Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 2. posms - 2. starts
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
5 apļi 27km (27 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
A4
A5
1
32
1
C
Artūrs
Nummurs
RRS''PURVCIEMS''
5
0:43:12.2
37.5
0:08:12 (1)
0:08:12 (1)
0:16:59 (1)
0:08:46 (1)
0:25:47 (1)
0:08:48 (1)
0:34:28 (1)
0:08:40 (1)
0:43:12 (1)
0:08:43 (1)
2
33
2
C
Lavrs
Sipovičs
RRS''PURVCIEMS''
5
0:47:40.4
+4:28.2
34.0
0:09:08 (7)
0:09:08 (7)
0:18:47 (12)
0:09:38 (16)
0:28:52 (6)
0:10:05 (10)
0:38:23 (9)
0:09:31 (16)
0:47:40 (2)
0:09:16 (2)
3
38
3
C
Ģirts
Harkins
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
5
0:47:40.7
+4:28.4
34.0
0:09:08 (5)
0:09:08 (5)
0:18:47 (14)
0:09:38 (18)
0:28:52 (8)
0:10:05 (13)
0:38:24 (10)
0:09:31 (14)
0:47:40 (3)
0:09:16 (4)
4
56
1
BM
Laura
Belohvoščika
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
5
0:47:40.8
+4:28.5
34.0
0:09:08 (9)
0:09:08 (9)
0:18:46 (8)
0:09:38 (9)
0:28:52 (5)
0:10:05 (14)
0:38:24 (12)
0:09:31 (19)
0:47:40 (4)
0:09:16 (3)
5
23
4
C
Roberts
Ļaudanskis
RRS/DZIRCIEMS
5
0:47:41.7
+4:29.4
34.0
0:09:09 (18)
0:09:09 (18)
0:18:47 (15)
0:09:38 (5)
0:28:54 (16)
0:10:07 (25)
0:38:24 (18)
0:09:30 (10)
0:47:41 (5)
0:09:16 (5)
6
34
5
C
Riks
Sipovičs
RRS''PURVCIEMS''
5
0:47:42.0
+4:29.8
34.0
0:09:08 (4)
0:09:08 (4)
0:18:46 (9)
0:09:38 (17)
0:28:51 (2)
0:10:04 (3)
0:38:23 (7)
0:09:32 (20)
0:47:42 (6)
0:09:18 (6)
7
6
6
C
Gusts
Lapiņš
Kuldīga
5
0:47:42.1
+4:29.8
34.0
0:09:08 (6)
0:09:08 (6)
0:18:46 (4)
0:09:38 (8)
0:28:52 (4)
0:10:05 (12)
0:38:23 (5)
0:09:31 (17)
0:47:42 (7)
0:09:18 (9)
8
16
7
C
Dans
Krumpāns
RRS - GRĪVA-ALFA
5
0:47:42.4
+4:30.2
34.0
0:09:08 (2)
0:09:08 (2)
0:18:46 (2)
0:09:38 (14)
0:28:51 (3)
0:10:05 (8)
0:38:23 (2)
0:09:31 (18)
0:47:42 (8)
0:09:18 (12)
9
39
8
C
Olivers Jēkabs
Skrapcis
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
5
0:47:42.6
+4:30.3
34.0
0:09:08 (12)
0:09:08 (12)
0:18:46 (11)
0:09:38 (7)
0:28:53 (13)
0:10:06 (24)
0:38:24 (15)
0:09:30 (9)
0:47:42 (9)
0:09:18 (8)
10
12
9
C
Kristiāns Markuss
Gunne
Ķekavas NSS
5
0:47:42.6
+4:30.3
34.0
