Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas vasaras Zibens MTB 2019
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
TAUTA (20 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
89
1
VT
Jānis
Rubiks
1989
DAKO ZIEMEĻVIDZEME
1
0:49:12.3
24.4
2
33
1
V16
Ronalds
Blumbergs
2003
KS Sporta klubs
1
0:49:14.8
+0:02.5
24.4
3
32
2
V16
Oskars
Blumbergs
2003
KS Sporta klubs
1
0:49:16.0
+0:03.7
24.4
4
213
2
VT
Matīss
Bērziņš
1985
Talsi
1
0:49:25.3
+0:13.0
24.3
5
74
3
VT
Edgars
Nikels
1983
Virsotne/MARMOT
1
0:50:37.6
+1:25.2
23.7
6
60
1
V40
Ints
Lērme
1975
Dako-Ziemeļvidzeme
1
0:50:42.5
+1:30.2
23.7
7
35
2
V40
Raimonds
Brokāns
1973
NN Sporta Klubs
1
0:52:10.5
+2:58.2
23.0
8
117
3
V40
Andris
Zālītis
2019
ELKOR
1
0:52:54.3
+3:42.0
22.7
9
219
1
V14
Kārlis
Ancāns
2005
BHNN/RRS Dzirciems
1
0:52:55.1
+3:42.8
22.7
10
24
4
V40
Jānis
Ankravs
1970
ELKOR
1
0:54:06.5
+4:54.2
22.2
11
101
4
VT
Edijs
Šaicāns
1986
-
1
0:54:07.3
+4:54.9
22.2
12
61
5
VT
Emīls
Liekniņš
1989
Termex
1
0:54:31.3
+5:19.0
22.0
13
68
6
VT
Guntars
Lūsis
1973
Selonia
1
0:54:31.4
+5:19.1
22.0
14
209
5
V40
Māris
Strādnieks
1972
Vellapēda
1
0:54:31.7
+5:19.4
22.0
15
203
7
VT
Kristofers
Lembergs
1995
1
0:54:33.6
+5:21.3
22.0
16
86
3
V16
Rihards
Reinfelds
2004
Ķekavas NSS
1
0:54:34.0
+5:21.6
22.0
17
47
8
VT
Voldemars
Kaktins
1981
S/K Pienskābe
1
0:54:35.7
+5:23.4
22.0
18
111
4
V16
Uģis
Veidemanis
2004
RRS Vecmīlgrāvis
1
0:55:28.7
+6:16.4
21.6
19
106
5
V16
Dāvis
Upenieks
2004
Ķekavas NSS
1
0:55:39.1
+6:26.8
21.6
20
38
1
100kg
Arvis
Eņģelis
1982
ĀdažiVelo
1
0:56:45.7
+7:33.4
21.1
21
25
9
VT
Oskars
Apinis
1985
ASK Patria
1
0:56:49.3
+7:37.0
21.1
22
69
1
V50
Sergejs
Ļubickis
1966
ELKOR RRS
1
0:56:49.4
+7:37.1
21.1
23
112
1
V60
Jānis
Vējons
1952
ELKOR
1
0:56:50.1
+7:37.8
21.1
24
94
10
VT
Andis
Laveiķis
1989
Tauta
1
0:57:20.0
+8:07.7
20.9
25
75
11
VT
Jānis
Novikovs
1985
<(O_O)>
1
0:57:25.4
+8:13.0
20.9
26
212
1
V12
Rihards
Lozbers
2008
Talsi
1
0:58:00.7
+8:48.3
20.7
27
55
6
V40
Edijs
Kudiņš
1972
Nav
1
0:58:14.8
+9:02.5
20.6
28
100
12
VT
Oļegs
Suhorukovs
1989
Garciems
1
0:58:32.4
+9:20.0
20.5
29
52
13
VT
Igors
Kirjanovs
1980
GRAVISVELO
1
0:58:36.2
+9:23.9
20.5
30
107
1
S16
Lāsma Elza
Vaivode
2003
ELKOR RRS
1
0:58:39.9
+9:27.5
20.5
31
205
7
V40
Mārcis
Jākobsons
1970
Senās Pasaules Mēbeles
1
0:58:41.4
+9:29.1
20.4
32
88
14
VT
Lauris
Rodionovs
1997
-
1
0:58:59.5
+9:47.2
20.3
33
187
8
V40
Ingus
Grīntāls
1979
Garciems
1
0:59:24.0
+10:11.7
20.2
34
28
15
VT
Jānis
Baltušs
1991
"SC Mēmele"
1
1:00:07.0
+10:54.6
20.0
35
84
16
VT
Kristers
Prikulis
2002
Kristers
1
1:00:15.3
+11:03.0
19.9
36
56
2
100kg
Artis
Lācis
1982
BNV
1
