Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas vasaras Zibens MTB 2019 - bērni
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
1
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 260m (0.26 km) / S4
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
179
1
S4
Rūta
Sirsniņa
2015
F
Latvietis
1
0:01:38.9
9.5
0:01:38 (1)
0:01:38 (1)
2
132
2
S4
Gabriela
Caune
2016
F
Mazuļi
1
0:01:51.1
+0:12.1
8.4
0:01:51 (2)
0:01:51 (2)
3
148
3
S4
Karlīna
Kārkliņa
2015
F
Čiekuri
1
0:01:55.4
+0:16.5
8.1
0:01:55 (3)
0:01:55 (3)
4
120
4
S4
Ance
Andžāne
2016
F
Andžāni
1
0:02:12.3
+0:33.3
7.1
0:02:12 (4)
0:02:12 (4)
5
189
5
S4
Letīcija
Tilberga-Līsmane
2016
F
Māsiņas
1
0:03:33.7
+1:54.8
4.4
0:03:33 (5)
0:03:33 (5)
6
226
6
S4
Elīza
Belēviča
2016
F
Rīga
1
0:03:34.0
+1:55.0
4.4
0:03:34 (6)
0:03:34 (6)
Bērnu 260m (0.26 km) / V4
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
190
1
V4
Māris
Trokšs
2015
M
Zvejniekub5
1
0:01:02.0
15.1
0:01:02 (1)
0:01:02 (1)
2
170
2
V4
Ralfs
Neilands
2015
M
BMXRIGA
1
0:01:20.4
+0:18.3
11.6
0:01:20 (2)
0:01:20 (2)
3
199
3
V4
Daniels
Žagata
2015
M
Ekvi
1
0:01:21.5
+0:19.5
11.5
0:01:21 (3)
0:01:21 (3)
4
154
4
V4
Krists
Kramiņš
2015
M
Kramiņi
1
0:01:24.3
+0:22.2
11.1
0:01:24 (4)
0:01:24 (4)
5
123
5
V4
Martins
Ansevics
2015
M
Ansevics
1
0:01:24.5
+0:22.4
11.1
0:01:24 (5)
0:01:24 (5)
6
145
6
V4
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
1
0:01:29.6
+0:27.6
10.4
0:01:29 (6)
0:01:29 (6)
7
126
7
V4
Dāvis
Auniņš
2015
M
SMDJ
1
0:01:37.5
+0:35.5
9.6
0:01:37 (7)
0:01:37 (7)
8
159
8
V4
Kristofers
Lao
2015
M
Garciems
1
0:01:38.0
+0:36.0
9.5
0:01:38 (8)
0:01:38 (8)
9
140
9
V4
Miks
Gubāts
2016
M
Gubāti
1
0:01:58.7
+0:56.7
7.9
0:01:58 (9)
0:01:58 (9)
10
155
10
V4
Kārlis
Kramiņš
2016
M
Kramiņi
1
0:02:31.6
+1:29.5
6.2
0:02:31 (10)
0:02:31 (10)
11
227
11
V4
Ārons
Šaicāns
2017
M
Rīga
1
0:02:32.2
+1:30.1
6.1
0:02:32 (11)
0:02:32 (11)
12
160
12
V4
Olivers
Lao
2016
M
Garciems
1
0:02:42.1
+1:40.1
5.8
0:02:42 (12)
0:02:42 (12)
13
130
13
V4
Miķelis
Beļūns
2016
M
Ogre
1
0:03:02.9
+2:00.8
5.1
0:03:02 (13)
0:03:02 (13)
14
143
14
V4
Dominiks
Jaundžeikars
2016
M
Čiekuri
1
0:03:04.8
+2:02.7
5.1
0:03:04 (14)
0:03:04 (14)
15
137
15
V4
Alberts
Forsts
2016
M
For Stars
1
0:03:14.6
+2:12.5
4.8
0:03:14 (15)
0:03:14 (15)
16
124
16
V4
Everts
Apinis
2016
M
NAV
1
0:03:24.9
+2:22.9
4.6
0:03:24 (16)
0:03:24 (16)
Bērnu 2640m (2.64 km) / S10
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
144
1
S10
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS-Alfa
3
0:08:59.6
17.6
0:02:42 (1)
0:02:42 (1)
0:05:42 (1)
0:03:00 (1)
0:08:59 (1)
0:03:16 (1)
2
196
2
S10
Amēlija Tīna
Zariņa
2009
F
3
0:10:38.2
+1:38.5
14.9
0:03:16 (3)
0:03:16 (3)
0:06:52 (2)
0:03:35 (2)
0:10:38 (2)
0:03:46 (2)
3
177
3
S10
Megija
Prikule
2009
F
Megija Prikule
3
0:11:25.6
+2:26.0
13.9
0:03:16 (2)
0:03:16 (2)
0:07:20 (3)
0:04:04 (3)
0:11:25 (3)
0:04:04 (3)
Bērnu 2640m (2.64 km) / V10
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
185
1
V10
Kristers
Štrauhmanis
2009
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
3
0:08:16.7
19.1
0:02:35 (1)
0:02:35 (1)
0:05:20 (1)
0:02:45 (1)
0:08:16 (1)
0:02:56 (1)
2
228
2
V10
Redžinalds
Šaicāns
2009
M
Rīga
3
0:08:37.3
+0:20.5
18.4
0:02:47 (2)
0:02:47 (2)
0:05:38 (2)
0:02:51 (2)
0:08:37 (2)
0:02:58 (2)