0:09:08 (10)
0:09:08 (10)
0:18:46 (6)
0:09:38 (4)
0:28:53 (11)
0:10:06 (20)
0:38:24 (11)
0:09:30 (11)
0:47:42 (10)
0:09:18 (10)
11
25
10
C
Krišjānis Justs
Ratnieks
RRS/DZIRCIEMS
5
0:47:42.6
+4:30.3
34.0
0:09:09 (17)
0:09:09 (17)
0:18:47 (13)
0:09:38 (6)
0:28:54 (15)
0:10:06 (23)
0:38:24 (16)
0:09:30 (6)
0:47:42 (11)
0:09:18 (7)
12
18
11
C
Kristofers
Čerņavskis
RRS/BELO CYCLING PROJECT
5
0:47:43.6
+4:31.4
33.9
0:09:09 (20)
0:09:09 (20)
0:18:48 (19)
0:09:38 (15)
0:28:54 (20)
0:10:06 (21)
0:38:25 (19)
0:09:30 (8)
0:47:43 (12)
0:09:18 (11)
13
59
2
BM
Linda
Eihmane
Dobeles SS
5
0:47:43.6
+4:31.4
33.9
0:09:08 (13)
0:09:08 (13)
0:18:47 (18)
0:09:38 (20)
0:28:53 (10)
0:10:05 (16)
0:38:24 (13)
0:09:30 (12)
0:47:43 (13)
0:09:19 (13)
14
58
3
BM
Marta
Petkus
RK Liepāja/Dobeles SS
5
0:47:45.0
+4:32.7
33.9
0:09:08 (11)
0:09:08 (11)
0:18:46 (3)
0:09:37 (2)
0:28:52 (7)
0:10:05 (17)
0:38:23 (8)
0:09:31 (15)
0:47:45 (14)
0:09:21 (16)
15
1
12
C
Rūdolfs
Dunauskis
Dobeles SS
5
0:47:45.3
+4:33.1
33.9
0:09:09 (16)
0:09:09 (16)
0:18:47 (16)
0:09:38 (11)
0:28:54 (18)
0:10:07 (27)
0:38:24 (17)
0:09:30 (5)
0:47:45 (15)
0:09:20 (15)
16
35
13
C
Miks Ulrihs
Vīnerts
RRS''PURVCIEMS''
5
0:47:45.5
+4:33.3
33.9
0:09:09 (21)
0:09:09 (21)
0:18:48 (21)
0:09:38 (19)
0:28:55 (21)
0:10:06 (19)
0:38:25 (20)
0:09:30 (7)
0:47:45 (16)
0:09:20 (14)
17
21
14
C
Kārlis
Ancāns
RRS/DZIRCIEMS
5
0:47:45.7
+4:33.4
33.9
0:09:08 (15)
0:09:08 (15)
0:18:46 (10)
0:09:37 (3)
0:28:54 (14)
0:10:07 (26)
0:38:23 (4)
0:09:29 (3)
0:47:45 (17)
0:09:22 (18)
18
41
15
C
Toms
Čirkšis
RK Liepāja
5
0:47:45.7
+4:33.5
33.9
0:09:08 (8)
0:09:08 (8)
0:18:46 (7)
0:09:38 (10)
0:28:53 (12)
0:10:06 (22)
0:38:23 (6)
0:09:29 (4)
0:47:45 (18)
0:09:21 (17)
19
14
16
C
Dāvis
Gludavs
RK Liepāja
5
0:47:45.7
+4:33.5
33.9
0:09:08 (3)
0:09:08 (3)
0:18:46 (5)
0:09:38 (13)
0:28:54 (19)
0:10:08 (28)
0:38:23 (3)
0:09:28 (2)
0:47:45 (19)
0:09:22 (19)
20
8
17
C
Jānis
Priedoliņš
Kuldīga
5
0:47:47.5
+4:35.3
33.9
0:09:09 (19)
0:09:09 (19)
0:18:47 (17)
0:09:38 (12)
0:28:53 (9)
0:10:05 (15)
0:38:24 (14)
0:09:31 (13)
0:47:47 (20)
0:09:23 (20)
21
60