1:00:17.5
+11:05.2
19.9
37
59
17
VT
Jānis
Leončiks
1984
-
1
1:00:20.6
+11:08.2
19.9
38
31
18
VT
Ilmārs
Birskis
1987
Scarlight Movistar Team
1
1:00:23.8
+11:11.5
19.9
39
30
2
V50
Aldis
Bērziņš
1966
KTM
1
1:00:30.7
+11:18.3
19.8
40
81
2
V60
Andris
Pivars
1957
-
1
1:01:29.9
+12:17.5
19.5
41
98
3
100kg
Ingus
Stradiņš
1985
VW TEAM
1
1:02:06.1
+12:53.7
19.3
42
76
4
100kg
Andrejs
Osītis
1973
ĀDAŻIVELO
1
1:02:06.7
+12:54.3
19.3
43
44
2
V14
Kristians markuss
Gunne
2005
Ķekavas NSS
1
1:02:11.0
+12:58.7
19.3
44
224
19
VT
Gints
Belēvičs
1983
Rīga
1
1:02:21.6
+13:09.3
19.2
45
37
3
V60
Elmārs
Eleksis
1952
MRK serviss
1
1:02:25.2
+13:12.9
19.2
46
118
20
VT
Andris
Zvīnis
1982
Policistu velobiedrība
1
1:02:40.7
+13:28.4
19.1
47
135
9
V40
Intars
Gagainis
1976
Baldones velokomanda
1
1:03:17.4
+14:05.1
19.0
48
156
3
V14
Linards Gusts
Gagainis
2005
Baldones velokomanda
1
1:03:17.6
+14:05.3
19.0
49
40
21
VT
Gints
Gemzis
1983
NORD INDUSTRY
1
1:03:18.9
+14:06.6
19.0
50
27
5
100kg
Mārtiņš
Balodis
1974
ĀdažiVelo
1
1:03:19.1
+14:06.8
19.0
51
82
6
V16
Kārlis
Precinieks
2003
nav
1
1:03:30.3
+14:18.0
18.9
52
163
2
V12
Krišjānis
Lejiņš
2007
Carnikava
1
1:04:57.0
+15:44.7
18.5
53
42
22
VT
Krišjānis
Grigalinovičs
1983
Carnikava
1
1:04:58.0
+15:45.7
18.5
54
207
23
VT
Aleksejs
Vorotincevs
1985
1
1:05:25.5
+16:13.1
18.3
55
29
6
100kg
Gatis
Berzins
1984
Garciems
1
1:06:19.5
+17:07.1
18.1
56
78
24
VT
Mārcis
Paulovičs
1983
Sāls virsotne
1
1:07:33.4
+18:21.1
17.8
57
195
1
S12
Amanda Reilija
Zariņa
2007
.
1
1:07:47.0
+18:34.7
17.7
58
48
25
VT
Viesturs
Kalme
1982
Carnikava
1
1:07:54.0
+18:41.7
17.7
59
77
1
ST
Monta
Pauloviča
1987
Sāls virsotne
1
1:08:05.7
+18:53.4
17.6
60
210
3
V12
Haralds
Strādnieks
2008
Vellapēda
1
1:08:33.8
+19:21.4
17.5
61
39
26
VT
Armands
Filipovics
1980
Garanči MTB
1
1:08:40.8
+19:28.5
17.5
62
34
7
100kg
Ģirts
Blumbergs
1971
Lejaskalni
1
1:08:44.3
+19:32.0
17.5
63
83
8
100kg
Artis
Prikulis
1980
ArtisPrikulis
1
1:09:27.0
+20:14.7
17.3
64
79
3
V50
Arvīds
Pipirs
1963
nav
1
1:09:27.8
+20:15.4
17.3
65
172
27
VT
Ingmārs
Jugāns
1986
1
1:09:27.9
+20:15.6
17.3
66
208
10
V40
Nerijus
Šapranauskas
1979
1
1:09:47.8
+20:35.5
17.2
67
72
4
V50
Pēteris
Meņ?elis
1961
IPM
1
1:10:02.7
+20:50.3
17.1
68
26
1
S40
Sandra
Balode
1979
ĀdažiVelo
1
1:10:07.7
+20:55.4
17.1
69
193
4
V12
Rauls
Ukins
2007
Carnikava
1
1:10:36.9
+21:24.6
17.0
70
36
4
V60
Mintauts
Buks
1953
Kaķīškalns
1
1:10:38.3
+21:26.0
17.0
71
96
5
V50
Edmunds
Spigovskis
1962
ELKOR
1
1:10:41.1
+21:28.8
17.0
72
116
2
S40
Olga
Zaharova
1976
Velo+ Bottari Baltic
1
1:11:03.0
+21:50.6
16.9
73
222
28
VT
Edgars
Brazdauskis
1980
Carnikava
1
1:11:29.4
+22:17.1