Bērnu 500m (0.5 km) / S6
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
183
1
S6
Sofija
Šaicāne
2013
F
-
1
0:01:47.7
16.7
0:01:47 (1)
0:01:47 (1)
2
198
2
S6
Beāte
Zvīne
2013
F
-
1
0:02:17.7
+0:30.0
13.1
0:02:17 (2)
0:02:17 (2)
3
129
3
S6
Elīza
Beļūna
2013
F
Ogre
1
0:02:19.5
+0:31.8
12.9
0:02:19 (3)
0:02:19 (3)
4
188
4
S6
Kristiāna
Tilberga-Līsmane
2013
F
Māsiņas
1
0:02:53.8
+1:06.1
10.4
0:02:53 (4)
0:02:53 (4)
5
128
5
S6
Adele
Austruma
2014
F
Trusis
1
0:03:01.7
+1:13.9
9.9
0:03:01 (5)
0:03:01 (5)
6
151
6
S6
Karlīna
Knopa
2013
F
TEAM ZZK
1
0:03:38.0
+1:50.3
8.3
0:03:38 (6)
0:03:38 (6)
7
223
7
S6
Paula Elīza
Žilinska
2014
F
1
0:03:50.8
+2:03.1
7.8
0:03:50 (7)
0:03:50 (7)
8
221
8
S6
Tatjana
Trudovaja
2014
F
1
0:03:57.3
+2:09.6
7.6
0:03:57 (8)
0:03:57 (8)
9
136
9
S6
Daniela Jasmīna
Forsta
2014
F
For Stars
1
0:04:17.8
+2:30.1
7.0
0:04:17 (9)
0:04:17 (9)
Bērnu 500m (0.5 km) / V6
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
192
1
V6
Regnārs
Ukins
2013
M
Ādaži
1
0:01:50.9
16.2
0:01:50 (1)
0:01:50 (1)
2
122
2
V6
Jēkabs
Andžāns
2013
M
Andžāni
1
0:01:57.8
+0:06.9
15.3
0:01:57 (2)
0:01:57 (2)
3
229
3
V6
Kārlis
Pikurs
2013
M
Carnikava
1
0:02:19.0
+0:28.1
12.9
0:02:19 (3)
0:02:19 (3)
4
127
4
V6
Matīss
Auniņš
2014
M
SMDJ
1
0:02:31.8
+0:40.8
11.9
0:02:31 (4)
0:02:31 (4)
5
176
5
V6
Braiens
Plotnieks
2014
M
A grupa
1
0:02:44.6
+0:53.7
10.9
0:02:44 (5)
0:02:44 (5)
6
178
6
V6
Ralfs
Rozītis
2014
M
ZZK
1
0:02:47.4
+0:56.5
10.7
0:02:47 (6)
0:02:47 (6)
7
173
7
V6
Artūrs Pēteris
Pētersons
2014
M
Mazuļi
1
0:02:51.7
+1:00.8
10.5
0:02:51 (7)
0:02:51 (7)
8
146
8
V6
Gustavs
Kalme
2013
M
Carnikava
1
0:03:00.0
+1:09.1
10.0
0:03:00 (8)
0:03:00 (8)
9
225
9
V6
Alekss
Belēvičs
2014
M
Rīga
1
0:03:07.8
+1:16.9
9.6
0:03:07 (9)
0:03:07 (9)
10
165
10
V6
Miķelis
Liniņš
2014
M
Dog Sport Carnikava
1
0:03:30.8
+1:39.8
8.5
0:03:30 (10)
0:03:30 (10)
11
152
11
V6
Kārlis
Knops
2014
M
Team ZZK
1
0:03:38.8
+1:47.9
8.2
0:03:38 (11)
0:03:38 (11)
12
142
12
V6
Patriks
Jakovļevs
2014
M
Bez nosaukuma
1
0:04:51.3
+3:00.4
6.2
0:04:51 (12)
0:04:51 (12)
Bērnu 880m (0.88 km) / S8
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
166
1
S8
Una
Ločmele
2011
F
Trusis
1
0:03:28.4
15.2
0:03:28 (1)
0:03:28 (1)
2
157
2
S8
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:03:40.2
+0:11.7
14.4
0:03:40 (2)
0:03:40 (2)
3
197
3
S8
Elza Sāra
Zariņa
2012
F
Riteņvasara
1
0:03:43.0
+0:14.5
14.2
0:03:43 (3)
0:03:43 (3)
4
162
4
S8
Kate
Lejiņa
2012
F
Dobeles Dzirnavnieks
1
0:03:49.5
+0:21.1
13.8
0:03:49 (4)
0:03:49 (4)
5
138
5
S8
Danija
Gubāte
2011
F
Gubāti
1
0:04:09.4
+0:40.9
12.7
0:04:09 (5)
0:04:09 (5)
6
174
6
S8
Kitija
Plotniece
2011
F
A grupa
1
0:04:10.6
+0:42.2
12.6
0:04:10 (6)
0:04:10 (6)
Bērnu 880m (0.88 km) / V8
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
+/-
km/h
A1
A2
A3
1
184
1
V8
Oskars
Štrauhmanis
2011
M
Baldones riteņbraukšanas nod.
1
0:02:46.5
19.0
0:02:46 (1)
0:02:46 (1)
2
134
2
V8
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
1
0:02:46.9
+0:00.3
19.0
0:02:46 (2)
0:02:46 (2)
3
121
3
V8
Pēteris
Andžāns
2012
M
Andžāni
1
0:02:55.4
+0:08.9
18.1
0:02:55 (3)
0:02:55 (3)
4
161
4
V8
Eduards
Lao
2012
M
Garciems
1
0:04:06.8
+1:20.3
12.8
0:04:06 (4)
0:04:06 (4)
5
169
5
V8
Marks Markus
Mikolaitis
2012
M
Svirlisi
1
0:04:08.8
+1:22.3
12.7
0:04:08 (5)
0:04:08 (5)