Sākums
Kontakti
Ienākt
Uz sākumu
Informācija
Rezultāti
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
Carnikavas piejūras skrējiens 2019
Rezultāti pa distancēm
1
Rezultāti pa distancēm
Rezultāti pa vecuma grupām
Rezultāti pa dzimumiem
Detalizēti rezultāti pa distancēm
Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām
Detalizēti rezultāti pa dzimumiem
Top 10 pa distancēm
Top 6 pa vecuma grupām
Top 6 pa dzimumiem
13km (13 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
138
1
V30
Oskars
Cimermanis
Smiltene
0:42:44.9
3.3
2
14
1
V40
Dmitrijs
Čuhalovs
Tottenham Hotspur FC
0:47:09.9
+4:24.9
3.6
3
10
2
V40
Jānis
Briedis
Briedis
0:52:09.9
+9:24.9
4.0
4
52
2
V30
Spodris
Maļinausks
Komanda
0:55:03.0
+12:18.1
4.2
5
59
3
V30
Vladislavs
Mironovs
VM
0:58:52.0
+16:07.0
4.5
6
21
1
S40
Iveta
Hāgena
Team Varts
1:00:12.9
+17:28.0
4.6
7
93
1
SE
Ilze Amanda
Zakrevska
-
1:02:37.1
+19:52.1
4.8
3km (3 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
49
1
S12
Marta
Kuzņicova
Ādažu BJSS
0:09:55.8
3.3
2
94
2
S12
Melānija
Zālīte
Zālīši
0:10:02.0
+0:06.1
3.3
3
37
1
S14
Madara
Kļavniece
Carnikava sporta centrs
0:10:42.8
+0:47.0
3.6
4
100
3
S12
Kjāra Paula
Želubovska
-
0:11:00.3
+1:04.4
3.7
5
145
1
V12
Roberts
Rasims
Carnikava
0:11:24.9
+1:29.0
3.8
6
60
4
S12
Evelīna
Misāne
Ādažu BJSS
0:11:41.8
+1:46.0
3.9
7
101
1
V14
Endijs Ralfs
Želubovskis
-
0:12:13.9
+2:18.0
4.1
8
38
5
S12
Elza Anna
Kļavniece
carnikavas sporta centrs
0:13:07.1
+3:11.2
4.4
9
46
2
V14
Reinis
Kristbergs
Komanda
0:13:13.9
+3:18.0
4.4
10
18
6
S12
Megija
Gubāte
Gubāti
0:13:31.0
+3:35.1
4.5
11
6
7
S12
Sandija
Bērziņa
Bērziņi
0:13:37.1
+3:41.2
4.5
12
75
3
V14
Ricards
Sēja
Ņiprie ikri
0:16:06.6
+6:10.7
5.4
13
54
2
V12
Reinis
Maļinausks
Komanda
0:16:37.2
+6:41.3
5.5
400m (0.4 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
5
1
S6
Undīne
Bērziņa
Bērziņi
0:01:46.8
4.5
2
96
1
V6
Markuss
Zālītis
Zālīši
0:01:47.3
+0:00.4
4.5
3
64
2
V6
Henrijs
Nesterovičs
-
0:01:52.1
+0:05.2
4.7
4
11
2
S6
Olīvija
Čaupala
Čaupalu Ģimene
0:01:52.8
+0:05.9
4.7
5
25
3
V6
Valters
Jākobsons
GS TEAM
0:01:53.0
+0:06.1
4.7
6
39
3
S6
Mia Jasmīne
Kļavniece
Laimīte
0:02:04.5
+0:17.6
5.2
7
147
4
V6
Uvis
Žilko
Baloži
0:02:05.9
+0:19.0
5.2
8
90
5
V6
Marks
Ummers
ind.