16.8
74
91
29
VT
Edgars
Saukums
1988
ITR
1
1:11:51.5
+22:39.2
16.7
75
97
11
V40
Māris
Stjade
1975
Bez komandas
1
1:12:05.8
+22:53.5
16.6
76
181
30
VT
Maximilian
Schlelitein
1987
Scott
1
1:12:30.2
+23:17.9
16.6
77
108
3
S40
Ilona
Vaivode
1974
ELKOR RRS
1
1:12:31.1
+23:18.7
16.5
78
46
2
ST
Diāna
Jurēviča
1985
Venden
1
1:12:35.0
+23:22.6
16.5
79
71
1
S50
Juta
Melberga
1964
Jaunciems
1
1:12:40.4
+23:28.0
16.5
80
67
3
ST
Evija
Lonerte
1982
Carnikava
1
1:15:51.2
+26:38.9
15.8
81
103
31
VT
Edvīns
Toporovs
1988
#GoHardOrGoHome
1
1:16:14.5
+27:02.1
15.7
82
99
5
V60
Pēteris
Strautmanis
1959
Individuāli
1
1:16:42.1
+27:29.8
15.6
83
113
4
ST
Santa
Vīksna
1991
SĀLS VIRSOTNE
1
1:17:07.2
+27:54.8
15.6
84
216
12
V40
Patriks
Grīva
1978
Carnikava
1
1:18:39.6
+29:27.3
15.3
85
63
6
V60
Vilnis
Liepiņš
1955
LSC
1
1:20:05.4
+30:53.1
15.0
86
95
13
V40
Jevgeņijs
Skvorcovs
1976
Alan
1
1:20:05.7
+30:53.3
15.0
87
114
5
ST
Monta
Vikštrema
1983
HVZ
1
1:20:11.2
+30:58.8
15.0
88
214
6
ST
Ieva
Jurēviča
2009
Rīga
1
1:21:23.2
+32:10.9
14.7
89
191
5
V12
Sergejs
Trudovojs
2008
RRS Alfa
1
1:21:32.5
+32:20.2
14.7
90
64
14
V40
Ervīns
Līsmanis
1979
VID
1
1:21:41.5
+32:29.2
14.7
91
217
7
ST
Līga
Everte
1982
Rīga
1
1:25:25.6
+36:13.3
14.0
92
180
2
S12
Margita
Sirsniņa
2008
Latvietis
1
1:28:01.3
+38:48.9
13.6
93
93
9
100kg
Jānis
Sirsniņš
1983
Latvietis
1
1:28:01.3
+38:49.0
13.6
94
115
32
VT
Elvijs
Vikštrems
1986
ELKOR
1
1:28:22.0
+39:09.7
13.6
95
141
3
S12
Emīlija
Jakovļeva
2007
Bez nosaukuma
1
1:28:23.2
+39:10.9
13.6
96
41
15
V40
Aleksejs
Goldins
1974
Velo+
1
1:28:27.8
+39:15.5
13.6
97
119
4
V14
Edijs Ralfs
Želubovskis
2006
Nu būs ziepes
1
1:30:47.7
+41:35.4
13.2
98
53
8
ST
Agija
Krūmiņa-Zariņa
1984
.
1
1:31:29.4
+42:17.1
13.1
99
66
7
V16
Roberts
Logins
2004
RRS Vecmīlgrāvis
1
1:31:35.9
+42:23.6
13.1
100
110
8
V16
Igors
Vedmeckis
2004
Scarlight Movistar Team
1
1:34:57.2
+45:44.9
12.6
101
200
4
S12
Kjāra Paula
Želubovska
2008
Nu būs ziepes
1
1:36:20.9
+47:08.6
12.5
102
102
33
VT
Kristaps
Štrauss
1980
Nu būs ziepes
1
1:36:21.0
+47:08.7
12.5
103
220
5
S12
Līna
Ancāne
2008
BHNN/Riteņvasara
1
1:38:47.9
+49:35.6
12.1
104
218
16
V40
Valdis
Ancāns
1970
BHNN
1
1:38:48.1
+49:35.7
12.1
105
139
6
S12
Megija
Gubāte
2008
Gubāti
1
1:40:12.1
+50:59.8
12.0
106
43
10
100kg
Dailis
Gubāts
1983
Gubāti
1
1:40:12.2
+50:59.9
12.0
107
65
9
ST
Sanita
Ločmele
1983
Wunder Latvia
1
1:40:21.1
+51:08.7
12.0
108
167
6
V12
Emīls
Lorencs
2008
Ķekavas NSS
1
1:41:39.0
+52:26.7
11.8
109
131
7
V12
Kristians
Brencis
2007
ĶNSS
1
1:44:29.6
+55:17.3
11.5
110
168
8
V12
Artūrs Andrejs
Lubānietis
2008
Riteņvasara
1
1:45:28.6
+56:16.3
11.4
111
204
9
V12
