Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas Zibens velobrauciens 2019 - bērni
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
1
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 260m (0.26 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
133
1
V4
Māris
Trokšs
2000
M
Zvejnieku 5
3
0:00:57.0
16.4
0:00:57 (1)
0:00:57 (1)
2
177
2
V4
Kristofers
Lao
2015
M
Garciems
3
0:01:04.9
+0:07.9
14.4
0:01:04 (2)
0:01:04 (2)
3
126
3
V4
Ralfs
Markovs
2000
M
Līdums
3
0:01:10.7
+0:13.6
13.2
0:01:10 (3)
0:01:10 (3)
4
159
1
S4
Alma
Varta
2000
F
Team Varts
2
0:01:17.3
+0:20.3
12.1
0:01:17 (4)
0:01:17 (4)
5
131
4
V4
Daniels
Žagata
2000
M
3
0:01:24.1
+0:27.1
11.1
0:01:24 (5)
0:01:24 (5)
6
122
5
V4
Kārlis
Pūce
2000
M
Saulkrasti
3
0:01:37.5
+0:40.5
9.6
0:01:37 (6)
0:01:37 (6)
7
121
6
V4
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2000
M
Venden
3
0:01:42.0
+0:44.9
9.2
0:01:42 (7)
0:01:42 (7)
8
124
7
V4
Artūrs
Lejnieks
2000
M
Artūrs
3
0:01:45.0
+0:48.0
8.9
0:01:45 (8)
0:01:45 (8)
9
182
8
V4
Marks
Nesterovičs
2015
M
3
0:01:47.9
+0:50.9
8.7
0:01:47 (9)
0:01:47 (9)
10
127
9
V4
Ernests
Varts
2000
M
Team Varts
3
0:01:50.6
+0:53.5
8.5
0:01:50 (10)
0:01:50 (10)
11
165
2
S4
Karlīna
Kārkliņa
2000
F
Čiekuri
3
0:01:53.3
+0:56.3
8.3
0:01:53 (11)
0:01:53 (11)
12
184
10
V4
Krists
Kramiņš
2015
M
Kramiņi
3
0:01:54.4
+0:57.3
8.2
0:01:54 (12)
0:01:54 (12)
13
129
11
V4
Artūrs
Hansons
2000
M
Riteņvasara
3
0:01:56.9
+0:59.9
8.0
0:01:56 (13)
0:01:56 (13)
14
123
12
V4
Haralds
Jākobsons
2000
M
GS TEAM
3
0:01:57.0
+1:00.0
8.0
0:01:57 (14)
0:01:57 (14)
15
166
3
S4
Katrīne
Skripko
2000
F
Spicie
3
0:01:58.7
+1:01.7
7.9
0:01:58 (15)
0:01:58 (15)
16
183
13
V4
Kārlis
Kramiņš
2016
M
Kramiņi
3
0:02:14.0
+1:17.0
7.0
0:02:14 (16)
0:02:14 (16)
17
176
14
V4
Olivers
Lao
2016
M
Garciems
3
0:02:19.4
+1:22.4
6.7
0:02:19 (17)
0:02:19 (17)
18
130
15
V4
Miks
Gubāts
2000
M
Gubāti
3
0:02:21.8
+1:24.8
6.6
0:02:21 (18)
0:02:21 (18)
19
161
4
S4
Gabriela
Caune
2000
F
3
0:02:23.2
+1:26.2
6.5
0:02:23 (19)
0:02:23 (19)
20
180
16
V4
Teodors
Kazāks
2016
M
Riteņvasara
3
0:02:25.2
+1:28.2
6.4
0:02:25 (20)
0:02:25 (20)
21
134
17
V4
Diminiks
Jaundžeikars
2000
M
Čiekuri
3
0:02:38.4
+1:41.4
5.9
0:02:38 (21)
0:02:38 (21)
22
125
18
V4
Marjans
Kozlovskis
2000
M
Karalis
3
0:02:39.3
+1:42.3
5.9
0:02:39 (22)
0:02:39 (22)
23
160
5
S4
Ance
Andžāne
2000
F
Andžāni
3
0:02:43.1
+1:46.1
5.7
0:02:43 (23)
0:02:43 (23)
24
164
6
S4
Lība
Kolzovska
2000
F
Spicās
3
0:05:17.9
+4:20.9
2.9
0:05:17 (24)
0:05:17 (24)
25
162
7
S4
Alise
Kozlovska
2000
F
Spicās
3
0:05:43.8
+4:46.8
2.7
0:05:43 (25)
0:05:43 (25)
26
128
19
V4
Emīls
Jalovčuks
2000
M
Emils
1
2:00:55.9
+119:58.9
0.1
2:00:55 (26)
2:00:55 (26)
Bērnu 500m (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
120
1
V6
Jēkabs
Andžāns
2000
M
Andžāni
3
0:01:50.6
16.3
0:01:50 (1)
0:01:50 (1)
2
157
1
S6
Sofija
Šaicāne
2000
F
-
3
0:01:58.4
+0:07.8
15.2
0:01:58 (2)
0:01:58 (2)
3
114
2
V6
Rernārs
Ukins
2000
M
Ādaži
3
0:02:03.6
+0:13.0
14.6
0:02:03 (3)
0:02:03 (3)
4
110
3
V6
Valters
Jākobsons
2000
M
GS TEAM
3
0:02:36.5
+0:45.8
11.5
0:02:36 (4)
0:02:36 (4)
5
117
4
V6
Artūrs Pēteris
Pētersons
2000
M
3
0:02:39.2
+0:48.6
11.3
0:02:39 (5)
0:02:39 (5)
6
113
5
V6
Tomass
Tanne
2000
M
Taņņi
3
0:02:39.7
+0:49.1
11.3
0:02:39 (6)
0:02:39 (6)
7
70
6
V6
Miks
Ločmelis
2013
M
Filter
3
0:02:41.7
+0:51.1
11.1
0:02:41 (7)
0:02:41 (7)
8
116
7
V6
Renalds
Graudiņš
2000
M
Brum Brum
3
0:02:43.0
+0:52.3
11.0
0:02:43 (8)
0:02:43 (8)
9
111
8
V6
Arnis
Lindbergs
2000
M
Lindbergi
3
0:02:44.2
+0:53.6
11.0
0:02:44 (9)
0:02:44 (9)
10
115
9
V6
Mariss
Ummers
2000
M
ind.