0:02:08.6
+0:21.7
5.4
9
150
6
V6
Ralfs
Bormanis
0:02:15.2
+0:28.3
5.6
10
32
7
V6
Raivo
Kārkliņš
DSC
0:02:15.2
+0:28.3
5.6
11
8
8
V6
Edgars
Boids
Boyd
0:02:15.3
+0:28.4
5.6
12
24
4
S6
Zane
Jākobsone
nav
0:02:17.7
+0:30.8
5.7
13
50
1
V4
Artūrs
Lejnieks
nav
0:02:18.6
+0:31.7
5.8
14
76
9
V6
Bruno
Sēja
Ņiprie ikri
0:02:19.9
+0:33.0
5.8
15
143
5
S6
Anete
Čaupala
Carnikava
0:02:20.5
+0:33.6
5.9
16
88
10
V6
Mariss
Ummers
ind.
0:02:20.9
+0:34.0
5.9
17
70
6
S6
Diāna
Radiončika
Diana
0:02:21.8
+0:34.9
5.9
18
69
11
V6
Rūdolfs
Purviņš
Purviņi
0:02:22.4
+0:35.5
5.9
19
91
1
S4
Alma
Varta
Team Varts
0:02:26.4
+0:39.5
6.1
20
142
2
V4
Haralds
Jākobsons
Carnikava
0:02:31.0
+0:44.1
6.3
21
98
3
V4
Daniels
Žagata
Ekvi
0:02:32.9
+0:46.0
6.4
22
58
2
S4
Arina
Mironova
AM
0:02:37.6
+0:50.7
6.6
23
31
3
S4
Karlīna
Kārkliņa
čiekuri
0:02:42.9
+0:56.0
6.8
24
42
4
S4
Alise
Kozlovska
Princess
0:02:49.5
+1:02.6
7.1
25
20
4
V4
Miks
Gubāts
Gubāti
0:02:53.1
+1:06.2
7.2
26
65
5
V4
Maks
Nesterovičs
-
0:02:54.2
+1:07.3
7.3
27
92
6
V4
Ernests
Varts
Team Varts
0:02:54.3
+1:07.4
7.3
28
44
7
V4
Krists
Kramiņš
Kramiņi
0:03:06.7
+1:19.8
7.8
29
148
8
V4
Egnārs
Krūms
0:03:10.9
+1:24.0
8.0
30
35
5
S4
Laura
Keiša
Rīga
0:03:36.8
+1:50.0
9.0
31
1
6
S4
Elizabete
Barone
VSK Noskrien
0:03:40.0
+1:53.1
9.2
32
43
9
V4
Kārlis
Kramiņš
Kramiņi
0:03:50.9
+2:04.0
9.6
33
83
10
V4
Augusts
Sproģis
Sproģēni
0:04:04.3
+2:17.4
10.2
34
82
7
S4
Elza
Sproģe
Sproģēni
0:04:13.5
+2:26.6
10.6
35
144
12
V6
Jānis
Čaupals
Carnikava
0:04:52.6
+3:05.7
12.2
36
67
8
S4
Emīlija
Purviņa
Purviņi
0:05:32.9
+3:46.0
13.9
37
41
9
S4
Lība
Kozlovska
Princess
0:05:37.1
+3:50.3
14.1
38
141
11
V4
Dominiks
Jaundžeikars
Carnikava
0:06:01.8
+4:15.0
15.1
6,5km (6.5 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
66
1
100kg
Jānis
Pārums
ISK Ņiprie Ikri
0:27:15.9
4.2
2
71
1
VT
Lauris
Rodionovs
Vnk noskrien!
0:27:45.0
+0:29.0
4.3
3
87
1
V50
Kaspars
Ummers
ind.
0:28:18.5
+1:02.5
4.4
4
140
2
100kg
Dzintars
Rendenieks
Vangaži
0:29:19.6
+2:03.7
4.5
5
89
2
VT
Emīls
Ummers
ind.