Māris
Jākobsons
2008
Lokeren, Senās Pasaules Mēbeles
1
1:47:48.5
+58:36.2
11.1
112
133
10
V12
Vladimirs
Mramovs
2007
1
1:53:15.7
+64:03.4
10.6
113
149
7
V60
Valerijs
Mramovs
1955
1
1:53:22.6
+64:10.3
10.6
114
186
7
S12
Hanna
Štrause
2007
Nu būs ziepes
1
1:55:18.3
+66:06.0
10.4
115
49
10
ST
Laura
Kalnina
1980
Nu būs ziepes
1
1:55:19.6
+66:07.3
10.4
116
164
11
V12
Arvis
Liniņš
2008
Dog Sport Carnikava
1
2:00:04.9
+70:52.6
10.0
117
175
8
S12
Annemarija
Plotniece
2007
A grupa
1
2:00:48.5
+71:36.2
9.9
118
158
11
ST
Dagnija
Ziemele
1997
Scarlight moviestar
1
2:02:17.6
+73:05.3
9.8
119
125
9
S12
Jeļena
Arefjeva
2008
RRS Dzirciems
1
2:11:44.2
+82:31.9
9.1
120
153
12
V12
Ermīns
Kozlovskis
2008
Ermīns
1
2:28:08.1
+98:55.8
8.1
XCO sievas (7.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
12
1
SE
Renāte
Rodionova
2002
Carnikavas sporta centrs
2
0:29:25.9
15.9
2
13
2
SE
Evelīna
Ermane-Marčenko
2003
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
2
0:31:36.5
+2:10.5
14.8
3
14
1
SME
Dana
Alksne
1979
Riteņvasara
2
0:49:43.8
+20:17.8
9.4
4
201
2
SME
Elīza
Priževoita
1979
2
0:57:39.8
+28:13.9
8.1
XCO vīri (15.6 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
1
1
1
VE
Kārlis
Baltacis
1992
PATRIA BOTTECCHIA
4
0:49:24.9
18.9
2
11
2
VE
Jēkabs
Vītols
2001
Veloprofs.lv
4
0:51:55.9
+2:31.0
18.0
3
9
3
VE
Matīss
Reinšmits
2002
Carnikava
4
0:53:17.2
+3:52.2
17.6
4
85
1
VME
Mārtiņš
Puriņš
1978
Patria
4
0:53:49.6
+4:24.7
17.4
5
22
2
VME
Renārs
Šarākovs
1975
ebike/machine
4
0:55:00.4
+5:35.5
17.0
6
19
3
VME
Andris
Rozītis
1978
ZZK
4
0:55:36.0
+6:11.0
16.8
7
206
4
VE
Guntars
Arklons
1984
Ogre
4
0:56:05.3
+6:40.4
16.7
8
211
5
VE
Oskars
Saulītis
1985
Sigulda
4
0:56:20.0
+6:55.1
16.6
9
6
6
VE
Alēns
Jukšinskis
1984
Induviduāli
4
0:56:35.7
+7:10.8
16.5
10
5
7
VE
Aleksandrs
Gerojevs
1989
Ebike Machine
4
0:56:40.0
+7:15.1
16.5
11
2
8
VE
Aivars
Skridulis
1989
VW Komerctransports - Veloprofs.lv
4
0:58:17.2
+8:52.2
16.1
12
18
4
VME
Andis
Miončinskis
1978
MR RIPO
4
0:58:27.4
+9:02.4
16.0
13
87
5
VME
Sergejs
Rodionovs
1965
ĀdažiVelo
4
0:58:47.5
+9:22.5
15.9
14
17
6
VME
Normunds
Milčs
1979
Lidot.lv
4
0:58:52.4
+9:27.5
15.9
15
4
9
VE
Reinis
Fišers
1997
Engures sportam
4
1:01:15.0
+11:50.1
15.3
16
20
7
VME
Raivo
Sarkanābols
1982
MR RIPO
4
1:03:02.0
+13:37.1
14.8
17
10
10
VE
Salvis
Sarkanābols
1983
MR RIPO
4
1:03:41.8
+14:16.9
14.7
18
21
8
VME
Aivars
Skutelis
1968
ZZK
4
1:12:50.9
+23:26.0
12.8
19
3
11
VE
Oļegs
Baško
1984
Engures sportam
4
1:18:09.0
+28:44.0
12.0
20
202
9
VME
Jānis
Vilnis
1975
NN
4
1:20:02.1
+30:37.2
11.7
21
16
10
VME
Vilens
Kancerovs
1968
Engures sportam
4
1:20:14.0
+30:49.0
11.7