Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (ABC)
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2018, 3. posms - B un AM grupas
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
37,8km
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
29
1
B
Roberts
Čukurs
2000
M
RK Liepāja
7
1:00:27.7
37.5
2
30
2
B
Bruno
Binovskis
2000
M
RRS/ALFA 1
7
1:00:47.5
+0:19.8
37.3
3
20
3
B
Roberts
Andersons
2000
M
RRS/GRĪVA
7
1:00:47.6
+0:19.8
37.3
4
12
4
B
Toms
Ķelderis
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
7
1:00:47.7
+0:19.9
37.3
5
34
5
B
Dans Raivo
Bekmanis
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
7
1:00:48.4
+0:20.6
37.3
6
36
6
B
Kārlis
Smilga
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
7
1:00:48.7
+0:20.9
37.3
7
115
1
AM
Santa Sanija
Jurgena
2000
M
ĶNSS/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
1:00:48.9
+0:21.1
37.3
8
38
7
B
Kristaps
Malnačs
2000
M
RRS/ALFA 1
7
1:00:49.1
+0:21.3
37.3
9
28
8
B
Mārtiņš
Maslovs
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
7
1:00:49.3
+0:21.5
37.3
10
1
9
B
Svens Alberts
Sīlis
2000
M
RRS/PURVCIEMS 2
7
1:00:49.4
+0:21.6
37.3
11
22
10
B
Artūrs
RAUDIS
M
Kuldīga/MSĢ 1
7
1:00:49.4
+0:21.6
37.3
12
7
11
B
Oļegs
Lukašaņec
2000
M
RRS/ALFA 2
7
1:00:49.7
+0:21.9
37.3
13
11
12
B
Aivis
Leibmans
2000
M
Dobeles SS/MSĢ/Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
7
1:00:49.9
+0:22.1
37.3
14
14
13
B
Franks Kristofers
Sēlietis
2000
M
RK Liepāja
7
1:00:50.0
+0:22.2
37.3
15
37
14
B
Artūrs
Erdmanis
2000
M
RRS/PURVCIEMS 1
7
1:00:50.2
+0:22.4
37.3
16
8
15
B
Jēkabs
Kļaviņš
2000
M
RRS/ALFA 1
7
1:00:50.4
+0:22.6
37.3
17
25
16
B
Renārs
Alševskis
2000
M
Kuldīga 2
7
1:00:50.7
+0:22.9
37.3
18
39
17
B
*******
*******
M
RRS/Alfa
7
1:00:51.3
+0:23.5
37.3
19
116
2
AM
Līna
Svarinska
2000
M
RRS/BELO CP
7
1:00:51.8
+0:24.0
37.3
20
2
18
B
Kārlis Valters
Grundulis
2000
M
RRS/ALFA 1
7
1:00:52.1
+0:24.3
37.3
21
33
19
B
Rauls
Gūtmanis
2000
M
RK Liepāja
7
1:00:52.3
+0:24.5
37.3
22
32
20
B
Renāts
Štāls
2000
M
RRS/BELO CP
7
1:00:52.4
+0:24.6
37.3
23
17
21
B
Kaspars
Ilsjānis
2000
M
Kuldīga/MSĢ 1
7
1:00:55.6
+0:27.9
37.2
24
60
3
AM
Megana
Grīslīte
2000
M
Dobeles SS
7
1:00:56.4
+0:28.7
37.2
25
58
4
AM
Enia
Kaņepēja
2000
M
RRS/BELO CP
7
1:01:00.0
+0:32.2
37.2
26
19
22
B
Valdis
Pivars
2000
M
ĶNSS
7
1:01:00.6
+0:32.8
37.2
27
27
23
B
Heinrihs Ričards
Lipovskis
2000
M
RRS/PURVCIEMS 2
7
1:01:02.5
+0:34.8
37.2
28
16
24
B
Viesturs Pēteris
Stanke
2000
M
RRS/GRĪVA
7
1:01:04.7
+0:36.9
37.1
29
10
25
B
Daniels
Pulle
2000
M
RRS/PURVCIEMS 2
7
1:05:21.4
+4:53.6
34.7
30
117
5
AM
Sabīne
Kauņecka
2000
M
Dobeles SS
7
1:05:53.6
+5:25.9
34.4
31
21
26
B
Ritvars
Šalme
2000
M
Kuldīga/MSĢ 1
4
0:37:59.4
34.1
32
118
6
AM
Madara
Āboma
2000
M
Dobeles SS
3
0:30:17.2
32.1
33
59
7
AM
Katrīna
Ērgle
2000
M
RRS/ALFA
3
0:30:20.4
32.0