0:32:15.3
+4:59.3
5.0
6
15
1
ST
Elīna
Ešmite
Salaspils
0:32:44.2
+5:28.2
5.0
7
3
2
ST
Anna
Barone-Liepiņa
VSK noskrien
0:34:23.4
+7:07.4
5.3
8
79
3
VT
Jānis Gustavs
Spoģis
Kalngale
0:34:39.8
+7:23.8
5.3
9
95
3
ST
Marika
Zālīte
Zālīši
0:34:54.5
+7:38.5
5.4
10
63
4
ST
Linda
Nātiņa
RUKŠI
0:34:54.7
+7:38.8
5.4
11
2
5
ST
Marija
Barone
VSK Noskrien
0:35:36.0
+8:20.0
5.5
12
34
6
ST
Anita
Kaufmane
Anita Kaufmane
0:37:47.2
+10:31.3
5.8
13
80
4
VT
Jānis
Spoģis
Kalngale
0:39:10.0
+11:54.0
6.0
14
19
3
100kg
Dailis
Gubāts
Gubāti
0:39:10.3
+11:54.4
6.0
15
27
1
S50
Eva
Jansone
CARNIKAVA
0:39:18.6
+12:02.6
6.0
16
72
7
ST
Everita
Romule
Vienapati
0:39:28.7
+12:12.7
6.1
17
74
8
ST
Dace
Sēja
Ņiprie ikri
0:39:33.4
+12:17.4
6.1
18
28
2
S50
Rita
Jansone
Skrejošie mežāži
0:39:35.0
+12:19.0
6.1
19
135
5
VT
Vladimirs
Žguļovs
Carnikava
0:41:14.3
+13:58.3
6.3
20
57
9
ST
Marta
Mironova
MM
0:41:41.3
+14:25.3
6.4
21
149
6
VT
Kristaps
Tērauds
Ādaži
0:41:43.4
+14:27.4
6.4
800m (0.8 km)
V
Num
VG
Grupa
Vārds
Uzvārds
Pārstāv
Laiks
+/-
min/km
1
36
1
S10
Lauma
Keiša
Ik Auseklis
0:03:11.9
4.0
2
81
2
S10
Beatrice
Sproģe
Carnikava
0:03:12.3
+0:00.4
4.0
3
47
1
V8
Edvards
Krūms
LBJSA
0:03:14.7
+0:02.8
4.1
4
68
1
V10
Jēkabs
Purviņš
Purviņī
0:03:27.6
+0:15.7
4.3
5
73
1
S8
Amanda
Rozentāle
IECAVAS SPORTA SKOLA "DARTIJA"
0:03:31.0
+0:19.1
4.4
6
33
2
V10
Ivo
Kārkliņš
DSC
0:03:32.5
+0:20.6
4.4
7
7
3
S10
Paula
Bērziņa
Bērziņi
0:03:32.5
+0:20.6
4.4
8
99
4
S10
Darja
Žagata
Ekvi
0:03:41.4
+0:29.5
4.6
9
146
2
V8
Jevgēnijs
Semenčuks
Carnikava
0:03:51.5
+0:39.5
4.8
10
17
2
S8
Danija
Gubāte
Gubāti
0:03:55.7
+0:43.7
4.9
11
13
3
V8
Timurs
Čerņajevs
Marupe
0:04:02.9
+0:51.0
5.1
12
53
4
V8
Toms
Maļinausks
Komanda
0:04:06.9
+0:55.0
5.1
13
40
3
V10
Nils Gabriels
Kļavnieks
Rigas 66 vidusskola
0:04:09.1
+0:57.1
5.2
14
12
3
S8
Anna
Čerņajeva
Marupe
0:04:09.3
+0:57.3
5.2
15
51
5
V8
Matīss
Liepiņš
Liepiņi
0:04:12.1
+1:00.1
5.3
16
78
4
S8
Madara Paula
Spoģe
Kalngale
0:04:17.4
+1:05.5
5.4
17
56
6
V8
Marks Markus
Mikolaitis
Svirlisi
0:04:20.3
+1:08.4
5.4
18
139
5
S10
Letīcija
Liepiņā
Carnikava
0:35:38.5
+32:26.5
89.1