2
0:02:46.2
+0:55.6
10.8
0:02:46 (10)
0:02:46 (10)
11
181
10
V6
Henrijs
Nesterovičs
2013
M
3
0:03:02.0
+1:11.4
9.9
0:03:02 (11)
0:03:02 (11)
12
109
11
V6
Patriks
Jakovļevs
2000
M
Bez komandas
3
0:04:03.3
+2:12.6
7.4
0:04:03 (12)
0:04:03 (12)
13
179
12
V6
Ralfs
Jansons
2014
M
GS Team
3
0:04:53.1
+3:02.5
6.1
0:04:53 (13)
0:04:53 (13)
14
112
13
V6
Fridrihs
Štrauss
2000
M
Lipīgie
3
0:05:39.3
+3:48.7
5.3
0:05:39 (14)
0:05:39 (14)
Bērnu 880m (0.88 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
104
1
V8
Alens
Ermanis- Marčenko
2000
M
3
0:02:54.2
18.2
0:02:54 (1)
0:02:54 (1)
2
101
2
V8
Pēteris
Andžāns
2000
M
Andžāni
3
0:03:09.9
+0:15.6
16.7
0:03:09 (2)
0:03:09 (2)
3
153
1
S8
Katrīna
Hansone
2000
F
BELO Cycling Project
2
0:03:17.4
+0:23.1
16.0
0:03:17 (3)
0:03:17 (3)
4
156
2
S8
Una
Ločmele
2000
F
Trusis
3
0:03:23.9
+0:29.7
15.5
0:03:23 (4)
0:03:23 (4)
5
155
3
S8
Elīza
Pūce
2000
F
Saulkrasti
2
0:03:44.2
+0:50.0
14.1
0:03:44 (5)
0:03:44 (5)
6
102
3
V8
Oskars
Kranāts
2000
M
ĀdažiVelo
3
0:03:44.4
+0:50.2
14.1
0:03:44 (6)
0:03:44 (6)
7
150
4
S8
Kate
Lejiņa
2000
F
Dobeles Dzirnavnieks
3
0:04:06.0
+1:11.7
12.9
0:04:06 (7)
0:04:06 (7)
8
178
4
V8
Eduards
Lao
2012
M
Garciems
3
0:04:13.8
+1:19.5
12.5
0:04:13 (8)
0:04:13 (8)
9
106
5
V8
Jevgenijs
Semencuks
2000
M
Semencuks
3
0:04:32.5
+1:38.2
11.6
0:04:32 (9)
0:04:32 (9)
10
151
5
S8
Darja
Žagata
2000
F
3
0:04:34.0
+1:39.7
11.6
0:04:34 (10)
0:04:34 (10)
11
105
6
V8
Marks Markus
Mikolatis
2000
M
Trakie Putni
3
0:04:44.1
+1:49.8
11.2
0:04:44 (11)
0:04:44 (11)
12
152
6
S8
Danija
Gubāte
2000
F
Gubāti
3
0:04:48.0
+1:53.7
11.0
0:04:48 (12)
0:04:48 (12)
13
154
7
S8
Laura
Agejeva
2000
F
Lilaste
3
0:05:18.1
+2:23.8
10.0
0:05:18 (13)
0:05:18 (13)
Bērnu 1760m (1.76 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
144
1
V10
Ričards
Hansons
2000
M
BELO Cycling Project
3
0:04:54.9
21.5
0:02:31 (2)
0:02:31 (2)
0:04:54 (1)
0:02:23 (1)
2
149
2
V10
Valts
Skujiņš
2000
M
Belo Cycling Project
3
0:04:58.7
+0:03.8
21.2
0:02:30 (1)
0:02:30 (1)
0:04:58 (2)
0:02:27 (2)
3
171
1
S10
Kate
Skujiņa
2000
F
Belo Cycling Project
3
0:05:29.6
+0:34.7
19.2
0:02:36 (3)
0:02:36 (3)
0:05:29 (3)
0:02:52 (3)
4
145
3
V10
Kristers
Štrauhmanis
2000
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
3
0:05:39.0
+0:44.1
18.7
0:02:39 (4)
0:02:39 (4)