4
BM
Evelīna
Ermane Marčenko
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS
5
0:48:56.1
+5:43.9
33.1
0:09:08 (14)
0:09:08 (14)
0:18:48 (20)
0:09:39 (21)
0:28:54 (17)
0:10:06 (18)
0:38:38 (21)
0:09:44 (21)
0:48:56 (21)
0:10:17 (26)
22
37
18
C
Emīls
Vanags
Talsu NSS
5
0:50:00.8
+6:48.6
32.4
0:09:29 (28)
0:09:29 (28)
0:19:25 (28)
0:09:55 (24)
0:29:30 (28)
0:10:05 (7)
0:39:51 (28)
0:10:20 (26)
0:50:00 (22)
0:10:09 (21)
23
20
19
C
Dāvis
Sloka
RRS/BELO CYCLING PROJECT
5
0:50:03.3
+6:51.1
32.4
0:09:18 (22)
0:09:18 (22)
0:19:24 (24)
0:10:05 (26)
0:29:29 (25)
0:10:05 (11)
0:39:49 (25)
0:10:20 (23)
0:50:03 (23)
0:10:13 (22)
24
17
20
C
Klāvs
Milčs
RRS - GRĪVA-ALFA
5
0:50:03.5
+6:51.2
32.4
0:09:29 (27)
0:09:29 (27)
0:19:23 (23)
0:09:54 (22)
0:29:28 (23)
0:10:04 (4)
0:39:49 (23)
0:10:20 (27)
0:50:03 (24)
0:10:14 (24)
25
29
21
C
Aleksandrs
Vedernikovs
RRS/NORDEĶI
5
0:50:04.1
+6:51.9
32.4
0:09:19 (24)
0:09:19 (24)
0:19:24 (27)
0:10:05 (28)
0:29:29 (27)
0:10:05 (6)
0:39:50 (27)
0:10:20 (24)
0:50:04 (25)
0:10:13 (23)
26
9
22
C
Kristers
Skrubis
Kuldīga
5
0:50:04.6
+6:52.3
32.4
0:09:28 (26)
0:09:28 (26)
0:19:23 (22)
0:09:54 (23)
0:29:28 (22)
0:10:04 (5)
0:39:48 (22)
0:10:20 (22)
0:50:04 (26)
0:10:15 (25)
27
7
23
C
Kristaps
Pelēkais
Kuldīga
5
0:50:07.6
+6:55.4
32.3
0:09:28 (25)
0:09:28 (25)
0:19:24 (26)
0:09:56 (25)
0:29:29 (24)
0:10:04 (2)
0:39:49 (24)
0:10:20 (28)
0:50:07 (27)
0:10:17 (27)
28
19
24
C
Kristers
Meijers
RRS/BELO CYCLING PROJECT
5
0:50:09.5
+6:57.2
32.3
0:09:18 (23)
0:09:18 (23)
0:19:24 (25)
0:10:05 (27)
0:29:29 (26)
0:10:05 (9)
0:39:50 (26)
0:10:20 (25)
0:50:09 (28)
0:10:19 (28)
29
24
25
C
Markuss
Ņukšs
RRS/DZIRCIEMS
5
0:52:35.6
+9:23.4
30.8
0:09:44 (36)
0:09:44 (36)
0:19:55 (33)
0:10:11 (31)
0:30:50 (32)
0:10:54 (31)
0:41:54 (30)
0:11:03 (31)
0:52:35 (29)
0:10:41 (30)
30
4
26
C
Ralfs
Vistiņš
Dobeles SS
5
0:52:36.2
+9:23.9
30.8
0:09:43 (30)
0:09:43 (30)
0:19:55 (31)
0:10:11 (35)
0:31:07 (34)
0:11:11 (34)
0:41:55 (33)
0:10:47 (29)
0:52:36 (30)
0:10:41 (29)
31
22
27
C
Reinis
Kancēvičs
RRS/DZIRCIEMS
5
0:52:36.3
+9:24.0
30.8
0:09:44 (34)
0:09:44 (34)
