis
Zīvarts
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
10
1:12:33.5
+5:34.2
26.5
28
25
2
AM
Eva Elīza
Leikarte
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
10
1:13:32.5
+6:33.2
26.1
29
100
27
B
Dāvis
Upenieks
2000
M
Ķekavas NSS
9
0:57:23.1
30.1
30
149
28
B
Mārcis Andrejs
Teriņš
2000
M
Valmieras velo vienība/MSĢ
8
0:52:23.4
29.3
31
39
29
B
Joosep-Mattias
Õun
2000
M
CFC
8
0:53:34.1
28.7
32
112
30
B
Gvido
Kokle
2000
M
RRS - ALFA
7
0:48:34.4
27.7
33
56
31
B
Kaspars
Ilsjans
2000
M
Kuldīga/MSĢ
6
0:38:46.7
29.7
34
33
32
B
Klāvs
Sīmanis
2000
M
Dobeles SS
6
0:40:12.5
28.7
35
86
33
B
Toms
Ustups
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
5
0:31:59.4
30.0
36
40
34
B
Romet
Pajur
2000
M
CFC
3
0:18:21.6
31.4
37
131
35
B
Kārlis
Leiskins
2000
M
RRS/Dzirciems
2
0:16:14.0
23.7
38,4km (38.4 km) / F
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
154
1
W
Zane
Kalverša-Ķeņģe
1984
F
Riga Ironman Team
10
1:13:44.8
26.0
2
159
2
W
Sanda
Petunova
1991
F
Velo+ Bottari baltic
9
1:08:12.6
25.3
3
164
3
W
Olga
Zaharova
1976
F
Velo+ Bottari Baltic
9
1:13:47.0
23.4