0:05:39 (4)
0:02:59 (5)
5
174
2
S10
Ieva
Jurēviča
2000
F
RRS-Alfa/Venden
3
0:06:01.4
+1:06.5
17.5
0:02:52 (5)
0:02:52 (5)
0:06:01 (5)
0:03:09 (7)
6
175
3
S10
Beatrise
Fokrota
2000
F
ASI
3
0:06:20.1
+1:25.2
16.7
0:03:11 (6)
0:03:11 (6)
0:06:20 (6)
0:03:08 (6)
7
148
4
V10
Ričards
Kranāts
2000
M
ĀdažiVelo
3
0:06:20.3
+1:25.4
16.7
0:03:27 (8)
0:03:27 (8)
0:06:20 (7)
0:02:53 (4)
8
147
5
V10
Ēriks Jānis
Raitgars
2000
M
Riteņvasara / RRS Dzirciems
3
0:07:09.1
+2:14.2
14.8
0:03:26 (7)
0:03:26 (7)
0:07:09 (8)
0:03:42 (8)
9
146
6
V10
Ernests
Lejnieks
2000
M
Ernests
3
0:08:15.2
+3:20.3
12.8
0:03:54 (9)
0:03:54 (9)
0:08:15 (9)
0:04:20 (9)
10
172
4
S10
Abreks
Ibragimovs
2000
F
KTM
1
1:33:43.5
+88:48.5
0.6
1:33:43 (10)
1:33:43 (10)
Bērnu 2640m (2.64 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
137
1
V12
Krišjānis
Lejiņš
2000
M
Carnikava
3
0:07:27.8
21.2
0:02:25 (2)
0:02:25 (2)
0:04:54 (1)
0:02:29 (1)
0:07:27 (1)
0:02:32 (1)
2
140
2
V12
Rauls
Ukins
2000
M
Carnikava
3
0:07:37.5
+0:09.7
20.8
0:02:24 (1)
0:02:24 (1)
0:04:56 (2)
0:02:31 (2)
0:07:37 (2)
0:02:40 (2)
3
169
1
S12
Amanda Reilija
Zariņa
2000
F
3
0:08:07.7
+0:39.9
19.5
0:02:31 (3)
0:02:31 (3)
0:05:16 (3)
0:02:44 (3)
0:08:07 (3)
0:02:51 (3)
4
142
3
V12
Arvīds
Logins
2000
M
Riteņvasara
3
0:08:24.7
+0:56.8
18.8
0:02:36 (4)
0:02:36 (4)
0:05:30 (4)
0:02:54 (4)
0:08:24 (4)
0:02:54 (4)
5
69
4
V12
Sergejs
Trudovojs
2008
M
RRS Alfa
3
0:09:30.5
+2:02.7
16.7
0:02:59 (5)
0:02:59 (5)
0:06:13 (5)
0:03:13 (5)
0:09:30 (5)
0:03:17 (5)
6
170
2
S12
Amēlija Tīna
Zariņa
2000
F
3
0:10:30.0
+3:02.2
15.1
0:03:19 (6)
0:03:19 (6)
0:06:56 (6)
0:03:36 (6)
0:10:30 (6)
0:03:33 (6)
7
139
5
V12
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2000
M
Riteņvasara
3
0:10:53.8
+3:25.9
14.5
0:03:34 (8)
0:03:34 (8)
0:07:13 (7)
0:03:38 (7)
0:10:53 (7)
0:03:40 (7)
8
173
3
S12
Kjāra Paula
Želubovska
2000
F
-
3
0:11:23.7
+3:55.9
13.9
0:03:29 (7)
0:03:29 (7)
0:07:34 (8)
0:04:04 (8)
0:11:23 (8)
0:03:49 (8)
9
167
4
S12
Megija
Gubāte
2000
F
Gubāti
3
0:12:40.6
+5:12.8
12.5
0:04:08 (9)
0:04:08 (9)
0:08:33 (9)
0:04:24 (9)
0:12:40 (9)
0:04:07 (9)
10
168
5
S12
Hanna
Štrause
2000
F
Lipīgie
1
1:23:35.7
+76:07.9
0.6
1:23:35 (10)
1:23:35 (10)
11
136
6
V12
Endijs Ralfs
Želubovskis
2000
M
-
1
1:23:35.9
+76:08.1
0.6
1:23:35 (11)
1:23:35 (11)