Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (ABC)
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2018, 3. posms - C un BM grupas
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
21,6km / BM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
35
Kitija
Siltumēna
2000
M
RRS/PURVCIEMS
4
0:36:19.1
35.7
2
33
Marta
Petkus
2000
M
Dobeles SS/RK Liepāja
4
0:37:29.1
+1:09.9
34.6
3
32
Eva Elīza
Leikarte
2000
M
VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
4
0:37:29.7
+1:10.5
34.6
4
36
Evelina
Ermane-Marčenko
2000
M
Dobeles SS
4
0:37:29.8
+1:10.6
34.6
5
37
Anastasija
Golovčinska
2000
M
RRS/Dzirciems
1
0:10:31.8
30.8
21,6km / C
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
49
Artūrs
Nummurs
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
4
0:35:08.5
36.9
2
71
Rihards
Reinfelds
2000
M
ĶNSS
4
0:35:08.6
36.9
3
59
Mikus Rūdolfs
Stelps
2000
M
RRS/Dzirciems
4
0:35:08.8
36.9
4
61
Tomass Roberts
Ozoliņš
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
4
0:35:09.0
36.9
5
52
Dans
Krumpāns
2000
M
RRS/BELO CP
4
0:35:09.5
36.9
6
46
Toms
Vazdiķis
2000
M
Kuldīga
4
0:35:18.4
36.7
7
64
Gusts
Lapiņš
2000
M
Kuldīga
4
0:36:15.5
35.7
8
44
Lavrs
Sipovičs
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
4
0:36:17.0
35.7
9
70
Emīls
Zālītis
2000
M
RRS/Dzirciems
4
0:37:27.4
34.6
10
53
Dāvis
Gludavs
2000
M
RK Liepāja
4
0:37:28.4
34.6
11
51
Dāvis
Upenieks
2000
M
Ķekava
4
0:37:28.8
34.6
12
47
Krišjānis Justs
Ratnieks
2000
M
RRS/Dzirciems
4
0:37:29.1
34.6
13
73
Rodrigo
Beļejevs
2000
M
ĶNSS
4
0:37:29.3
34.6
14
62
Jānis
Priedoliņš
2000
M
Kuldīga
4
0:37:29.4
34.6
15
72
Kristaps Mariss
Linarts
2000
M
RRS/BELO CP
4
0:37:29.6
34.6
16
79
Kristofers
Sideļskis
2000
M
Talsu novada Sporta skola
4
0:37:30.2
34.6
17
74
Dominiks
Timšans
2000
M
RRS/BELO CP
4
0:37:30.4
34.6
18
50
Roberts
Pučko
2000
M
RRS/Dzirciems
4
0:37:31.1
34.5
19
77
Riks
Sipovičs
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
4
0:37:31.2
34.5
20
75
Emīls
Vanags
2000
M
Talsu novada Sporta skola
4
0:37:33.6
34.5
21
56
Kristians Markuss
Gunne
2000
M
ĶNSS
4
0:37:33.7
34.5
22
65
Nestors
Starostins
2000
M
RRS/BELO CP
4
0:42:12.5
30.7
23
54
Ralfs
Gruntiņš
2000
M
Kuldīga
4
0:43:15.0
30.0
24
43
Aleksandrs
Vederņikovs
2000
M
RRS/NORDEĶI
4
0:44:02.1
29.4
25
57
Roberts
Dubakovs
2000
M
ĶNSS
4
0:44:41.1
29.0
26
40
Rūdolfs
Dunauskis
2000
M
Dobeles SS
4
0:45:12.0
28.7
27
78
Reinhards
Aizsils
2000
M
RRS/PURVCIEMS 2
1
0:10:29.4
30.9
28
41
Danils
Kuzminovs
2000
M
RRS/NORDEIKI
1
0:10:29.9
30.9
29
80
Rudiarts
Ošenieks
2000
M
RRS/Dzirciems
1
0:10:30.8
30.8