Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Dalībnieki
Dalībnieku saraksts (ABC)
Dalībnieku saraksts (123)
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Cerību kauss 2018, 3. posms - D un CM grupas
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
9.8km / CM
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
26
Laura
Belohvoščika
2000
M
RRS/BELO CP
2
0:20:00.9
32.4
2
30
Alise
Milča
2000
M
RRS/Dzirciems
2
0:20:11.9
+0:11.0
32.1
3
31
Diana
Sauša
2000
M
RRS/BELO CP
2
0:20:12.0
+0:11.1
32.1
4
29
Klinta
Zvejniece
2000
M
VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
2
0:20:13.5
+0:12.6
32.0
5
28
Laura
Gucanoviča
2000
M
RRS/BELO CP
2
0:20:24.7
+0:23.8
31.7
6
119
Adelīna
Jefimova
2000
M
Dobeles SS
2
0:21:01.1
+1:00.2
30.8
7
27
Marija
Soste
2000
M
RRS/NORDEIKI
2
0:24:09.2
+4:08.3
26.8
9.8km / D
V
Num
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
2
Olivers Jēkabs
Skrapcis
2000
M
VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
2
0:20:12.0
32.1
2
21
Kristaps
Pelēkais
2000
M
Kuldīga
2
0:20:12.4
+0:00.3
32.1
3
16
Kaspars
Šalme
2000
M
Kuldīga
2
0:20:13.0
+0:00.9
32.1
4
17
Ernests Jānis
Korbs
2000
M
RRS/PURVCIEMS
2
0:20:13.2
+0:01.1
32.0
5
25
Dāniels
Apse
2000
M
VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
2
0:20:13.9
+0:01.8
32.0
6
81
Valters
Tams
2000
M
Dobeles SS
2
0:20:14.3
+0:02.2
32.0
7
15
Mārtiņš
Pubērziņš
2000
M
RRS/Dzirciems
2
0:20:22.5
+0:10.4
31.8
8
8
Maksims
Losans
2000
M
RRS/NORDEIKI
2
0:20:38.7
+0:26.6
31.4
9
6
Elvis
Lielmanis
2000
M
Talsu novada Sporta skola
2
0:20:41.7
+0:29.6
31.3
10
4
Uvis
Zvirbulis
2000
M
Kuldīga
2
0:20:42.4
+0:30.3
31.3
11
14
Gatis
Gruntiņš
2000
M
Kuldīga
2
0:20:49.0
+0:36.9
31.1
12
10
Jānis
Stucers
2000
M
Kuldīga
2
0:20:59.9
+0:47.8
30.9
13
12
Austris
Sāvičs
2000
M
Dobeles SS
2
0:21:00.4
+0:48.4
30.8
14
19
Didzis
Lazdiņš
2000
M
Dobeles SS
2
0:21:01.4
+0:49.3
30.8
15
11
Rūdis
Ališauskis
2000
M
Dobeles SS
2
0:21:01.9
+0:49.8
30.8
16
5
Daniels
Krūmiņš
2000
M
Talsu novada Sporta skola
2
0:21:02.0
+0:49.9
30.8
17
7
Krišjānis
Latvers
2000
M
RRS/NORDEIKI
2
0:21:10.1
+0:58.1
30.6
18
3
Danila
Losans
2000
M
RRS/NORDEIKI
2
0:24:09.3
+3:57.2
26.8