Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas vasaras Zibens MTB 2019 - bērni
Top 10 pa distancēm
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
1
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Bērnu 260m (0.26 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
190
1
V4
Māris
Trokšs
2015
M
Zvejniekub5
1
0:01:02.0
15.1
2
170
2
V4
Ralfs
Neilands
2015
M
BMXRIGA
1
0:01:20.4
11.6
3
199
3
V4
Daniels
Žagata
2015
M
Ekvi
1
0:01:21.5
11.5
4
154
4
V4
Krists
Kramiņš
2015
M
Kramiņi
1
0:01:24.3
11.1
5
123
5
V4
Martins
Ansevics
2015
M
Ansevics
1
0:01:24.5
11.1
6
145
6
V4
Dominiks-Jēkabs
Jurēvičs
2016
M
Venden
1
0:01:29.6
10.4
7
126
7
V4
Dāvis
Auniņš
2015
M
SMDJ
1
0:01:37.5
9.6
8
159
8
V4
Kristofers
Lao
2015
M
Garciems
1
0:01:38.0
9.5
9
179
1
S4
Rūta
Sirsniņa
2015
F
Latvietis
1
0:01:38.9
9.5
10
132
2
S4
Gabriela
Caune
2016
F
Mazuļi
1
0:01:51.1
8.4
Bērnu 2640m (2.64 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
185
1
V10
Kristers
Štrauhmanis
2009
M
Baldones riteņbraukšanas nodaļa
3
0:08:16.7
19.1
2
228
2
V10
Redžinalds
Šaicāns
2009
M
Rīga
3
0:08:37.3
18.4
3
144
1
S10
Ieva
Jurēviča
2009
F
RRS-Alfa
3
0:08:59.6
17.6
4
196
2
S10
Amēlija Tīna
Zariņa
2009
F
3
0:10:38.2
14.9
5
177
3
S10
Megija
Prikule
2009
F
Megija Prikule
3
0:11:25.6
13.9
Bērnu 500m (0.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
183
1
S6
Sofija
Šaicāne
2013
F
-
1
0:01:47.7
16.7
2
192
1
V6
Regnārs
Ukins
2013
M
Ādaži
1
0:01:50.9
16.2
3
122
2
V6
Jēkabs
Andžāns
2013
M
Andžāni
1
0:01:57.8
15.3
4
198
2
S6
Beāte
Zvīne
2013
F
-
1
0:02:17.7
13.1
5
229
3
V6
Kārlis
Pikurs
2013
M
Carnikava
1
0:02:19.0
12.9
6
129
3
S6
Elīza
Beļūna
2013
F
Ogre
1
0:02:19.5
12.9
7
127
4
V6
Matīss
Auniņš
2014
M
SMDJ
1
0:02:31.8
11.9
8
176
5
V6
Braiens
Plotnieks
2014
M
A grupa
1
0:02:44.6
10.9
9
178
6
V6
Ralfs
Rozītis
2014
M
ZZK
1
0:02:47.4
10.7
10
173
7
V6
Artūrs Pēteris
Pētersons
2014
M
Mazuļi
1
0:02:51.7
10.5
Bērnu 880m (0.88 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Gads
Dz.
Pārstāv
Apļi
Laiks
km/h
1
184
1
V8
Oskars
Štrauhmanis
2011
M
Baldones riteņbraukšanas nod.
1
0:02:46.5
19.0
2
134
2
V8
Alens
Ermanis-Marčenko
2011
M
Motosports Racing Team
1
0:02:46.9
19.0
3
121
3
V8
Pēteris
Andžāns
2012
M
Andžāni
1
0:02:55.4
18.1
4
166
1
S8
Una
Ločmele
2011
F
Trusis
1
0:03:28.4
15.2
5
157
2
S8
Lote
Lange
2011
F
Riteņvasara
1
0:03:40.2
14.4
6
197
3
S8
Elza Sāra
Zariņa
2012
F
Riteņvasara
1
0:03:43.0
14.2
7
162
4
S8
Kate
Lejiņa
2012
F
Dobeles Dzirnavnieks
1
0:03:49.5
13.8
8
161
4
V8
Eduards
Lao
2012
M
Garciems
1
0:04:06.8
12.8
9
169
5
V8
Marks Markus
Mikolaitis
2012
M
Svirlisi
1
0:04:08.8
12.7
10
138
5
S8
Danija
Gubāte
2011
F
Gubāti
1
0:04:09.4
12.7