Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 2. posms - 3. starts
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
8 apļi 43,2km (43.2 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
38
1
B
Mārtiņš
Maslovs
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
8
1:06:06.0
39.2
2
47
2
B
Kārlis
Klismets
2000
M
RRS-GRĪVA-MSĢ
8
1:06:06.3
+0:00.2
39.2
3
40
3
B
Toms
Ustups
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
8
1:07:45.7
+1:39.6
38.3
4
12
4
B
Rauls
Gūtmanis
2000
M
RK Liepāja/MSĢ
8
1:07:45.8
+1:39.7
38.2
5
11
5
B
Roberts
Čukurs
2000
M
RK Liepāja/MSĢ
8
1:07:46.0
+1:39.9
38.2
6
37
6
B
Artūrs
Erdmanis
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
8
1:07:46.3
+1:40.2
38.2
7
39
7
B
Tomass Roberts
Ozoliņš
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
8
1:07:46.3
+1:40.2
38.2
8
6
8
B
Rihards
Reinfelds
2000
M
Ķekavas NSS
8
1:07:46.5
+1:40.5
38.2
9
20
9
B
Matīss
Kaļveršs
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
8
1:07:46.7
+1:40.6
38.2
10
1
10
B
Oļegs
Lukašanecs
2000
M
ELKOR RRS/ALFA
8
1:07:46.8
+1:40.7
38.2
11
4
11
B
Kaspars
Ilsjans
2000
M
Kuldīga/MSĢ
8
1:07:46.8
+1:40.7
38.2
12
43
12
B
Kristers
Stūris
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
8
1:07:46.9
+1:40.8
38.2
13
16
13
B
Kristaps
Malnačs
2000
M
RRS - ALFA
8
1:07:47.2
+1:41.2
38.2
14
5
14
B
Ritvars
Šalme
2000
M
Kuldīga/MSĢ
8
1:07:47.5
+1:41.4
38.2
15
14
15
B
Kārlis Valters
Grundulis
2000
M
RRS - ALFA
8
1:07:47.6
+1:41.5
38.2
16
45
16
B
Mārcis
Teriņš
2000
M
Valmieras velo vienība/MSĢ
8
1:07:48.3
+1:42.2
38.2
17
32
17
B
Reilijs Emīls
Zalītis
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
8
1:11:30.9
+5:24.8
36.2
18
3
18
B
Namejs Eduards
Freibergs
2000
M
Kuldīga/MSĢ
8
1:12:28.3
+6:22.2
35.8
19
21
19
B
Kristaps Mariss
Linarts
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
8
1:12:28.7
+6:22.6
35.8
20
46
1
AM
Renāte
Rodionova
2000
M
Carnikavas sporta centrs
8
1:12:28.8
+6:22.7
35.8
21
23
20
B
Dominiks
Timšans
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
8
1:12:29.0
+6:22.9
35.8
22
10
21
B
Ralfs
Šuba
2000
M
RK Liepāja
8
1:12:29.1
+6:23.0
35.8
23
30
22
B
Mikus Rūdolfs
Stelps
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
8
1:12:29.1
+6:23.0
35.8
24
7
23
B
Rodrigo
Beļājevs
2000
M
Ķekavas NSS
8
1:12:29.2
+6:23.1
35.8
25
56
2
AM
Eva Elīza
Leikarte
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
8
1:12:29.4
+6:23.3
35.8
26
41
24
B
Arnolds
Zariņš
2000
M
Sporta klubs WENDI
8
1:12:29.4
+6:23.4
35.8
27
51
3
AM
Madara
Āboma
2000
M
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
8
1:12:29.8
+6:23.7
35.8
28
29
25
B
Roberts
Pučko
2000
M
RRS/DZIRCIEMS
8
1:12:30.0
+6:23.9
35.8
29
24
26
B
Dāvis
Zīvarts
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT
8
1:12:30.8
+6:24.7
35.7
30
27
27
B
Renāts
Štals
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1/MSĢ
8
1:12:31.1
+6:25.1
35.7
31
9
28
B
Dāvis
Upenieks
2000
M
Ķekavas NSS
8
1:12:32.1
+6:26.0
35.7
32
44
29
B
Klāvs
Sīmanis
2000
M
Dobeles SS
8
1:12:34.1
+6:28.0
35.7
33
36
30
B
Toms
Vazdiķis
2000
M
Kuldīga/MSĢ
8
1:15:02.0
+8:55.9
34.5
34
55
4
AM
Nadīna
Kučere
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
6
0:56:29.7
34.4
35
18
31
B
Ģirts
Pulle
2000
M
RRS - ALFA1
3
0:31:44.4
30.6