Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2019, 2. posms - 1. starts
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
3 apļi 16,20km (16.2 km) / CM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
52
Klinta
Zvejniece
2000
F
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:29:57.9
32.4
2
57
Adelīna
Jefimova
2000
F
Dobeles SS
3
0:30:31.6
+0:33.6
31.8
3
55
Laura
Gucanoviča
2000
F
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
3
0:32:08.1
+2:10.1
30.2
4
18
Marija
Soste
2000
F
RRS/NORDEĶI
3
0:36:50.2
+6:52.3
26.4
3 apļi 16,20km (16.2 km) / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
11
Helvijs
Kancers
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
3
0:29:57.8
32.4
2
19
Georgs
Tjumins
2000
M
RRS''PURVCIEMS''
3
0:29:59.4
+0:01.6
32.4
3
13
Alvils
Pētersons
2000
M
RRS/DZIRCIEMS 1
3
0:29:59.5
+0:01.7
32.4
4
20
Dāniels
Apse
2000
M
VeloLifestyle/SmiltenesBJSS
3
0:30:31.4
+0:33.6
31.8
5
16
Mārtiņš
Purbērziņš
2000
M
RRS/DZIRCIEMS 1
3
0:30:31.8
+0:33.9
31.8
6
14
Arvīds
Logins
2000
M
RRS/DZIRCIEMS 1
3
0:30:32.0
+0:34.2
31.8
7
4
Gatis
Gruntiņš
2000
M
Kuldīga
3
0:30:32.8
+0:35.0
31.8
8
1
Krišjānis
Lejiņš
2000
M
Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree
3
0:30:34.3
+0:36.5
31.8
9
21
Daniels
Krūmiņš
2000
M
Talsu NSS
3
0:32:33.4
+2:35.6
29.9
10
10
Everts
Meijers
2000
M
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
3
0:32:34.1
+2:36.3
29.8
11
5
Jānis
Stucers
2000
M
Kuldīga
3
0:34:17.2
+4:19.4
28.3
12
8
Sergey
Trudovoi
2000
M
RRS - ALFA1
3
0:34:39.2
+4:41.3
28.0
13
3
Kristers
Briņķis
2000
M
Dobeles SS
3
0:38:31.8
+8:34.0
25.2
3 apļi 16,20km (16.2 km) / DM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
59
Līva
Šlosberga
2000
F
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
3
0:30:32.1
31.8
2
60
Laura
Klismete
2000
F
RRS/BELO CYCLING PROJECT 1
3
0:30:32.3
+0:00.2
31.8
3
58
Katrīna Amanda
Kozlovska
2000
F
RRS/DZIRCIEMS 1
3
0:32:33.6
+2:01.4
29.9
4
50
Elizabete
Vanaga
2000
F
Talsu sporta skola
3
0:36:34.4
+6:02.3
26.6
5
51
Eva
Vanaga
2000
F
Talsu sporta skola
3
0:41:26.4
+10:54.2
23.5