0:19:56 (35)
0:10:11 (34)
0:30:50 (31)
0:10:54 (29)
0:41:54 (31)
0:11:04 (33)
0:52:36 (31)
0:10:41 (31)
32
2
28
C
Didzis
Lazdiņš
Dobeles SS
5
0:52:36.9
+9:24.7
30.8
0:09:44 (33)
0:09:44 (33)
0:19:54 (29)
0:10:09 (29)
0:30:50 (30)
0:10:56 (33)
0:41:53 (29)
0:11:03 (32)
0:52:36 (32)
0:10:43 (33)
33
36
29
C
Elvis
Lielmanis
Talsu NSS
5
0:52:37.4
+9:25.1
30.8
0:09:44 (35)
0:09:44 (35)
0:19:56 (34)
0:10:11 (32)
0:30:50 (33)
0:10:54 (32)
0:41:54 (32)
0:11:04 (34)
0:52:37 (33)
0:10:42 (32)
34
3
30
C
Valters
Tams
Dobeles SS
5
0:52:38.6
+9:26.3
30.8
0:09:43 (29)
0:09:43 (29)
0:19:54 (30)
0:10:11 (30)
0:31:07 (35)
0:11:12 (35)
0:41:55 (34)
0:10:47 (30)
0:52:38 (34)
0:10:43 (34)
35
10
31
C
Kaspars
Šalme
Kuldīga
4
0:43:12.7
+0:00.4
30.0
0:09:44 (32)
0:09:44 (32)
0:19:55 (32)
0:10:11 (33)
0:30:49 (29)
0:10:54 (30)
0:43:12 (35)
0:12:22 (38)
36
15
32
C
Ričards
Imunis
RRS - GRĪVA-ALFA
4
0:44:12.6
+1:00.3
29.3
0:10:00 (39)
0:10:00 (39)
0:21:26 (39)
0:11:26 (40)
0:32:39 (39)
0:11:13 (36)
0:44:12 (36)
0:11:32 (35)
37
11
33
C
Ričards Daniels
Štenbergs
Kuldīga
4
0:44:16.2
+1:03.9
29.3
0:09:45 (37)
0:09:45 (37)
0:20:38 (36)
0:10:53 (36)
0:32:31 (36)
0:11:53 (40)
0:44:16 (37)
0:11:44 (37)
38
5
34
C
Martins
Čaplis
Talsu sporta skola
4
0:44:31.2
+1:19.0
29.1
0:10:31 (41)
0:10:31 (41)
0:21:31 (40)
0:11:00 (37)
0:32:52 (40)
0:11:21 (37)
0:44:31 (38)
0:11:38 (36)
39
57
5
BM
Rebeka
Andžāne
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
4
0:45:27.6
+2:15.3
28.5
0:09:57 (38)
0:09:57 (38)
0:20:59 (37)
0:11:01 (38)
0:32:37 (38)
0:11:38 (39)
0:45:27 (39)
0:12:50 (39)
40
55
6
BM
Diāna
Sauša
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
4
0:45:27.6
+2:15.4
28.5
0:09:44 (31)
0:09:44 (31)
0:20:59 (38)
0:11:15 (39)
0:32:37 (37)
0:11:38 (38)
0:45:27 (40)
0:12:50 (40)
41
26
35
C
Andrejs
Gusevs
RRS/NORDEĶI
2
0:22:28.0
28.8
0:10:30 (40)
0:10:30 (40)
0:22:28 (41)
0:11:57 (41)
42
27
36
C
Krišjānis
Latvers
RRS/NORDEĶI
2
0:23:34.3
27.5
0:10:57 (42)
0:10:57 (42)
0:23:34 (42)
0:12:36 (42)
43
54
7
BM
Anastasija
Golovčinska
RRS/DZIRCIEMS 1
1
0:12:44.1
25.4
0:12:44 (43)
0:12:44 (43)